kleopatra - en to uk translation catalogue (1892 entries)

en:  hours
uk:  годин

en: "gpgconf --reload gpg-agent" failed: %1
uk: Помилка під час виконання "gpgconf --reload gpg-agent": %1

[ctx: %1 == number]
en: Recipient (%1)
uk: Отримувач (%1)

en: %1 is a filemanager mode command, connection seems to be in email mode (%2 present)
uk: %1 є командою режиму роботи з файлами, а з'єднання, здається, знаходиться у режимі електронної пошти (наявний %2)

[ctx: %1 is a link to a wiki article]
en: You can learn more about this on <a href="%1">Wikipedia</a>.
uk: Докладніше про це можна дізнатися з <a href="%1">Вікіпедії</a>.

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The decryption <b>is not</b> %1.
uk: Розшифрування <b>не є</b> %1.

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The decryption is %1.
uk: Розшифрування є %1.

[ctx: %1 is a smartcard manufacturer]
en: %1 PKCS#15 card
uk: Картка PKCS#15 %1

[ctx: %1 is error message]
en: Failed to export: '%1'
uk: Не вдалося експортувати: «%1»

[ctx: %1 is the version number]
en: Version %1 is available.
uk: Доступна версія %1.

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to Kleopatra %1
uk: Вітаємо у Kleopatra %1

[ctx: %1 version number]
en: PIV v%1 card
uk: Картка PIV v%1

en: %1: All operations completed.
uk: %1: Всі дії завершено.

[ctx: %1=protocol (S/Mime, OpenPGP), %2=certificate]
en: Sign using %1: %2
uk: Підписування за допомогою %1: %2

en: &Certificates
uk: &Сертифікати

en: &Certification Management
uk: &Керування сертифікацією

en: &File
uk: &Файл

en: &HTTP Requests
uk: Запити &HTTP

en: &Help
uk: &Довідка

en: &LDAP Requests
uk: Запити &LDAP

en: &Mail Encryption in Outlook
uk: Ш&ифрування пошти в Outlook

en: &Maximum number of items returned by query:
uk: &Макс. кількість елементів у відповіді до запиту:

en: &More Documentation
uk: Д&одаткова документація

en: &Password-based Encryption
uk: &Шифрування на основі пароля

en: &Quick Guide Encrypt and Sign
uk: &Короткі настанови щодо шифрування і підписування

en: &Settings
uk: П&араметри

en: &Smartcard Setup
uk: Налаштування с&марткарток

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &View
uk: &Перегляд

en: '%1' empty or not found
uk: «%1» є порожньою або її не виявлено

en: '%1' entry is empty/missing
uk: запис «%1» є порожнім або його взагалі немає

en: '%1' too complex (would need shell)
uk: «%1» занадто складна (потрібна командна оболонка)

[ctx: 'unlimited' means 'forever', here]
en: Same validity as the primary key (unlimited)
uk: Така сама чинність, що і в основного ключа (без обмежень)

en: (Current system setting: %1)
uk: (Поточний параметр системи: %1)

en: (no matching certificates found)
uk: (відповідних сертифікатів не виявлено)

en: (optional) Set Initial PIN (SigG)
uk: (необов'язкове) Встановити початковий PIN (SigG)

en: (please choose between OpenPGP and S/MIME first)
uk: (будь ласка, виберіть спочатку OpenPGP або S/MIME)

en: (select test first)
uk: (спочатку виберіть перевірку)

en: --protocol is not allowed here
uk: Параметр --protocol знаходиться не на своєму місці

en: ...
uk: …

[ctx: 1 is a Version number]
en: NetKey v%1 Card
uk: Картка NetKey v%1

[ctx: 1 is protocol]
en: Export %1 Certificates
uk: Експортувати сертифікати %1

en: <b>Choose Operation to be Performed</b>
uk: <b>Виберіть операцію, яку слід виконати</b>

en: <b>Note:</b> You cannot be sure who encrypted this message as it is not signed.
uk: <b>Зауваження:</b> Ви не можете бути певні щодо того, хто саме зашифрував це повідомлення, оскільки його не підписано.

en: <b>Objects</b>
uk: <b>Об'єкти</b>

en: <b>Recipients</b>
uk: <b>Отримувачі</b>

en: <b>Results</b>
uk: <b>Результати</b>

en: <b>Warning:</b> None of the selected certificates seem to be your own. You will not be able to decrypt the encrypted data again.
uk: <b>Попередження:</b> Здається, що жоден з вибраних сертифікатів не є вашим власним. Ви не зможете розшифрувати зашифровані ними дані.

en: <i>No certificate selected</i>
uk: <i>Не вибрано сертифіката</i>

en: <p>An error occurred while trying to add a new subkey to <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
uk: <p>Під час спроби додати новий підключ до <b>%1</b> сталася помилка:</p><p>%2</p>

en: <p>An error occurred while trying to certify<br/><br/><b>%1</b>:</p><p>	%2</p>
uk: <p>Під час спроби сертифікувати<br/><br/><b>%1</b> сталася помилка:</p><p>	%2</p>

en: <p>An error occurred while trying to change the end of the validity period for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
uk: <p>Під час спроби зміни дати завершення періоду чинності для <b>%1</b> сталася помилка:</p><p>%2</p>

en: <p>An error occurred while trying to change the passphrase for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
uk: <p>Під час спроби зміни пароля для <b>%1</b> сталася помилка:</p><p>%2</p>

en: <p>Changing the certification trust of the key <b>%1</b> failed:</p><p>%2</p>
uk: <p>Не вдалося змінити рівень довіри до сертифікації ключа <b>%1</b>:</p><p>%2</p>

en: <p>If no system proxy is set, or you need to use a different proxy for GpgSM, you can enter its location here.</p><p>It will be used for all HTTP requests relating to S/MIME.</p><p>The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.</p>
uk: <p>Якщо не визначено параметрів системного проксі-сервера або ви бажаєте скористатися іншим проксі-сервером для GpgSM, ви можете ввести його адресу у це поле.</p><p>Сервер буде використано для всіх запитів HTTP, пов'язаних з S/MIME.</p><p>Синтаксис запису має бути таким: вузол:порт. Приклад: myproxy.nowhere.com:3128.</p>

en: <p>On this SmartCard, there is space for two certificates:
    <ol>
    <li>A normal certificate</li>
    <li>A special certificate for making <em>qualified signatures</em> according to the German Signaturgesetz</li>
    </ol>
    You need to set initial PINs before you can use them.</p>
uk: <p>На цій SmartCard достатньо місця для двох сертифікатів:
    <ol>
    <li>Звичайного сертифіката</li>
    <li>Особливого сертифіката для створення <em>особливих підписів</em>, відповідно до законодавства щодо підписів Німеччини</li>
    </ol>
    Вам слід встановити початкові пінкоди, перш ніж ви зможете користуватися сертифікатами.</p>

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
uk: <qt><p>Сталася помилка під час спроби вилучення сертифіката:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
uk: <qt><p>Сталася помилка під час спроби експортування сертифіката:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
uk: <qt><p>Сталася помилка під час спроби імпортування сертифікат %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
uk: <qt><p>Сталася помилка під час спроби імпортування сертифіката:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>Recipients predefined via GnuPG settings:</p>%1</qt>
uk: <qt><p>Отримувачі визначені за допомогою параметрів GnuPG:</p>%1</qt>

[ctx: @action]
en: Add Certification
uk: Додати сертифікацію

[ctx: @action]
en: Certificate Import
uk: Імпортувати сертифікат

[ctx: @action]
en: Change Admin Key
uk: Змінити адміністративний ключ

[ctx: @action]
en: Change Admin PIN
uk: Змінити адміністративний пінкод

[ctx: @action]
en: Change Cardholder
uk: Змінити власника картки

[ctx: @action]
en: Change PIN
uk: Змінити пінкод

[ctx: @action]
en: Change PUK
uk: Змінити PUK

[ctx: @action]
en: Change Public Key URL
uk: Змінити адресу відкритого ключа

[ctx: @action]
en: Create OpenPGP Certificate
uk: Створення сертифіката OpenPGP

[ctx: @action]
en: Create S/MIME Certification Request
uk: Створити запит щодо сертифікації S/MIME

[ctx: @action]
en: Decrypt/Verify...
uk: Розшифрувати/Перевірити…

[ctx: @action]
en: Encrypt...
uk: Зашифрувати…

[ctx: @action]
en: Generate New Key
uk: Створити новий ключ

[ctx: @action]
en: Generate New Keys
uk: Створити ключі

[ctx: @action]
en: Import Certificate from Card
uk: Імпортувати сертифікат з картки

[ctx: @action]
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: @action]
en: Revoke Certification
uk: Відкликати сертифікацію

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
uk: Перевести фокус до поля швидкого пошуку

[ctx: @action]
en: Set PUK
uk: Встановити PUK

[ctx: @action]
en: Show Certificate Details
uk: Показати подробиці щодо сертифіката

[ctx: @action]
en: Sign...
uk: Підписати…

[ctx: @action]
en: Sign/Encrypt...
uk: Підписати/зашифрувати…

[ctx: @action]
en: Unblock Card
uk: Розблокувати картку

[ctx: @action]
en: Write Certificate to Card
uk: Записати сертифікат на картку

[ctx: @action]
en: Write Key to Card
uk: Записати ключ на картку

[ctx: @action NKS is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Change NKS PIN
uk: Змінити пінкод NKS

[ctx: @action NKS is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Set NKS PIN
uk: Встановити пінкод NKS

[ctx: @action SigG is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Change SigG PIN
uk: Змінити пінкод SigG

[ctx: @action SigG is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Set SigG PIN
uk: Встановити пінкод SigG

[ctx: @action show input / output area for encrypting/signing resp. decrypting/verifying text]
en: Notepad
uk: Нотатник

[ctx: @action show smartcard management view]
en: Smartcards
uk: Картки пам'яті

[ctx: @action:button]
en: &Encrypt
uk: За&шифрувати

[ctx: @action:button]
en: &Get update
uk: &Отримати оновлення

[ctx: @action:button]
en: &Next
uk: &Далі

[ctx: @action:button]
en: &Quit <application>%1</application>
uk: Ви&йти з <application>%1</application>

[ctx: @action:button]
en: &Sign
uk: &Підписати

[ctx: @action:button]
en: &Sign / Encrypt
uk: &Підписати або зашифрувати

[ctx: @action:button]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: @action:button]
en: Add ADSK
uk: Додати ADSK

[ctx: @action:button]
en: Add Selected Certificates
uk: Додати позначені сертифікати

[ctx: @action:button]
en: Add User ID
uk: Додати ідентифікатор користувача

[ctx: @action:button]
en: Add subkey
uk: Додати підключ

[ctx: @action:button]
en: Append
uk: Дописати

[ctx: @action:button]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: @action:button]
en: Card Actions
uk: Дії з карткою

[ctx: @action:button]
en: Certify
uk: Сертифікувати

[ctx: @action:button]
en: Certify User IDs
uk: Сертифікувати ідентифікатори користувачів

[ctx: @action:button]
en: Change Passphrase
uk: Змінити пароль

[ctx: @action:button]
en: Change Validity
uk: Змінити чинність

[ctx: @action:button]
en: Change validity
uk: Змінити чинність

[ctx: @action:button]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: @action:button]
en: Continue
uk: Продовжити

[ctx: @action:button]
en: Copy
uk: Копіювати

[ctx: @action:button]
en: Copy fingerprint
uk: Копіювати відбиток

[ctx: @action:button]
en: Copy to Card
uk: Скопіювати на картку

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

[ctx: @action:button]
en: Correct
uk: Правильно

[ctx: @action:button]
en: Create
uk: Створити

[ctx: @action:button]
en: Create backup
uk: Створити резервну копію

[ctx: @action:button]
en: Default Appearance
uk: Типовий вигляд

[ctx: @action:button]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @action:button]
en: Delete copy on disk
uk: Вилучити копію на диску

[ctx: @action:button]
en: Disable Certificate
uk: Вимкнути сертифікат

[ctx: @action:button]
en: Do It
uk: Зробити це

[ctx: @action:button]
en: Edit
uk: Змінити

[ctx: @action:button]
en: Encrypt
uk: Зашифрувати

[ctx: @action:button]
en: Encrypt Notepad
uk: Зашифрувати нотатник

[ctx: @action:button]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: @action:button]
en: Export Certificate | Export Certificates
uk[0]: Експортувати сертифікати
uk[1]: Експортувати сертифікати
uk[2]: Експортувати сертифікати
uk[3]: Експортувати сертифікат

[ctx: @action:button]
en: Export Group
uk: Експортувати групу

[ctx: @action:button]
en: Export Groups
uk: Експортувати групи

[ctx: @action:button]
en: Export OpenSSH key
uk: Експортувати ключ OpenSSH

[ctx: @action:button]
en: Export secret subkey
uk: Експортувати закритий підключ

[ctx: @action:button]
en: Fetch Missing Keys
uk: Отримати пропущені ключі

[ctx: @action:button]
en: Find Next
uk: Знайти далі

[ctx: @action:button]
en: Find Previous
uk: Знайти позаду

[ctx: @action:button]
en: Finish
uk: Завершено

[ctx: @action:button]
en: Flag as Primary
uk: Позначити як основний

[ctx: @action:button]
en: Generate Revocation Certificate
uk: Створити сертифікат відкликання

[ctx: @action:button]
en: Grant Power
uk: Надання доступу

[ctx: @action:button]
en: Groups...
uk: Групи…

[ctx: @action:button]
en: Import...
uk: Імпортувати…

[ctx: @action:button]
en: Keep copy on disk
uk: Зберегти копію на диску

[ctx: @action:button]
en: List Imported Certificates
uk: Вивести список імпортованих сертифікатів

[ctx: @action:button]
en: Lookup...
uk: Пошук…

[ctx: @action:button]
en: New
uk: Створити

[ctx: @action:button]
en: New...
uk: Створити…

[ctx: @action:button]
en: Next
uk: Далі

[ctx: @action:button]
en: No, Save As <filename>%1</filename>
uk: Ні, зберегти як <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: No, it's not mine
uk: Ні, це не мій

[ctx: @action:button]
en: No, others also use this key
uk: Ні, інші також можуть користуватися цим ключем

[ctx: @action:button]
en: Only &Close Window
uk: Просто &закрити вікно

[ctx: @action:button]
en: Overwrite
uk: Перезаписати

[ctx: @action:button]
en: Overwrite All
uk: Перезаписати все

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Existing Key
uk: Перезаписати наявний ключ

[ctx: @action:button]
en: Publish Revocation | Publish Revocations
uk[0]: Оприлюднити відкликання
uk[1]: Оприлюднити відкликання
uk[2]: Оприлюднити відкликання
uk[3]: Оприлюднити відкликання

[ctx: @action:button]
en: Reload
uk: Перезавантажити

[ctx: @action:button]
en: Remove Selected Certificates
uk: Вилучити позначені сертифікати

[ctx: @action:button]
en: Rename
uk: Перейменувати

[ctx: @action:button]
en: Rename All
uk: Перейменувати все

[ctx: @action:button]
en: Rerun Tests
uk: Перезапустити перевірки

[ctx: @action:button]
en: Restore printed backup
uk: Відновити із роздрукованої резервної копії

[ctx: @action:button]
en: Revoke Certificate
uk: Відкликати сертифікат

[ctx: @action:button]
en: Revoke Certifications
uk: Відкликати сертифікації

[ctx: @action:button]
en: Revoke Power
uk: Відкликати доступ

[ctx: @action:button]
en: Revoke User ID
uk: Відкликати ідентифікатор користувача

[ctx: @action:button]
en: Run Command
uk: Виконати команду

[ctx: @action:button]
en: Save to File
uk: Зберегти до файла

[ctx: @action:button]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: @action:button]
en: Set Background Color...
uk: Встановити колір тла…

[ctx: @action:button]
en: Set Font...
uk: Встановити шрифт…

[ctx: @action:button]
en: Set Icon...
uk: Встановити піктограму...

[ctx: @action:button]
en: Set Text Color...
uk: Встановити колір тексту…

[ctx: @action:button]
en: Show Audit Log
uk: Показати журнал перевірки

[ctx: @action:button]
en: Show Email
uk: Показати адресу ел. пошти

[ctx: @action:button]
en: Show certificate
uk: Показати сертифікат

[ctx: @action:button]
en: Sign
uk: Підписати

[ctx: @action:button]
en: Sign / Encrypt
uk: Підписати або зашифрувати

[ctx: @action:button]
en: Sign / Encrypt Notepad
uk: Підписати або зашифрувати нотатник

[ctx: @action:button]
en: Sign Notepad
uk: Підписати нотатник

[ctx: @action:button]
en: Skip
uk: Пропустити

[ctx: @action:button]
en: Skip All
uk: Пропустити всі

[ctx: @action:button]
en: Suggest New Name
uk: Запропонувати нову назву

[ctx: @action:button]
en: Transfer to smartcard
uk: Перенести на картку пам'яті

[ctx: @action:button]
en: Update
uk: Оновити

[ctx: @action:button]
en: Write certificate
uk: Записати сертифікат

[ctx: @action:button]
en: Wrong
uk: Неправильно

[ctx: @action:button]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @action:button]
en: Yes, I am the only user
uk: Так, інших користувачів немає

[ctx: @action:button]
en: Yes, Save As <filename>%1</filename>
uk: Так, зберегти як <filename>%1</filename>

[ctx: @action:button]
en: Yes, it's mine
uk: Так, це мій

[ctx: @action:button Update the log text widget]
en: &Update
uk: &Оновити

[ctx: @action:inmenu]
en: &About <application>%1</application>...
uk: &Про <application>%1</application>...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure <application>%1</application>...
uk: &Налаштувати <application>%1</application>…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Certificate Manager...
uk: &Відкрити керування сертифікатами…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Shutdown <application>%1</application>
uk: Ви&мкнути <application>%1</application>

[ctx: @action:inmenu]
en: Certify User ID... | Certify User IDs...
uk[0]: Сертифікувати ідентифікатори користувачів
uk[1]: Сертифікувати ідентифікатори користувачів
uk[2]: Сертифікувати ідентифікатори користувачів
uk[3]: Сертифікувати ідентифікатор користувача

[ctx: @action:inmenu]
en: Certify User IDs...
uk: Сертифікувати ідентифікатори користувачів…

[ctx: @action:inmenu]
en: Change Certification Power...
uk: Змінити доступ до сертифікації…

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure columns
uk: Налаштувати стовпчики

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure sorting
uk: Налаштування упорядкування

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Card
uk: Скопіювати на картку

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Group...
uk: Створити групу…

[ctx: @action:inmenu]
en: Disable Certificate
uk: Вимкнути сертифікат

[ctx: @action:inmenu]
en: Disable and Hide Certificate
uk: Вимкнути і приховати сертифікат

[ctx: @action:inmenu]
en: Enable and Show Certificate
uk: Увімкнути і показати сертифікат

[ctx: @action:inmenu]
en: Flag as Primary User ID
uk: Позначити як основний ідентифікатор користувача

[ctx: @action:inmenu]
en: Publish at Mail Provider ...
uk: Оприлюднити на сервері надавача послуг ел. пошти…

[ctx: @action:inmenu]
en: Restart Background Processes
uk: Перезапустити фонові процеси

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke Certification... | Revoke Certifications...
uk[0]: Відкликати сертифікації…
uk[1]: Відкликати сертифікації…
uk[2]: Відкликати сертифікації…
uk[3]: Відкликати сертифікацію…

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke Certifications...
uk: Відкликати сертифікації…

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke User ID
uk: Відкликати ідентифікатор користувача

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Secret Team Key...
uk: Зберегти закритий ключ команди…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set NetKey v3 Initial PIN...
uk: Встановити початковий PIN NetKey v3…

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Details
uk: Показати подробиці

[ctx: @action:inmenu]
en: Update Card Status
uk: Оновити стан картки

[ctx: @action:intoolbar]
en: Groups
uk: Групи

[ctx: @action:tooltip]
en: Disabled certificates are not offered when selecting a certificate to sign with or to encrypt for. They are not shown in the certificate list with most filters.
uk: Вимкнені сертифікати не буде запропоновано до вибору при визначенні сертифіката для підписування або шифрування. Їх не буде показано у списку сертифікатів для більшості умов фільтрування.

[ctx: @error]
en: <para>An error occurred when creating the mail to publish key:</para><message>%1</message>
uk: <para>Під час створення повідомлення для оприлюднення ключа сталася помилка:</para><message>%1</message>

[ctx: @error]
en: <para>An error occurred while trying to export OpenPGP certificates.</para> <para>The output from GnuPG WKS client was: <message>%1</message></para>
uk: <para>Під час спроби експорту сертифікатів OpenPGP сталася помилка.</para> <para>Повідомлення клієнта WKS GnuPG: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: 1 of %2 certificates was certified successfully. | %1 of %2 certificates were certified successfully.
uk[0]: %1 з %2 сертифікатів успішно посвідчено.
uk[1]: %1 з %2 сертифікатів успішно посвідчено.
uk[2]: %1 з %2 сертифікатів успішно посвідчено.
uk[3]: %1 з %2 сертифікатів успішно посвідчено.

[ctx: @info]
en: <application>%1</application> may be used by other applications as a service.<nl/>You may instead want to close this window without exiting <application>%1</application>.
uk: <application>%1</application> може використовуватися іншою програмою як служба.<nl/>Отже, ви можете просто закрити це вікно без виходу з <application>%1</application>.

