okular - en to uk translation catalogue (990 entries)

en:  Loaded a one-page document. |  Loaded a %1-page document.
uk[0]:  Завантажено документ з %1 сторінкою.
uk[1]:  Завантажено документ з %1 сторінками.
uk[2]:  Завантажено документ з %1 сторінками.
uk[3]:  Завантажено документ з однієї сторінки.

en: "Unique instance" control
uk: Інструмент керування «Унікальний сеанс»

en: %1 (%2 bits)
uk: %1 (%2-бітовий)

en: %1 Properties
uk: Властивості %1

[ctx: %1 is a error code]
en: Internal signing error. Please report a bug with the steps to reproduce it. Error code %1
uk: Внутрішня помилка під час підписування. Будь ласка, повідомте про ваду і надайте кроки для її відтворення. Код помилки %1

[ctx: %1 is a filename with path]
en: Could not sign the document: <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося підписати документ: <filename>%1</filename>

[ctx: %1 is a filename with path]
en: Could not write the signed document to <filename>%1</filename>, please ensure you have selected a folder with write permission
uk: Не вдалося записати підписаний документ до <filename>%1</filename>. Будь ласка, переконайтеся, що вами вибрано теку із доступом до запису даних

[ctx: %1 is the file name]
en: %1
    
    One bookmark | %1
    
    %2 bookmarks
uk[0]: %1
    
    %2 закладка
uk[1]: %1
    
    %2 закладки
uk[2]: %1
    
    %2 закладок
uk[3]: %1
    
    Одна закладка

[ctx: %1 is the name of the file to save]
en: &Save '%1'…
uk: &Зберегти «%1»…

[ctx: %1 is the screen number (0, 1, ...)]
en: Screen %1
uk: Екран %1

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 × %2 in (%3)
uk: %1 ⨯ %2 дюйм (%3)

[ctx: %1 is width, %2 is height, %3 is paper size name]
en: %1 × %2 mm (%3)
uk: %1 x %2 мм (%3)

en: &Add…
uk: &Додати…

en: &Align:
uk: Ви&рівнювання:

en: &Annotations
uk: &Анотації

en: &Appearance
uk: &Вигляд

en: &Author:
uk: &Автор:

en: &Auto Fit
uk: &Автомасштаб

en: &Bookmarks
uk: &Закладки

en: &Browse
uk: &Навігація

en: &Color:
uk: &Колір:

en: &Continuous
uk: &Безперервний

en: &Copy Path
uk: С&копіювати шлях

en: &Default Font:
uk: &Типовий шрифт:

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: &Edit
uk: З&міни

en: &Edit…
uk: З&мінити…

en: &Embedded Files
uk: В&будовані файли

en: &File
uk: &Файл

en: &Fonts
uk: &Шрифти

en: &General
uk: &Загальні

en: &Go
uk: Пере&хід

en: &Help
uk: &Довідка

en: &Import PostScript as PDF…
uk: &Імпортувати Postscript як PDF…

en: &Magnifier
uk: З&більшувальне скло

en: &Name:
uk: &Назва:

en: &Opacity:
uk: &Непрозорість:

en: &Open Containing Folder
uk: Відкрити &теку документа

en: &Open Pop-up Note
uk: Від&крити нотатку

en: &Orientation
uk: &Орієнтація

en: &Page Sizes
uk: Розміри с&торінки

en: &Page:
uk: &Сторінка:

en: &Pen Width:
uk: Товщина &пера:

en: &Properties
uk: &Властивості

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: &Settings
uk: П&араметри

en: &Sign…
uk: Підп&исати…

en: &Text Selection
uk: Вибір &тексту

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Trim Margins
uk: &Обрізати краї

en: &Trim View
uk: Обрізати п&ерегляд

en: &Type:
uk: &Тип:

en: &View
uk: П&ерегляд

en: &View Mode
uk: Ре&жим перегляду

en: &Width:
uk: &Товщина:

en: &Zoom
uk: &Масштабувати

[ctx: &label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech voice:
uk: Диктор синтезу мовлення з тексту:

[ctx: 'File' as normal file, that can be opened, saved, etc..]
en: File
uk: Файл

[ctx: 'source' is a source file]
en: Source: %1
uk: Джерело: %1

en: (C) 2002 Wilco Greven, Christophe Devriese
    (C) 2004-2005 Enrico Ros
    (C) 2005 Piotr Szymanski
    (C) 2004-2017 Albert Astals Cid
    (C) 2006-2009 Pino Toscano
uk: © Wilco Greven, Christophe Devriese, 2002
    © Enrico Ros, 2004–2005
    © Piotr Szymanski, 2005
    © Albert Astals Cid, 2004–2017
    © Pino Toscano, 2006–2009

en: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | Icon Files (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)
uk: *.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz | файли піктограм (*.ico *.png *.xpm *.svg *.svgz)

en: <b>Click</b> to open a file or <b>Click and hold</b> to select a recent file
uk: <b>Клацніть</b>, щоб відкрити файл або <b>натисніть і тримайте</b>, щоб відкрити недавній файл

en: <div align=center><h3>No annotations</h3>To create new annotations press F6 or select <i>Tools -&gt; Annotations</i> from the menu.</div>
uk: <div align=center><h3>Немає анотацій</h3>Щоб створити нові анотації, натисніть F6 або виберіть в меню пункт <i>Інструменти → Анотації</i>.</div>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not create temporary file <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>
uk: <qt><strong>Помилка файла!</strong> Не вдалося створити тимчасовий файл <nobr><strong>%1</strong></nobr>.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not open the file <nobr><strong>%1</strong></nobr> for uncompression. The file will not be loaded.</qt>
uk: <qt><strong>Помилка файла!</strong> Не вдається відкрити файл <nobr><strong>%1</strong></nobr> для розпаковування. Файл не завантажено.</qt>

en: <qt><strong>File Error!</strong> Could not uncompress the file <nobr><strong>%1</strong></nobr>. The file will not be loaded.</qt>
uk: <qt><strong>Помилка файла!</strong> Не вдається розпакувати файл <nobr><strong>%1</strong></nobr>. Файл не буде завантажено.</qt>

en: <qt>More than one backend found for the MIME type:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Please select which one to use:</qt>
uk: <qt>Знайдено більше, ніж один модуль обробки для типу MIME:<br /><b>%1</b> (%2).<br /><br />Будь ласка, виберіть, який з них використовувати:</qt>

en: <qt>This error typically occurs if the file is corrupt. If you want to be sure, try to decompress the file manually using command-line tools.</qt>
uk: <qt>Така помилка типово виникає коли файл пошкоджено. Щоб впевнитися, що його пошкоджено спробуйте розпакувати його вручну за допомогою команди у командному рядку.</qt>

en: <qt>This error typically occurs if you do not have enough permissions to read the file. You can check ownership and permissions if you right-click on the file in the Dolphin file manager, then choose the 'Properties' option, and select 'Permissions' tab in the opened window.</qt>
uk: <qt>Така помилка типово виникає, якщо у вас не вистачає прав для читання файла. Ви можете перевірити власника та права на файл в файловому менеджері Dolphin: клацніть правою кнопкою мишки на назві файла, виберіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Права доступу» у вікні, яке буде відкрито.</qt>

[ctx: @action]
en: Configure Color Modes…
uk: Налаштувати режим кольорів…

[ctx: @action]
en: Geometrical shapes
uk: Геометричні форми

[ctx: @action]
en: Selection Tools
uk: Засоби позначення

[ctx: @action]
en: Stamp
uk: Штамп

[ctx: @action Change Colors feature toggle action]
en: Change Colors
uk: Змінити кольори

[ctx: @action When checked, line annotations are constrained to 15° steps, shape annotations to 1:1 ratio]
en: Constrain Ratio and Angle of Annotation Tools
uk: Обмежити співвідношення розмірів і кут повороту ліній для інструментів анотацій

[ctx: @action page layout]
en: Use Right to Left Reading Direction
uk: Використовувати напрям читання справа ліворуч

[ctx: @action:button]
en: Choose New Name
uk: Вибрати нову назву

[ctx: @action:button]
en: Sign
uk: Підписати

[ctx: @action:button]
en: Start Over
uk: Почати знову

[ctx: @action:button]
en: View
uk: Переглянути

[ctx: @action:button finish the signing process]
en: Finish Signing
uk: Завершити підписування

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract Font
uk: &Точний шрифт

[ctx: @action:inmenu]
en: &Save As…
uk: &Зберегти як…

[ctx: @action:inmenu]
en: &View…
uk: П&ереглянути…

[ctx: @action:inmenu menu that contains actions to control text to speach]
en: Speak
uk: Читання уголос

[ctx: @action:intoolbar Add current annotation tool to the quick annotations list]
en: Add to Quick Annotations
uk: Додати на панель пришвидшеного анотування

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Arrow
uk: Стрілка

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Ellipse
uk: Еліпс

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Freehand Line
uk: Довільна лінія

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Highlighter
uk: Підсвічування

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Inline Note
uk: Рядкова примітка

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Polygon
uk: Багатокутник

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Popup Note
uk: Контекстна нотатка

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Rectangle
uk: Прямокутник

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Squiggle
uk: Підкреслення хвилястою

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Straight line
uk: Пряма

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Strike Out
uk: Закреслення

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Typewriter
uk: Друкарська машинка

[ctx: @action:intoolbar Annotation tool]
en: Underline
uk: Підкреслення

[ctx: @action:intoolbar Current annotation advanced settings]
en: Annotation Settings
uk: Параметри анотацій

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Color
uk: Колір

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Fill Color
uk: Колір заповнення

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Font
uk: Шрифт

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Line width
uk: Товщина лінії

[ctx: @action:intoolbar Current annotation config option]
en: Opacity
uk: Непрозорість

[ctx: @action:intoolbar Hide the toolbar]
en: Hide
uk: Приховати

[ctx: @action:intoolbar Show list of quick annotation tools]
en: Quick Annotations
uk: Швидка анотація

[ctx: @action:intoolbar Show the builtin annotation toolbar]
en: Show more annotation tools
uk: Показати більше інструментів анотацій

[ctx: @action:intoolbar When checked keep the current annotation tool active after use]
en: Keep Active
uk: Лишати активним

[ctx: @info]
en: A signature of this size may be too small to read. If you would like to create a potentially more readable signature, press <interface>Start over</interface> and draw a bigger rectangle.
uk: Підпис такого розміру може бути надто малим, щоб його можна було прочитати. Якщо ви хочете створити придатніший для читання підпис, натисніть кнопку <interface>Почати знову</interface> і намалюйте більший прямокутник.