[ctx: @info]
en: <div>This is how the new user ID will be stored in the certificate:</div><center><strong>%1</strong></center>
uk: <div>Це спосіб, у який новий ідентифікатор користувача зберігатиметься у сертифікаті:</div><center><strong>%1</strong></center>

[ctx: @info]
en: <p>An error occurred while trying to add an ADSK to <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
uk: <p>Під час спроби додати ADSK до <b>%1</b> сталася помилка:</p><p>%2</p>

[ctx: @info]
en: <p>Certifying the following certificates failed:</p>
uk: <p>Не вдалося посвідчити такі сертифікати:</p>

[ctx: @info]
en: <p>Next the certified certificates will be uploaded to the configured certificate directory.</p>
uk: <p>Далі посвідчені сертифікати буде вивантажено до налаштованого каталогу сертифікатів.</p>

[ctx: @info]
en: <p>The card <em>%1</em> already contains a key in this slot. Continuing will <b>overwrite</b> that key.</p><p>If there is no backup the existing key will be irrecoverably lost.</p>
uk: <p>На картці <em>%1</em> вже зберігається ключ у цьому слоті. Якщо ви накажете виконати дію, цей ключ буде <b>перезаписано</b>.</p><p>Якщо у ключа не було резервної копії, його буде незворотно втрачено.</p>

[ctx: @info]
en: <p>There is already an OpenPGP key corresponding to the signing key on this card:</p><p>%1</p><p>Do you still want to create an OpenPGP key for the card keys?</p>
uk: <p>На цій картці вже є ключ OpenPGP, що відповідає ключ для підписування:</p><p>%1</p><p>Ви все ще хочете створити ключ OpenPGP для ключів на картці?</p>

[ctx: @info]
en: <p>This card already contains a key in this slot. Continuing will <b>overwrite</b> that key.</p><p>If there is no backup the existing key will be irrecoverably lost.</p>
uk: <p>Ця картка вже містить ключ у цьому слоті. Якщо ви накажете виконати дію, цей ключ буде <b>перезаписано</b>.</p><p>Якщо у ключа не було резервної копії, його буде незворотно втрачено.</p>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is required for this test, but does not seem available.</para><para>See tests further up for more information.</para>
uk: <para>Для виконання цієї перевірки потрібна програма <application>%1</application>, але її не виявлено.</para><para>Перегляньте інформацію, розміщену нижче, щоб дізнатися більше.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> v%2.%3.%4 is required for this test, but only %5 is installed.</para>
uk: <para>Для виконання цієї перевірки потрібна програма <application>%1</application> версії %2.%3.%4, але встановлено лише %5.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>GnuPG</application> is not configured for <icode>de-vs</icode> compliance.</para>
uk: <para><application>GnuPG</application> не налаштовано на відповідність стандартам <icode>de-vs</icode>.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> cannot be run as adminstrator without breaking file permissions in the GnuPG data folder.</para><para>To manage keys for other users please manage them as a normal user and copy the <filename>AppData\Roaming\gnupg</filename> directory with proper permissions.</para>
uk: <para><application>Kleopatra</application> не може працювати від імені адміністратора без шкоди для прав доступу до файлів у теці даних GnuPG.</para><para>Щоб здійснити керування ключами для інших користувачів, будь ласка, виконайте бажані дії від імені звичайного користувача, а потім скопіюйте каталог <filename>AppData\Roaming\gnupg</filename> із належними правами доступу.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> seems to be running for you already, but with different privileges.</para><para>This usually happens if <application>Kleopatra</application> is accidentally run as Administrator.</para><para>Please right click the tray icon of <application>Kleopatra</application> and select 'quit' to try again.</para>
uk: <para>Здається, у вас уже запущено <application>Kleopatra</application>, але із іншими правами доступу.</para><para>Таке, зазвичай, трапляється, якщо <application>Kleopatra</application> випадково запущено від імені адміністратора.</para><para>Будь ласка, клацніть правою кнопкою миші на піктограмі лотка  <application>Kleopatra</application> і виберіть у контекстному меню пункт виходу з програми, потім повторіть спробу.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> uses <application>PaperKey</application> to create a minimized and printable version of your secret key.</para><para>Please make sure it is installed.</para>
uk: <para><application>Kleopatra</application> використовує <application>PaperKey</application> для створення мінімізованої та придатної для друку версії вашого закритого ключа.</para><para>Будь ласка, переконайтеся що відповідну програму встановлено.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> uses <application>PaperKey</application> to import your text backup.</para><para>Please make sure it is installed.</para>
uk: <para>Для імпортування даних з вашої текстової резервної копії <application>Kleopatra</application> використовує <application>PaperKey</application>.</para><para>Переконайтеся, що цю програму встановлено у вашій системі.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>PaperKey</application> failed with error</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Помилка <application>PaperKey</application>, повідомлення:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>A new OpenPGP certificate was created successfully, but it has not been found in the key ring.</para><para>Fingerprint of the new certificate:<nl/>%1</para>
uk: <para>Новий сертифікат OpenPGP створено успішно, але його не було знайдено у сховищі ключів.</para><para>Відбиток нового сертифіката:<nl/>%1</para>

[ctx: @info]
en: <para>A new OpenPGP certificate was created successfully.</para><para>Fingerprint of the new certificate: %1</para>
uk: <para>Новий сертифікат OpenPGP створено успішно.</para><para>Відбиток нового сертифіката: %1</para>

[ctx: @info]
en: <para>A problem was detected with the <application>%1</application> backend.</para>
uk: <para>Виявлено проблему з сервером <application>%1</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during export of the secret key:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Під час експортування закритого ключа сталася помилка:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during the backup of the secret key:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Під час резервного копіювання закритого ключа сталася помилка:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during the export:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Під час експортування сталася помилка:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during the revocation:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Під час спроби відкликання сталася помилка:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during the saving of the secret team key:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Під час спроби зберегти закритий ключ команди сталася помилка:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while granting certification power to '%1'.</para><para><message>%2</message></para>
uk: <para>Під час спроби надання доступу до сертифікації «%1» сталася помилка.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while loading the certifications: <message>%1</message></para>
uk: <para>Під час спроби завантаження посвідчень сталася помилка: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while marking certificate '%1' as your certificate.</para><para><message>%2</message></para>
uk: <para>Під час спроби позначення сертифіката «%1» як вашого сталася помилка.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while revoking the certification power of '%1'.</para><para><message>%2</message></para>
uk: <para>Під час спроби відкликання доступу до сертифікації «%1» сталася помилка.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to add the user ID: <message>%1</message></para>
uk: <para>Під час спроби додавання ідентифікатора користувача сталася помилка: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to export OpenPGP certificates.</para> <para>The output of <command>%1</command> was:<nl /><message>%2</message></para>
uk: <para>Під час спроби експорту сертифікатів OpenPGP сталася помилка.</para> <para>Вивід команди <command>%1</command>:<nl /><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to flag the user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>as the primary user ID.</para><para><message>%2</message></para>
uk: <para>Під час спроби позначити ідентифікатор користувача<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>як основний ідентифікатор користувача сталася помилка.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to restore the secret key.</para> <para>The output from <command>%1</command> was:</para><para><message>%2</message></para>
uk: <para>Під час спроби відновлення закритого ключа сталася помилка.</para> <para>Вивід команди <command>%1</command>:</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to revoke the user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis>.</para><para><message>%2</message></para>
uk: <para>Під час спроби відкликання ідентифікатора користувача<nl/><emphasis>%1</emphasis> сталася помилка.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Archiving in combination with sign-only currently requires what are known as opaque signatures - unlike detached ones, these embed the content in the signature.</para><para>This format is rather unusual. You might want to archive the files separately, and then sign the archive as one file with Kleopatra.</para><para>Future versions of Kleopatra are expected to also support detached signatures in this case.</para>
uk: <para>Архівування у поєднанні з використанням лише підписування у поточній версії вимагає так званих непрозорих підписів (на відміну від від'єднаних, ці підписи вбудовують дані до самого підпису).</para><para>Подібний формат є досить малопоширеним. Вам варто виконати архівування окремо, а потім підписати файл архіву за допомогою Kleopatra.</para><para>Очікується, що у майбутніх версіях Kleopatra буде реалізовано і підтримку від'єднаних підписів для подібних випадків.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Are you sure that you want to continue?</para>
uk: <para>Ви справді хочете продовжити виконання дії?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is installed in version %2, but at least version %3 is required.</para>
uk: <para>Встановлено сервер <command>%1</command> версії %2, а для роботи програми потрібна хоча б версія %3.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is not installed properly.</para>
uk: <para>Сервер <command>%1</command> встановлено неправильно.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Cannot write in the output folder <filename>%1</filename>.</para><para>Please select a different output folder.</para>
uk: <para>Не вдалося записати дані до теки виведення даних <filename>%1</filename>.</para><para>Будь ласка, виберіть іншу теку виведення даних.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Check that your firewall is not set to block local connections (allow connections to <resource>localhost</resource> or <resource>127.0.0.1</resource>).</para>
uk: <para>Перевірте, чи не налаштовано ваш брандмауер на блокування локальних з'єднань (з'єднання з <resource>localhost</resource> або <resource>127.0.0.1</resource> дозволено).</para>

[ctx: @info]
en: <para>Copying the key to the card failed:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося скопіювати ключ на картку:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Delete registry key <resource>%1\%2</resource>.</para>
uk: <para>Вилучити з регістру ключ <resource>%1\%2</resource>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Disabled certificates cannot be selected for signing or encryption. They are only visible when the <interface>%2</interface> filter is active.</para><para>You can undo this action at any time by switching to the <interface>%2</interface> filter and enabling the certificate again.</para><para><emphasis strong='true'>Are you sure you want to disable and hide the following certificate?</emphasis></para><list><item>%1</item></list>
uk: <para>Вимкнені сертифікати не може бути вибрано для підписування або шифрування. Їх буде показано, лише якщо активним є фільтр <interface>%2</interface>.</para><para>Ви можете будь-коли скасувати цю дію перемиканням фільтра <interface>%2</interface> і повторним вмиканням сертифіката.</para><para><emphasis strong='true'>Ви справді хочете вимкнути і приховати вказаний нижче сертифікат?</emphasis></para><list><item>%1</item></list>

[ctx: @info]
en: <para>Do you distrust</para><para>%1</para><para>to correctly certify user certificates?</para>
uk: <para>Скасовуєте довіру до</para><para>%1</para><para>щодо правильної сертифікації сертифікатів користувача?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to delete this %1 group?</para><para>Once deleted, it cannot be restored.</para> | <para>Do you really want to delete these %1 groups?</para><para>Once deleted, they cannot be restored.</para>
uk[0]: <para>Хочете вилучити цю %1 групу?</para><para>Після вилучення їх не можна буде відновити.</para>
uk[1]: <para>Хочете вилучити ці %1 групи?</para><para>Після вилучення їх не можна буде відновити.</para>
uk[2]: <para>Хочете вилучити ці %1 груп?</para><para>Після вилучення їх не можна буде відновити.</para>
uk[3]: <para>Хочете вилучити цю %1 групу?</para><para>Після вилучення її не можна буде відновити.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to delete this group?</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>Once deleted, it cannot be restored.</para>
uk: <para>Хочете вилучити цю групу?</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>Після вилучення її не можна буде відновити.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to revoke the user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis> ?</para>
uk: <para>Ви справді хочете відкликати ідентифікатор користувача<nl/><emphasis>%1</emphasis> ?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you ultimately trust</para><para>%1</para><para>to correctly certify user certificates?</para>
uk: <para>Безмежно довіряєте</para><para>%1</para><para>щодо правильної сертифікації сертифікатів користувача?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to create output folder <filename>%1</filename>.</para><para>Please select a different output folder.</para>
uk: <para>Не вдалося створити теку виведення даних <filename>%1</filename>.</para><para>Будь ласка, виберіть іншу теку виведення даних.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to delete the copy of the key stored on this computer:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося вилучити копію ключа, що зберігається на цьому комп'ютері:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to delete the copy of the secret key stored on this computer:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося вилучити копію закритого ключа, що зберігається на цьому комп'ютері:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to disable certificate:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося вимкнути сертифікат:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to enable certificate:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося увімкнути сертифікат:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.</para>
uk: <para>Не вдалося пересунути <filename>%1</filename> до <filename>%2</filename>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.</para><para><message>%3</message></para>
uk: <para>Не вдалося пересунути <filename>%1</filename> до <filename>%2</filename>.</para><para><message>%3</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to write the request to the file <filename>%1</filename>.</para><para><message>%2</message></para>
uk: <para>Не вдалося записати запит до файла <filename>%1</filename>.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Install <application>%1</application> version %2 or higher.</para>
uk: <para>Встановіть <application>%1</application> версії %2 або вище.</para>

[ctx: @info]
en: <para>It seems that the <icode>gpgme</icode> library was compiled without support for this backend.</para>
uk: <para>Здається, бібліотеку <icode>gpgme</icode> було зібрано без підтримки цього сервера.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected an obsolete registry key (<resource>%1\%2</resource>), added by either a previous <application>Gpg4win</application> version or applications such as <application>WinPT</application> or <application>EnigMail</application>.</para><para>Keeping the entry might lead to an old GnuPG backend being used.</para>
uk: <para>Kleopatra виявила непотрібний ключ регістру (<resource>%1\%2</resource>), який було додано або попередніми версіями <application>Gpg4win</application> або програмами на зразок <application>WinPT</application> або <application>EnigMail</application>.</para><para>Збереження цього запису може призвести до того, що буде використано застарілий сервер GnuPG.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected the following errors in the libkleopatrarc configuration:</para>%1
uk: <para>Програма Kleopatra виявила наведені нижче помилки у налаштуваннях libkleopatrarc:</para>%1

[ctx: @info]
en: <para>Make sure <application>%1</application> is installed and in <envar>PATH</envar>.</para>
uk: <para>Переконайтеся, що <application>%1</application> встановлено у каталог з <envar>PATH</envar>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>None of the recipients you are encrypting to seems to be your own.</para><para>This means that you will not be able to decrypt the data anymore, once encrypted.</para><para>Do you want to continue, or cancel to change the recipient selection?</para>
uk: <para>Жоден з отримувачів, для яких ви виконуєте шифрування, не є вашим власним.</para><para>Це означає, що ви не зможете розшифрувати вже зашифровані дані.</para><para>Продовжити шифрування чи змінити вибір отримувача?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Not every mail provider supports WKS, so any key being exported this way may fail individually.</para><para>If exported, a confirmation request mail will be sent to <email>%1</email> which needs to be acknowledged with a mail program to complete the export process.</para><para><application>KMail</application> can handle these mails, but not all mail programs can.</para><para>Once exported, the standard does not (yet) allow for automated removal of a published key.</para><para>Are you sure you want to continue?</para>
uk: <para>Підтримку WKS забезпечують не усі надавачі послуг електронної пошти, тому експортування ключів у цей спосіб може не спрацювати.</para><para>Якщо експортовано, до <email>%1</email> буде надіслано повідомлення із проханням підтвердити запит. Для завершення процесу експортування запит має бути затверджено у програмі для роботи з електронною поштою.</para><para><application>KMail</application> може обробляти такі листи, але таку можливість передбачено не в усіх програмах для роботи з поштою.</para><para>Після експортування стандартом (ще) не передбачено автоматичного вилучення оприлюдненого ключа.</para><para>Ви справді хочете продовжити процедуру експортування?</para>

[ctx: @info]
en: <para>One of the X.509 directory services returned certificates without fingerprints. Those certificates are ignored because fingerprints are required as unique identifiers for certificates.</para><para>You may want to configure a different X.509 directory service in the configuration dialog.</para>
uk: <para>Однією зі служб каталогів X.509 повернуто сертифікати без відбитків. Ці сертифікати проігноровано, оскільки відбитки є обов'язковими унікальними ідентифікаторами сертифікатів.</para><para>Можливо, вам варто вказати іншу службу каталогів X.509 у діалоговому вікні налаштувань програми.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Please check the output of <command>%1 --version</command> manually.</para>
uk: <para>Будь ласка, перевірте вивід команди <command>%1 --version</command> вручну.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Please verify that the certificate identified as:</para><para>%1</para><para>has the SHA-1 fingerprint:</para><para>%2</para>
uk: <para>Будь ласка, перевірте, чи сертифікат з таким ідентифікатором:</para><para>%1</para><para>має такий відбиток SHA-1:</para><para>%2</para>

[ctx: @info]
en: <para>Replace the <icode>gpgme</icode> library with a version compiled with <application>%1</application> support.</para>
uk: <para>Замініть бібліотеку <icode>gpgme</icode> на версію зібрану з підтримкою <application>%1</application>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Selected Key: <emphasis>%1</emphasis></para><para>Selected Smartcard: <emphasis>%2</emphasis></para><para>Choose one of the following options to continue:</para>
uk: <para>Вибраний ключ: <emphasis>%1</emphasis></para><para>Вибрана смарт-картка: <emphasis>%2</emphasis></para><para>Виберіть один з таких варіантів для продовження:</para>

[ctx: @info]
en: <para>Successfully wrote request to <filename>%1</filename>.</para><para>You should now send the request to the Certification Authority (CA).</para>
uk: <para>Запит успішно записано до <filename>%1</filename>.</para><para>Тепер вам слід надіслати цей запит до гаранта сертифікатів (CA).</para>

[ctx: @info]
en: <para>The <application>GpgME</application> library is new enough to support <application>gpg-agent</application>, but does not seem to do so in this installation.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
uk: <para>Бібліотека <application>GpgME</application> є достатньо новою для підтримки <application>gpg-agent</application>, але у вашій версії немає цієї підтримки.</para><para>Було повернуто повідомлення про помилку: <message>%1</message>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to export OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
uk: <para>Процес GPG, який намагався експортувати сертифікати OpenPGP, передчасно завершив роботу через неочікувану помилку.</para><para>Будь ласка, ознайомтеся з виводом команди <icode>%1</icode>, щоб дізнатися більше.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to restore the secret key ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
uk: <para>Процес GPG, який намагався відновити закритий ключ, передчасно завершив роботу через невідому помилку.</para><para>Будь ласка, прочитайте інформацію, яку виводить команда <icode>%1</icode>, щоб дізнатися більше.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The OpenPGP keyserver returned certificates without fingerprints. Those certificates are ignored because fingerprints are required as unique identifiers for certificates.</para><para>You may want to configure a different OpenPGP keyserver in the configuration dialog.</para>
uk: <para>Сервером ключів OpenPGP повернуто сертифікати без відбитків. Ці сертифікати проігноровано, оскільки відбитки є обов'язковими унікальними ідентифікаторами сертифікатів.</para><para>Можливо, вам варто вказати інший сервер ключів OpenPGP у діалоговому вікні налаштувань програми.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was not found.</para> | <para>The certificates were not found.</para>
uk[0]: <para>Сертифікати не знайдено.</para>
uk[1]: <para>Сертифікати не знайдено.</para>
uk[2]: <para>Сертифікати не знайдено.</para>
uk[3]: <para>Сертифікат не знайдено.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was revoked successfully and uploaded to %1.</para><para>The revoked certificate was saved to <filename>%2</filename>.</para><para>You should send this file to your communication partners with the instruction to import it.</para>
uk: <para>Сертифікат було успішно відкликано і вивантажено до %1.</para><para>Відкликаний сертифікат було збережено до <filename>%2</filename>.</para><para>Вам слід надіслати цей файл до ваших кореспондентів із настановами щодо його імпортування.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was revoked successfully and uploaded to the internal directory.</para><para>The revoked certificate was saved to <filename>%1</filename>.</para><para>You should send this file to your communication partners with the instruction to import it.</para>
uk: <para>Сертифікат було успішно відкликано і вивантажено до внутрішнього каталогу.</para><para>Відкликаний сертифікат було збережено до <filename>%1</filename>.</para><para>Вам слід надіслати цей файл до ваших кореспондентів із настановами щодо його імпортування.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was revoked successfully.</para><para>The revoked certificate was saved to <filename>%1</filename></para><para>You should send this file to your communication partners with the instruction to import it.</para>
uk: <para>Сертифікат було успішно відкликано.</para><para>Відкликаний сертифікат було збережено до <filename>%1</filename>.</para><para>Вам слід надіслати цей файл до ваших кореспондентів із настановами щодо його імпортування.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was updated.</para> | <para>The certificates were updated.</para>
uk[0]: <para>Сертифікати оновлено.</para>
uk[1]: <para>Сертифікати оновлено.</para>
uk[2]: <para>Сертифікати оновлено.</para>
uk[3]: <para>Сертифікат оновлено.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certification has been revoked successfully.</para><para>Do you want to publish the revocation?</para> | <para>%1 certifications have been revoked successfully.</para><para>Do you want to publish the revocations?</para>
uk[0]: <para>%1 сертифікацію було успішно відкликано.</para><para>Хочете оприлюднити відкликання?</para>
uk[1]: <para>%1 сертифікації було успішно відкликано.</para><para>Хочете оприлюднити відкликання?</para>
uk[2]: <para>%1 сертифікацій було успішно відкликано.</para><para>Хочете оприлюднити відкликання?</para>
uk[3]: <para>Сертифікацію було успішно відкликано.</para><para>Хочете оприлюднити відкликання?</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certification of all certificates failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося виконати посвідчення усіх сертифікатів.</para><para>Помилка: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The certification of the certificates failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося виконати посвідчення сертифікатів.</para><para>Помилка: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The creation of a new OpenPGP certificate failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося створити сертифікат OpenPGP.</para><para>Помилка: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The creation of the certificate signing request failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
uk: <para>Спроба створення запиту щодо підписування сертифіката завершилася невдало.</para><para>Помилка: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The imported group</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>contains certificates that cannot be used for encryption. This may lead to unexpected results.</para>
uk: <para>В імпортованій групі</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>містяться сертифікати, які не можна використовувати для шифрування. Це може призвести до неочікуваних результатів.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key has been copied to the card and a backup has been written to <filename>%1</filename>.</para><para>Do you want to delete the copy of the key stored on this computer?</para>
uk: <para>Ключ було скопійовано на картку, а резервну копію було записано до <filename>%1</filename>.</para><para>Хочете вилучити копію цього ключа, яка зберігається на цьому комп'ютері?</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key has been copied to the card.</para><para>You can now delete the copy of the key stored on this computer. Optionally, you can first create a backup of the key.</para>
uk: <para>Ключ було скопійовано на картку.</para><para>Тепер ви можете вилучити копію цього ключа, що зберігається на цьому комп'ютері. Крім того, ви можете спочатку створити резервну копію ключа.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key was copied to the smart card.</para>
uk: <para>Ключ скопійовано на смарт-картку.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key was copied to the smart card.</para><para>A backup was exported to <filename>%1</filename></para>
uk: <para>Ключ скопійовано на смарт-картку.</para><para>Резервну копію експортовано до <filename>%1</filename></para>

[ctx: @info]
en: <para>The query result has been truncated.</para><para>Either the local or a remote limit on the maximum number of returned hits has been exceeded.</para><para>You can try to increase the local limit in the configuration dialog, but if one of the configured servers is the limiting factor, you have to refine your search.</para>
uk: <para>Результати запиту було обрізано.</para><para>Це стало результатом перевищення місцевого або віддаленого обмеження на показ максимальної кількості результатів.</para><para>Ви можете спробувати збільшити місцеве обмеження у діалоговому вікні налаштування, але якщо у одного з налаштованих серверів встановлено коефіцієнт обмеження, вам слід все ж надати більше відомостей для пошуку.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The revocation of the certification of user ID<nl/>%1<nl/>made with key<nl/>%2<nl/>failed:</para><para><message>%3</message></para>
uk: <para>Не вдалося виконати відкликання сертифікації ідентифікатора користувача<nl/>%1,<nl/>яку виконано за допомогою ключа<nl/>%2<nl/>Причина:</para><para><message>%3</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>has been flagged successfully as the primary user ID.</para>
uk: <para>Ідентифікатор користувача<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>було успішно позначено як основний ідентифікатор користувача.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>has been revoked successfully.</para>
uk: <para>Ідентифікатор користувача<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>було успішно відкликано.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The version of the <application>GpgME</application> library you are running against is older than the one that the <application>GpgME++</application> library was built against.</para><para><application>Kleopatra</application> will not function in this setting.</para><para>Please ask your administrator for help in resolving this issue.</para>
uk: <para>Версія бібліотеки <application>GpgME</application>, якою ви користуєтеся, старіша за бібліотеку, з якою було зібрано <application>GpgME++</application>.</para><para><application>Kleopatra</application> не зможе працювати за цих параметрів.</para><para>Будь ласка, попросіть про допомогу в усуванні цієї проблеми у адміністратора вашої системи.</para>

[ctx: @info]
en: <para>These are the results of the Kleopatra self-test suite. Click on a test for details.</para><para>Note that all but the first failure might be due to prior tests failing.</para>
uk: <para>Це результати комплексної самоперевірки Kleopatra. Подробиці можна дізнатися після натискання кнопки «Тест».</para><para>Зауважте, що всі, окрім першої, помилки можуть бути наслідками першої з помилок.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Unexpected error while asking <application>gpg-agent</application> for its version.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
uk: <para>Неочікувана помилка під час отримання з <application>gpg-agent</application> даних щодо версії.</para><para>Повернуто повідомлення про помилку: <message>%1</message>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Update failed:</para><para><message>%1</message></para>
uk: <para>Не вдалося оновити:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Update skipped because no OpenPGP keyserver is configured.</para>
uk: <para>Оновлення було пропущено, оскільки не налаштовано жодного сервера ключів OpenPGP.</para>

[ctx: @info]
en: <para>When OpenPGP certificates have been exported to a public directory server, it is nearly impossible to remove them again.</para><para>Before exporting your certificate to a public directory server, make sure that you have created a revocation certificate so you can revoke the certificate if it is compromised, lost, or you forgot the passphrase.</para><para>Are you sure you want to continue?</para>
uk: <para>Після того, як сертифікати OpenPGP буде експортовано на загальнодоступний сервер каталогів, стане майже неможливо вилучити їх звідти.</para><para>Перш ніж експортувати ваш сертифікат на загальнодоступний сервер каталогів переконайтеся, що ви створили сертифікат для відкликання, отже, що ви зможете відкликати сертифікат, якщо сертифікат скомпрометовано, втрачено або ви забули пароль.</para><para>Ви справді бажаєте продовжувати?</para>

[ctx: @info]
en: <para>When you delete CA certificates (both root CAs and intermediate CAs), the certificates issued by them will also be deleted.</para><para>This can be nicely seen in <application>Kleopatra</application>'s hierarchical view mode: In this mode, if you delete a certificate that has children, those children will also be deleted. Think of CA certificates as folders containing other certificates: When you delete the folder, you delete its contents, too.</para>
uk: <para>Коли ви вилучаєте сертифікати CA (кореневі сертифікати CA і проміжні сертифікати CA), вилучатимуться також і сертифікати, створені за їхньою допомогою.</para><para>Побачити подібні залежності можна за допомогою ієрархічного режиму перегляду у <application>Kleopatra</application>: у цьому режимі вилучення батьківського сертифіката призводить до вилучення всіх дочірніх сертифікатів. Таким чином, сертифікати CA можна вважати теками, які містять інші сертифікати: якщо ви вилучаєте теку, ви вилучаєте і її вміст.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You are about to revoke the certification of user ID<nl/>%1<nl/>made with the key<nl/>%2.</para>
uk: <para>Ви маєте намір відкликати сертифікацію ідентифікатора користувача<nl/>%1,<nl/>яку виконано за допомогою ключа<nl/>%2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You are about to revoke the following certificate:</para><para>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;%1</para><para><emphasis strong='true'>The revocation will take effect immediately and cannot be reverted.</emphasis></para><para>Consequences: <list><item>You can still decrypt everything encrypted for this certificate.</item><item>You cannot sign anything with this certificate anymore.</item><item>You cannot certify other certificates with it anymore.</item><item>Other people can no longer encrypt with it after receiving the revocation.</item></list></para>
uk: <para>Ви наказали програмі відкликати вказаний нижче сертифікат:</para><para>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;%1</para><para><emphasis strong='true'>Відкликання набуде чинності негайно, його не можна буде скасувати.</emphasis></para><para>Наслідки: <list><item>Ви зможете розшифровувати усі дані, які зашифровано за допомогою цього сертифіката.</item><item>Надалі ви не зможете нічого підписати цим сертифікатом.</item><item>Надалі ви не зможете засвідчити інші сертифікати за допомогою цього сертифіката.</item><item>Інші особи не зможуть шифрувати дані за допомогою цього сертифіката після отримання відкликання.</item></list></para>

[ctx: @info]
en: <para>You do not have any directory servers configured.</para><para>You need to configure at least one directory server to search on one.</para><para>You can configure directory servers here: <interface>Settings->Configure Kleopatra</interface>.</para>
uk: <para>Ви ще не налаштували жодного сервера каталогів.</para><para>Вам слід налаштувати хоча б один такий сервер, щоб потім проводити на ньому пошук.</para><para>Налаштувати сервери каталогів можна за допомогою пункту меню <interface>Параметри->Налаштувати Kleopatra</interface>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You have imported a certificate with a secret key.</para><para>Fingerprint: %1</para><para>User IDs:<list>%2</list></para><para>Are you the only user of this secret key?</para>
uk: <para>Вами імпортовано сертифікат із закритим ключем.</para><para>Відбиток: %1</para><para>Ідентифікатори користувачів:<list>%2</list></para><para>Ви є єдиним користувачем або користувачкою цього закритого ключа?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You have imported a certificate with a secret key.</para><para>Fingerprint: %1<nl/>User ID: %2</para><para>Are you the only user of this secret key?</para>
uk: <para>Вами імпортовано сертифікат із закритим ключем.</para><para>Відбиток: %1<nl/>Ідентифікатор користувача: %2</para><para>Ви є єдиним користувачем або користувачкою цього закритого ключа?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all OpenPGP certificates in the groups listed below with exportable certifications. People relying on your certifications may not be able to verify the certificates.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
uk: <para>Вами не засвідчено усі сертифікати OpenPGP у групах з наведеного нижче списку. Ті, хто покладається на вашу сертифікацію, можливо, не зможуть перевірити сертифікати.</para><para>Хочете продовжити експортування?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all OpenPGP certificates in this group with an exportable certification. People relying on your certifications may not be able to verify the certificates.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
uk: <para>Вами не засвідчено усі сертифікати OpenPGP у цій групі з придатною до експортування сертифікацією. Ті, хто покладається на вашу сертифікацію, можливо, не зможуть перевірити сертифікати.</para><para>Хочете продовжити експортування?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all valid user IDs of the certificates listed below with exportable certifications. People relying on your certifications may not be able to verify the certificates.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
uk: <para>Вами не засвідчено усі коректні ідентифікатори користувачів сертифікатів з наведеного нижче списку із придатною до експортування сертифікацією. Ті, хто покладається на вашу сертифікацію, можливо, не зможуть перевірити сертифікати.</para><para>Хочете продовжити експортування?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all valid user IDs of this certificate with an exportable certification. People relying on your certifications may not be able to verify the certificate.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
uk: <para>Вами не засвідчено усіх коректних ідентифікаторів користувача цього сертифіката із придатною до експортування сертифікацією. Ті, хто покладається на вашу сертифікацію, можливо, не зможуть перевірити сертифікат.</para><para>Хочете продовжити процедуру експортування?</para>

[ctx: @info]
en: ADSK added successfully.
uk: ADSK додано успішно.

[ctx: @info]
en: Admin PIN changed successfully.
uk: Адміністративний пінкод успішно змінено.

[ctx: @info]
en: After importing the team key, team members will be able to decrypt data with it.
uk: Після імпортування ключа команди учасники команди зможуть розшифровувати дані за його допомогою.

[ctx: @info]
en: All certificates were certified successfully.
uk: Усі сертифікати успішно посвідчено.

[ctx: @info]
en: Anyone you share the password with can read the data.
uk: Дані зможе прочитати будь-хто, у кого є пароль.

[ctx: @info]
en: Are you the only user of this secret key?
uk: Ви є єдиним користувачем або користувачкою цього закритого ключа?

[ctx: @info]
en: Audit log is empty.
uk: Журнал перевірки порожній.

[ctx: @info]
en: Authenticating to the card failed: %1
uk: Не вдалося пройти розпізнавання для доступу до картки: %1

[ctx: @info]
en: By adding an ADSK to your certificate, you allow the owner of the ADSK to decrypt all new messages that are encrypted for your certificate. Do you want to add the ADSK specified in the GnuPG configuration to your certificate?
uk: Якщо ви додасте ADSK до вашого сертифіката, ви дозволите власнику ADSK розшифровувати усі нові повідомлення, які зашифровано для вашого сертифіката. Хочете додати ADSK, який вказано у налаштуваннях GnuPG, до вашого сертифіката?

[ctx: @info]
en: Canceled setting PIN.
uk: Встановлення PIN скасовано.

[ctx: @info]
en: Cannot open <filename>%1</filename> for reading.
uk: Не вдалося відкрити <filename>%1</filename> для читання.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл <filename>%1</filename> для запису.

[ctx: @info]
en: Cannot open the file <filename>%1</filename> for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл <filename>%1</filename> для запису.

[ctx: @info]
en: Cannot open the private key file <filename>%1</filename> for reading.
uk: Не вдалося відкрити файл закритого ключа <filename>%1</filename> для читання.

[ctx: @info]
en: Cannot overwrite existing <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося перезаписати наявний <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Certificate '%1' was marked as your certificate.
uk: Сертифікат «%1» позначено як ваш.

[ctx: @info]
en: Certificate successfully created.<br><br>Note:<br>To prevent accidental import of the revocation<br>it is required to manually edit the certificate<br>before it can be imported.
uk: Сертифікат успішно створено.<br><br>Зауваження:<br>щоб запобігти випадковому імпортування відкликання,<br>система вимагає редагування сертифіката вручну<br>перед його імпортуванням.

[ctx: @info]
en: Certification means that you check the fingerprint against a trusted source.
uk: Сертифікація означає, що ви перевірили відбиток за допомогою надійного джерела.

[ctx: @info]
en: Certification power was granted to '%1'.
uk: «%1» надано доступ до сертифікації.

[ctx: @info]
en: Certifications are not available before the certificate is imported.
uk: Сертифікацією не можна буде скористатися до імпортування сертифіката.

[ctx: @info]
en: Changing the Admin PIN failed: %1
uk: Не вдалося змінити адміністративний пінкод: %1

[ctx: @info]
en: Changing the NKS PIN failed: %1
uk: Не вдалося змінити пінкод NKS: %1

[ctx: @info]
en: Changing the PIN failed: %1
uk: Не вдалося змінити пінкод: %1

[ctx: @info]
en: Changing the PUK failed: %1
uk: Не вдалося змінити PUK: %1

[ctx: @info]
en: Changing the SigG PIN failed: %1
uk: Не вдалося змінити пінкод SigG: %1

[ctx: @info]
en: Clipboard contents do not look like a certificate. Nothing imported.
uk: Вміст буфера обміну не є даними сертифіката. Нічого не імпортовано.

[ctx: @info]
en: Copying the key to the card failed.
uk: Не вдалося скопіювати ключ на картку.

[ctx: @info]
en: Correct the following errors:
uk: Виправте такі помилки:

[ctx: @info]
en: Could not connect to UiServer: <message>%1</message>
uk: Не вдалося зв'язатися з UiServer: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not delete the registry key <resource>%1\%2</resource>
uk: Не вдалося вилучити з регістру ключ <resource>%1\%2</resource>.

[ctx: @info]
en: Could not determine certificate type of clipboard contents. Nothing imported.
uk: Не вдалося встановити тип сертифіката у вмісті буфера обміну даними. Нічого не імпортовано.

[ctx: @info]
en: Could not remove file <filename>%1</filename> for overwriting.
uk: Не вдалося вилучити файл <filename>%1</filename> з метою перезапису.

[ctx: @info]
en: Create a new OpenPGP key pair.<nl/>To create an S/MIME certificate request use <interface>New S/MIME Certification Request</interface> from the <interface>File</interface> menu instead.
uk: Створити пару ключів OpenPGP.<nl/>Для створення запиту щодо сертифіката S/MIME скористайтеся пунктом <interface>Створити запит щодо сертифікації S/MIME</interface> з меню <interface>Файл</interface>.

[ctx: @info]
en: Creating a CSR for the card key failed:
    %1
uk: Не вдалося створити запит на підписування сертифіката для ключа картки:
    %1

[ctx: @info]
en: Creating an OpenPGP key from the card keys failed: %1
uk: Не вдалося створити ключ OpenPGP з ключів на картці: %1

[ctx: @info]
en: Creating encrypted archive ...
uk: Створюємо зашифрований архів…

[ctx: @info]
en: Creating signed and encrypted archive ...
uk: Створюємо підписаний і зашифрований архів…

[ctx: @info]
en: Creating signed archive ...
uk: Створюємо підписаний архів…

[ctx: @info]
en: Decryption and verification of <filename>%1</filename> canceled.
uk: Розшифровування та перевірку <filename>%1</filename> скасовано.

[ctx: @info]
en: Decryption of <filename>%1</filename> canceled.
uk: Розшифрування <filename>%1</filename> скасовано.

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the copy of the key stored on this computer?
uk: Ви справді хочете вилучити копію ключа, що зберігається на цьому комп'ютері?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the copy of the secret key stored on this computer?
uk: Ви справді хочете вилучити копію закритого ключа, що зберігається на цьому комп'ютері?

[ctx: @info]
en: Double spaces are not allowed
uk: Не можна використовувати подвійні пробіли

[ctx: @info]
en: Encryption canceled.
uk: Шифрування скасовано.

[ctx: @info]
en: Enter a search term to search for matching certificates.
uk: Введіть критерій відповідності для пошуку сертифікатів.

[ctx: @info]
en: Enter an email address to search for matching certificates.
uk: Введіть адресу електронної пошти для пошуку відповідних сертифікатів.

[ctx: @info]
en: Error: %1
uk: Помилка: %1

[ctx: @info]
en: Exit code: %1
uk: Код виходу: %1

[ctx: @info]
en: Exporting the certificate failed: %1
uk: Не вдалося експортувати сертифікат: %1

[ctx: @info]
en: Exporting the certificate to a key server is not possible because the usage of key servers has been disabled explicitly. | Exporting the certificates to a key server is not possible because the usage of key servers has been disabled explicitly.
uk[0]: Експортування сертифікатів на сервер ключів є неможливим, оскільки використання серверів ключів було явним чином вимкнено.
uk[1]: Експортування сертифікатів на сервер ключів є неможливим, оскільки використання серверів ключів було явним чином вимкнено.
uk[2]: Експортування сертифікатів на сервер ключів є неможливим, оскільки використання серверів ключів було явним чином вимкнено.
uk[3]: Експортування сертифіката на сервер ключів є неможливим, оскільки використання серверів ключів було явним чином вимкнено.

[ctx: @info]
en: Failed to create signing subkey: %1
uk: Не вдалося створити підключ для підписування: %1

[ctx: @info]
en: Failed to decrypt the clipboard: %1
uk: Не вдалося розшифрувати вміст буфера обміну: %1

[ctx: @info]
en: Failed to decrypt the notepad: %1
uk: Не вдалося розшифрувати нотатник: %1

[ctx: @info]
en: Failed to delete <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося вилучити <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Failed to encrypt the clipboard: %1
uk: Не вдалося зашифрувати вміст буфера обміну: %1

[ctx: @info]
en: Failed to encrypt the notepad: %1
uk: Не вдалося зашифрувати нотатник: %1

[ctx: @info]
en: Failed to find encrypted or signed data in one or more files.<nl/>If they contain signed or encrypted data please report a bug (see Help->Report Bug).
uk: Не вдалося знайти зашифровані або підписані дані у одному або декількох файлах.<nl/>Якщо файли справді містять підписані або зашифровані дані, будь ласка, повідомте розробникам цієї програми про ваду (див. пункт меню Довідка → Надіслати звіт про помилку).

[ctx: @info]
en: Failed to find the OpenPGP card with the serial number: %1
uk: Не вдалося знайти картку OpenPGP із таким серійним номером: %1

[ctx: @info]
en: Failed to generate new card keys and a certificate: %1
uk: Не вдалося створити нові ключі на картці та сертифікат: %1

[ctx: @info]
en: Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
uk: Не вдалося пересунути <filename>%1</filename> до <filename>%2</filename>.

[ctx: @info]
en: Failed to move backup. The backup key is still stored under: %1
uk: Не вдалося пересунути резервну копію. Резервна копія ключа усе ще зберігається тут: %1

[ctx: @info]
en: Failed to overwrite <filename>%1</filename>.
uk: Не вдалося перезаписати <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Failed to search on certificate server. The error returned was:
    %1
uk: Невдала спроба пошуку на сервері сертифікатів. Повернуто дані про помилку:
    %1

[ctx: @info]
en: Failed to sign the clipboard: %1
uk: Не вдалося підписати вміст буфера обміну: %1

[ctx: @info]
en: Failed to sign the notepad: %1
uk: Не вдалося підписати нотатник: %1

[ctx: @info]
en: Failed to verify the clipboard: %1
uk: Не вдалося перевірити вміст буфера обміну: %1

[ctx: @info]
en: Failed to verify the notepad: %1
uk: Не вдалося перевірити нотатник: %1

[ctx: @info]
en: Failed to write the certificates to a temporary file.
uk: Не вдалося записати сертифікати до тимчасового файла.

[ctx: @info]
en: For password based encryption see this <a href="action:help_doc_symenc">guide</a>.
uk: Щодо шифрування на основі пароля, див. <a href="action:help_doc_symenc">ці настанови</a>.

[ctx: @info]
en: For public key encryption you generally have to create your own key pair.
uk: Для шифрування за допомогою відкритого ключа вам, загалом, треба створити власну пару ключів.

[ctx: @info]
en: For technical reasons you can only use this option if <application>%1</application> is not already running.
uk: З технічних причин ви можете скористатися цим параметром, якщо <application>%1</application> ще не запущено.

[ctx: @info]
en: Generating key failed: %1
uk: Не вдалося створити ключ: %1

[ctx: @info]
en: If you are confident that the file was not manipulated then you can decrypt it with gpg on the command line using the option <tt>--ignore-mdc-error</tt>. After decryption you should re-encrypt the file with your current key.
uk: Якщо ви впевнені, що файл є безпечним, ви можете розшифрувати його за допомогою gpg у командному рядку з використанням параметра <tt>--ignore-mdc-error</tt>. Після розшифровування вам слід повторно зашифрувати файл за допомогою вашого поточного ключа.

[ctx: @info]
en: Import certificate from a file.<nl/>To import from a public keyserver use <interface>Lookup on Server</interface> instead.
uk: Імпортувати сертифікат з файла.<nl/>Щоб імпортувати дані з сервера відкритих ключів, скористайтеся пунктом <interface>Шукати на сервері</interface>.

[ctx: @info]
en: Import was canceled.
uk: Імпортування скасовано.

[ctx: @info]
en: In order to use this shared secret key you should certify it.
uk: Щоб скористатися цим спільним закритим ключем, вам слід його сертифікувати.

[ctx: @info]
en: Is '%1' your own certificate?
uk: Чи є «%1» вашим власним сертифікатом?

[ctx: @info]
en: It seems another <application>Kleopatra</application> is running (with process-id %1)
uk: Здається, запущено інший екземпляр <application>Kleopatra</application> (з ідентифікатором процесу %1)

[ctx: @info]
en: Key successfully generated.
uk: Ключ успішно створено.

[ctx: @info]
en: NKS PIN changed successfully.
uk: Пінкод NKS успішно змінено.

[ctx: @info]
en: NKS PIN set successfully.
uk: Пінкод NKS успішно встановлено.

[ctx: @info]
en: Name change failed: %1
uk: Не вдалося змінити ім'я: %1

[ctx: @info]
en: No NullPin found. <warning>If this PIN was not set by you personally, the card might have been tampered with.</warning>
uk: Не знайдено NullPin. <warning>Якщо цей код PIN не було встановлено вами особисто, ймовірно, сталося втручання у картку.</warning>

[ctx: @info]
en: No certificates found
uk: Сертифікатів не знайдено

[ctx: @info]
en: No checksum files have been created.
uk: Не було створено жодного файла контрольної суми.

[ctx: @info]
en: No empty smart card was found.
uk: Не знайдено порожньої смарт-картки.

[ctx: @info]
en: No slot found for subkey %1 on the smart card.
uk: На смарт-картці не виявлено слоту для підключа %1.

[ctx: @info]
en: No update found in the available version database.
uk: Оновлень у доступній версії бази даних не виявлено.

[ctx: @info]
en: One or more certificates cannot be certified.
uk: Один або декілька сертифікатів не може бути посвідчено.

[ctx: @info]
en: One unknown recipient
uk: Один невідомий отримувач

[ctx: @info]
en: PIN changed successfully.
uk: Код PIN успішно змінено.

[ctx: @info]
en: PIN set successfully.
uk: Код PIN успішно встановлено.

[ctx: @info]
en: PIV Card Application Administration Key set successfully.
uk: Адміністративний ключ програм картки PIV успішно встановлено.

[ctx: @info]
en: PUK changed successfully.
uk: Код PUK успішно змінено.

[ctx: @info]
en: Please choose whether members should also be allowed to sign data with the team key.
    Alternatively, they can use their personal key for signing.
uk: Будь ласка, виберіть, чи слід також дозволити учасникам підписувати дані за допомогою ключа команди.
    Якщо підписування цим ключем не буде дозволено, вони зможуть скористатися власними особистими ключами для підписування.

[ctx: @info]
en: Quit any other running instances of <application>Kleopatra</application>.
uk: Вийти з будь-яких інших екземплярів <application>Kleopatra</application>.

[ctx: @info]
en: Reading certificates from smart card ...
uk: Читаємо сертифікати зі смарт-картки…

[ctx: @info]
en: Result of OpenPGP certificate update from keyserver, LDAP server, or Active Directory
uk: Результат оновлення сертифіката OpenPGP з сервера ключів, сервера LDAP або Active Directory

[ctx: @info]
en: Result of S/MIME certificate update
uk: Результат оновлення сертифіката S/MIME

[ctx: @info]
en: Result of update from Web Key Directory
uk: Результат оновлення з Web Key Directory

[ctx: @info]
en: Searching for matching certificates ...
uk: Шукаємо відповідні сертифікати…

[ctx: @info]
en: Set this option to avoid using the users temporary directory.
uk: Встановіть цей параметр, щоб уникати використання тимчасового каталогу користувача.

[ctx: @info]
en: Set this option to disable password-based encryption.
uk: Встановіть цей параметр, щоб вимкнути шифрування на основі пароля.

[ctx: @info]
en: Set this option to disable public key encryption.
uk: Встановіть цей параметр, щоб вимкнути шифрування за допомогою відкритого ключа.

[ctx: @info]
en: Set this option to encode encrypted or signed files as base64 encoded text. So that they can be opened with an editor or sent in a mail body. This will increase file size by one third.
uk: Позначте цей пункт для того, щоб кодувати результати шифрування чи підписування у форматі тексту base64. Згодом ці результати можна буде відкрити у звичайному текстовому редакторі або надіслати у тексті повідомлення електронної пошти. Використання цього кодування призведе до збільшення розміру файла приблизно на одну третину.