[ctx: @info]
en: Could not load the file <filename>%1</filename>
uk: Не вдалося завантажити файл <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename> because that file is read-only. Try saving to another location or changing that file's permissions.
uk: Не вдалося перезаписати <filename>%1</filename>, оскільки цей файл призначено лише для читання. Спробуйте зберегти його в іншому місці або змінити права доступу до файла.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has been modified by another program. If you save now, any changes made in the other program will be lost. Are you sure you want to continue?
uk: До файла <filename>%1</filename> було внесено зміни у сторонній програмі. Якщо ви збережете його зараз, усі зміни, які було внесено у сторонній програмі, буде втрачено. Ви справді хочете виконати збереження файла?

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has unsaved changes but has been modified by another program. Closing it will replace the unsaved changes with the changes made in the other program.<nl/><nl/>Do you want to continue closing the file?
uk: Внесені до файла <filename>%1</filename> зміни не було збережено, але до нього було внесено зміни за допомогою сторонньої програми. Закриття файла призведе до заміни незбережених змін змінами, які було внесено за допомогою сторонньої програми.<nl/><nl/>Хочете закрити файл попри це?

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> has unsaved changes but has been modified by another program. Reloading it will replace the unsaved changes with the changes made in the other program.<nl/><nl/>Do you want to continue reloading the file?
uk: У файлі <filename>%1</filename> є незбережені зміни, але його було змінено сторонньою програмою. Перезавантаження файла призведе до заміни незбережених змін змінами, які було внесено за допомогою сторонньої програми.<nl/><nl/>Хочете продовжити перезавантаження файла?

[ctx: @info %1 is a page size]
en: Most pages are %1.
uk: Більшість сторінок має розмір %1.

[ctx: @info Config dialog, accessibility page]
en: <b>Warning:</b> these options can badly affect drawing speed.
uk: <b>Попередження:</b> ці параметри можуть значно вплинути на швидкість показу.

[ctx: @info Config dialog, annotations page]
en: <b>Note:</b> the information here is used only for annotations. The information is saved in annotated documents, and so will be transmitted together with the document.
uk: <b>Примітка:</b> ця інформація використовується тут лише для анотацій. Дані буде збережено до анотованих документів, отже, буде передано разом із документом.

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu
uk: Додати поточну анотацію до меню пришвидшеного анотування

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the current annotation to the quick annotations menu (No annotation selected)
uk: Додати поточну анотацію до меню пришвидшеного анотування (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool
uk: Додаткові параметри поточного засобу анотування

[ctx: @info:tooltip]
en: Advanced settings for the current annotation tool (No annotation selected)
uk: Додаткові параметри для поточного засобу анотування (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation border color
uk: Колір рамки анотації

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color
uk: Колір анотації

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation color (No annotation selected)
uk: Колір лінії анотації (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color
uk: Колір заповнення анотації

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (Current annotation has no fill color)
uk: Колір заповнення анотації (для поточної анотації колір заповнення незастосовний)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation fill color (No annotation selected)
uk: Колір заповнення анотації (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font
uk: Шрифт анотації

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (Current annotation has no font)
uk: Шрифт анотації (для поточної анотації шрифт незастосовний)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation font (No annotation selected)
uk: Шрифт анотації (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width
uk: Товщина лінії анотування

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (Current annotation has no line width)
uk: Товщина лінії анотації (для поточної анотації товщина лінії незастосовна)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation line width (No annotation selected)
uk: Товщина лінії анотації (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity
uk: Непрозорість анотації

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation opacity (No annotation selected)
uk: Непрозорість анотації (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Annotation text color
uk: Колір тексту анотації

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose an annotation tool from the quick annotations
uk: Виберіть інструмент анотування з меню пришвидшеного анотування

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain line angle to 15° steps
uk: Обмежити крок кута повороту лінії значенням 15°

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1
uk: Обмежити співвідношення розмірів форми значенням 1:1

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (No annotation selected)
uk: Обмежити співвідношення розмірів форми значенням 1:1, а крок кута повороту лінії — значенням 15° (анотації не позначено)

[ctx: @info:tooltip]
en: Constrain shape ratio to 1:1 or line angle to 15° steps (Not supported by current annotation)
uk: Обмежити співвідношення розмірів форми значенням 1:1, а крок кута повороту лінії — значенням 15° (не застосовне до поточної анотації)

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep the annotation tool active after use
uk: Лишати засіб анотування активним після використання

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a custom stamp symbol from file
uk: Вибрати нетиповий символ штампа з файла

[ctx: @info:tooltip Config dialog, general page]
en: Defines how much of the current viewing area will still be visible when pressing the Page Up/Down keys.
uk: Визначає розміри поточної області перегляду, яка залишиться видимою після натискання клавіш Page Up і Page Down.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <qt>Set the command of a custom text editor to be launched.<br />
    You can also put few placeholders:
    <ul>
      <li>%f - the file name</li>
      <li>%l - the line of the file to be reached</li>
      <li>%c - the column of the file to be reached</li>
    </ul>
    If %f is not specified, then the file name is appended to the specified command.
uk: <qt>Вкажіть команду, якою можна запустити нетиповий текстовий редактор.<br />
    Крім того, ви можете вказати декілька шаблонів:
    <ul>
      <li>%f — назва файла</li>
      <li>%l — рядок, до якого слід перейти у файлі</li>
      <li>%c — позиція у рядку, на яку слід перейти у файлі</li>
    </ul>
    Якщо не буде вказано %f, до вказаної команди буде додано назву відповідного файла.

[ctx: @info:whatsthis Config dialog, editor page]
en: Choose the editor you want to launch when Okular wants to open a source file.
uk: Виберіть редактор, який ви бажаєте запустити, якщо Okular потрібно буде відкрити файл з початковими кодами.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom Color…
uk: Нетиповий колір…

[ctx: @item:inlistbox]
en: Width %1
uk: Товщина %1

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Black
uk: Чорний

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Cyan
uk: Блакитний

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Gray
uk: Сірий

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Magenta
uk: Бузковий

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Orange
uk: Помаранчевий

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Transparent
uk: Прозорий

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: White
uk: Білий

[ctx: @item:inlistbox Color name]
en: Yellow
uk: Жовтий

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change dark & light colors
uk: Змінити темні і світлі кольори

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Change paper color
uk: Змінити колір паперу

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Convert to black & white
uk: Перетворити на чорно-біле

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert colors
uk: Інвертувати кольори

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert lightness
uk: Інвертувати освітленість

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (sRGB linear)
uk: Інвертувати яскравість (лінійний sRGB)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Invert luma (symmetric)
uk: Інвертувати яскравість (симетрично)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue negative
uk: Від'ємний зсув відтінка

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, accessibility page]
en: Shift hue positive
uk: Додатний зсув відтінка

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Custom Text Editor
uk: Нетиповий текстовий редактор

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Emacs client
uk: Клієнт Emacs

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, editor page]
en: Lyx client
uk: Клієнт LyX

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Auto Fit
uk: Автомасштаб

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Custom
uk: Нетиповий

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Defines the default zoom mode for files which were never opened before. For files which were opened before the previous zoom is applied.
uk: Визначає типовий режим масштабування для файлів, які ще не було відкрито у програмі. Для файлів, які вже відкривалися, буде використано попередній вибраний масштаб.

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Page
uk: Влаштувати сторінку

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Fit Width
uk: Влаштувати ширину

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Aggressive
uk: Агресивне

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Greedy
uk: Жадібне

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Low
uk: Низьке

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Normal (default)
uk: Звичайне (типове)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always hidden
uk: Завжди ховати

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Always visible
uk: Показувати завжди

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Hidden after delay
uk: Сховати після затримки

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Current Screen
uk: Поточний екран

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Default Screen
uk: Типовий екран

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...), hopefully not 0.]
en: Screen %1 (disconnected)
uk: Екран %1 (від'єднано)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, preferred screen. %1 is the screen number (0, 1, ...). %2 is the screen manufacturer name. %3 is the screen model name. %4 is the screen name like DVI-0]
en: Screen %1 (%2 %3 %4)
uk: Екран %1 (%2 %3 %4)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap anywhere to go forward
uk: Торкання будь-де для переходу вперед

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Tap left/right side to go back/forward
uk: Торкання на лівому або правому краю для переходів назад-вперед

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds horizontal
uk: Горизонтальні жалюзі

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Blinds vertical
uk: Вертикальні жалюзі

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box in
uk: Прямокутник всередину

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Box out
uk: Прямокутник назовні

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Dissolve
uk: Розчиняти

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Fade
uk: Притлумлювати

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter down
uk: Вилітати зверху

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right
uk: Вилітати з лівого боку

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Glitter right-down
uk: Вилітати з лівого боку зверху

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Instant (Never use animations)
uk: Негайний (ніколи не використовувати анімації)

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Random transition
uk: Випадковий перехід

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Replace
uk: Замінити

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal in
uk: Розділятись горизонтально всередину

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split horizontal out
uk: Розділятись горизонтально назовні