[ctx: @info]
en: Setting the NKS PIN failed: %1
uk: Не вдалося встановити пінкод NKS: %1

[ctx: @info]
en: Setting the PIV Card Application Administration Key failed: %1
uk: Не вдалося встановити адміністративний ключ програм картки PIV: %1

[ctx: @info]
en: Setting the SigG PIN failed: %1
uk: Не вдалося встановити пінкод SigG: %1

[ctx: @info]
en: Shall the file be saved with the original file name <filename>%1</filename>?
uk: Чи слід зберегти файл із початковою назвою — <filename>%1</filename>?

[ctx: @info]
en: Show actions available for this smart card
uk: Показати дії, якими можна скористатися для цієї картки пам'яті

[ctx: @info]
en: Show actions available for this smart card slot
uk: Показати дії, якими можна скористатися для цього слоту картки пам'яті

[ctx: @info]
en: Show the following information in certificate list tooltips:
uk: Показувати такі відомості у підказках списку сертифікатів:

[ctx: @info]
en: SigG PIN changed successfully.
uk: Пінкод SigG успішно змінено.

[ctx: @info]
en: SigG PIN set successfully.
uk: Пінкод SigG успішно встановлено.

[ctx: @info]
en: Signing and encryption canceled.
uk: Підписування і шифрування скасовано.

[ctx: @info]
en: Signing canceled.
uk: Підписування скасовано.

[ctx: @info]
en: Sorry! Writing keys to the card <emphasis>%1</emphasis> is not supported.
uk: Вибачте! Підтримки запису ключів на картку <emphasis>%1</emphasis> не передбачено.

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted and verified the clipboard
uk: Вміст буфера обміну успішно розшифровано і перевірено.

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted and verified the notepad
uk: Нотатник успішно розшифровано і перевірено.

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted the clipboard
uk: Вміст буфера обміну успішно розшифровано.

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted the notepad
uk: Нотатник успішно розшифровано.

[ctx: @info]
en: Successfully deleted the copy of the key stored on this computer.
uk: Успішно вилучено копію ключа, яка зберігається на цьому комп'ютері.

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted and signed the clipboard
uk: Вміст буфера обміну успішно зашифровано і підписано.

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted and signed the notepad
uk: Нотатник успішно зашифровано і підписано

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted the clipboard
uk: Вміст буфера обміну успішно зашифровано.

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted the notepad
uk: Нотатник успішно зашифровано

[ctx: @info]
en: Successfully generated an OpenPGP key from the card keys.
uk: Успішно створено ключ OpenPGP на основі ключів з картки.

[ctx: @info]
en: Successfully generated new card keys and a certificate for this card.
uk: Успішно створено нові ключі на картці та сертифікат для цієї картки.

[ctx: @info]
en: Successfully restored the secret key parts from <filename>%1</filename>
uk: Успішно відновлено частини закритого ключа з <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Successfully signed the clipboard
uk: Вміст буфера обміну успішно підписано.

[ctx: @info]
en: Successfully signed the notepad
uk: Нотатник успішно підписано

[ctx: @info]
en: Successfully verified the clipboard
uk: Вміст буфера обміну успішно перевірено.

[ctx: @info]
en: Successfully verified the notepad
uk: Нотатник успішно перевірено.

[ctx: @info]
en: Team members will not be able to change the name, email address, or expiration date of the team key.
uk: Учасники команди не зможуть змінювати назву, адресу електронної пошти або строк дії ключа команди.

[ctx: @info]
en: The "<" character may not be used.
uk: Символ «<» використовувати не можна.

[ctx: @info]
en: The URL is too long.
uk: Адреса є надто довгою.

[ctx: @info]
en: The backup of the secret key was created successfully.
uk: Резервну копію закритого ключа успішно створено.

[ctx: @info]
en: The certificate has been marked as not trusted because the fingerprint did not match.
uk: Сертифікат позначено як не гідний довіри, оскільки його відбиток є відмінним від еталонного.

[ctx: @info]
en: The certificate was revoked successfully.
uk: Сертифікат було успішно відкликано.

[ctx: @info]
en: The certification power of '%1' was revoked.
uk: Доступ до сертифікації «%1» відкликано.

[ctx: @info]
en: The clipboard does not contain text.
uk: У буфері обміну немає тексту.

[ctx: @info]
en: The clipboard is empty. Nothing imported.
uk: Буфер обміну даними порожній. Нічого не імпортовано.

[ctx: @info]
en: The data was not encrypted for any secret key in your certificate list.
uk: Дані не було зашифровано жодним закритим ключем з вашого списку сертифікатів.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists.
uk: Файл з назвою <filename>%1</filename> вже існує.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
uk: Файл з назвою <filename>%1</filename> вже існує. Перезаписати його?

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists. Please enter a different file name.
uk: Файл з назвою <filename>%1</filename> вже існує. Будь ласка, введіть іншу назву файла.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> contains certificates and can't be decrypted or verified.
uk: Якщо файл <filename>%1</filename> містить сертифікати і не може бути розшифрований або перевірений.

[ctx: @info]
en: The following errors were encountered:
uk: Сталися такі помилки:

[ctx: @info]
en: The group contains certificates that cannot be used for encryption. This may lead to unexpected results.
uk: У групі містяться сертифікати, якими не можна скористатися для шифрування. Це може призвести до неочікуваних результатів.

[ctx: @info]
en: The private key file <filename>%1</filename> is empty.
uk: Файл закритого ключа <filename>%1</filename> є порожнім.

[ctx: @info]
en: The result is empty. Maybe you entered an empty or a wrong passphrase.
uk: Результат є порожнім. Можливо, ви ввели порожній або помилковий пароль.

[ctx: @info]
en: The result of the backup is empty. Maybe you entered an empty or a wrong passphrase.
uk: Результат резервного копіювання є порожнім. Можливо, ви ввели порожній або помилковий пароль.

[ctx: @info]
en: The result of the export is empty.
uk: Результат експортування є порожнім.

[ctx: @info]
en: The secret team key was saved to <filename>%1</filename>
uk: Закритий ключ команди було збережено до <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: The size of the name may not exceed 38 characters.
uk: Довжина імені не повинна перевищувати 38 символів.

[ctx: @info]
en: The subkey was exported successfully. | %1 subkeys were exported successfully.
uk[0]: Успішно експортовано %1 підключ.
uk[1]: Успішно експортовано %1 підключі.
uk[2]: Успішно експортовано %1 підключів.
uk[3]: Успішно експортовано один підключ.

[ctx: @info]
en: The two keys you have entered do not match. Please retry.
uk: Введені два ключі, які не збігаються. Будь ласка, повторіть спробу.

[ctx: @info]
en: There was an error setting the PIN: <message>%1</message>.
uk: Код PIN встановлено з помилкою: <message>%1</message>.

[ctx: @info]
en: There were no errors.
uk: Помилок не виявлено.

[ctx: @info]
en: These checksum files have been successfully created:
uk: Було успішно створено такі файли контрольних сум:

[ctx: @info]
en: This certificate cannot be used for encryption.
uk: Цим сертифікатом не можна скористатися для шифрування.

[ctx: @info]
en: This certificate cannot be used for signing.
uk: Цим сертифікатом не можна скористатися для підписування.

[ctx: @info]
en: This certificate expires today.
uk: Строк дії цього сертифіката завершується сьогодні.

[ctx: @info]
en: This certificate expires tomorrow. | This certificate expires in %1 days.
uk[0]: Строк дії цього сертифіката завершується за %1 день.
uk[1]: Строк дії цього сертифіката завершується за %1 дні.
uk[2]: Строк дії цього сертифіката завершується за %1 днів.
uk[3]: Строк дії цього сертифіката завершується завтра.

[ctx: @info]
en: This certificate is expired.
uk: Строк дії цього сертифіката збіг.

[ctx: @info]
en: This certificate is revoked.
uk: Цей сертифікат відкликано.

[ctx: @info]
en: This group contains S/MIME certificates which cannot be certified.
uk: У цій групі містяться сертифікати S/MIME, які не може бути сертифіковано.

[ctx: @info]
en: This key has already been revoked.
uk: Цей ключ уже відкликано.

[ctx: @info]
en: This key has been revoked. You cannot certify it.
uk: Цей ключ відкликано. Ви не можете його сертифікувати.

[ctx: @info]
en: This key has expired. You cannot certify it.
uk: Строк дії цього ключа вичерпано. Ви не можете його сертифікувати.

[ctx: @info]
en: To certify other certificates, you first need to create an OpenPGP certificate for yourself.
uk: Для посвідчення інших сертифікатів вам спочатку треба створити власний сертифікат OpenPGP.

[ctx: @info]
en: URL change failed: %1
uk: Не вдалося змінити адресу: %1

[ctx: @info]
en: Unblocked and set a new PIN successfully.
uk: Успішно розблоковано і встановлено новий пінкод.

[ctx: @info]
en: Unblocking the PIN failed: %1
uk: Не вдалося розблокувати пінкод: %1

[ctx: @info]
en: Updating certificate… | Updating %1 certificates…
uk[0]: Оновлення %1 сертифіката…
uk[1]: Оновлення %1 сертифікатів…
uk[2]: Оновлення %1 сертифікатів…
uk[3]: Оновлення сертифіката…

[ctx: @info]
en: Upload successful.
uk: Успішне вивантаження.

[ctx: @info]
en: User ID successfully added.
uk: Ідентифікатор користувача було успішно додано.

[ctx: @info]
en: Verification of <filename>%1</filename> canceled.
uk: Перевірку <filename>%1</filename> скасовано.

[ctx: @info]
en: Verify the fingerprints, mark the user IDs you want to certify, and select the certificate you want to certify the user IDs with.<br><i>Note: Only the fingerprints clearly identify the certificate and its owner.</i>
uk: Перевірте відбитки, позначте ідентифікатори користувачів, які ви хочете сертифікувати, і виберіть сертифікат, яким ви хочете посвідчити ідентифікатори користувачів.<br><i>Зауваження: сертифікат та його власника явним чином ідентифікують лише відбитки.</i>

[ctx: @info]
en: Warning: The sender's mail address is not stored in the <a href="key:%1">certificate</a> used for signing. Stored:<ul>%2</ul>
uk: Попередження: поштова адреса відправника не зберігається у <a href="key:%1">сертифікаті</a>, який використано для підписування. Збережено:<ul>%2</ul>

[ctx: @info]
en: With Kleopatra you can encrypt using different methods. Please follow the regulations for classified information of your organization.
uk: У Kleopatra передбачено використання різних методів шифрування. Будь ласка, виконуйте правила щодо захисту інформації, які встановлено у вашій організації.

[ctx: @info]
en: Writing certificates to file <filename>%1</filename> failed.
uk: Не вдалося записати сертифікати до файла <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Writing groups to file <filename>%1</filename> failed.
uk: Не вдалося записати групи до файла <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Writing key to file <filename>%1</filename> failed.
uk: Не вдалося записати ключ до файла <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Writing subkey to file <filename>%2</filename> failed. | Writing subkeys to file <filename>%2</filename> failed.
uk[0]: Не вдалося записати підключі до файла <filename>%2</filename>.
uk[1]: Не вдалося записати підключі до файла <filename>%2</filename>.
uk[2]: Не вдалося записати підключі до файла <filename>%2</filename>.
uk[3]: Не вдалося записати підключ до файла <filename>%2</filename>.

[ctx: @info]
en: Writing the backup of the secret key to <filename>%1</filename> failed.
uk: Не вдалося записати резервну копію закритого ключа до <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Writing the certificate to the card failed: %1
uk: Не вдалося записати сертифікат на картку: %1

[ctx: @info]
en: Writing the certificate to the card succeeded.
uk: Сертифікат успішно записано на картку.

[ctx: @info]
en: You are not allowed to mark certificates as trusted or not trusted.
uk: У вас немає прав для позначення сертифікатів як довірених або недовірених.

[ctx: @info]
en: You can find step-by-step instructions for public key encryption in this <a href="action:help_doc_quickguide">guide</a>.
uk: Покрокові настанови щодо шифрування відкритим ключем можна знайти у <a href="action:help_doc_quickguide">цьому підручнику</a>.

[ctx: @info]
en: You cannot generate a key on this smart card because it doesn't support any of the compliant algorithms.
uk: Створити ключ на цій смарт-картці не можна, оскільки на ній не передбачено підтримки жодного сумісного алгоритму.

[ctx: @info]
en: You cannot generate keys on this smart card because it doesn't support any of the compliant algorithms.
uk: Створити ключі на цій смарт-картці не можна, оскільки на ній не передбачено підтримки жодного сумісного алгоритму.

[ctx: @info]
en: You have imported a new certificate (public key).
uk: Вами імпортовано новий сертифікат (відкритий ключ).

[ctx: @info]
en: You have imported a shared secret key.
uk: Вами імпортовано спільний закритий ключ.

[ctx: @info]
en: no associated certificate
uk: немає пов'язаного сертифіката

[ctx: @info]
en: no key
uk: немає ключа

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>Install a version of <application>GnuPG</application> that is %1.</para>
uk: <para>Встановіть версію <application>GnuPG</application>, яка є %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>Sorry! You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encrypting files because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
uk: <para>Вибачте! Ви не зможете скористатися <application>Kleopatra</application> для підписування або шифрування файлів, оскільки система <application>GnuPG</application>, яку використано <application>Kleopatra</application>, не є %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>Sorry! You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encryption because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
uk: <para>Вибачте! Ви не зможете скористатися <application>Kleopatra</application> для підписування або шифрування, оскільки система <application>GnuPG</application>, яку використано <application>Kleopatra</application>, не є %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>The <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
uk: <para>Система <application>GnuPG</application>, яку використано <application>Kleopatra</application>, не є %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encrypting files because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
uk: <para>Ви не зможете скористатися <application>Kleopatra</application> для підписування або шифрування файлів, оскільки система <application>GnuPG</application>, яку використано <application>Kleopatra</application>, не є %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encryption because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
uk: <para>Ви не зможете скористатися <application>Kleopatra</application> для підписування або шифрування, оскільки система <application>GnuPG</application>, яку використано <application>Kleopatra</application>, не є %1.</para>

[ctx: @info %1 name of card slot, %2 serial number of card]
en: <p>Please confirm that you want to write the following certificate to the %1 slot of card %2:</p><center>%3</center>
uk: <p>Будь ласка, підтвердьте ваше бажання записати вказаний нижче сертифікат до слоту %1 картки %2:</p><center>%3</center>

[ctx: @info %1: a certificate]
en: <para>Do you want to grant '%1' the power to mark certificates as valid for you?</para><para><emphasis>This means that the owner of this certificate properly checks fingerprints and confirms the identities of others.</emphasis></para>
uk: <para>Хочете надати «%1» доступ до позначення сертифікатів чинними за вас?</para><para><emphasis>Це означатиме, що власником або власницею цього сертифіката належним чином перевіряє відбитки і підтверджує ідентичність інших користувачів.</emphasis></para>

[ctx: @info %1: a certificate]
en: <para>The certificate '%1' is empowered to mark other certificates as valid for you.</para><para>Do you want to revoke this power?</para>
uk: <para>Сертифікату «%1» надано доступу до позначення інших сертифікатів чинними за вас.</para><para>Хочете відкликати цей доступ?</para>

[ctx: @info %1: a certificate, %2: name of a compliance mode]
en: <para>Do you want to grant '%1' the power to mark certificates as %2 for you?</para><para><emphasis>This means that the owner of this certificate properly checks fingerprints and confirms the identities of others.</emphasis></para>
uk: <para>Хочете надати «%1» доступ до позначення сертифікатів як «%2» за вас?</para><para><emphasis>Це означатиме, що власником або власницею цього сертифіката належним чином перевіряє відбитки і підтверджує ідентичність інших користувачів.</emphasis></para>

[ctx: @info %1: a certificate, %2: name of a compliance mode]
en: <para>The certificate '%1' is empowered to mark other certificates as %2 for you.</para><para>Do you want to revoke this power?</para>
uk: <para>Сертифікату «%1» надано доступу до позначення інших сертифікатів як «%2» за вас.</para><para>Хочете відкликати цей доступ?</para>

[ctx: @info %1: test name]
en: <para>See "%1" above.</para>
uk: <para>Перегляньте «%1» вище.</para>

[ctx: @info 'Failed' meaning that there was an error during decryption]
en: Failed to decrypt <filename>%1</filename>:
uk: Не вдалося розшифрувати <filename>%1</filename>:

[ctx: @info 'Failed' meaning that there was an error during decryption]
en: Failed to decrypt and verify <filename>%1</filename>:
uk: Не вдалося розшифрувати і перевірити <filename>%1</filename>:

[ctx: @info 'Unable' meaning that decryption can't be started because there is no secret key]
en: Unable to decrypt <filename>%1</filename>:
uk: Не вдалося розшифрувати <filename>%1</filename>:

[ctx: @info 'Unable' meaning that decryption can't be started because there is no secret key]
en: Unable to decrypt and verify <filename>%1</filename>:
uk: Не вдалося розшифрувати і перевірити <filename>%1</filename>:

[ctx: @info Error in Label of input field: Message]
en: Error in %1: %2
uk: Помилка у %1: %2

[ctx: @info Error in Label of input field: Message]
en: Error in <interface>%1</interface>: <message>%2</message>
uk: Помилка у <interface>%1</interface>: <message>%2</message>

[ctx: @info Failed to encrypt <file> and <file>: <reason>]
en: Failed to encrypt <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk: Не вдалося зашифрувати <filename>%1</filename> і <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to encrypt <file> and <n> other(s): <reason>]
en: Failed to encrypt <filename>%2</filename> and %1 other: <emphasis strong='true'>%3</emphasis> | Failed to encrypt <filename>%2</filename> and %1 others: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[0]: Не вдалося зашифрувати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[1]: Не вдалося зашифрувати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[2]: Не вдалося зашифрувати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[3]: Не вдалося зашифрувати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to encrypt <file>: <reason>]
en: Failed to encrypt <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>
uk: Не вдалося зашифрувати <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign <file> and <file>: <reason>]
en: Failed to sign <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk: Не вдалося підписати <filename>%1</filename> і <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign <file> and <n> other(s): <reason>]
en: Failed to sign <filename>%2</filename> and %1 other: <emphasis strong='true'>%3</emphasis> | Failed to sign <filename>%2</filename> and %1 others: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[0]: Не вдалося підписати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[1]: Не вдалося підписати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[2]: Не вдалося підписати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[3]: Не вдалося підписати <filename>%2</filename> і ще %1: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign <file>: <reason>]
en: Failed to sign <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>
uk: Не вдалося підписати <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign and encrypt <file> and <file>: <reason>]
en: Failed to sign and encrypt <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk: Не вдалося підписати і зашифрувати <filename>%1</filename> і <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign and encrypt <file> and <n> other(s): <reason>]
en: Failed to sign and encrypt <filename>%2</filename> and %1 other: <emphasis strong='true'>%3</emphasis> | Failed to sign and encrypt <filename>%2</filename> and %1 others: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[0]: Не вдалося підписати і зашифрувати <filename>%2</filename> та %1 інший: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[1]: Не вдалося підписати і зашифрувати <filename>%2</filename> та %1 інших: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[2]: Не вдалося підписати і зашифрувати <filename>%2</filename> та %1 інших: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
uk[3]: Не вдалося підписати і зашифрувати <filename>%2</filename> та %1 інший: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign and encrypt <file>: <reason>]
en: Failed to sign and encrypt <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>
uk: Не вдалося підписати і зашифрувати <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>

[ctx: @info Failed to verify <file>:]
en: Failed to verify <filename>%1</filename>:
uk: Не вдалося перевірити <filename>%1</filename>:

[ctx: @info Successfully decrypted <file> as <file>.]
en: Successfully decrypted <filename>%1</filename> as <filename>%2</filename>.
uk: Успішно розшифровано <filename>%1</filename> як <filename>%2</filename>.

[ctx: @info Successfully decrypted and verified <file> as <file>.]
en: Successfully decrypted and verified <filename>%1</filename> as <filename>%2</filename>.
uk: Успішно розшифровано і перевірено <filename>%1</filename> як <filename>%2</filename>.

[ctx: @info Successfully encrypted <file> and <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully encrypted <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename> and saved it as <filename>%3</filename>.
uk: Успішно зашифровано <filename>%1</filename> і <filename>%2</filename> і збережено його як <filename>%3</filename>.

[ctx: @info Successfully encrypted <file> and <n> other(s) and saved it as <file>.]
en: Successfully encrypted <filename>%2</filename> and %1 other and saved it as <filename>%3</filename>. | Successfully encrypted <filename>%2</filename> and %1 others and saved it as <filename>%3</filename>.
uk[0]: Успішно зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1 і збережено його як <filename>%3</filename>.
uk[1]: Успішно зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1 і збережено його як <filename>%3</filename>.
uk[2]: Успішно зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1 і збережено його як <filename>%3</filename>.
uk[3]: Успішно зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1 і збережено його як <filename>%3</filename>.

[ctx: @info Successfully encrypted <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully encrypted <filename>%1</filename> and saved it as <filename>%2</filename>.
uk: Успішно зашифровано <filename>%1</filename> і збережено його як <filename>%2</filename>.

[ctx: @info Successfully signed <file> and <file> and saved the signature in <file>.]
en: Successfully signed <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename> and saved the signature in <filename>%3</filename>.
uk: Успішно підписано <filename>%1</filename> і <filename>%2</filename>, а підпис збережено до <filename>%3</filename>.

[ctx: @info Successfully signed <file> and <n> other(s) and saved the signature in <file>.]
en: Successfully signed <filename>%2</filename> and %1 other and saved the signature in <filename>%3</filename>. | Successfully signed <filename>%2</filename> and %1 others and saved the signature in <filename>%3</filename>.
uk[0]: Успішно підписано <filename>%2</filename> і ще %1, а підпис збережено до <filename>%3</filename>.
uk[1]: Успішно підписано <filename>%2</filename> і ще %1, а підпис збережено до <filename>%3</filename>.
uk[2]: Успішно підписано <filename>%2</filename> і ще %1, а підпис збережено до <filename>%3</filename>.
uk[3]: Успішно підписано <filename>%2</filename> і ще %1, а підпис збережено до <filename>%3</filename>.

[ctx: @info Successfully signed <file> and saved the signature in <file>.]
en: Successfully signed <filename>%1</filename> and saved the signature in <filename>%2</filename>.
uk: Успішно підписано <filename>%1</filename> і збережено підпис до <filename>%2</filename>.

[ctx: @info Successfully signed and encrypted <file> and <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully signed and encrypted <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename> and saved it as <filename>%3</filename>.
uk: Успішно підписано і зашифровано <filename>%1</filename> і <filename>%2</filename>, а також збережено його як <filename>%3</filename>.

[ctx: @info Successfully signed and encrypted <file> and <n> other(s) as <file>.]
en: Successfully signed and encrypted <filename>%2</filename> and %1 other and saved it as <filename>%3</filename>. | Successfully signed and encrypted <filename>%2</filename> and %1 others and saved it as <filename>%3</filename>.
uk[0]: Успішно підписано і зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1, а також збережено його як <filename>%3</filename>.
uk[1]: Успішно підписано і зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1, а також збережено його як <filename>%3</filename>.
uk[2]: Успішно підписано і зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1, а також збережено його як <filename>%3</filename>.
uk[3]: Успішно підписано і зашифровано <filename>%2</filename> і ще %1, а також збережено його як <filename>%3</filename>.