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical in
uk: Розділятись вертикально всередину

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Split vertical out
uk: Розділятись вертикально назовні

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe down
uk: Розкриватись вниз

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe left
uk: Розкриватись ліворуч

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe right
uk: Розкриватись праворуч

[ctx: @item:inlistbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Wipe up
uk: Розкриватись вгору

[ctx: @item:inmenu]
en: &Facing Pages
uk: С&уміжні сторінки

[ctx: @item:inmenu]
en: &Overview
uk: О&гляд

[ctx: @item:inmenu]
en: &Single Page
uk: &Одна сторінка

[ctx: @item:inmenu]
en: Facing Pages (&Center First Page)
uk: Суміжні сторінки (перша сторінка у &центрі)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Invert Colors
uk: Інвертувати кольори

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: &Normal Colors
uk: &Звичайні кольори

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Dark && Light Colors
uk: Змінити &темні і світлі кольори

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Change &Paper Color
uk: Змі&нити колір паперу

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Convert to &Black && White
uk: Перетворити на &чорно-біле

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert &Lightness
uk: Інвертувати &освітленість

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert L&uma (sRGB Linear)
uk: Інвертувати &яскравість (лінійний sRGB)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Invert Luma (&Symmetric)
uk: Інвертувати яскравість (си&метрично)

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue N&egative
uk: &Від'ємний зсув відтінка

[ctx: @item:inmenu color mode]
en: Shift Hue P&ositive
uk: &Додатний зсув відтінка

[ctx: @label Config dialog, annotations page, heading line for Quick Annotations tool manager]
en: <h3>Quick Annotation Tools</h3>
uk: <h3>Інструменти пришвидшеного анотування</h3>

[ctx: @label Config dialog, performance page]
en: CPU usage:
uk: Вжиток процесора:

[ctx: @label Config dialog, presentation page, heading line for drawing tool manager]
en: <h3>Drawing Tools</h3>
uk: <h3>Інструменти малювання</h3>

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Dark color:
uk: Темний колір:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Light color:
uk: Світлий колір:

[ctx: @label:chooser Config dialog, accessibility page]
en: Paper color:
uk: Колір паперу:

[ctx: @label:chooser Config dialog, presentation page]
en: Background color:
uk: Колір тла:

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Color mode:
uk: Режим кольору:

[ctx: @label:listbox Config dialog, accessibility page]
en: Text-to-speech engine:
uk: Рушій синтезу мовлення з тексту:

[ctx: @label:listbox Config dialog, editor page]
en: Editor:
uk: Редактор:

[ctx: @label:listbox Config dialog, general page]
en: Use custom background color:
uk: Нетиповий колір тла:

[ctx: @label:listbox Config dialog, performance page, memory usage]
en: Memory usage:
uk: Використання пам'яті:

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, cursor visibility]
en: Mouse cursor:
uk: Курсор мишки:

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, preferred screen]
en: Preferred screen:
uk: Основний екран:

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, tap navigation]
en: Touch navigation:
uk: Сенсорна навігація:

[ctx: @label:listbox Config dialog, presentation page, transitions]
en: Default transition:
uk: Типовий перехід:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Contrast:
uk: Контраст:

[ctx: @label:slider Config dialog, accessibility page]
en: Threshold:
uk: Поріг:

[ctx: @label:spinbox Advance automatically: Every n second]
en: every %v second | every %v seconds
uk[0]: кожну %v секунду
uk[1]: кожні %v секунди
uk[2]: кожні %v секунд
uk[3]: кожну %v секунду

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Items in recent history:
uk: Пунктів у журналі нещодавніх файлів:

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Overview columns:
uk: Колонки огляду:

[ctx: @label:spinbox Config dialog, general page]
en: Page Up/Down overlap:
uk: Перекриття Page Up/Down:

[ctx: @label:spinbox Config dialog, presentation page]
en: Advance automatically:
uk: Гортати автоматично:

[ctx: @label:spinbox Suffix for the pen width, e.g. '10 px']
en: %v px
uk: %v пк

[ctx: @label:textbox Config dialog, annotations page]
en: Author:
uk: Автор:

[ctx: @label:textbox Config dialog, editor page]
en: Command:
uk: Команда:

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Change colors
uk: Змінити кольори

[ctx: @option:check Config dialog, accessibility page]
en: Draw border around links
uk: Малювати рамки навколо посилань

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Display document title in titlebar if available
uk: Показувати заголовок документа на смужці заголовка вікна, якщо можна

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: For files without file information, open in continuous mode by default
uk: Для файлів без даних типово відкривати у неперервному режимі

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Link the thumbnails with the page
uk: Зв'язати мініатюри зі сторінкою

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Notify about embedded files, forms, or signatures
uk: Сповіщати про вбудовані файли, форми або підписи

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Obey DRM limitations
uk: Дотримуватись обмежень DRM

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open in continuous mode by default
uk: Типово відкривати у неперервному режимі

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Open new files in tabs
uk: Відкривати нові файли у вкладках

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Reload document on file change
uk: У разі зміни документа перезавантажити документ

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Right to left reading direction
uk: Напрям читання справа ліворуч

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show backend selection dialog
uk: Показати вікно вибору модуля обробки

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show hints and info messages
uk: Показувати підказки та інформаційні повідомлення

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Show scrollbars
uk: Показати смужки гортання

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Switch to existing tab if file is already open
uk: Перемкнутися на наявну вкладку, якщо файл вже відкрито

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Use file information to determine whether to open in continuous mode by default
uk: Використати дані щодо файла для визначення того, чи слід відкривати його у неперервному режимі

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: Use smooth scrolling
uk: Використовувати плавне гортання

[ctx: @option:check Config dialog, general page]
en: When using Browse Tool, wrap cursor at screen edges
uk: При використанні засобу навігації завертати вказівник на краях екрана

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable graphics antialias
uk: Увімкнути згладжування зображень

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text antialias
uk: Увімкнути згладжування тексту

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable text hinting
uk: Увімкнути гінтінґ тексту

[ctx: @option:check Config dialog, performance page]
en: Enable transparency effects
uk: Увімкнути ефекти прозорості

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Loop after last page
uk: Після закінчення - починати спочатку

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show progress indicator
uk: Показувати індикатор поступу

[ctx: @option:check Config dialog, presentation page]
en: Show summary page
uk: Показати сторінку резюме

[ctx: @option:radio]
en: Only PGP keys
uk: Лише ключі PGP

[ctx: @title:column]
en: Created
uk: Створено

[ctx: @title:column]
en: Description
uk: Опис

[ctx: @title:column]
en: Modified
uk: Змінено

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Назва

[ctx: @title:column]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Appearance:
uk: Вигляд:

[ctx: @title:group Config dialog, general page]
en: Program features:
uk: Можливості програми:

[ctx: @title:group Config dialog, performance page]
en: Rendering options:
uk: Параметри візуалізації:

[ctx: @title:menu]
en: &Color Mode
uk: &Режим кольорів

[ctx: @title:window]
en: Embedded Files
uk: Вбудовані файли

[ctx: @title:window]
en: Invalid file
uk: Некоректний файл

[ctx: @title:window]
en: Print
uk: Друк

[ctx: @title:window]
en: Select color
uk: Вибір кольору

[ctx: @title:window file chooser]
en: Select custom stamp symbol
uk: Виберіть нетиповий символ штампа

en: A good compromise between memory usage and speed gain. Preload next page and boost searches. (For systems with 2GB of memory, typically.)
uk: Компроміс між використанням пам’яті та швидкістю показу. Заздалегідь завантажувати наступну сторінку. Швидкий пошук. (Типове, для систем з пам’яттю понад 2 ГБ.)

en: A problem occurred during the execution of the 'dvipng' command.
uk: Під час спроби виконання команди «dvipng» виникли проблеми.

en: A problem occurred during the execution of the 'latex' command.
uk: Під час спроби виконання команди  «latex» виникли проблеми.

en: Abort Closing
uk: Перервати закриття

en: Abort Reloading
uk: Перервати перезавантаження

en: About Backend
uk: Про модуль обробки

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Accessibility Reading Aids
uk: Засоби для доступності читання

en: Add Bookmark
uk: Додати закладку

[ctx: Add an annotation to the page]
en: add annotation
uk: додати анотацію

en: Add favorite annotation
uk: Додати анотацію до улюблених

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: Advance to the Next Page
uk: Перейти до наступної сторінки

en: After saving, the current document format requires the file to be reloaded. Your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
uk: Після збереження, оскільки використано саме такий поточний формат документа, файл доведеться перезавантажити. При цьому дані журналу дій з документом буде втрачено.<br />Хочете зберегти документ?

en: All
uk: Усі

en: All Files (*)
uk: усі файли (*)

en: All editing and interactive features for this document are disabled. Please save a copy and reopen to edit this document.
uk: Усі можливості із редагування та взаємодії із цим документом вимкнено. Будь ласка, збережіть копію документа і відкрийте її, якщо хочете редагувати документ.

en: All files (*)
uk: усі файли (*)

en: All supported files (%1)
uk: усі файли, що підтримуються (%1)

en: All your signing certificates are invalid. In case signing worked before, please check their validity dates.
uk: Усі ваші сертифікати для підписування є некоректними. Якщо раніше підписування працювало, будь ласка, перевірте їхні дати чинності.

en: Annotation
uk: Анотація

en: Annotation Options
uk: Параметри анотацій

en: Annotation Properties
uk: Властивості анотацій

en: Annotation Toolbar
uk: Панель інструментів анотування

en: Annotation improvements
uk: Покращення у роботі з анотаціями

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a freehand line
uk: Намалювати довільну лінію

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a polygon (click on the first point to close it)
uk: Намалюйте багатокутник (щоб завершити малювання, наведіть вказівник миші на першу точку і клацніть лівою кнопкою миші)

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a rectangle
uk: Намалювати прямокутник

[ctx: Annotation tool]
en: Draw a straight line
uk: Намалювати пряму лінію

[ctx: Annotation tool]
en: Draw an ellipse (drag to select a zone)
uk: Намалювати еліпс (потягніть, щоб вибрати зону)

[ctx: Annotation tool]
en: Highlight text
uk: Підсвітити текст

[ctx: Annotation tool]
en: Inline Text Annotation (drag to select a zone)
uk: Рядкова текстова анотація (потягніть, щоб вибрати зону)

[ctx: Annotation tool]
en: Put a pop-up note
uk: Вставити контекстну нотатку

[ctx: Annotation tool]
en: Put a stamp symbol
uk: Вставити символ штампа

[ctx: Annotation tool]
en: Squiggle text
uk: Хвилястий текст

[ctx: Annotation tool]
en: Strike out text
uk: Закреслити текст

[ctx: Annotation tool]
en: Typewriter Annotation (drag to select a zone)
uk: Вдрукована анотація (потягніть, щоб вибрати зону)

[ctx: Annotation tool]
en: Underline text
uk: Підкреслити текст

en: Annotations
uk: Анотації

en: Annotations artwork
uk: Дизайн анотацій

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Approved
uk: Схвалено

en: Area &Selection
uk: Вибір &ділянки

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Arrow with Comment
uk: Стрілка із коментарем

en: As Is
uk: Як є

en: Author
uk: Автор

en: Author name
uk: Ім'я автора

en: Author name for the annotation:
uk: Ім'я автора анотації:

en: Author: %1
uk: Автор: %1

en: Auto Fit
uk: Автомасштаб

en: Back
uk: Назад

en: Backend Selection
uk: Вибір модуля обробки

en: Background:
uk: Тло:

en: Beginning of the document
uk: Початок документа

en: Black
uk: Чорний

en: Blue
uk: Синій

en: Bookmark
uk: Закладка

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Border &width:
uk: &Ширина рамки:

en: Butt
uk: Обрізок

en: CID Type 0
uk: CID Тип 0

en: CID Type 0C
uk: CID Тип 0C

en: Can not find a plugin which is able to handle the document being passed.
uk: Не вдалося знайти додаток для обробки цього документа, який передано програмі.

en: Cannot find dvipng executable.
uk: Не вдалося знайти виконуваного файла dvipng.

en: Cannot find latex executable.
uk: Не вдалося знайти виконуваного файла latex.

[ctx: Caption for a rich media annotation]
en: Rich Media
uk: Мультимедійна

[ctx: Caption for a screen annotation]
en: Screen
uk: Екран

[ctx: Caption for a widget annotation]
en: Widget
uk: Віджет

en: Caret
uk: Позначка вставки

en: Caret Properties
uk: Властивості позначки

en: Caret symbol:
uk: Символ каретки:

en: Case Sensitive
uk: З урахуванням регістру

en: Case sensitive
uk: З урахуванням регістру

en: Category
uk: Категорія

en: Center
uk: За центром

en: Certificate Data:
uk: Дані сертифіката:

en: Certificate File (*.cer)
uk: файл сертифіката (*.cer)

en: Certificate Viewer
uk: Переглядач сертифікатів

en: Certificate has Expired.
uk: Строк дії сертифіката завершився.

en: Certificate has been Revoked.
uk: Сертифікат було відкликано.

en: Certificate has not yet been verified.
uk: Сертифікат ще не було перевірено.

en: Certificate is Trusted.
uk: Сертифікат є надійним.

en: Certificate issuer is unknown.
uk: Невідомий видавець сертифіката.

en: Certificate issuer isn't Trusted.
uk: Видавець сертифіката не вважається надійним.

en: Certificate validation in progress
uk: Виконуємо перевірку сертифіката

en: Certificates
uk: Сертифікати

[ctx: Change an annotation's size]
en: adjust annotation
uk: скоригувати анотацію

en: Choose...
uk: Вибрати…

en: Circle
uk: Коло

en: Click to begin
uk: Клацніть, щоб почати

en: Click to open a file
    Click and hold to open a recent file
uk: Клацніть, щоб відкрити файл
    Натисніть і тримайте, щоб відкрити недавній файл

en: Click to see the magnified view.
uk: Клацніть, щоб скористатися збільшувальним склом.

en: Close
uk: Закрити

en: Close &Find Bar
uk: Закрити смужку &пошуку

en: Close Document
uk: Закриття документа

en: Close Tabs
uk: Закрити вкладки

en: Close this note
uk: Закрити це повідомлення

en: Closed Arrow
uk: Закрита стрілка

en: Collapse All
uk: Згорнути все

en: Collapse Whole Section
uk: Згорнути увесь розділ

en: Collapse all elements
uk: Згорнути усі записи

en: Color:
uk: Колір:

en: Comment
uk: Коментар

en: Common Name(CN)
uk: Загальна назва(CN)

en: Confidential
uk: Секретно

en: Configure Annotations…
uk: Налаштувати анотації…

en: Configure Backends
uk: Налаштування модулів обробки

en: Configure Backends…
uk: Налаштувати модулі…

en: Configure Okular…
uk: Налаштувати Okular…

en: Configure Viewer
uk: Налаштування перегляду

en: Configure Viewer Backends
uk: Налаштування модулів перегляду

en: Configure Viewer Backends…
uk: Налаштувати модулі перегляду…

en: Configure Viewer…
uk: Налаштувати переглядач…

en: Configure Web Shortcuts…
uk: Налаштувати вебскорочення…

en: Confirm Close
uk: Підтвердити закриття

en: Contents
uk: Зміст

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue Closing
uk: Продовжити закриття

en: Continue Reloading
uk: Продовжити перезавантаження

en: Continue losing changes
uk: Продовжити із втратою змін

en: Continuing search from beginning
uk: Продовжуємо пошук з початку

en: Continuing search from bottom
uk: Продовжуємо пошук з кінця

en: Copy Link Address
uk: Скопіювати адресу посилання

en: Copy Table Contents to Clipboard
uk: Копіювати зміст до буфера обміну

en: Copy Text
uk: Скопіювати текст

en: Copy Text (Without line breaks)
uk: Копіювати текст (без розривів рядків)

en: Copy Text to Clipboard
uk: Копіювати текст до буфера обміну

en: Copy forbidden by DRM
uk: Копіювання заборонене DRM

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Could not export the certificate
uk: Не вдалося експортувати сертифікат!

en: Could not find a suitable binary for printing. Make sure CUPS lpr binary is available
uk: Не вдалося знайти відповідну програму для друку. Переконайтеся, що у системі належним чином встановлено програму lpr зі складу комплексу CUPS.

en: Could not load print preview part
uk: Не вдалося завантажити компонент перегляду до друку

en: Could not open "%1" for writing. File was not saved.
uk: Неможливо відкрити «%1» для запису. Файл не було збережено.

en: Could not open %1. %2
uk: Не вдалося відкрити %1. %2

en: Could not open %1. Reason: %2
uk: Не вдалося відкрити %1. Причина: %2

en: Could not open '%1' (%2)
uk: Не вдалося відкрити «%1» (%2)

en: Could not open '%1'. File does not exist
uk: Не вдалося відкрити «%1». Вказаного файла не існує.

en: Could not open a temporary file
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл

en: Could not open the temporary file for saving.
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл для збереження.

en: Could not print the document. Detailed error is "%1". Please report to bugs.kde.org
uk: Не вдалося надрукувати документ. Повідомлення про помилку: «%1». Будь ласка, повідомте про помилку на bugs.kde.org

en: Could not print the document. Unknown error. Please report to bugs.kde.org
uk: Не вдалося надрукувати документ. Невідома помилка. Будь ласка, повідомте про неї на bugs.kde.org

en: Could not save file %1.
uk: Не вдалося зберегти файл %1.

en: Could not sign. Wrong passphrase
uk: Не вдалося підписати. Помилковий пароль

en: Could not view revision.
uk: Не вдалося переглянути модифікацію.

en: Create annotation tool
uk: Інструмент створення анотацій

en: Create drawing tool
uk: Створення інструменту малювання

en: Created
uk: Дата створення

en: Created Okular from KPDF codebase
uk: Створив Okular на базі коду KPDF

en: Created:
uk: Створено:

en: Creator
uk: Створено у

en: Custom annotation name:
uk: Назва нетипової анотації:

en: Decrypt Keys
uk: Ключі розшифровування

en: Default Drawing Tool #%1
uk: Типовий інструмент малювання %1

en: Deny Request
uk: Відмовити у запиті

en: Departmental
uk: Для відділу

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Details
uk: Подробиці

en: Developer
uk: Розробник

en: Diamond
uk: Ромб

en: Digest Mismatch occurred.
uk: Невідповідність контрольних сум.

en: Digital Signature
uk: Цифровий підпис

[ctx: Digital signature]
en: Signature placeholder %1
uk: Замінник підпису %1

[ctx: Digital signature]
en: Signature placeholder (Click to Sign)
uk: Замінник підпису (натисніть, щоб підписати)

[ctx: Digital signature]
en: This document has signature placeholder fields.
uk: У цьому документі є поля-замінники підписів.