[ctx: @info Successfully signed and encrypted <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully signed and encrypted <filename>%1</filename> and saved it as <filename>%2</filename>.
uk: Успішно підписано і зашифровано <filename>%1</filename>, а також збережено його як <filename>%2</filename>.

[ctx: @info Verified <file> with signature(s) in <file>.]
en: Verified <filename>%2</filename> with signature in <filename>%3</filename>. | Verified <filename>%2</filename> with %1 signatures in <filename>%3</filename>.
uk[0]: Перевірено <filename>%2</filename> за допомогою %1 підпису у <filename>%3</filename>.
uk[1]: Перевірено <filename>%2</filename> за допомогою %1 підписів у <filename>%3</filename>.
uk[2]: Перевірено <filename>%2</filename> за допомогою %1 підписів у <filename>%3</filename>.
uk[3]: Перевірено <filename>%2</filename> за допомогою підпису у <filename>%3</filename>.

[ctx: @info as in 'this certificate is unusable']
en: unusable
uk: непридатний

[ctx: @info date is unknown]
en: unknown
uk: невідомий

[ctx: @info entry in Usage column of a smart card key]
en: none
uk: немає

[ctx: @info for assistive tools]
en: Either enter a text you want to sign or encrypt, or an encrypted or signed text you want to decrypt or verify. You can also enter certificates in text form to import them.
uk: Або введіть текст, який ви хочете підписати або зашифрувати, або введіть зашифрований або підписаний текст, який ви хочете розшифрувати або перевірити. Ви також можете ввести сертифікати у текстовій формі для подальшого імпортування.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of decryption and signature verification.
uk: Це результат розшифровування та перевірки підпису.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the decryption.
uk: Це результат розшифровування.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the encryption.
uk: Це результат шифрування.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the sign and encrypt operation.
uk: Це результат дії з підписування і шифрування.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the sign operation.
uk: Це результат дії з підписування.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the signature verification.
uk: Це результат перевірки підпису.

[ctx: @info status of certificate]
en: expired
uk: збіг строк дії

[ctx: @info status of certificate]
en: revoked
uk: відкликано

[ctx: @info status of certificate]
en: unknown
uk: невідомий

[ctx: @info translate 'Encrypt for others' the same way as for the other string in this file]
en: Please choose at least one recipient or deselect <interface>Encrypt for others</interface>.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одного отримувача або зніміть позначку з пункту <interface>Зашифрувати для інших</interface>.

[ctx: @info unknown key algorithm]
en: unknown
uk: невідомий

[ctx: @info::placeholder]
en: Enter search term
uk: Вкажіть критерій пошуку

[ctx: @info:credit]
en: Mail viewer
uk: Панель перегляду пошти

[ctx: @info:credit]
en: UX redesign of smartcard view and certificate details
uk: Перепланування панелі карток пам'яті та подробиць щодо сертифіката

[ctx: @info:credit]
en: © 2001-%1 The Kleopatra developers
uk: © Розробники Kleopatra, 2001–%1

[ctx: @info:credit]
en: © 2001-2010 Klarälvdalens Datakonsult AB
uk: © Klarälvdalens Datakonsult AB, 2001–2010

[ctx: @info:credit]
en: © 2015-2018 Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik
uk: © Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik, 2015–2018

[ctx: @info:credit]
en: © 2015-2018 Intevation GmbH
uk: © Intevation GmbH, 2015–2018

[ctx: @info:credit]
en: © 2019-%1 g10 Code GmbH
uk: © g10 Code GmbH, 2019–%1

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter a message to encrypt or decrypt...
uk: Введіть повідомлення для шифрування або розшифровування…

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter search term
uk: Вкажіть критерій пошуку

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter search term <%1>
uk: Вкажіть критерій пошуку <%1>

[ctx: @info:placeholder]
en: Please enter a name or email address...
uk: Будь ласка, введіть ім'я або адресу електронної пошти…

[ctx: @info:progress]
en: Certifying certificates…
uk: Посвідчуємо сертифікати…

[ctx: @info:progress]
en: Decrypting and/or verifying...
uk: Розшифрування і/або перевірка…

[ctx: @info:progress]
en: Encrypting notepad...
uk: Шифрування нотатника…

[ctx: @info:progress]
en: Signing and encrypting notepad...
uk: Підписування і шифрування нотатника…

[ctx: @info:progress]
en: Signing notepad...
uk: Підписування нотатника…

[ctx: @info:shell]
en: Create a new key pair or certificate signing request
uk: Створити пару ключів або запит щодо підписування сертифіката

[ctx: @info:shell]
en: Create or check a checksum file
uk: Створити або перевірити файл контрольних сум

[ctx: @info:shell]
en: Decrypt and/or verify file(s)
uk: Розшифрувати і/або перевірити файли

[ctx: @info:shell]
en: Decrypt file(s)
uk: Розшифрувати файл(и)

[ctx: @info:shell]
en: Encrypt file(s)
uk: Зашифрувати файли

[ctx: @info:shell]
en: File(s) to process
uk: Файли, які слід обробити

[ctx: @info:shell]
en: Import certificate file(s)
uk: Імпортувати файли сертифікатів

[ctx: @info:shell]
en: Location of the socket the ui server is listening on
uk: Розташування сокета, на якому слухає сервер інтерфейсу користувача

[ctx: @info:shell]
en: Open the config dialog
uk: Відкрити вікно налаштовування

[ctx: @info:shell]
en: Parent Window Id for dialogs
uk: Ід. батьківського вікна для діалогових вікон

[ctx: @info:shell]
en: Run UI server only, hide main window
uk: Запустити лише сервер інтерфейсу користувача, сховати головне вікно

[ctx: @info:shell]
en: Run as standalone app without system tray icon
uk: Запустити як окрему програму без піктограми системного лотка

[ctx: @info:shell]
en: Same as --sign-encrypt, do not use
uk: Те саме, що і --sign-encrypt, не використовуйте

[ctx: @info:shell]
en: Search for a certificate on a keyserver
uk: Шукати сертифікат на сервері ключів

[ctx: @info:shell]
en: Sign and/or encrypt file(s)
uk: Підписати і/або зашифрувати файли

[ctx: @info:shell]
en: Sign file(s)
uk: Підписати файли

[ctx: @info:shell]
en: String or Fingerprint for query and search
uk: Рядок або відбиток для запитів і пошуку

[ctx: @info:shell]
en: Use CMS (X.509, S/MIME) for the following operation
uk: Використовувати CMS (X.509, S/MIME) для наступної дії

[ctx: @info:shell]
en: Use OpenPGP for the following operation
uk: Використовувати OpenPGP для наступної дії

[ctx: @info:shell]
en: Verify file/signature
uk: Перевірити файл або підпис

[ctx: @info:status]
en: Backing up secret key...
uk: Створюємо резервну копію закритого ключа…

[ctx: @info:status]
en: Exporting subkeys...
uk: Експортування підлеглих ключів…

[ctx: @info:status]
en: Importing certificates from smart cards...
uk: Імпортування сертифікатів з карток пам'яті…

[ctx: @info:status]
en: Loading smart cards...
uk: Завантаження карток пам'яті…

[ctx: @info:status]
en: Revoking key...
uk: Відкликаємо ключ…

[ctx: @info:status]
en: Saving secret team key...
uk: Зберігаємо закритий ключ команди…

[ctx: @info:status]
en: Updating certificate...
uk: Оновлення сертифіката…

[ctx: @info:status]
en: Updating key...
uk: Оновлення ключа…

[ctx: @info:status]
en: Updating smart card %1...
uk: Оновлення картки пам'яті %1…

[ctx: @info:status]
en: Updating smart card...
uk: Оновлення картки пам'яті…

[ctx: @info:tooltip]
en: <html>Add the ADSK specified in the GnuPG configuration to your certificate. By adding an ADSK to your certificate, you allow the owner of the ADSK to decrypt all new messages that are encrypted for your certificate, if the client encrypting the message supports this functionality.</html>
uk: Додати ADSK, який вказано у налаштуваннях GnuPG, до вашого сертифіката. Якщо ви додасте ADSK до вашого сертифіката, ви дозволите власнику ADSK розшифровувати усі нові повідомлення, які зашифровано для вашого сертифіката, якщо у клієнті, який шифрує повідомлення, передбачено підтримку цієї функціональної можливості.

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>Generate three new keys on the smart card and create a new OpenPGP certificate with those keys. Optionally, the encryption key is generated off-card and a backup is created so that you can still access data encrypted with this key in case the card is lost or damaged.</para><para><emphasis strong='true'>Existing keys on the smart card will be overwritten.</emphasis></para>
uk: <para>Створити три нових ключі на смарт-картці і створити сертифікат OpenPGP за допомогою цих ключів. Крім того, поза карткою буде створено ключ шифрування та резервну копію, щоб ви не втратили доступу до даних, зашифрованих ключем, якщо картку буде втрачено або пошкоджено.</para><para><emphasis strong='true'>Наявні на смарт-картці ключі буде перезаписано.</emphasis></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the selected certificates to the group
uk: Додати позначені сертифікати до групи

[ctx: @info:tooltip]
en: Append the new file to the existing file.
uk: Дописати новий файл до наявного файла.

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically save all files that would overwrite an already existing file with a different name.
uk: Автоматично зберігати усі файли, які могли б перезаписати наявні файли, з іншою назвою.

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup the encryption key in a file.
uk: Створити резервну копію ключа у файлі.

[ctx: @info:tooltip]
en: By default, Kleopatra only queries the certificate directories of providers (WKD) for user IDs that were originally retrieved from a WKD when you update an OpenPGP certificate. If this option is enabled, then Kleopatra will query WKDs for all user IDs.
uk: Типово, Kleopatra надсилає запит до каталогів сертифікатів надавачів (WKD) для ідентифікаторів, які було початково отримано з WKD, коли ви оновлюєте сертифікат OpenPGP. Якщо позначено цей пункт, Kleopatra надсилатиме запит до WKD для усіх ідентифікаторів користувачів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Card slot ID: %1
uk: Ід. слоту картки: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN Unblocking Key (PUK) that can be used to unblock the smart card after a wrong PIN has been entered too many times.
uk: Змінити ключ розблокування пінкоду (PUK), яким можна скористатися для розблокування картки пам'яті після перевищення кількості введених помилкових пінкодів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN required for administrative operations.
uk: Для виконання адміністративних дій слід змінити пінкод.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN required for using the keys on the smart card.
uk: Змінити PIN-код, потрібний для використання ключів на смарт-картці.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN required for using the keys on the smart card. The PIN must contain at least six characters.
uk: Змінити PIN-код, потрібний для використання ключів на смарт-картці. PIN-код має складатися з принаймні шести символів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIV Card Application Administration Key that is used by the PIV Card Application to authenticate the PIV Card Application Administrator and by the administrator (resp. Kleopatra) to authenticate the PIV Card Application.
uk: Змінити ключ адміністрування програм картки PIV, який використовується програмою картки PIV для проходження розпізнавання адміністратором програм картки PIV і адміністратором (відповідно, Kleopatra) для розпізнавання програми картки PIV.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the URL where the public key for the keys on this smartcard can be downloaded.
uk: Змінити адресу, за якою можна отримати відкритий ключ для ключів на цій картці пам'яті.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the cardholder's name.
uk: Змінити ім'я власника картки.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the end of the validity period
uk: Змінити дату завершення періоду чинності

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this option if you want to upload your certifications to a certificate directory after successful certification.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете вивантажити вашу сертифікацію до каталогу сертифікації після успішного посвідчення.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this option, if you want to share your certifications with others. If you just want to mark certificates as certified for yourself, then you can uncheck it.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете поділитися вашою сертифікацією з іншими користувачами. Якщо ви хочете просто позначити сертифікати як прийнятні для себе, можете зняти позначку з цього пункту.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose output folder
uk: Вибрати теку результатів

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to set the trust level of the selected certification key to ultimate trust. This is what you usually want to do for your own keys.
uk: Клацніть, щоб встановити необмежений рівень довіри до вибраного ключа сертифікації. Це саме те, що слід робити для ваших власних ключів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close message
uk: Закрити повідомлення

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy the fingerprint to the clipboard
uk: Копіювати відбиток до буфера

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy the selected certificate to a smartcard
uk: Скопіювати позначений сертифікат на смарт-картку

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a group from the selected certificates
uk: Створити групу з позначених сертифікатів

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new OpenPGP certificate
uk: Створити сертифікат OpenPGP

[ctx: @info:tooltip]
en: Create an OpenPGP certificate for the keys stored on the card.
uk: Створити сертифікат OpenPGP для ключів, які зберігаються на картці.

[ctx: @info:tooltip]
en: Create an S/MIME certificate signing request for this key
uk: Створити запит на підписування сертифіката S/MIME для цього ключа

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not write this file and any other files that would overwrite an already existing file.
uk: Не записувати цей файл і усі інші файли, збереження яких призвело б до перезапису наявних файлів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not write this file, skip to the next one instead.
uk: Не записувати цей файл, перейти до наступного.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the address of the keyserver to use when searching for OpenPGP certificates and when uploading OpenPGP certificates.
uk: Введіть адресу сервера ключів, яким слід скористатися при пошуку сертифікатів OpenPGP і для вивантаження сертифікатів OpenPGP.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the address of the keyserver to use when searching for OpenPGP certificates and when uploading OpenPGP certificates. If you do not enter an address then an internal default will be used.
uk: Введіть адресу сервера ключів, яким слід скористатися при пошуку сертифікатів OpenPGP і для вивантаження сертифікатів OpenPGP. Якщо ви не вкажете адресу, буде використано типове вбудоване значення.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the proxy to use for HTTP requests.
uk: Введіть дані проксі-сервера для використання у запитах HTTP.

[ctx: @info:tooltip]
en: Expired or revoked certificates cannot be certified.
uk: Сертифікати, строк дії яких вичерпано, та відкликані сертифікати не може бути посвідчено.

[ctx: @info:tooltip]
en: Flag the selected user ID as the primary user ID of this key.
uk: Позначити вибраний ідентифікатор користувача як основний ідентифікатор користувача цього ключа.

[ctx: @info:tooltip]
en: Grant or revoke the certification power of the selected certificate
uk: Надати або відкликати доступ до сертифікації для позначеного сертифіката

[ctx: @info:tooltip]
en: If enabled, then Kleopatra will automatically try to retrieve the keys that were used to certify the user IDs of newly imported OpenPGP keys.
uk: Якщо позначено, Kleopatra намагатиметься автоматично отримати ключі, які було використано для сертифікації ідентифікаторів користувачів нових імпортованих ключів OpenPGP.

[ctx: @info:tooltip]
en: If the card slot already contains a key then the new key will irrevocably replace the old key.
uk: Якщо у слоті картки вже міститься ключ, новий ключ незворотно замінить старий ключ.

[ctx: @info:tooltip]
en: Import certificate from file
uk: Імпортувати сертифікат з файла

[ctx: @info:tooltip]
en: Import the certificate stored on the card
uk: Імпортувати сертифікат, який зберігається на картці

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to next match
uk: Перейти до наступного збігу

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to previous match
uk: Перейти до попереднього збігу

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep each file separate instead of creating an archive for all.
uk: Зберегти кожен файл окремо, а не створювати архів з усіх файлів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Look up and import all keys that were used to certify the user IDs of this key
uk: Знайти та імпортувати усі ключі, які було використано для сертифікації ідентифікаторів користувачів цього ключа

[ctx: @info:tooltip]
en: Look up certificate on server
uk: Пошук сертифіката на сервері

[ctx: @info:tooltip]
en: Manage certificate groups
uk: Керування групами сертифікатів

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite the existing file and any other files that already exist.
uk: Перезаписати наявний файл і усі файли, які вже існують.

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite the existing file.
uk: Перезаписати наявний файл.

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh certificate list
uk: Освіжити список сертифікатів

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload smart cards
uk: Перезавантажити картки пам'яті

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove the selected certificates from the group
uk: Вилучити позначені сертифікати з групи

[ctx: @info:tooltip]
en: Restart the background processes, e.g. after making changes to the configuration.
uk: Перезапустити фонові процеси після, наприклад, внесення змін до налаштувань.

[ctx: @info:tooltip]
en: Revocation of self-certifications is currently not possible.
uk: У поточній версії не передбачено можливості відкликання самосертифікацій.

[ctx: @info:tooltip]
en: S/MIME certificates cannot be certified.
uk: Сертифікати S/MIME не може бути посвідчено.

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the file with the given name.
uk: Зберегти файл із вказаною назвою.

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the selected secret team key to share it with other team members
uk: Зберегти позначений закритий ключ команди для того, щоб поділитися ним із іншими учасниками команди

[ctx: @info:tooltip]
en: Search in output
uk: Пошук у виведених даних

[ctx: @info:tooltip]
en: Search on keyserver
uk: Шукати на сервері ключів

[ctx: @info:tooltip]
en: Search the list for groups matching the search term.
uk: Шукати у списку групи, які відповідають критерію пошуку.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search the list of available certificates for any that match the search term.
uk: Шукати у списку доступних сертифікатів будь-які відповідники критерію пошуку.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search the list of certificates in the group for any that match the search term.
uk: Шукати у списку сертифікатів у групі будь-які відповідники критерію пошуку.

[ctx: @info:tooltip]
en: See certifications for details.
uk: Перегляньте подробиці щодо сертифікації.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the number of days you want to be warned in advance, if another person's certificate is about to expire soon.
uk: Виберіть кількість днів для випереджального попередження щодо того, що строк дії сертифіката іншої особи невдовзі буде вичерпано.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the number of days you want to be warned in advance, if your own certificate is about to expire soon.
uk: Виберіть кількість днів для випереджального попередження щодо того, що строк дії вашого сертифіката невдовзі буде вичерпано.

[ctx: @info:tooltip]
en: Set or change the PUK that can be used to unblock the smart card. The PUK must contain at least eight characters.
uk: Встановити або змінити PUK, яким можна скористатися для розблокування смарт-картки. PUK має складатися з принаймні восьми символів.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show certificate list
uk: Показати список сертифікатів

[ctx: @info:tooltip]
en: Show more options
uk: Показати увесь список

[ctx: @info:tooltip]
en: Show only certificates that belong to the selected category.
uk: Показати лише сертифікати, які належать до вибраної категорії.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show only certificates that match the entered search term.
uk: Показати лише сертифікати, які відповідають введеному критерію пошуку.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the issuer certificate
uk: Показати сертифікат видавця

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the number of remaining attempts for entering the correct PIN or PUK.
uk: Показує кількість спроб ввести правильний пін-код або PUK, які лишилися до блокування.

[ctx: @info:tooltip]
en: Start the certification process for all certificates in the group.
uk: Почати процедуру посвідчення для усіх сертифікатів у групі.

[ctx: @info:tooltip]
en: Suggest a file name that does not already exist.
uk: Пропонувати назву файла, якого ще не існує.

[ctx: @info:tooltip]
en: The data was encrypted to this key / certificate.
uk: Дані було зашифровано до цього ключа або сертифіката.

[ctx: @info:tooltip]
en: The resulting files are written to this directory.
uk: Файли результату буде записано до цього каталогу.

[ctx: @info:tooltip]
en: This certificate cannot be used for encryption.
uk: Цим сертифікатом не можна скористатися для шифрування.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the OpenPGP encrypted file.
uk: Назва зашифрованого OpenPGP файла.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the OpenPGP-signed and encrypted file.
uk: Назва підписаного і зашифрованого OpenPGP файла.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the S/MIME encrypted file.
uk: Назва зашифрованого S/MIME файла.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the S/MIME signature.
uk: Назва файла підпису S/MIME.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the detached OpenPGP signature.
uk: Назва файла від'єднаного підпису OpenPGP.

[ctx: @info:tooltip]
en: This parameter has been locked down by the system administrator.
uk: Зміну цього параметра було заблоковано системним адміністратором.

[ctx: @info:tooltip]
en: Unblock the smart card with the PUK (if available) or the Admin PIN.
uk: Розблокувати смарт-картку за допомогою PUK (якщо доступний) або пін-код адміністратора.

[ctx: @info:tooltip]
en: Update the CRLs and do a full validation check of the certificate.
uk: Оновити CRL і виконати повну перевірку чинності сертифіката.

[ctx: @info:tooltip]
en: Update the key from external sources.
uk: Оновити ключ із зовнішніх джерел.

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the certificate corresponding to this key to the card
uk: Записати сертифікат, що відповідає цьому ключу на картку

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the key pair of a certificate to the card
uk: Записати парку ключів сертифіката на картку

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this certification because the required secret key is not available.
uk: Цей сертифікат не можна відкликати, оскільки у програми немає доступу до потрібного закритого ключа.

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this expired certification.
uk: Не можна відкликати цю сертифікацію, строк дії якої вичерпано.

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this invalid certification.
uk: Не можна відкликати цю некоректну сертифікацію.

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this revocation certification. (But you can re-certify the corresponding user ID.)
uk: Не можна відкликати цю сертифікацію відкликання. (Втім, ви можете повторно сертифікувати відповідний ідентифікатор користувача.)