[ctx: Digital signature type]
en: PGP Signature
uk: Підпис PGP

[ctx: Digital signature type]
en: Signature placeholder
uk: Замінник підпису

[ctx: Digital signature type]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Digitally &Sign…
uk: Підписати &цифровим підписом…

en: Do not show this message again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Do you want to save your changes to "%1" or discard them?
uk: Хочете зберегти внесені вами до «%1» зміни чи відкинути їх?

en: Document Modifications:
uk: Модифікації документа:

en: Document Password
uk: Пароль до документа

[ctx: Document Revision <current> of <total>]
en: Document Revision %1 of %2
uk: Модифікація документа %1 з %2

en: Document Version
uk: Версія документа

en: Document can't be saved
uk: Документ не може бути збережено

en: Document shared successfully
uk: Документ успішно оприлюднено

en: Documents to open. Specify '-' to read from stdin.
uk: Документи, які слід відкрити. Вкажіть «-», щоб програма читала з stdin.

en: Draft
uk: Чернетка

en: Draw a rectangle around the page area you wish to keep visible
uk: Намалюйте прямокутник навколо області сторінки, яку слід залишити видимою

en: Draw a rectangle around the table, then click near edges to divide up; press Esc to clear.
uk: Намалюйте прямокутник навколо таблиці, потім клацніть поряд з краєм, щоб поділити текст. Натисніть Esc, щоб скасувати позначення.

en: Draw a rectangle around the text/graphics to copy.
uk: Намалюйте прямокутник навколо тексту/малюнка для копіювання.

en: Draw a rectangle to insert the signature field
uk: Намалюйте прямокутник для вставлення поля підпису

en: Drawing Tool: %1
uk: Інструмент малювання: %1

en: Duplicated Name
uk: Дублювання назви

en: E&xport As
uk: Е&кспортувати як

en: EMail
uk: Ел. пошта

[ctx: Edit a combo form's selection]
en: edit combo form selection
uk: редагувати вибір зі спадного списку у формі

[ctx: Edit a list form's choices]
en: edit list form choices
uk: редагувати список вибору у формі

[ctx: Edit an annotation's text contents]
en: edit annotation contents
uk: редагувати вміст анотації

[ctx: Edit an form's text contents]
en: edit form contents
uk: редагувати вміст форми

en: Edit annotation tool
uk: Інструмент редагування анотацій

en: Edit drawing tool
uk: Редагування інструменту малювання

[ctx: Edit the state of a group of form buttons]
en: edit form button states
uk: редагувати стани кнопок у формі

en: Editor
uk: Редактор

en: Editor Options
uk: Параметри редактора

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Ellipse with Comment
uk: Еліпс із коментарем

en: Embedded (subset)
uk: Вбудований (підмножина)

en: Embedded: %1
uk: Вбудований: %1

[ctx: Enable case sensitive search in the side navigation panels]
en: Case Sensitive
uk: З врахуванням регістру

[ctx: Enable regular expression search in the side navigation panels]
en: Regular Expression
uk: Формальний вираз

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Encrypt Keys
uk: Ключі шифрування

en: Encrypt Only
uk: Лише шифрування

en: End Presentation
uk: Закінчити презентацію

en: End of the document
uk: Кінець документа

en: Enter Presentation Mode
uk: Перейти до режиму презентації

en: Enter at least 3 letters to filter pages
uk: Введіть принаймні 3 літери для фільтрування сторінок

en: Enter certificate password
uk: Введіть пароль до сертифіката

en: Enter document password
uk: Введіть пароль до документа

en: Enter password (if any) to unlock certificate: %1
uk: Введіть пароль (якщо такий є) для розблокування сертифіката: %1

en: Enter the new name of the bookmark:
uk: Вкажіть нову назву закладки:

en: Erase Drawing
uk: Стерти малюнок

en: Eraser
uk: Гумка

en: Error: Can't open more than one document with the --find switch
uk: Помилка: якщо вказано параметр --find, не можна відкривати декілька документів

en: Error: Can't open more than one document with the --page switch
uk: Помилка: якщо вказано параметр --page, не можна відкривати декілька документів

en: Error: Can't open more than one document with the --presentation switch
uk: Помилка: якщо вказано параметр --presentation, не можна відкривати декілька документів

en: Error: Can't open more than one document with the --print switch
uk: Помилка: якщо вказано параметр --print, не можна відкривати декілька документів

en: Error: Can't open more than one document with the --unique switch
uk: Помилка: якщо вказано параметр --unique, не можна відкривати декілька документів

en: Execute '%1'…
uk: Виконати «%1»…

en: Exit Presentation Mode
uk: Вийти з режиму презентації

en: Expand All
uk: Розгорнути все

en: Expand Whole Section
uk: Розгорнути увесь розділ

en: Expand all elements
uk: Розгорнути усі записи

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: Expired
uk: Застарілий

en: Expires On
uk: Строк дії

en: Export…
uk: Експортувати…

en: Field: %1 on page %2
uk: Поле %1 на сторінці %2

en: File
uk: Файл

en: File Attachment
uk: Файл-долучення

en: File Attachment Properties
uk: Властивості файла-долучення

en: File Changed
uk: Файл було змінено

en: File Path
uk: Шлях до файла

en: File Size
uk: Розмір файла

en: File attachment symbol:
uk: Символ долучення файла:

en: File could not be saved in '%1'. %2
uk: Не вдалось зберегти файл у «%1». %2

en: File could not be saved in '%1'. Error: '%2'. Try to save it to another location.
uk: Не вдалось зберегти файл до «%1». Помилка: «%2». Спробуйте зберегти його в іншому місці.

en: File could not be saved in '%1'. Try to save it to another location.
uk: Не вдалось зберегти файл у «%1». Спробуйте зберегти його в іншому місці.

en: File not saved.
uk: Файл не збережено.

en: Filled form contents
uk: Вміст заповнених форм

en: Filter Options
uk: Параметри фільтра

en: Final
uk: Остаточний

en: Find Next
uk: Знайти далі

en: Find a string on the text
uk: Знайти рядок у тексті

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
uk: Далі

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
uk: Попередній

en: Find as you type
uk: Шукати під час введення

[ctx: Find text]
en: F&ind:
uk: З&найти:

en: Find…
uk: Знайти…

en: Fingerprints
uk: Відбитки

en: First Page
uk: Перша сторінка

en: Fit &Page
uk: Вмістити &сторінку

en: Fit &Width
uk: Вмістити за &шириною

en: Fit Page
uk: Влаштувати сторінку

en: Fit Wi&ndow to Page
uk: Масштаб ві&кна за сторінкою

en: Fit Width
uk: Влаштувати ширину

en: Fit to full page
uk: Розмір за усією сторінкою

en: Fit to printable area
uk: Розмір за друкованою ділянкою

en: Follow This Link
uk: Перейти за цим посиланням

en: Font:
uk: Шрифт:

en: For Comment
uk: Для коментарів

[ctx: For Presentation]
en: Pause
uk: Призупинити

[ctx: For Presentation]
en: Play
uk: Пуск

en: For Public Release
uk: Для випуску до публіки

en: Forget all images
uk: Забути усі зображення

en: Forget image
uk: Забути зображення

en: Former maintainer
uk: Попередній супроводжувач

en: Forward
uk: Вперед

en: Freehand Line
uk: Довільна лінія

en: Freehand Line Properties
uk: Властивості довільних ліній

en: Freehand Line with Comment
uk: Довільна лінія із коментарем

en: From current page
uk: Починаючи з поточної сторінки

en: Fully embedded
uk: Цілком вбудований

en: General
uk: Загальне

en: General Options
uk: Загальні параметри

[ctx: Generic text edit command]
en: edit text
uk: редагувати текст

en: Geometrical shape
uk: Геометрична форма

en: Geometry Properties
uk: Геометричні властивості

[ctx: Give the user a hint, that it enabled the option --editor-cmd together with the current value of the option.]
en: The editor was set by the command line to 
     %1 
    If you want to use the setting, start okular without the option --editor-cmd
uk: За допомогою командного рядка редактором було встановлено 
     %1 
    Якщо ви хочете скористатися цим параметром, запустіть okular без параметра --editor-cmd

en: Go To Page…
uk: Перейти до сторінки…

en: Go back to the Previous Page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Go to '%1'
uk: Перейти до «%1»

en: Go to Page
uk: Перейти до сторінки

en: Go to This Bookmark
uk: Перейти до цієї закладки

en: Go to page %1
uk: Перейти до сторінки %1

en: Go to the next bookmark
uk: Перейти до наступної закладки

en: Go to the place you were after
uk: Перейти до місця, де ви були пізніше

en: Go to the place you were before
uk: Перейти до місця, де ви були раніше

en: Go to the previous bookmark
uk: Перейти до попередньої закладки

en: Green
uk: Зелений

en: Green Highlighter
uk: Підсвічування зеленим

en: Group by Author
uk: Групувати за автором

en: Group by Page
uk: Групувати за сторінками

en: Help
uk: Довідка

en: Hide welcome screen
uk: Приховати вікно вітання

en: Highlight
uk: Підсвічування

en: Highlight with Comment
uk: Підсвічений текст із коментарем

en: Highlighter
uk: Підсвічування

en: Icon:
uk: Піктограма:

en: Image (%1 × %2 pixels)
uk: Зображення (%1 × %2 пікселів)

en: Image [%1 × %2] copied to clipboard.
uk: Зображення [%1 × %2] скопійовано до буфера обміну.

en: Image [%1 × %2] saved to %3 file.
uk: Зображення [%1 × %2] збережено у файл %3.

en: Images (*.png *.jpeg)
uk: зображення (*.png *.jpeg)

en: Importing PS file as PDF (this may take a while)…
uk: Імпортування файла PS як PDF (це може зайняти трохи часу)…

en: Incorrect password. Try again:
uk: Помилковий пароль. Повторіть спробу:

en: Information
uk: Інформація

en: Inline Note
uk: Рядкова примітка

en: Inline Note Properties
uk: Властивості рядкової примітки

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert Text
uk: Вставлення тексту

en: Issued By
uk: Видавець

en: Issued On
uk: Видано

en: Issued To
uk: Видано для

en: Issuer
uk: Видавець

en: JavaScript Script
uk: Скрипт на JavaScript

en: Jiri Baum - NICTA
uk: Jiri Baum — NICTA

en: Jump to next match
uk: Перескочити до наступного збігу

en: Jump to previous match
uk: Перескочити до попереднього збігу

en: KDE Certificate Manager (kleopatra) not found
uk: Не знайдено засобу керування сертифікатами KDE (kleopatra)

en: KPDF developer
uk: Розробник KPDF

en: Keeps everything in memory. Preload next pages. Boost searches. (For systems with more than 4GB of memory.)
uk: Тримати все в пам'яті. Заздалегідь завантажувати наступні сторінки. Швидкий пошук. (Для систем з пам'яттю понад 4 ГБ.)

en: Keeps used memory as low as possible. Do not reuse anything. (For systems with low memory.)
uk: Використовувати якнайменше пам'яті. (Для систем з малим розміром пам'яті.)

en: Key
uk: Ключ

en: Key Agreement
uk: Узгодження ключів

en: Key Usage
uk: Використання ключа

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: LaTeX rendering failed
uk: Помилка під час обробки коду LaTeX

en: Last Page
uk: Остання сторінка

en: Layers
uk: Шари

[ctx: Layouted like: '5 [pages] of 10']
en: of
uk: з

en: Leader line extensions length:
uk: Довжина розширень ведучої лінії:

en: Leader line length:
uk: Довжина ведучої лінії:

en: Left
uk: Ліворуч

en: Line end:
uk: Кінчик лінії:

en: Line start:
uk: Початок лінії:

en: Loads and keeps everything in memory. Preload all pages. (Will use at maximum 50% of your total memory or your free memory, whatever is bigger.)
uk: Завантажує і зберігає всі дані у оперативній пам’яті. Попереднє завантаження всіх зображень. (Буде використано не більше за 50% загального об’єму оперативної пам’яті або вільної пам’яті, залежно від того, який з об’ємів буде більшим.)

en: Location:
uk: Місце:

en: Location: %1
uk: Місце: %1

en: Lock Sidebar
uk: Заблокувати бічну панель

en: Lots of framework work, FictionBook backend and former ODT backend
uk: Багато попрацював над основою, а також модулем обробки FictionBook та колишнім модулем обробки ODT

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

en: Match All Words
uk: Містить всі слова

en: Match Any Word
uk: Містить будь-яке слово

en: Match Phrase
uk: Містить цілу фразу

[ctx: Menu title]
en: Annotation | %1 Annotations
uk[0]: %1 анотація
uk[1]: %1 анотації
uk[2]: %1 анотацій
uk[3]: анотація

en: Modified
uk: Змінено

en: Modified:
uk: Змінено:

[ctx: Modify an annotation's internal properties (Color, line-width, etc.)]
en: modify annotation properties
uk: змінити властивості анотації

en: Modify search behavior
uk: Змінити поведінку пошуку

en: Move &Down
uk: Пересунути в&низ

en: Move &Up
uk: Пересунути &вгору

en: Moves to the beginning of the document
uk: Пересуває перегляд на початок документа

en: Moves to the end of the document
uk: Пересуває перегляд до кінця документа

en: Moves to the next page of the document
uk: Пересуває вас до наступної сторінки документа

en: Moves to the previous page of the document
uk: Пересуває вас до попередньої сторінки документа

en: Movie
uk: Відео

en: Movie Properties
uk: Властивості відео

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: New Text Note
uk: Нова текстова примітка

en: New paragraph
uk: Новий абзац

en: Next Bookmark
uk: Наступна закладка

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Next Tab
uk: Наступна вкладка

[ctx: Next page]
en: Next
uk: Наступна

en: No
uk: Ні

en: No Bookmarks
uk: Немає закладок

en: No Usage Specified
uk: Призначення не вказано

en: No application found for opening file of mimetype %1.
uk: Не знайдено програми для відкриття файли з типом MIME %1.

en: No certificates found
uk: Сертифікатів не знайдено

en: No description available.
uk: Немає опису.

en: No valid certificates
uk: Немає чинний сертифікатів

en: Non-Repudiation
uk: Строге виконання зобов'язань

en: None
uk: Немає

en: Not Approved
uk: Не схвалений

en: Not Available
uk: Немає доступу

en: Not For Public Release
uk: Не для випуску до публіки

[ctx: Not available size]
en: N/A
uk: н/п

en: Not raise window
uk: Не піднімати вікно програми над іншими після запуску

en: Note
uk: Примітка

[ctx: OT means OpenType]
en: CID Type 0C (OT)
uk: CID Тип 0C (OT)

en: Okular cannot copy %1 to the specified location.
    
    The document does not exist anymore.
uk: Програма Okular не може скопіювати %1 у вказане місце.
    
    Цей документ було вилучено.

en: Okular, a universal document viewer
uk: Okular, універсальний переглядач документів

en: Only QES certificates
uk: Лише сертифікати QES

en: Open Arrow
uk: Відкрита стрілка

en: Open Certificate Manager
uk: Відкрити керування сертифікатами

en: Open Con&taining Folder
uk: Відкрити &теку документа

en: Open Document
uk: Відкрити документ

en: Open external file
uk: Відкрити зовнішній файл

[ctx: Opens the selected document]
en: Open Document
uk: Відкрити документ

en: Options
uk: Параметри

en: Options for Presentation Mode
uk: Налаштування режиму презентації

en: Organization(O)
uk: Організація(О)

en: Original Orientation
uk: Початкова орієнтація

en: P&resentation
uk: П&резентація

en: Page
uk: Сторінка

en: Page %1
uk: Сторінка %1

en: Page Number
uk: Номер сторінки

en: Page Size
uk: Розмір сторінки

[ctx: Page label (number)]
en: Page %1 (%2)
uk: Сторінка %1 (%2)

en: Page of the document to be shown
uk: Показувати цю сторінку документа

en: Pages
uk: Сторінок

en: Pages: %1
uk: Сторінок: %1

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Pause movie
uk: Призупинити відтворення

en: Pause/Resume Speaking
uk: Призупинити/Відновити читання уголос

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Performance Tuning
uk: Налаштування швидкодії

en: Plain &Text…
uk: Звичайний &текст…

en: Play movie
uk: Відтворити відео

en: Play movie…
uk: Відтворити відео

en: Play sound…
uk: Відтворити звук…

en: Play this Sound
uk: Відтворити цей звук

en: Play/Pause Presentation
uk: Відтворити або призупинити презентацію

en: Please enter the password to read the document:
uk: Будь ласка, введіть пароль для читання документа:

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Polygon Properties
uk: Властивості багатокутника

en: Polygon with Comment
uk: Багатокутник із коментарем

en: Pop-up Note
uk: Контекстна нотатка

en: Pop-up Note Properties
uk: Властивості контекстної нотатки

en: PostScript files (%1)
uk: файли PostScript (%1)

en: Presentation
uk: Презентація

en: Previous Bookmark
uk: Попередня закладка

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Previous Tab
uk: Попередня вкладка

[ctx: Previous page]
en: Previous
uk: Попередня

en: Print Options
uk: Параметри друку

en: Print Preview
uk: Перегляд друку

en: Print conversion failed
uk: Помилка перетворення даних для друку

en: Printer was in invalid state
uk: Принтер перебував у некоректному стані

en: Printing process could not start
uk: Не вдалося розпочати процес друку

en: Printing process crashed
uk: Процес друку завершив роботу у аварійному режимі

en: Printing this document is not allowed.
uk: Друкувати цей документ не дозволяється.

en: Printing to file failed
uk: Помилка під час друку до файла

en: Producer
uk: Виготовлено

en: Properties
uk: Властивості

en: Property
uk: Властивість

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

[ctx: Qualified electronic signature, see wikipedia]
en: Qualified
uk: Кваліфікований

en: Quick Annotation Bar
uk: Панель пришвидшеного анотування

en: Quick Annotation Toolbar
uk: Панель пришвидшеного анотування

en: Quit
uk: Вийти

en: Reading font information…
uk: Читання інформації про шрифти…

[ctx: Reason for inhibiting the screensaver activation, when the presentation mode is active]
en: Giving a presentation
uk: Презентація

en: Reason:
uk: Причина:

en: Reason: %1
uk: Причина: %1

en: Recent backgrounds:
uk: Нещодавні зображення тла:

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Rectangle with Comment
uk: Прямокутник із коментарем

en: Red
uk: Червоний

en: Reloa&d
uk: Перезава&нтажити

en: Reload the current document from disk.
uk: Перезавантажити поточний документ з диска.

en: Reloading the document…
uk: Перезавантаження документа…

en: Remove Bookmark
uk: Вилучити закладку

en: Remove all Bookmarks for this Document
uk: Вилучити усі закладки у цьому документі

[ctx: Remove an annotation from the page]
en: remove annotation
uk: вилучити анотацію

en: Remove this Bookmark
uk: Вилучити цю закладку

en: Rename Bookmark
uk: Перейменувати закладку

en: Rename the current bookmark
uk: Перейменувати поточну закладку

en: Rename this Bookmark
uk: Перейменувати цю закладку

[ctx: Replacing missing font with another one]
en: %1 (substituting with %2)
uk: %1 (замінено на %2)

en: Request to Change Viewing Mode
uk: Запит щодо зміни режиму перегляду

en: Resume movie
uk: Поновити відтворення

en: Rev. %1: Signed By %2
uk: Мод. %1: підписано %2

en: Revision Preview
uk: Перегляд модифікацій

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Closed Arrow
uk: Закрита стрілка праворуч

en: Right Open Arrow
uk: Відкрита стрілка праворуч

en: Rotate &Left
uk: Обернути &ліворуч

en: Rotate &Right
uk: Обернути п&раворуч

[ctx: Rotate left]
en: Left
uk: Ліворуч

[ctx: Rotate right]
en: Right
uk: Праворуч

en: S&hare
uk: Оп&рилюднити

en: SHA-1 Fingerprint
uk: Відбиток SHA-1

en: SHA-256 Fingerprint
uk: Відбиток SHA-256

en: Save - Warning
uk: Збереження — Попередження

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save Signed File As
uk: Зберегти підписаний файл як

en: Save a Copy Elsewhere
uk: Зберегти копію деінде

en: Save as Okular document archive…
uk: Зберегти як архів документа Okular…

en: Save file
uk: Зберегти файл

en: Save to File…
uk: Зберегти до файла…

en: Scale mode:
uk: Режим масштабування:

en: Scroll Down
uk: Прогорнути вниз

en: Scroll Page Down
uk: Прогорнути на сторінку вниз

en: Scroll Page Up
uk: Прогорнути на сторінку вгору

en: Scroll Up
uk: Прогорнути вгору

en: Search Options
uk: Параметри пошуку

en: Search for '%1' in this document
uk: Шукати «%1» у цьому документі

en: Search for '%1' with
uk: Шукати «%1» за допомогою

en: Search…
uk: Шукати…

en: Select All Text on Current Page
uk: Позначити увесь текст на поточній сторінці

en: Select background image
uk: Виберіть зображення тла

en: Select certificate to sign with:
uk: Виберіть сертифікат для підписування:

en: Select text
uk: Вибрати текст

en: Select zooming area. Right-click to zoom out.
uk: Виберіть ділянку масштабування. Щоб зменшити, клацніть правою кнопкою мишки.