[ctx: @item never show expiry notification]
en: never
uk: ніколи

[ctx: @item:inlistbox]
en: Authentication
uk: Розпізнавання

[ctx: @item:inlistbox]
en: Encryption
uk: Шифрування

[ctx: @item:inlistbox]
en: Signature
uk: Підписування

[ctx: @item:valuesuffix]
en: %v day | %v days
uk[0]: %v день
uk[1]: %v дні
uk[2]: %v днів
uk[3]: %v день

[ctx: @label]
en: Available certificates
uk: Доступні сертифікати

[ctx: @label]
en: Card type:
uk: Тип картки:

[ctx: @label]
en: Categories
uk: Категорії

[ctx: @label]
en: Certificate chain
uk: Ланцюжок сертифікації

[ctx: @label]
en: Certificate usage
uk: Використання сертифіката

[ctx: @label]
en: Certificates
uk: Сертифікати

[ctx: @label]
en: Certificates in group
uk: Сертифікати у групі

[ctx: @label]
en: Encrypt for others:
uk: Зашифрувати для інших:

[ctx: @label]
en: Enter the new public key URL:
uk: Введіть нову адресу відкритого ключа:

[ctx: @label]
en: Groups
uk: Групи

[ctx: @label]
en: HTTP Proxy
uk: HTTP-проксі

[ctx: @label]
en: Protocol:
uk: Протокол:

[ctx: @label]
en: Public key URL:
uk: Адреса відкритого ключа:

[ctx: @label]
en: Rename:
uk: Перейменувати:

[ctx: @label]
en: Results
uk: Результати

[ctx: @label]
en: Revokers
uk: Автори відкликань

[ctx: @label]
en: Search available certificates
uk: Шукати доступні сертифікатом

[ctx: @label]
en: Search for certificates in the group
uk: Шукати сертифікати у групі

[ctx: @label]
en: Search groups
uk: Шукати групи

[ctx: @label]
en: Search:
uk: Шукати:

[ctx: @label]
en: Serial number:
uk: Серійний номер:

[ctx: @label]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @label]
en: Subkeys
uk: Підключі

[ctx: @label]
en: Enter the new cardholder name:
uk: Введіть ім'я нового власника карток:

[ctx: @label PIN to unlock the smart card for administrative operations]
en: Admin PIN
uk: Адміністративний пін-код

[ctx: @label The number of remaining attempts to enter a PIN or PUK, as in Remaining attempts: PIN: 2, PUK: 3, Admin PIN: 3]
en: Remaining attempts:
uk: Лишилося спроб:

[ctx: @label The owner of a smartcard. GnuPG refers to this as cardholder.]
en: Cardholder:
uk: Власник картки:

[ctx: @label on SignEncryptPage]
en: Encrypt for &others:
uk: Заши&фрувати для і&нших:

[ctx: @label on SignEncryptPage]
en: Output &files/folder:
uk: Виведення &файлів/теки:

[ctx: @label:checkbox]
en: Publish in internal directory
uk: Оприлюднити у внутрішньому каталозі

[ctx: @label:checkbox]
en: Publish to %1
uk: Оприлюднити на %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Search missing keys when verifying a signature
uk: Шукати пропущені ключі при перевірці підпису

[ctx: @label:checkbox]
en: Use OpenPGP keyserver
uk: Використовувати сервер ключів OpenPGP

[ctx: @label:spinbox]
en: Threshold for other certificates:
uk: Порогове значення для інших сертифікатів:

[ctx: @label:spinbox]
en: Threshold for own certificates:
uk: Порогове значення для власних сертифікатів:

[ctx: @label:textbox]
en: &Output folder:
uk: Тека &виводу:

[ctx: @label:textbox]
en: Additional email addresses
uk: Додаткові адреси електронної пошти

[ctx: @label:textbox]
en: Algorithm:
uk: Алгоритм:

[ctx: @label:textbox]
en: Description (optional):
uk: Опис (не обов'язково):

[ctx: @label:textbox]
en: Domain names
uk: Назви доменів

[ctx: @label:textbox]
en: EMail:
uk: Ел. пошта:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
uk: Ім'я:

[ctx: @label:textbox]
en: Please note that only one OpenPGP keyserver can be configured.
uk: Будь ласка, зауважте, що налаштовано може бути лише один сервер ключів OpenPGP.

[ctx: @label:textbox]
en: Please select an action.
uk: Будь ласка, виберіть дію.

[ctx: @label:textbox]
en: This may take several minutes...
uk: Виконання дії може тривати декілька хвилин…

[ctx: @label:textbox]
en: URIs
uk: Адреси

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Decrypted and verified text
uk: Розшифрований і перевірений текст

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Decrypted text
uk: Розшифрований текст

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Encrypted text
uk: Зашифрований текст

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Signed and encrypted text
uk: Підписаний і зашифрований текст

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Signed text
uk: Підписаний текст

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Text to process
uk: Текст для обробки

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Verified text
uk: Перевірений текст

[ctx: @option:check]
en: Allow team members to sign with the team key
uk: Дозволити учасникам команди підписувати дані ключем команди

[ctx: @option:check]
en: Authentication
uk: Розпізнавання

[ctx: @option:check]
en: Automatically extract file archives after decryption
uk: Автоматично видобувати дані з архівів після розшифрування

[ctx: @option:check]
en: Backup encryption key
uk: Створити резервну копію ключа шифрування

[ctx: @option:check]
en: Bold
uk: Жирний

[ctx: @option:check]
en: Close window automatically on success
uk: Автоматично закривати вікно при успіху

[ctx: @option:check]
en: Create OpenPGP encrypted files with ".pgp" file extensions instead of ".gpg"
uk: Створювати зашифровані за допомогою OpenPGP файли з суфіксом назви «.pgp», замість «.gpg»

[ctx: @option:check]
en: Create signed or encrypted files as text files.
uk: Створювати підписані або зашифровані файли як текстові файли.

[ctx: @option:check]
en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
uk: Створювати тимчасові зашифровані файли у теці зашифрованого файла.

[ctx: @option:check]
en: Encrypt with password:
uk: Зашифрувати за допомогою пароля:

[ctx: @option:check]
en: Encryption
uk: Шифрування

[ctx: @option:check]
en: Italic
uk: Курсив

[ctx: @option:check]
en: Query certificate directories of providers for all user IDs
uk: Надсилати запит до каталогів сертифікатів надавачів для усіх ідентифікаторів користувачів

[ctx: @option:check]
en: Remember settings from last sign / encrypt operation
uk: Запам'ятовувати параметри з останньої дії з підписування або шифрування

[ctx: @option:check]
en: Retrieve missing certification keys when importing new keys
uk: Отримувати ключі сертифікації, яких не вистачає, при імпортуванні нових ключів

[ctx: @option:check]
en: Run these tests at startup
uk: Запускати ці перевірки після запуску програми

[ctx: @option:check]
en: Show all test results
uk: Показати результати всіх тестів

[ctx: @option:check]
en: Show owner information
uk: Показати інформацію про власника

[ctx: @option:check]
en: Show technical details
uk: Показати технічні подробиці

[ctx: @option:check]
en: Show this notification for future updates.
uk: Показувати це сповіщення для майбутніх оновлень.

[ctx: @option:check]
en: Show upcoming certificate expiration
uk: Попереджати про завершення строку дії сертифікатів

[ctx: @option:check]
en: Show validity
uk: Показати чинність

[ctx: @option:check]
en: Signing
uk: Підписування

[ctx: @option:check]
en: Strikeout
uk: Перекреслений

[ctx: @option:check]
en: Treat .p7m files without extensions as mails.
uk: Вважати файли .p7m без суфікса назви повідомленнями електронної пошти.

[ctx: @option:check]
en: Upload revoked certificate to %1
uk: Вивантажити відкликаний сертифікат до %1

[ctx: @option:check]
en: Upload revoked certificate to internal directory
uk: Вивантажити відкликаний сертифікат до внутрішнього каталогу

[ctx: @option:check]
en: Use public-key encryption only.
uk: Скористатися лише шифруванням відкритим ключем.

[ctx: @option:check]
en: Use symmetric encryption only.
uk: Використовувати лише симетричне шифрування.

[ctx: @option:check]
en: Valid until:
uk: Строк дії:

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Enc&rypt / Sign each file separately.
uk: Зашифрувати/Підписати &кожен файл окремо.

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Encrypt for &me:
uk: За&шифрувати для вас:

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Encrypt with &password:
uk: Зашифрувати п&аролем:

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Sign &as:
uk: П&ідписати від імені:

[ctx: @option:radio]
en: Certificate has been compromised
uk: Сертифікат скомпрометовано

[ctx: @option:radio]
en: Certificate is no longer used
uk: Сертифікат вже не використовується

[ctx: @option:radio]
en: Certificate is superseded
uk: Сертифікат заміщено іншим

[ctx: @option:radio]
en: Delete secret key from disk.
uk: Вилучити закритий ключ з диска.

[ctx: @option:radio]
en: For a different reason
uk: З іншої причини

[ctx: @option:radio]
en: I already have a backup of the secret key.
uk: У мене вже є резервна копію закритого ключа.

[ctx: @option:radio]
en: Keep secret key on disk.
uk: Зберегти закритий ключ на диску.

[ctx: @option:radio]
en: Make a backup of the secret key to a file.
uk: Створити резервну копію закритого ключа у файлі.

[ctx: @option:radio]
en: Make a printed backup of the secret key.
uk: Створити друковану резервну копію закритого ключа.

[ctx: @option:radio]
en: Unlimited validity
uk: Є чинним без обмежень

[ctx: @title]
en: %1 Configuration Check
uk: Перевірка налаштувань %1

[ctx: @title]
en: <application>Kleopatra</application> failed to start
uk: Не вдалося запустити <application>Kleopatra</application>

[ctx: @title]
en: Available Certificates
uk: Доступні сертифікати

[ctx: @title]
en: Certificates in the Group
uk: Сертифікати у групі

[ctx: @title]
en: Certifications Loading Failed
uk: Невдала спроба завантаження посвідчень

[ctx: @title]
en: Certify new certificate?
uk: Сертифікувати новий сертифікат?

[ctx: @title]
en: Certify shared secret key?
uk: Сертифікувати спільний закритий ключ?

[ctx: @title]
en: Compliance Check
uk: Перевірка відповідності стандартам

[ctx: @title]
en: Config File 'libkleopatrarc'
uk: Файл налаштування «libkleopatrarc»

[ctx: @title]
en: Creating Key Pair...
uk: Створюємо пару ключів…

[ctx: @title]
en: Encryption Settings
uk: Параметри шифрування

[ctx: @title]
en: Error Deleting Registry Key
uk: Помилка під час вилучення ключа регістру

[ctx: @title]
en: Failed to find PaperKey executable.
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл PaperKey.

[ctx: @title]
en: GPG (OpenPGP Backend) installation
uk: Встановлення GPG (сервера OpenPGP)

[ctx: @title]
en: Gpg-Agent Connectivity
uk: Можливість зв'язку з Gpg-Agent

[ctx: @title]
en: GpgConf (Configuration) installation
uk: Встановлення GpgConf (налаштування)

[ctx: @title]
en: GpgME Too Old
uk: Застара GpgME

[ctx: @title]
en: GpgSM (S/MIME Backend) installation
uk: Встановлення GpgSM (сервера S/MIME)

[ctx: @title]
en: Invalid Server Reply
uk: Некоректна відповідь сервера

[ctx: @title]
en: No Directory Servers Configured
uk: Не налаштовано серверів каталогів

[ctx: @title]
en: OpenPGP Keyserver
uk: Сервер ключів OpenPGP

[ctx: @title]
en: Reason for Revocation (optional)
uk: Причина відкликання (необов'язкова)

[ctx: @title]
en: Result Truncated
uk: Список результатів обрізано

[ctx: @title]
en: Results
uk: Результати

[ctx: @title]
en: Running as Administrator
uk: Працюємо від імені адміністратора

[ctx: @title]
en: Save Request
uk: Збереження запиту

[ctx: @title]
en: Sign / Encrypt Files
uk: Підписування або шифрування файлів

[ctx: @title]
en: Sign/Encrypt Clipboard
uk: Підписування або шифрування вмісту буфера обміну

[ctx: @title]
en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
uk: Тут буде показано стан і поступ дій з шифрування.

[ctx: @title]
en: Success
uk: Виконано

[ctx: @title]
en: UiServer Connectivity
uk: Можливість зв'язку з UiServer

[ctx: @title]
en: Up to date
uk: Не потребує оновлення

[ctx: @title]
en: Windows Registry
uk: Регістр Windows

[ctx: @title]
en: card keys and certificates
uk: ключі і сертифікати з картки

[ctx: @title %1:"OpenPGP" or "S/MIME"]
en: %1 Certificate Server
uk: Сервер сертифікатів %1

[ctx: @title:column]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: @title:column]
en: Algorithm
uk: Алгоритм

[ctx: @title:column]
en: Created
uk: Створено

[ctx: @title:column]
en: Email
uk: Ел. пошта

[ctx: @title:column]
en: Fingerprint
uk: Відбиток

[ctx: @title:column]
en: Key ID
uk: Ід. ключа

[ctx: @title:column]
en: Name
uk: Ім'я

[ctx: @title:column]
en: Origin
uk: Походження

[ctx: @title:column]
en: Protocol
uk: Протокол

[ctx: @title:column]
en: Status
uk: Стан

[ctx: @title:column]
en: Storage
uk: Сховище даних

[ctx: @title:column]
en: Usage
uk: Використання

[ctx: @title:column]
en: User ID
uk: Ід. користувача

[ctx: @title:column]
en: Valid From
uk: Чинний з

[ctx: @title:column]
en: Valid Until
uk: Чинний до

[ctx: @title:column Name or ID of a storage slot for a key on a smart card]
en: Card Slot
uk: Слот картки

[ctx: @title:dialog]
en: Add ADSK
uk: Додати ADSK

[ctx: @title:dialog]
en: Copy Key to Smartcard
uk: Скопіювати ключ на смарт-картку

[ctx: @title:dialog]
en: Disable Certificate
uk: Вимикання сертифіката

[ctx: @title:dialog]
en: Results
uk: Результати

[ctx: @title:dialog]
en: Save Secret Team Key
uk: Збереження закритого ключа команди

[ctx: @title:dialog]
en: Sign / Encrypt Files
uk: Підписування або шифрування файлів

[ctx: @title:dialog]
en: Sign/Encrypt Clipboard
uk: Підписати або зашифрувати вміст буфера обміну

[ctx: @title:dialog as in 'list of certificates that were imported']
en: Imported Certificates
uk: Імпортовані сертифікати

[ctx: @title:group]
en: Certificate Usage
uk: Використання сертифіката

[ctx: @title:group]
en: Details
uk: Подробиці

[ctx: @title:group]
en: Key Material
uk: Матеріал ключа

[ctx: @title:group]
en: Proposed Corrective Action
uk: Пропонована дія з виправлення

[ctx: @title:menu]
en: SmartCard
uk: Картка пам'яті

[ctx: @title:tab]
en: Certificate Categories
uk: Категорії сертифікатів

[ctx: @title:tab]
en: Certificate Dump
uk: Дамп сертифіката

[ctx: @title:tab]
en: Certifications
uk: Посвідчення

[ctx: @title:tab]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @title:tab]
en: Related Addresses
uk: Пов'язані адреси

[ctx: @title:tab]
en: Revokers
uk: Автори відкликань

[ctx: @title:tab]
en: Subkeys
uk: Підключі

[ctx: @title:tab]
en: Trust Chain Details
uk: Параметри ланцюжка довіри

[ctx: @title:tab]
en: User IDs
uk: Ідентифікатори користувачів

[ctx: @title:tab smartcard application - name of card holder - serial number of smartcard]
en: %1 - %2 - %3
uk: %1 – %2 – %3

[ctx: @title:tab smartcard application - serial number of smartcard]
en: %1 - %2
uk: %1 – %2

[ctx: @title:window]
en: Add Subkey
uk: Додати підключ

[ctx: @title:window]
en: Add User ID Error
uk: Помилка під час додавання ідентифікатора користувача

[ctx: @title:window]
en: Add User ID Succeeded
uk: Успішне додавання ідентифікатора користувача

[ctx: @title:window]
en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

[ctx: @title:window]
en: Apply Settings
uk: Застосування параметрів

[ctx: @title:window]
en: Backup Secret Key
uk: Створити резервну копію закритого ключа

[ctx: @title:window]
en: CRL Cache Dump
uk: Скидання кешу CRL

[ctx: @title:window]
en: Certificate Dump
uk: Дамп сертифіката

[ctx: @title:window]
en: Certificate Selection
uk: Вибір сертифіката

[ctx: @title:window]
en: Certificate Updated | Certificates Updated
uk[0]: Сертифікати оновлено
uk[1]: Сертифікати оновлено
uk[2]: Сертифікати оновлено
uk[3]: Сертифікат оновлено

[ctx: @title:window]
en: Certification Completed
uk: Посвідчення завершено

[ctx: @title:window]
en: Certification Not Possible
uk: Виконання посвідчення неможливе

[ctx: @title:window]
en: Certification Trust Change Failed
uk: Не вдалося змінити довіру до сертифікації

[ctx: @title:window]
en: Certify Certificates
uk: Посвідчення сертифікатів

[ctx: @title:window]
en: Change Cardholder
uk: Змінити власника картки

[ctx: @title:window]
en: Change Public Key URL
uk: Зміна адреси відкритого ключа

[ctx: @title:window]
en: Change Validity Period
uk: Зміна кінця строку дії

[ctx: @title:window]
en: Checksum Verification Errors
uk: Помилки під час перевірки контрольних сум

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Error
uk: Помилка під час спорожнення кешу CRL

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Finished
uk: Спорожнення кешу CRL завершено

[ctx: @title:window]
en: Configure
uk: Налаштування

[ctx: @title:window]
en: Configure Groups
uk: Налаштування груп

[ctx: @title:window]
en: Confirm Certificate Export
uk: Підтвердження експортування сертифіката

[ctx: @title:window]
en: Confirm Deletion
uk: Підтвердження вилучення

[ctx: @title:window]
en: Confirm Group Export
uk: Підтвердження експортування груп

[ctx: @title:window]
en: Confirm Publication
uk: Підтвердження оприлюднення

[ctx: @title:window]
en: Confirm Revocation
uk: Підтвердження відкликання

[ctx: @title:window]
en: Create Checksum Progress
uk: Поступ створення контрольних сум

[ctx: @title:window]
en: Create OpenPGP Key
uk: Створення ключа OpenPGP

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify E-Mail
uk: Розшифровування/Перевірка листа ел.пошти

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify Failed
uk: Помилка під час розшифрування або перевірки

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify Files
uk: Розшифрування/Перевірка файлів

[ctx: @title:window]
en: Delete Certificates
uk: Вилучення сертифікатів

[ctx: @title:window]
en: Delete Group | Delete Groups
uk[0]: Вилучити групи
uk[1]: Вилучити групи
uk[2]: Вилучити групи
uk[3]: Вилучити групу

[ctx: @title:window]
en: Distrust Root Certificate
uk: Скасувати надійність кореневого сертифіката

[ctx: @title:window]
en: Dump CRL Cache Error
uk: Помилка під час скидання кешу CRL

[ctx: @title:window]
en: Dump Certificate Error
uk: Помилка під час скидання сертифіката

[ctx: @title:window]
en: Edit Group
uk: Змінити групу

[ctx: @title:window]
en: Encrypt Text
uk: Шифрування тексту

[ctx: @title:window]
en: Encrypt-To-Self Warning
uk: Попередження про шифрування для себе

[ctx: @title:window]
en: Enter User ID
uk: Введіть ідентифікатор користувача

[ctx: @title:window]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: @title:window]
en: Error creating revocation certificate
uk: Помилка під час спроби створити сертифікат відкликання

[ctx: @title:window]
en: Error importing secret key
uk: Помилка під час спроби імпортувати закритий ключ

[ctx: @title:window]
en: Export
uk: Експорт

[ctx: @title:window]
en: Export Certificate Group | Export Certificate Groups
uk[0]: Експорт груп сертифікатів
uk[1]: Експорт груп сертифікатів
uk[2]: Експорт груп сертифікатів
uk[3]: Експорт групи сертифікатів

[ctx: @title:window]
en: Export Error
uk: Помилка експортування

[ctx: @title:window]
en: Export Failed
uk: Не вдалося експортувати

[ctx: @title:window]
en: Export Subkey | Export Subkeys
uk[0]: Експортувати підключі
uk[1]: Експортувати підключі
uk[2]: Експортувати підключі
uk[3]: Експортувати підключ

[ctx: @title:window]
en: Failed to execute command
uk: Не вдалося виконати команду

[ctx: @title:window]
en: Failed to find some keys
uk: Не вдалося знайти деякі ключі

[ctx: @title:window]
en: Fetching Keys
uk: Отримання ключів

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
uk: Файл вже існує

[ctx: @title:window]
en: Generating Keys
uk: Створення ключів

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Configuration Overview
uk: Огляд налаштувань GnuPG

[ctx: @title:window]
en: Grant Certification Power
uk: Надання доступу до сертифікації

[ctx: @title:window]
en: Group Cannot Be Certified
uk: Не може бути сертифіковано

[ctx: @title:window]
en: Group Details
uk: Параметри групи

[ctx: @title:window]
en: Importing Certificates
uk: Імпорт сертифікатів

[ctx: @title:window]
en: Invalid Output Folder
uk: Некоректна тека виведення даних

[ctx: @title:window]
en: Key is Expired
uk: Строк дії ключа вичерпано

[ctx: @title:window]
en: Key is Revoked
uk: Ключ відкликано

[ctx: @title:window]
en: Lookup on Server
uk: Пошук на сервері

[ctx: @title:window]
en: Manage Smart Cards
uk: Керування картками пам’яті

[ctx: @title:window]
en: Mark Own Certificate
uk: Позначити власний сертифікат

[ctx: @title:window]
en: No Output Folder
uk: Немає теки для виведення даних

[ctx: @title:window]
en: Notepad
uk: Нотатник

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate
uk: Сертифікат OpenPGP

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export
uk: Експорт сертифіката OpenPGP

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Error
uk: Помилка під час експорту сертифіката OpenPGP

[ctx: @title:window]
en: Overwrite Existing Key
uk: Перезаписати наявний ключ

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
uk: Перезаписати файл?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite existing key
uk: Перезаписати наявний ключ

[ctx: @title:window]
en: Print Secret Key
uk: Друк закритого ключа

[ctx: @title:window]
en: Prohibited
uk: Заборонено

[ctx: @title:window]
en: Really Quit?
uk: Справді вийти?

[ctx: @title:window]
en: Revocation Failed
uk: Не вдалося відкликати

[ctx: @title:window]
en: Revocation Succeeded
uk: Успішне відкликання

[ctx: @title:window]
en: Revocation certificate created
uk: Створено сертифікат відкликання

[ctx: @title:window]
en: Revoke Certification Power
uk: Відкликання доступу до сертифікації

[ctx: @title:window]
en: S/MIME Certificate
uk: Сертифікат S/MIME

[ctx: @title:window]
en: Save Secret Team Key
uk: Збереження закритого ключа команди

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Backup
uk: Резервне копіювання закритого ключа

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Deletion
uk: Вилучення закритого ключа

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate
uk: Виберіть сертифікат

[ctx: @title:window]
en: Select Certificates for Message
uk: Виберіть сертифікати для повідомлення

[ctx: @title:window]
en: Select Certificates for Message "%1"
uk: Виберіть сертифікати для повідомлення «%1»

[ctx: @title:window]
en: Select Signing Certificates
uk: Виберіть сертифікати для підписування

[ctx: @title:window]
en: Select the file to verify with the signature <filename>%1</filename>
uk: Виберіть файл, який слід перевірити за допомогою підпису <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Self Test
uk: Самоперевірка

[ctx: @title:window]
en: Set Initial Pin
uk: Встановлення початкового коду

[ctx: @title:window]
en: Sign Text
uk: Підписування тексту

[ctx: @title:window]
en: Subprocess Diagnostics
uk: Діагностика підпроцесу

[ctx: @title:window]
en: Success
uk: Виконано

[ctx: @title:window]
en: Trust Root Certificate
uk: Встановити надійність кореневого сертифіката

[ctx: @title:window]
en: Unusable Output Folder
uk: Непридатна тека виведення даних

[ctx: @title:window]
en: Unusual Signature Warning
uk: Попередження щодо незвичайного способу підписування

[ctx: @title:window]
en: Update Available
uk: Доступне оновлення

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
uk: Помилка оновлення

[ctx: @title:window]
en: Use Original File Name?
uk: Скористатися початковою назвою файла?