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Sets the external editor command
uk: Встановлює команду зовнішнього редактора

en: Shape fill:
uk: Заповнення форми:

en: Share
uk: Оприлюднення

en: Show &Page Bar
uk: Показати панель с&торінок

en: Show &Signatures Panel
uk: Показати панель &підписів

en: Show Forms
uk: Показати форми

en: Show S&idebar
uk: Показати &бічну панель

en: Show annotations for current page only
uk: Показувати анотації лише для поточної сторінки

en: Show bookmarked pages only
uk: Показувати тільки сторінки з закладками

en: Show for all documents
uk: Показати для усіх документів

en: Sidebar
uk: Бічна панель

en: Sign CRL
uk: CRL підписування

en: Sign Certificate
uk: Сертифікат підписування

en: Signature Properties
uk: Властивості підпису

en: Signature Type: %1
uk: Тип підпису: %1

en: Signature Validity:
uk: Чинність підпису:

en: Signatures
uk: Підписи

en: Signed By:
uk: Підписано:

en: Signed by: %1
    
    Date: %2
uk: Підписано: %1
    
    Дата: %2

en: Signing Time:
uk: Час підписування:

en: Signing Time: %1
uk: Час підписування: %1

en: Signing cancelled by user
uk: Підписування скасовано користувачем

en: Signing in progress. You can adjust the position and size of the signature
uk: Виконуємо підписування. Ви можете скоригувати розташування і розмір підпису

en: Size
uk: Розмір

en: Slash
uk: Похила риска

en: Sold
uk: Продано

en: Sound
uk: Звук

en: Sound Properties
uk: Властивості звуку

en: Speak Current Page
uk: Прочитати уголос поточну сторінку

en: Speak From Current Page
uk: Прочитати уголос від поточної сторінки

en: Speak Text
uk: Декламувати текст

en: Speak Whole Document
uk: Прочитати уголос весь документ

en: Square
uk: Квадрат

en: Squiggle
uk: Підкреслення хвилястою

en: Squiggle with Comment
uk: Хвилястий текст із коментарем

en: Stamp
uk: Штамп

en: Stamp Properties
uk: Властивості штампа

en: Stamp symbol:
uk: Символ штампа:

en: Stamp with Comment
uk: Штамп із коментарем

en: Start Presentation
uk: Почати презентацію

en: Start the document in presentation mode
uk: Запустити документ в режимі презентації

en: Start with print dialog
uk: Запустити з показаним діалоговим вікном друку

en: Start with print dialog and exit after printing
uk: Запустити програму з показаним діалоговим вікном друку і завершити роботу після того, як друк буде завершено

en: Stop Sound
uk: Припинити відтворення звуку

en: Stop Speaking
uk: Зупинити читання

en: Stop movie
uk: Зупинити відтворення

en: Straight Line
uk: Пряма

en: Straight Line Properties
uk: Властивості прямої

en: Straight Line with Comment
uk: Пряма лінія із коментарем

en: Strike Out
uk: Закреслений

en: Strike Out with Comment
uk: Закреслений текст із коментарем

en: Strike out
uk: Перекреслення

en: Subject
uk: Тема

en: Switch Blackscreen Mode
uk: Перемкнути режим затемнення екрана

en: Switch Screen
uk: Перемкнути екран

[ctx: Symbol for caret annotations]
en: None
uk: Жодного

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Graph
uk: Графіка

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Paperclip
uk: Затискач для паперу

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Push Pin
uk: Кнопка

[ctx: Symbol for file attachment annotations]
en: Tag
uk: Мітка

en: Sync Thumbnail with Page
uk: Синхронізувати мініатюру зі сторінкою

en: T&able Selection
uk: Вибір &таблиці

en: Table selection tool
uk: Засіб позначення у таблицях та колонках

en: TeX Font Metric
uk: Метрики шрифтів TeX

en: TeX FreeType-handled
uk: FreeType-обробка TeX

en: TeX PK
uk: PK TeX

en: TeX virtual
uk: Віртуальний TeX

en: Text &color:
uk: Колір &тексту:

en: Text (1 character) | Text (%1 characters)
uk[0]: Текст (%1 символ)
uk[1]: Текст (%1 символи)
uk[2]: Текст (%1 символів)
uk[3]: Текст (1 символ)

en: Text Markup Properties
uk: Властивості компонування тексту

en: Text markup
uk: Розмітка тексту

en: Text of the new note:
uk: Текст нової примітки:

en: Text to search for
uk: Текст, за яким шукати

en: The current document is protected with a password.<br />In order to save, the file needs to be reloaded. You will be asked for the password again and your undo/redo history will be lost.<br />Do you want to continue?
uk: Дані у поточному документі захищено паролем.<br />Щоб зберегти документ, його доведеться перезавантажити. Програма попросить вас знову ввести пароль, а дані журналу дій з документом буде втрачено.<br />Хочете перезавантажити документ?

en: The document has been modified in a way not permitted by a previous signer.
uk: Попередній підписувач документа не надавав згоди на внесення поточних змін до документа.

en: The document has not been modified since it was signed.
uk: До документа з моменту його підписування не вносилося жодних змін.

en: The document integrity verification could not be completed.
uk: Не вдалося завершити перевірку цілісності документа.

en: The document is trying to execute an external application and, for your safety, Okular does not allow that.
uk: Документ намагається запустити зовнішню програму, а Okular цього не дозволяє з причин безпеки.

en: The loading of %1 has been canceled.
uk: Завантаження %1 було скасовано.

en: The page print size is invalid
uk: Друкований розмір сторінки є некоректним

[ctx: The person/company that made the signature]
en: Subject
uk: Призначення

en: The program "ps2pdf" was not found, so Okular can not import PS files using it.
uk: Не знайдено програму «ps2pdf», тому Okular не може імпортувати файли PS.

en: The requested signature is not present in the document.
uk: Відповідного підпису у документі немає.

en: The revision of the document that was covered by this signature has not been modified;
    however there have been subsequent changes to the document.
uk: До модифікації цього документа, яку було підписано, не вносилися зміни;
    втім, існують інші модифікації документа із внесеними змінами.

en: The signature CMS/PKCS7 structure is malformed.
uk: Помилкове форматування структури підпису CMS/PKCS7.

en: The signature could not be verified.
uk: Не вдалося перевірити підпис.

en: The signature is cryptographically invalid.
uk: Підпис є криптографічно некоректним.

en: The signature is cryptographically valid.
uk: Підпис є криптографічно коректним.

en: There are no available signing certificates.<br/>For more information, please see the section about <a href="%1">Adding Digital Signatures</a> in the manual.
uk: Немає доступних сертифікатів для підписування.<br/>Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся із розділом <a href="%1">Додавання цифрових підписів</a> у підручнику.

en: There are no available signing certificates.<br/>Launch Certificate Manager to import or manage certificates<br/>For more information, please see the section about <a href="%1">Adding Digital Signatures</a> in the manual.
uk: Немає доступних сертифікатів для підписування.<br/>Запустіть засіб керування сертифікатами для імпортування сертифікатів або керування ними.<br/>Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся із розділом <a href="%1">Додавання цифрових підписів</a> у підручнику.

en: There are two ways of exiting presentation mode, you can press either ESC key or click with the quit button that appears when placing the mouse in the top-right corner. Of course you can cycle windows (Alt+TAB by default)
uk: Є два способи виходу з режиму презентації: можна натиснути клавішу Esc або натиснути кнопку закриття, яка з'являється під час наведення мишки у правий верхній куток екрана. Звичайно ж, можна також перемикати вікна стільниці (типова комбінація клавіш Alt+Tab).

en: There is already a unique Okular instance running. This instance won't be the unique one.
uk: Один екземпляр програми вже запущено. Цей екземпляр не буде унікальним.

en: There was a problem sharing the document: %1
uk: Під час спроби оприлюднити документ виникли проблеми: %1

en: There was no file to print
uk: Не виявлено файла для друку

en: There's already a tool with that name. Using a default one
uk: Інструмент із такою назвою вже існує. Використовуємо типову назву.

en: This Okular is built without audio support
uk: Цю версію Okular зібрано без підтримки звуку

en: This annotation may contain LaTeX code.
    Click here to render.
uk: Ця анотація може містити код у форматі
    LaTeX. Натисніть цей напис, щоб програма
    його обробила.

en: This document contains annotations or form data that were saved internally by a previous Okular version. Internal storage is <b>no longer supported</b>.<br/>Please save to a file in order to move them if you want to continue to edit the document.
uk: У цьому документі містяться анотації або дані форм, які не було збережено у відповідному файлів попередньою версією Okular. У новій версії <b>немає підтримки</b> збереження даних на рівні програми.<br/>Будь ласка, збережіть дані до файла, щоб їх можна було переносити куди завгодно, якщо ви захочете редагувати документ.