[ctx: @title:window]
en: Verify Checksum Results
uk: Перевірка контрольної суми

[ctx: @title:window]
en: Verify Files
uk: Перевірка файлів

[ctx: @title:window]
en: Verify Fingerprint
uk: Перевірити відбиток

[ctx: @title:window]
en: Write certificate to card
uk: Записування сертифіката на картку

[ctx: @title:window Certify Certificate Group <group name>]
en: Certify Certificate Group %1
uk: Посвідчення групи сертифікатів %1

[ctx: @title:window a group of keys]
en: Edit Group
uk: Редагування групи

[ctx: @title:window a group of keys]
en: New Group
uk: Нова група

[ctx: @title:window arg is name, email of certificate holder]
en: Certify Certificate: %1
uk: Сертифікат для посвідчення: %1

[ctx: @warning]
en: <para><email>%1</email> has no usable transport for mailing a key available, WKS upload not possible.</para>
uk: <para><email>%1</email> не має придатного каналу передавання даних для надсилання електронною поштою доступного ключа. Вивантаження WKS є неможливим.</para>

[ctx: A generic filename for exported certificate groups]
en: certificate groups
uk: групи сертифікатів

[ctx: A generic filename for exported certificates]
en: certificates
uk: сертифікати

[ctx: A generic filename for exported certificates]
en: certificates.%1
uk: сертифікати.%1

en: A phone call to the person.
uk: Дзвінок особі телефоном.

en: A revocation certificate is a file that serves as a "kill switch" to publicly declare that a key shall not anymore be used.  It is not possible to retract such a revocation certificate once it has been published.
uk: Сертифікат відкликання є файлом, який слугує своєрідним «апаратним вимикачем» для відкритого оголошення, що ключ не можна більше використовувати. Такий сертифікат відкликання не можна скасовувати після його
    оприлюднення.

en: A revocation certificate is a kind of "kill switch" to publicly
    declare that a key shall not anymore be used.  It is not possible
    to retract such a revocation certificate once it has been published.
uk: Сертифікат відкликання є своєрідним «апаратним вимикачем» для
    відкритого оголошення, що ключ не можна більше використовувати.
    Такий сертифікат відкликання не можна скасовувати після його
    оприлюднення.

en: Add ADSK
uk: Додати ADSK

en: Add Recipient...
uk: Додати отримувача…

en: Add User ID...
uk: Додати ідентифікатор користувача…

en: Additionally, one new key has been retrieved. | Additionally, %1 new keys have been retrieved.
uk[0]: Крім того, отримано %1 новий ключ.
uk[1]: Крім того, отримано %1 нових ключі.
uk[2]: Крім того, отримано %1 нових ключів.
uk[3]: Крім того, отримано новий ключ.

en: Advanced
uk: Розширений

en: Advanced options
uk: Додаткові параметри

en: Algorithm:
uk: Алгоритм:

en: All certificates with email addresses belonging to the domain that have been certified by the trusted introducer are treated as certified, i.e. a trusted introducer acts as a kind of intermediate CA for a domain.
uk: Усі сертифікати із адресами електронної пошти, які належать сертифікованому надійному домену, вважатимуться сертифікованими, тобто надійний впроваджувач даних працює як тип проміжної служби сертифікації для домену.

en: All operations completed.
uk: Всі дії завершено.

en: Allow S/MIME certificate creation
uk: Дозволити створення сертифікатів S/MIME

en: Allow custom debug commands
uk: Дозволити нетипові діагностичні команди

en: Allow upload of public keys to keyservers
uk: Дозволити вивантаження відкритих ключів на сервери ключів

en: Allows the creation of S/MIME certificate signing requests.
uk: Уможливлює створення запитів щодо створення сертифікатів S/MIME для підписування.

en: Also update the validity period of the subkeys
uk: Також оновити період чинності підлеглих ключів

en: Always search smartcard certificates on keyserver
uk: Завжди шукати сертифікати смарт-картки на сервері ключів

en: Ambiguous commands "%1" and "%2"
uk: Неоднозначні команди «%1» і «%2»

en: Ambiguous protocol: --openpgp and --cms
uk: Двозначність протоколу: --openpgp і --cms

en: An error occurred while trying to clear the CRL cache. The output from %1 was:
    %2
uk: Під час спроби спорожнення кешу CRL сталася помилка. Вивід з %1:
    %2

en: An error occurred while trying to dump the CRL cache. The output from GpgSM was:
    %1
uk: При спробі скидання кешу CRL сталася помилка. Вивід з GpgSM:
    %1

en: An error occurred while trying to dump the certificate. The output from GpgSM was:
    %1
uk: При спробі скидання сертифіката сталася помилка. Вивід з GpgSM:
    %1

en: An error occurred while trying to import the CRL file. The output from gpgsm was:
    %1
uk: При спробі імпортування файла CRL сталася помилка. Вивід з gpgsm:
    %1

en: An error occurred: %1
uk: Сталася помилка: %1

en: Any files
uk: Всі файли

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Archive and Encrypt Files
uk: Архівувати і зашифрувати файли

en: Archive and Sign Files
uk: Архівувати і підписати файли

en: Archive and Sign/Encrypt Files
uk: Архівувати і підписати/зашифрувати файли

en: Archive command to use when archiving files:
uk: Команда для архівування файлів:

en: Argument is not a valid RFC-2822 mailbox
uk: Параметр не є коректною поштовою скринькою RFC-2822

en: Artwork
uk: Малюнки програми

[ctx: As in 'this key is stored on this computer and on smart card(s)']
en: On this computer and on a smart card | On this computer and on %1 smart cards
uk[0]: На цьому комп'ютері і на %1 смарткартці
uk[1]: На цьому комп'ютері і на %1 смарткартках
uk[2]: На цьому комп'ютері і на %1 смарткартках
uk[3]: На цьому комп'ютері і на смарткартці

[ctx: As in 'this secret key is stored on a smart card']
en: smart card
uk: картка пам'яті

[ctx: As in 'this secret key is stored on smart card <serial number>']
en: smart card %1
uk: картка пам'яті %1

[ctx: As in 'this secret key is stored on this computer']
en: on this computer
uk: на цьому комп'ютері

en: At least one FILE must be present
uk: Має бути наявним принаймні один запис FILE

en: At least one INPUT must be present
uk: Має бути принаймні один INPUT

en: At least one INPUT needs to be provided
uk: Слід вказати принаймні один INPUT

en: At least one OUTPUT must be present
uk: Має бути принаймні один OUTPUT

en: At least one input needs to be provided
uk: Слід вказати принаймні один вивід

en: Authentication Key
uk: Ключ розпізнавання

en: Automatically extract archives after decryption.
uk: Автоматично видобувати дані з архівів після розшифрування.

en: Automatically load S/MIME certificates from PKCS#15 (CardOS) smartcards
uk: Автоматично завантажувати сертифікати S/MIME зі смарт-карток PKCS#15 (CardOS)

en: Back
uk: Назад

en: Backend configuration framework, KIO integration
uk: Середовище налаштування серверів, інтеграція з KIO

en: Backend error: gpgconf does not seem to know the entry for %1/%2
uk: Помилка сервера: gpgconf, схоже, що не знає запису для %1/%2

en: Backend error: gpgconf has wrong type for %1/%2: %3 %4
uk: Помилка сервера: gpgconf має неправильний тип для %1/%2: %3 %4

en: Backup Key
uk: Резервний ключ

en: Backup Secret Keys...
uk: Створити резервну копію закритих ключів…

en: By default, GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
uk: Типово GnuPG використовує файл ~/.gnupg/policies.txt, щоб перевіряти чи дозволено правила сертифікатів. Якщо вибрано цей параметр, правила не перевіряються.

en: By default, Kleopatra only queries the certificate directories of providers (WKD)
             for user IDs that were originally retrieved from a WKD when you update an OpenPGP certificate.
             If this option is enabled, then Kleopatra will query WKDs for all user IDs.
uk: Типово, Kleopatra надсилає запит до каталогів сертифікатів надавачів (WKD)
    для ідентифікаторів, які було початково отримано з WKD, коли ви оновлюєте сертифікат OpenPGP.
    Якщо позначено цей пункт, Kleopatra надсилатиме запит до WKD для усіх ідентифікаторів користувачів.

en: By setting an expiration date, you can limit the validity of your certification to a certain amount of time. Once the expiration date has passed, your certification is no longer valid.
uk: Встановлюючи строк дії, ви можете обмежити чинність вашої сертифікації певним проміжком часу. Щойно строк дії сплине, ваша сертифікація втратить чинність.

en: CAPABILITIES does not take arguments
uk: CAPABILITIES не приймає параметрів

en: CMS backend: %1
uk: Сервер CMS: %1

en: CRL cache cleared successfully.
uk: Кеш CRL успішно спорожнено.

en: CRL file imported successfully.
uk: Успішно імпортовано файл CRL.

en: Calculating total size...
uk: Обчислення загальних розмірів…

en: Call to EncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
uk: Виклик EncryptEMailController::protocolAsString() є невизначеним.

en: Call to NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
uk: Виклик NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() є невизначеним.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot be configured with Kleopatra
uk: Не може бути налаштовано за допомогою Kleopatra

en: Cannot determine protocol for task
uk: Не вдалося визначити протокол для завдання

en: Cannot determine the GnuPG home directory: %1 exists but is not a directory.
uk: Не вдалося визначити адресу домашнього каталогу GnuPG: %1 існує, але це не каталог.

en: Cannot find checksums file for file %1
uk: Не вдалося виявити файла контрольних сум для файла %1

en: Cannot find common base directory for these files:
    %1
uk: Не вдалося знайти загальний базовий каталог для цих файлів:
    %1

en: Cannot flush data
uk: Не вдалося придушити дані

en: Cannot mix --info with non-info SENDER or RECIPIENT
uk: Неможливе поєднання --info з SENDER або RECIPIENT без параметрів --info

en: Cannot open existing file "%1" for reading: %2
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для читання: %2

en: Cannot open file "%1" for reading and writing: %2
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для читання і запису: %2

en: Cannot read "%1"
uk: Не вдалося виконати читання «%1»

en: Cannot remove directory %1
uk: Не вдалося вилучити каталог %1

en: Cannot remove file %1: %2
uk: Не вдалося вилучити файл %1: %2

en: Cannot send "%1" status
uk: Не вдалося надіслати стан «%1»

en: Cannot send data
uk: Не вдалося надіслати дані

en: Cannot set restrictive permissions on file %1: %2
uk: Не вдалося встановити обмеження доступу до файла %1: %2

en: Cannot use OUTPUT and MESSAGE simultaneously
uk: Не можна використовувати OUTPUT і MESSAGE одночасно

en: Cannot use RECIPIENT
uk: Не можна використовувати RECIPIENT

en: Cannot use SENDER
uk: Не можна використовувати SENDER

en: Cannot use both %f and | in '%1'
uk: Не можна використовувати одразу %f і | у «%1»

en: Cannot use non-info RECIPIENT
uk: Не можна використовувати RECIPIENT без --info

en: Cannot use non-info SENDER
uk: Не можна використовувати SENDER без --info

en: Cannot use output and signed data simultaneously
uk: Не можна використовувати вивід і підписування даних одночасно

[ctx: Caption for an unknown key/certificate where only ID is known.]
en: Unknown Recipient:
uk: Невідомий отримувач:

en: Card Authentication Key
uk: Ключ розпізнавання картки

en: Card Certificate
uk: Сертифікат картки

[ctx: CardOS is a smartcard operating system]
en: CardOS 5 (various apps)
uk: CardOS 5 (різні програми)

en: Caught exception: %1
uk: Отримано виключення: %1

en: Caught unexpected exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
uk: Отримано неочікуване виключення у EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unexpected exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
uk: Отримано неочікуване виключення у PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unexpected exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
uk: Отримано неочікуване виключення у PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unexpected exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted: %1
uk: Отримано неочікуване виключення у SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted: %1

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined: %1
uk: Отримано неочікуване виключення у SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined: %1

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
uk: Отримано неочікуване виключення у SignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unexpected exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared: %1
uk: Отримано неочікуване виключення у SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared: %1

en: Caught unexpected exception: %1
uk: Отримано неочікуване виключення: %1

en: Caught unknown exception
uk: Отримано невідоме виключення

en: Caught unknown exception - please report this error to the developers.
uk: Отримано неочікуване виключення — будь ласка, повідомте про цю помилку розробникам.

en: Caught unknown exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
uk: Отримано неочікуване виключення у EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
uk: Отримано неочікуване виключення у PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved
uk: Отримано невідоме виключення у PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted
uk: Отримано неочікуване виключення у SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined
uk: Отримано неочікуване виключення у SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved
uk: Отримано неочікуване виключення у SignCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared
uk: Отримано неочікуване виключення у SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared

en: Caught unknown exception in group %1
uk: Виявлено невідому помилку у групі %1

en: Certificate &Groups
uk: &Групи сертифікатів

en: Certificate Deletion Failed
uk: Вилучення сертифіката зазнало невдачі

en: Certificate Deletion Problem
uk: Проблема з вилученням сертифіката

en: Certificate Export Failed
uk: Експортування сертифіката зазнало невдачі

en: Certificate Groups
uk: Групи сертифікатів

en: Certificate Import Failed
uk: Імпортування сертифіката зазнало невдачі

en: Certificate Revocation Lists, DER encoded
uk: Списки скасування сертифікатів у кодуванні DER

en: Certificate manager and cryptography app
uk: Засіб для керування сертифікатами і криптографії

en: Certificate refresh interval (in hours). Zero (0) disables.
uk: Проміжок часу між оновленнями сертифіката (у годинах). Нульове значення (0) вимикає оновлення.

en: Certificates
uk: Сертифікати

en: Certificates that can be used for encryption
uk: Сертифікати, якими можна скористатися для шифрування

en: Certificates that can be used for signing
uk: Сертифікати, якими можна скористатися для підписування

en: Certificates without user IDs:
uk: Сертифікати без ІД користувача:

en: Certification Error
uk: Помилка сертифікації

en: Certification Succeeded
uk: Успіх сертифікації

en: Certification successful.
uk: Сертифікація пройшла успішно.

en: Certify
uk: Сертифікувати

en: Certify as trusted introducer
uk: Сертифікувати як надійного впроваджувача

en: Certify for everyone to see (exportable)
uk: Сертифікувати для всіх (із можливістю експортування)

en: Certify the validity of the selected certificate
uk: Сертифікувати чинність позначеного сертифіката

en: Certify with:
uk: Сертифікація:

en: Certify...
uk: Сертифікувати…

en: Certifying means that you check the Fingerprint.
uk: Посвідчення означає перевірку відбитка.

en: Change Certificate…
uk: Змінити сертифікат…

en: Change End of Validity Period...
uk: Змінити кінець строку дії…

en: Change Passphrase...
uk: Поміняти пароль…

en: Change Signing Certificates...
uk: Змінити сертифікати для підписування…

en: Change validity
uk: Змінити чинність

en: Check certificate validity every
uk: Перевіряти чинність сертифіката кожні

en: Check for updates
uk: Перевірити наявність оновлень

en: Checksum program to use when creating checksum files
uk: Програма для обробки, яка створюватиме файли контрольних сум

en: Checksum program to use when creating checksum files:
uk: Програма для обробки, яка створюватиме файли контрольних сум:

en: Checksumming (%2) in %1
uk: Обчислення сум (%2) у %1

en: Choose here the certificate with which the OCSP server signs its replies.
uk: Тут ви можете вибрати сертифікат, за допомогою якого сервер OCSP підписуватиме відповіді.

en: City
uk: Місто

en: Clear CRL Cache
uk: Спорожнити кеш CRL

en: Clear CRL Cache Error
uk: Помилка під час спорожнення кешу CRL

en: Clipboard
uk: Буфер

en: Clipboard contents
uk: Вміст буфера

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Close this tab
uk: Закрити цю вкладку

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

en: Command (%1) failed: %2
uk: Помилка команди (%1): %2

en: Command not specified
uk: Команду не вказано

en: Common Name
uk: Звичайне ім'я

en: Compliance:
uk: Відповідність стандартам:

en: Confirming it on a trusted website.
uk: Підтвердження на надійному сайті.

en: Could not allocate resources to connect to Kleopatra UI server at %1: %2
uk: Не вдалося отримати ресурси для встановлення з'єднання із сервером графічного інтерфейсу Kleopatra на %1: %2

en: Could not bind to socket: %1
uk: Не вдалося прив'язатися до сокета: %1

en: Could not connect to Kleopatra UI server at %1: %2
uk: Не вдалося встановити зв'язок із сервером графічного інтерфейсу Kleopatra на %1: %2

en: Could not create GnuPG home directory %1: %2
uk: Не вдалося створити домашній каталог GnuPG %1: %2

en: Could not create socket: %1
uk: Не вдалося створити сокет: %1

en: Could not create temporary file for output "%1"
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл для виводу «%1»

en: Could not determine the GnuPG home directory. Consider setting the GNUPGHOME environment variable.
uk: Не вдалося визначити адресу домашнього каталогу GnuPG. Спробуйте вказати його за допомогою змінної середовища GNUPGHOME.

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature - maybe it is not a signature at all?
uk: Не вдалося визначити, є ці дані підписом S/MIME чи OpenPGP — можливо, це не підпис?

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature/ciphertext - maybe it is neither ciphertext nor a signature?
uk: Не вдалося визначити, є ці дані підписом/шифрованим текстом S/MIME чи OpenPGP — можливо, це не шифрований текст і не підпис?

en: Could not determine whether this was S/MIME- or OpenPGP-encrypted - maybe it is not ciphertext at all?
uk: Не вдалося визначити, було дані зашифровано S/MIME чи OpenPGP — можливо дані не є шифрованим текстом?

en: Could not find a key for the following recipients:
uk: Не вдалося знайти ключ для таких отримувачів:

en: Could not find clipboard
uk: Не вдалося знайти буфер

en: Could not find gpgconf executable
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл gpgconf

en: Could not get socket nonce: %1
uk: Не вдалося отримати контекст сокета: %1

en: Could not get the process-id of the Kleopatra UI server at %1: %2
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор процесу сервера графічного інтерфейсу Kleopatra на %1: %2

en: Could not listen to socket: %1
uk: Не вдалося прослухати сокет: %1

en: Could not open FD %1 for reading
uk: Не вдалося відкрити FD %1 для читання

en: Could not open FD %1 for writing
uk: Не вдалося відкрити FD %1 для запису

en: Could not open clipboard for reading
uk: Не вдалося відкрити буфер для читання

en: Could not open file "%1" for reading
uk: Не вдалося відкрити файл «%1» для читання

en: Could not open file %1 for reading: %2
uk: Не вдалося відкрити файл %1 для читання: %2

en: Could not pass socket to Qt: %1. This should not happen, please report this bug.
uk: Не вдалося передати сокет до Qt: %1. Цього не мало статися, будь ласка, повідомте про цю ваду розробників.

en: Could not rename file "%1" to "%2"
uk: Не вдалося перейменувати файл «%1» на «%2»

en: Could not start %1 process: %2
uk: Не вдалося запустити процес %1: %2

en: Could not start key pair creation: %1
uk: Не вдається почати створення пари ключів: %1

en: Could not start the GnuPG Log Viewer (kwatchgnupg). Please check your installation.
uk: Не вдалося запустити переглядач журналу GnuPG (kwatchgnupg). Будь ласка, перевірте встановлені вами компоненти.

en: Could not write to clipboard
uk: Не вдалося записати до буфера

en: Could not write to file %1.
uk: Не вдалося виконати запис до файла %1.

[ctx: Count of revocations in a CRL]
en: Entries:
uk: Записи:

en: Country
uk: Країна

en: Create Checksum Files Error
uk: Помилка під час створення файлів контрольних сум

en: Create Checksum Files...
uk: Створити файли контрольних сум…

en: Create Checksums: input files must be either all checksum files or all files to be checksummed, not a mixture of both.
uk: Створення контрольних сум: вхідні файли всі мають бути файлами контрольних сум або файлами, контрольні суми яких слід обчислити, змішування цих типів файлів неприпустиме.

en: Create a new OpenPGP certificate
uk: Створити сертифікат OpenPGP

en: Create a new S/MIME certificate signing request (CSR)
uk: Створити запит щодо підписування сертифіката S/MIME (CSR)

en: Create certificate
uk: Створити сертифікат

en: Create signed or encrypted files as text files.
uk: Створювати підписані або зашифровані файли як текстові файли.

en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
uk: Створювати тимчасові зашифровані файли у теці зашифрованого файла.

en: Crypto Operations
uk: Дії з шифрування

en: Current selection
uk: Поточне вибране

en: Custom Welcome text
uk: Текст нетипового вітання

en: DECRYPT/VERIFY_FILES cannot use directories as input
uk: DECRYPT/VERIFY_FILES не можна використовувати для обробки каталогів

en: DN display ordering support, infrastructure
uk: Підтримка порядку показу DN, інфраструктура

en: DN-Attribute Order
uk: Порядок атрибутів DN

en: Decrypt / Verify Notepad
uk: Розшифрувати/Перевірити дані з нотатника

en: Decrypt and/or verify files
uk: Розшифрувати і/або перевірити файли

en: Decrypt/Verify Files Error
uk: Помилка під час розшифрування/перевірки файлів

en: Decrypt/Verify...
uk: Розшифрувати/Перевірити

en: Decrypting %1...
uk: Розшифрування %1…

en: Decrypting: %1...
uk: Розшифрування: %1…

[ctx: Default Algorithm]
en: Default
uk: Типовий

en: Default certification validity
uk: Типова чинність сертифікації

en: Default validity period
uk: Типовий період чинності

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete selected certificates
uk: Вилучити позначені сертифікати

en: Deprecated PGP-2 keys skipped:
uk: Пропущено застарілі ключі PGP-2:

en: Deselect All
uk: Скасувати вибір

en: Detailed results of import:
uk: Докладні результати імпортування:

en: Detailed results of importing %1:
uk: Докладні результати імпортування %1:

en: Details
uk: Подробиці

en: Details...
uk: Подробиці…

en: Detected another running gnupg UI server listening at %1.
uk: Виявлено ще одну копію сервера інтерфейсу користувача gnupg, що слухає на %1.

en: Developer
uk: Розробник

en: Diagnostics
uk: Діагностика

en: Digital Signature Key
uk: Ключ цифрового підпису

en: Directory Services
uk: Служби каталогів

en: Disable profile settings
uk: Вимкнути параметри профілю

en: Distrust Root Certificate
uk: Скасувати надійність кореневого сертифіката

en: Do not check certificate policies
uk: Не перевіряти правила сертифікатів

en: Do not perform any HTTP requests
uk: Не виконувати жодних запитів HTTP

en: Do not perform any LDAP requests
uk: Не виконувати жодних запитів LDAP

en: Do you wish to create one now?
uk: Хочете створити новий?

en: Do you wish to start this process now?
uk: Хочете розпочати процедуру зараз?

en: Domain:
uk: Домен:

en: Done.
uk: Завершено.