en: This document has XFA forms, which are currently <b>unsupported</b>.
uk: У цьому документі містяться форми XFA, підтримки яких ще <b>не передбачено</b>.

en: This document has embedded files. <a href="okular:/embeddedfiles">Click here to see them</a> or go to File -> Embedded Files.
uk: У цьому документі містяться вбудовані файли. Щоб переглянути їх, <a href="okular:/embeddedfiles">натисніть цю частину повідомлення</a> або скористайтеся пунктом меню Файл -> Вбудовані файли.

en: This document has forms. Click on the button to interact with them, or use View -> Show Forms.
uk: У цьому документі містяться форми. Щоб розпочати роботу з ними, натисніть кнопку або скористайтесь пунктом меню Перегляд -> Показати форми.

en: This document is digitally signed.
uk: Цей документ має цифровий підпис.

en: This document is digitally signed. Some of the signatures could not be validated properly.
uk: Цей документ має цифрові підписи. Деякі з підписів не вдалося належним чином перевірити.

en: This document is digitally signed. There have been changes since last signed.
uk: Цей документ має цифрові підписи. З часу останнього підписування у нього було внесено зміни.

en: This document wants to be shown full screen.
    Leave normal mode and enter presentation mode?
uk: Цей документ надіслав запит щодо показу у повноекранному режимі.
    Полишити звичайний режим і перейти до режиму презентації?

[ctx: This is the document format]
en: OpenDocument Text
uk: Текстовий документ ODT

en: This link points to a close document action that does not work when using the embedded viewer.
uk: Це посилання вказує на дію закриття документа, яка не працює, якщо використовується вбудований переглядач.

en: This link points to a quit application action that does not work when using the embedded viewer.
uk: Це посилання вказує на дію закриття програми, яка не працює, якщо використовується вбудований переглядач.

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Title
uk: Заголовок

en: Title: %1
uk: Заголовок: %1

en: Tools
uk: Інструменти

en: Top Secret
uk: Цілком таємно

[ctx: Translate an annotation's position on the page]
en: translate annotation
uk: пересунути анотацію

en: Trim To &Selection
uk: Обрізати за &позначеним

en: Type
uk: Тип

en: Type 1
uk: Тип 1

en: Type 1C
uk: Тип 1C

en: Type 3
uk: Тип 3

en: Type:
uk: Тип:

en: Typewriter
uk: Друкарська машинка

en: Typewriter Properties
uk: Властивості вдрукованого тексту

en: Unable to find file to print
uk: Не вдалося знайти файл для друку

en: Unable to find the Okular component.
uk: Не вдається знайти компонент Okular.

en: Unable to find the Okular component: %1
uk: Не вдається знайти компонент Okular: %1

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Underline with Comment
uk: Підкреслений текст із коментарем

en: Undo close tab
uk: Скасувати закриття вкладки

en: Unknown Algorithm
uk: Невідомий алгоритм

en: Unknown File
uk: Невідомий файл

en: Unknown Type
uk: Невідомий тип

[ctx: Unknown author]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown font
uk: Невідомий шрифт

[ctx: Unknown font type]
en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown issue with Certificate or corrupted data.
uk: Невідома помилка із сертифікатом або пошкодження даних

en: Unknown signing error
uk: Невідома помилка під час підписування

[ctx: Unsupported action]
en: Signing not implemented for this document type
uk: Для цього типу документів підписування не реалізовано

en: Unsupported extension
uk: Непідтримуваний суфікс назви

[ctx: Used when suggesting a new name for a digitally signed file. %1 is the old file name and %2 its extension]
en: %1_signed.%2
uk: %1_підписаний.%2

en: User annotations
uk: Анотації користувача

en: Validity
uk: Чинність

en: Validity Status
uk: Стан чинності

en: Value
uk: Значення

en: Version
uk: Версія

en: Videos not supported in this Okular
uk: У цій версії okular не передбачено підтримки відео

en: Videos not supported in this okular
uk: У цій версії okular не передбачено підтримки відео

en: View Certificate…
uk: Переглянути сертифікат…

en: View Signed Version…
uk: Переглянути підписану версію…

en: View in Certificate Manager
uk: Переглянути у засобі керування сертифікатами

en: Viewer Toolbar
uk: Панель переглядача

en: Warn me when I attempt to close multiple tabs
uk: Попереджати, якщо відбувається спроба закрити декілька вкладок

en: Warning
uk: Попередження

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо!

en: Welcome to Okular
uk: Вітаємо в Okular

en: Where do you want to save %1?
uk: Де ви хочете зберегти %1?

en: Where do you want to save this certificate?
uk: Де ви хочете зберегти цей сертифікат?

en: Where do you want to save this revision?
uk: Де ви хочете зберегти цю модифікацію?

en: White
uk: Білий

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Yellow Highlighter
uk: Підсвічування жовтим

en: Yes
uk: Так

en: Yes (subset)
uk: Так (підмножина)

en: You are about to close %1 tabs. Are you sure you want to continue?
uk: Ви наказали програми закрити вкладки (%1). Ви справді цього хочете?

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them.
uk: Ви наказали програмі зберегти внесені зміни, але у поточному форматі файла не передбачено можливості зберегти вказані нижче елементи. Будь ласка, скористайтеся форматом <i>Архів документа Okular</i>, якщо хочете зберегти ці елементи. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб зберегти дані. При цьому буде втрачено вказані елементи, а також дані журналу дій з документом.

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save the document and discard these elements.
uk: Ви наказали програмі зберегти внесені зміни, але у поточному форматі файла не передбачено можливості зберегти вказані нижче елементи. Будь ласка, скористайтеся форматом <i>Архів документа Okular</i>, якщо хочете зберегти ці елементи. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб зберегти зберегти документ і відкинути дані вказаних елементів.

en: You are about to save changes, but the current file format does not support saving the following elements. Please use the <i>Okular document archive</i> format to preserve them. Click <i>Continue</i> to save, but you will lose these elements as well as the undo/redo history.
uk: Ви наказали програмі зберегти внесені зміни, але у поточному форматі файла не передбачено можливості зберегти вказані нижче елементи. Будь ласка, скористайтеся форматом <i>Архів документа Okular</i>, якщо хочете зберегти ці елементи. Натисніть кнопку <i>Продовжити</i>, щоб зберегти дані. При цьому буде втрачено вказані елементи, а також дані журналу дій з документом.

en: You can find the shared document at: <a href="%1">%1</a>
uk: Оприлюднений документ можна знайти тут: <a href="%1">%1</a>

en: You cannot set the editor command in an already running okular instance. Please disable the tabs and try again. Please note, that unique is also not supported when setting the editor command at the commandline.
uk: Змінити команду редактора у вже запущеному екземплярі okular не можна. Будь ласка, вимкніть відкриття документів у вкладках і повторіть спробу. Будь ласка, зауважте, що якщо редактор визначено у командному рядку, підтримку єдиного екземпляра програми також буде вимкнено.

en: You have chosen to save an Okular Archive without the file name ending with the '%1' extension. That is not allowed, do you want to choose a new name?
uk: Вами наказано програмі зберегти архів Okular без додавання до назви файла суфікса «%1». Такі дії заборонено. Хочете вибрати нову назву файла?

en: You have just modified the open document, but this kind of document can not be saved.
    Any modification will be lost once Okular is closed.
uk: Вами щойно було внесено зміни до відкритого документа, але документи такого типу не може бути збережено.
    Якщо закрити вікно Okular, усі внесені зміни буде втрачено.

en: You have unsaved changes. Please save the document before signing it.
uk: Деякі внесені вами зміни не збережено. Будь ласка, збережіть документ, перш ніж його підписувати.

en: Zoom
uk: Масштабувати

en: Zoom to 100%
uk: Масштаб у 100%

[ctx: [document title/filename] – Presentation]
en: %1 – Presentation
uk: %1 — Презентація

[ctx: file types in a file open dialog]
en: Images (%1)
uk: зображення (%1)

[ctx: font name not available (empty)]
en: [n/a]
uk: [н/д]

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display file name only
uk: Показувати лише назву файла

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Display full file path
uk: Показувати шлях до документа повністю

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Full Annotation Toolbar
uk: Повна панель анотування

[ctx: item:inlistbox Config dialog, general page]
en: Quick Annotation Toolbar
uk: Панель пришвидшеного анотування

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: Annotation toolbar:
uk: Панель інструментів анотування:

[ctx: label:listbox Config dialog, general page]
en: When not displaying document title:
uk: Якщо не показано заголовок документа:

[ctx: label:listbox Config dialog, general page, default zoom]
en: Default zoom:
uk: Типовий масштаб:

[ctx: on welcome screen]
en: No recent documents
uk: Немає недавніх документів

[ctx: on welcome screen]
en: Open Document...
uk: Відкрити документ…

[ctx: on welcome screen]
en: Recent documents
uk: Недавні документи

[ctx: on welcome screen (recent document list)]
en: Forget All
uk: Забути всі

en: optional
uk: необов'язкове

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Landscape %1
uk: Альбомна %1

[ctx: paper type and orientation (eg: Portrait A4)]
en: Portrait %1
uk: Книжкова %1

[ctx: pause the movie playback]
en: Pause
uk: Пауза

en: ps2pdf not found
uk: ps2pdf не знайдено

[ctx: recent items context menu]
en: &Forget This Item
uk: З&абути цей запис

[ctx: remove a collection of annotations from the page]
en: remove annotations
uk: вилучити анотації

[ctx: start the movie playback]
en: Play
uk: Пуск

[ctx: stop the movie playback]
en: Stop
uk: Стоп