en: Dump CRL Cache
uk: Скинути кеш CRL

en: Dump Certificate Error
uk: Помилка під час скидання сертифіката

en: Duplicate Tab
uk: Дублювати вкладку

en: Duplicate this tab
uk: Дублювати цю вкладку

en: ECDH (Curve P-256)
uk: ECDH (крива P-256)

en: ECDH (Curve P-384)
uk: ECDH (крива P-384)

en: ECDSA (Curve P-256)
uk: ECDSA (крива P-256)

en: ECDSA (Curve P-384)
uk: ECDSA (крива P-384)

en: ENCRYPT is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
uk: ENCRYPT є командою режиму електронної пошти, а з'єднання перебуває у режимі керування файлами

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Embedded file name: '%1'
uk: Назва вбудованого файла: «%1»

en: Empty file path
uk: Порожній шлях до файла

en: Enable Groups
uk: Увімкнути групи

en: Enable S/MIME
uk: Увімкнути S/MIME

en: Enable usage of groups of keys to create lists of recipients.
uk: Увімкнути використання груп ключів для створення списків отримувачів.

en: Enable usage of groups of keys.
uk: Увімкнути використання груп ключів.

en: Enables support for S/MIME (CMS).
uk: Вмикає підтримку S/MIME (CMS).

en: Encrypt Files
uk: Зашифрувати файли

en: Encrypt and/or sign files
uk: Зашифрувати і/або підписати файли

en: Encrypt and/or sign folders
uk: Зашифрувати і/або підписати теки

en: Encrypt for me:
uk: Зашифрувати для вас:

en: Encrypt only
uk: Лише зашифрувати

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Encryption Key
uk: Ключ шифрування

en: Encryption Options
uk: Параметри шифрування

en: Encryption canceled.
uk: Шифрування скасовано.

en: Encryption failed: %1
uk: Шифрування зазнало невдачі: %1

en: Encryption succeeded.
uk: Успішне шифрування.

en: End of validity period changed successfully.
uk: Дату завершення періоду чинності успішно змінено.

en: Enter URIs in the correct format.
uk: Вкажіть адреси у правильному форматі.

en: Enter a name and an email address to use for the certificate.
uk: Введіть ім'я і адресу електронної пошти, яким слід скористатися для цього сертифіката.

en: Enter a name and an email address to use for the user ID.
uk: Введіть ім'я і адресу електронної пошти, яким слід скористатися для цього ідентифікатора користувача.

en: Enter a name and/or an email address to use for the certificate.
uk: Введіть ім'я і/або адресу електронної пошти, яким слід скористатися для цього сертифіката.

en: Enter a name and/or an email address to use for the user ID.
uk: Введіть ім'я і/або адресу електронної пошти, яким слід скористатися для цього ідентифікатора користувача.

en: Enter a name or an email address.
uk: Вкажіть ім'я або адресу електронної пошти.

en: Enter domain names in the correct format, like www.example.com.
uk: Вкажіть назви доменів у правильному форматі, приклад: www.example.com.

en: Enter email addresses in the correct format, like name@example.com.
uk: Вкажіть адреси електронної пошти у правильному форматі, приклад: назва@приклад.com.

en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
uk: Тут ви можете ввести адресу сервера для перевірки сертифікатів у мережі (відповідача OCSP). Зазвичай адреса URL починається з http://.

en: Entering an LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
uk: Якщо ввести тут адресу сервера LDAP, всі запити до LDAP спочатку надходитимуть до цього сервера. Якщо висловлюватися точніше, цей параметр придушує будь-який заданий вузол або порт у адресі URL для LDAP, а також використовується, якщо у адресі URL пропущено вузол і порт. Інші сервери LDAP буде використано, лише якщо спроба з'єднання з «proxy» зазнає невдачі
    Синтаксис адреси такий: «ВУЗОЛ» або «ВУЗОЛ:ПОРТ». Якщо ПОРТ не вказано, буде використано порт 389 (стандартний порт LDAP).

en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
uk: Повністю вимикає використання HTTP для S/MIME.

en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
uk: Повністю вимикає використання LDAP для S/MIME.

en: Error Starting KWatchGnuPG
uk: Помилка під час запуску KWatchGnuPG

en: Error in archive definition %1: %2
uk: Помилка у визначені архіву %1: %2

en: Error while running %1:
    %2
uk: Помилка під час спроби запуску %1:
    %2

en: Error while running %1: %2
uk: Помилка під час спроби запуску %1: %2

en: Error: The description must not contain empty lines.
uk: Помилка: в описі не повинно бути порожніх рядків.

en: Errors found
uk: Виявлено помилки

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

en: Expiration of primary key: %1
uk: Завершення строку дії основного ключа: %1

en: Expiration:
uk: Строк дії:

en: Export OpenSSH key
uk: Експортувати ключ OpenSSH

en: Export secret subkey
uk: Експортувати закритий підключ

en: Export the selected certificate (public key) to a file
uk: Експортувати позначений сертифікат (відкритий ключ) до файла

en: Export...
uk: Експортувати…

en: Exporting ...
uk: Експортування…

en: Exporting certificate groups...
uk: Експорт груп сертифікатів…

en: Exporting certificates...
uk: Експорт сертифікатів…

en: FILES present
uk: Наявний запис FILES

en: Failed to execute %1: %2
uk: Не вдалося виконати %1: %2

en: Failed to find the NetKey card with the serial number: %1
uk: Не вдалося знайти картку NetKey із таким серійним номером: %1

en: Failed to find the OpenPGP card with the serial number: %1
uk: Не вдалося знайти картку OpenPGP із таким серійним номером: %1

en: Failed to find the PIV card with the serial number: %1
uk: Не вдалося знайти картку PIV із таким серійним номером: %1

en: Failed to find the card with the serial number: %1
uk: Не вдалося знайти картку із таким серійним номером: %1

en: Failed to find the smartcard with the serial number: %1
uk: Не вдалося знайти смарт-картку із таким серійним номером: %1

en: Failed to move file %1 to its final destination, %2: %3
uk: Не вдалося пересунути файл %1 на місце призначення, %2: %3

en: Failed to restore any secret keys.
uk: Не вдалося відновити жоден закритий ключ.

en: Failed to start uiserver %1
uk: Не вдалося запустити uiserver %1

en: Failed to update the trust database:
    %1
uk: Не вдалося оновити базу даних надійних сертифікатів:
    %1

en: Failed to write input to %1 process: %2
uk: Не вдалося записати виведені дані до процесу %1: %2

en: Fetch missing issuer certificates
uk: Надіслати запит щодо сертифікатів видавця, яких не вистачає

en: Fetching 1 key... (this can take a while) | Fetching %1 keys... (this can take a while)
uk[0]: Отримуємо %1 ключ… (ця дія триватиме певний час)
uk[1]: Отримуємо %1 ключі… (ця дія триватиме певний час)
uk[2]: Отримуємо %1 ключів… (ця дія триватиме певний час)
uk[3]: Отримуємо ключ… (ця дія триватиме певний час)

en: Fetching 1 signer key... (this can take a while) | Fetching %1 signer keys... (this can take a while)
uk[0]: Отримуємо %1 ключ підписувачів… (ця дія триватиме певний час)
uk[1]: Отримуємо %1 ключі підписувачів… (ця дія триватиме певний час)
uk[2]: Отримуємо %1 ключів підписувачів… (ця дія триватиме певний час)
uk[3]: Отримуємо ключ підписувача… (ця дія триватиме певний час)

en: File "%1" is already open, but not for reading
uk: Файл «%1» вже відкрито, але не для читання

en: Filter certificates by category
uk: Фільтрувати сертифікати за категоріями

en: Filter certificates by text
uk: Фільтрувати сертифікати за текстом

en: Find buffer
uk: Знайти буфер

en: Find:
uk: Знайти:

en: FindBuffer contents
uk: Вміст FindBuffer

en: Fingerprint:
uk: Відбиток:

en: First message
uk: Перше повідомлення

[ctx: First placeholder is manufacturer, second placeholder is a version number]
en: %1 OpenPGP v%2 card
uk: %1, картка OpenPGP v%2

en: For most actions you need either a public key (certificate) or your own secret key.
uk: Для виконання більшої частини дій вам знадобиться або відкритий ключ, або ваш власний закритий ключ.

en: Former Maintainer
uk: Попередній супроводжувач

en: From:
uk: Від:

en: GPG UI Server Error
uk: Помилка сервера інтерфейсу користувача GPG

en: Garbage after valid RFC-2822 mailbox detected
uk: За коректною поштовою скринькою RFC-2822 виявлено паразитну інформацію

en: Generate revocation certificate
uk: Створити сертифікат відкликання

[ctx: Generic filename for exported subkeys]
en: subkeys
uk: підключі

en: GnuPG Command Line
uk: Командний рядок GnuPG

en: GnuPG Command&line
uk: Кома&ндний рядок GnuPG

en: GnuPG Log Viewer
uk: Переглядач журналу GnuPG

en: GnuPG System
uk: Система GnuPG

en: GnuPG consulting
uk: Консультування щодо GnuPG

en: Gpg4win Compendium
uk: Довідник з gpg4win

en: GpgME does not support gpg-agent
uk: GpgME не підтримує gpg-agent

en: Help
uk: Довідка

en: Hide advanced settings
uk: Приховати додаткові параметри

en: Hierarchical Certificate List
uk: Ієрархічний список сертифікатів

en: Hierarchical list of certificates
uk: Ієрархічний список сертифікатів

en: Hint for EMAIL
uk: Підказка щодо EMAIL

en: Hint for NAME
uk: Підказка щодо NAME

en: INPUT present
uk: Наявний запис INPUT

en: INPUT/MESSAGE count mismatch
uk: Невідповідна кількість INPUT і MESSAGE

en: INPUT/OUTPUT count mismatch
uk: Невідповідність кількостей INPUT і OUTPUT

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_ENCRYPT
uk: INPUT/OUTPUT/MESSAGE можна вказувати лише після PREP_ENCRYPT

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_SIGN
uk: INPUT/OUTPUT/MESSAGE можна вказувати лише після PREP_SIGN

en: INPUT/SENDER --info count mismatch
uk: Кількість INPUT/SENDER --info не збігається

[ctx: If a certificate is already known it shows the certificate details dialog. Otherwise it brings up the certificate search dialog.]
en: Show details of a local certificate or search for it on a keyserver by fingerprint
uk: Показати дані щодо локального сертифіката або шукати його на серверів ключів за відбитком

en: If enabled, then Kleopatra will automatically try to retrieve the keys
             that were used to certify the user ids of newly imported OpenPGP keys. This is
             useful in combination with trusted introducers.
uk: Якщо позначено, Kleopatra намагатиметься автоматично отримати ключі,
     які було використано для сертифікації ідентифікаторів користувачів
     нових імпортованих ключів OpenPGP. Це корисно у поєднанні із довіреними впроваджувачами ключів.

en: If enabled, then Kleopatra will show notifications in some place when using
            certificates that are about to expire soon.
uk: Якщо увімкнено, Kleopatra показуватиме сповіщення у певному місці при використанні сертифікатів, строк дії яких невдовзі завершиться.

en: If false, then Kleopatra will not offer the creation of S/MIME certificate signing requests.
uk: Якщо має значення «false», Kleopatra не пропонуватиме створення запитів щодо створення сертифікатів S/MIME для підписування.

en: If false, then Kleopatra's main UI will not offer any functionality related to S/MIME (CMS).
uk: Якщо має значення false, основний інтерфейс користувача Kleopatra не пропонуватиме можливостей, які пов'язано із S/MIME (CMS).

en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
uk: Якщо позначено цей параметр, під час перевірки сертифікатів S/MIME ніколи не використовуватимуться Списки скасованих сертифікатів.

en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP).
uk: Якщо позначено цей параметр, за потреби надсилатиметься запит для сертифікатів з відсутнім видавцем (це стосується обох методів перевірки, CRL і OCSP).

en: If this option is disabled then Kleopatra only allows the upload of OpenPGP keys for which the user has the secret key.
uk: Якщо цей пункт не буде позначено, Kleopatra дозволятиме вивантаження лише тих ключів OpenPGP, для яких у користувача є закритий ключ.

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
uk: Якщо вибрано цей параметр, сертифікати S/MIME будуть перевірятися у мережі за допомогою Online Certificates Status Protocol (OCSP). Нижче ви зможете вказати адресу URL відповідача OCSP.

en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
uk: Якщо вибрано цей параметр, для будь-якого запиту HTTP буде використано HTTP-проксі, показаний праворуч (який вибрано за допомогою системної змінної http_proxy).

en: If this option is set, then Kleopatra automatically extracts file archives after decryption.
uk: Якщо позначено цей пункт, Kleopatra автоматично видобуватиме дані з файлових архівів після розшифрування.

en: If true then the generated S/MIME certificate signing request will be saved using PEM format. Otherwise, it is saved in binary format (PKCS#10).
uk: Якщо має значення true, створений запит щодо підписування сертифіката S/MIME буде збережено у форматі PEM. За інших умов його буде збережено у двійковому форматі (PKCS#10).

en: If true, hides the advanced settings button in the new certificate wizard.
uk: Якщо має значення «true», кнопку додаткових параметрів у вікні майстра створення сертифікатів буде приховано.

en: If true, then Kleopatra will call gpgsm --learn if a PKCS#15 Smartcard is inserted with unknown certificates. This can take a while and blocks the smartcard while the command is running.
uk: Якщо має значення «true», Kleopatra викликатиме gpgsm --learn, якщо буде вставлено смарт-картку PKCS#15 із невідомими сертифікатами. Процедура розпізнання може бути тривалою. Протягом її виконання смарт-картку буде заблоковано.

en: If true, then the common name (CN) field of S/MIME certificates will be prefilled with information gathered from the system,
             e.g., from the email settings of the desktop or, on Windows, from the Active Directory.
uk: Якщо має значення true, поле загальної назви (CN) сертифікатів S/MIME буде попередньо заповнено відомостями, зібраними з системи,
             наприклад, з параметрів електронної пошти стільничного середовища або, у Windows, з параметрів Active Directory.

en: If true, then the email address field of OpenPGP and S/MIME certificates will be prefilled with information gathered from the system,
             e.g., from the email settings of the desktop or, on Windows, from the Active Directory.
uk: Якщо має значення true, поле адреси електронної пошти сертифікатів OpenPGP і S/MIME буде попередньо заповнено відомостями, зібраними з системи,
             наприклад, з параметрів електронної пошти стільничного середовища або, у Windows, з параметрів Active Directory.

en: If true, then the name field of OpenPGP certificates will be prefilled with information gathered from the system,
             e.g., from the email settings of the desktop or, on Windows, from the Active Directory.
uk: Якщо має значення true, поле імені сертифікатів OpenPGP буде попередньо заповнено відомостями, зібраними з системи,
             наприклад, з параметрів електронної пошти стільничного середовища або, у Windows, з параметрів Active Directory.

en: If true, then the results are shown after successfully encrypting the clipboard.
uk: Якщо має значення «true», після успішного шифрування вмісту буфера обміну даними буде показано результати.

en: If true, then the results are shown after successfully signing the clipboard.
uk: Якщо має значення «true», після успішного підписування вмісту буфера обміну даними буде показано результати.

en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
uk: Ігнорувати HTTP-точки розподілу CRL-сертифікатів

en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
uk: Ігнорувати LDAP-точки розподілу CRL-сертифікатів

en: Ignore service URL of certificates
uk: Ігнорувати URL служби сертифікатів

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import CRL Error
uk: Помилка під час імпорту CRL

en: Import CRL Finished
uk: Імпорт CRL завершено

en: Import CRL From File...
uk: Імпортувати CRL з файла…

en: Import Notepad
uk: Імпортувати нотатник

en: Import a certificate from a file
uk: Імпортувати сертифікат з файла

en: Import certificate
uk: Імпортувати сертифікат

en: Import...
uk: Імпортувати…

en: Imported:
uk: Імпортовано:

en: Importing certificates from 1 file... | Importing certificates from %1 files...
uk[0]: Імпортуємо сертифікати з %1 файла…
uk[1]: Імпортуємо сертифікати з %1 файлів…
uk[2]: Імпортуємо сертифікати з %1 файлів…
uk[3]: Імпортуємо сертифікати з файла…

en: Importing certificates... (this can take a while)
uk: Імпортуємо сертифікати… (ця дія триватиме певний час)

en: Importing...
uk: Імпортування…

en: In order to mark the certificate as valid it needs to be certified.
uk: Для того, щоб сертифікат вважався чинним, його слід посвідчити.

en: Informative sender/signed data count mismatch
uk: Кількість інформативних відправників і підписаних даних не збігається

en: Initializing...
uk: Ініціалізація…

en: Input error: %1
uk: Помилка введення: %1

en: Input/Output count mismatch
uk: Невідповідність кількостей вводів і виводів

[ctx: Integrity protection was missing because an old cipher was used.]
en: <b>Hint:</b> If this file was encrypted before the year 2003 it is likely that the file is legitimate.  This is because back then integrity protection was not widely used.
uk: <b>Підказка:</b> якщо цей файл було зашифровано до 2003 року, ймовірно, що файл зашифровано коректно. Причиною є те, що тоді захист цілісності не був аж надто поширеним.

en: Invalid EMail
uk: Некоректний запис адреси електронної пошти

en: Invalid arguments: %1
uk: Некоректні аргументи: %1

en: Invalid compliance settings for signing and encrypting files.
uk: Некоректні параметри згоди для підписування та шифрування файлів.

en: Invalid socket name!
uk: Некоректна назва сокета!

en: Issuer Certificate Not Found (%1)
uk: Не знайдено видавця сертифіката ( %1)

en: Issuer:
uk: Джерело:

en: It will no longer be possible to decrypt past communication encrypted for the existing key.
uk: Після цього ви не зможете розшифровувати зашифровані наявним ключем дані.

en: Key Management Key
uk: Ключ керування ключами

[ctx: Key filter without user-assigned name]
en: <unnamed>
uk: <без назви>

en: Key-state dependent colors and fonts in the certificates list
uk: Залежність кольорів і шрифтів в списку сертифікатів від їхнього стану

en: Keyserver
uk: Сервер ключів

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
uk: Kleopatra не вдалося однозначно визначити відповідні сертифікати для всіх отримувачів повідомлення.
    Будь ласка, виберіть належні сертифікати для кожного з отримувачів:

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients/senders of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
uk: Kleopatra не вдалося однозначно визначити відповідні сертифікати для всіх отримувачів/відправників повідомлення.
    Будь ласка, виберіть належні сертифікати для кожного з отримувачів:

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for the sender of the message.
    Please select the correct certificates for the sender:
uk: Kleopatra не вдалося однозначно визначити відповідні сертифікати для всіх відправників повідомлення.
    Будь ласка, виберіть належні сертифікати для цього відправника:

en: Kleopatra currently supports the following card types:
uk: У поточній версії Kleopatra передбачено підтримку таких типів карток:

en: Kleopatra is a front-end for the crypto software <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a>.
uk: Kleopatra — графічна оболонка програмного забезпечення для шифрування <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a>.

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
uk: &Тайм-аут LDAP (хв:сек):

en: Last message
uk: Останнє повідомлення

[ctx: Lineedit accessible name]
en: OpenPGP encrypted file
uk: Зашифрований файл OpenPGP

[ctx: Lineedit accessible name]
en: OpenPGP signature file
uk: Файл підпису OpenPGP

[ctx: Lineedit accessible name]
en: OpenPGP signed and encrypted file
uk: Підписаний і зашифрований файл OpenPGP

[ctx: Lineedit accessible name]
en: Output directory
uk: Каталог виведених даних

[ctx: Lineedit accessible name]
en: S/MIME encrypted file
uk: Зашифрований S/MIME файл

[ctx: Lineedit accessible name]
en: S/MIME signature file
uk: Файл підпису S/MIME

[ctx: Link to NEWS style changelog]
en: See the <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">new features</a>.
uk: Зверніться до <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">цієї сторінки</a>, щоб дізнатися більше про нові можливості.

en: List of certificates
uk: Список сертифікатів

en: Loading certificate cache...
uk: Завантаження кешу сертифікатів…

en: Log Error: Could not open log file "%1" for writing.
uk: Помилка журналу: Не вдалося відкрити файл журналу «%1» для запису.

en: Look up certificate
uk: Пошук сертифіката

en: Lookup on Server...
uk: Шукати на сервері…

en: MESSAGE can only be given for detached signature verification
uk: MESSAGE можна вказувати лише для перевірки відокремленого підпису

en: MESSAGE command is not allowed before ENCRYPT
uk: Команду MESSAGE не дозволено перед командою ENCRYPT

en: MESSAGE command is not allowed before SIGN
uk: Команду MESSAGE не слід використовувати перед SIGN

en: MESSAGE present
uk: Наявний запис MESSAGE

en: Main Toolbar
uk: Головна панель

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Manage Groups...
uk: Керувати групами…

en: Manage groups
uk: Керувати групами

en: Manual for VS-NfD Approval
uk: Підручник щодо затвердження VS-NfD

en: Maximum validity period
uk: Максимальний період чинності

en: Message #%1
uk: Лист №%1

en: Message count
uk: Кількість повідомлень

en: Minimum validity period
uk: Мінімальний період чинності

[ctx: More info about public key cryptography, please link to your local version of Wikipedia]
en: https://en.wikipedia.org/wiki/Public-key_cryptography
uk: https://uk.wikipedia.org/wiki/Асиметричні_алгоритми_шифрування

en: Move Tab Left
uk: Пересунути вкладку ліворуч

en: Move Tab Right
uk: Пересунути вкладку праворуч

en: Move this tab left
uk: Пересунути цю вкладку лівіше

en: Move this tab right
uk: Пересунути цю вкладку правіше

en: Multiple matching certificates or groups found
uk: Знайдено декілька відповідних сертифікатів або груп

en: Multiple matching certificates were found in directory service.
uk: У службі каталогів знайдено декілька відповідних сертифікатів.

en: Name
uk: Ім'я

[ctx: Name filter ASCII]
en: OpenPGP Files (*.asc)
uk: файли OpenPGP (*.asc)

[ctx: Name filter ASCII]
en: OpenPGP Signatures (*.asc *.sig)
uk: підписи OpenPGP (*.asc *.sig)

[ctx: Name filter ASCII]
en: S/MIME Files (*.p7m *.pem)
uk: файли S/MIME (*.p7m *.pem)

[ctx: Name filter ASCII]
en: S/MIME Signatures (*.p7s *.pem)
uk: підписи S/MIME (*.p7s *.pem)

[ctx: Name filter binary]
en: OpenPGP Files (*.gpg *.pgp)
uk: файли OpenPGP (*.gpg *.pgp)

[ctx: Name filter binary]
en: OpenPGP Signatures (*.sig *.pgp)
uk: підписи OpenPGP (*.sig *.pgp)

[ctx: Name filter binary]
en: S/MIME Files (*.p7m)
uk: файли S/MIME (*.p7m)

[ctx: Name filter binary]
en: S/MIME Signatures (*.p7s)
uk: підписи S/MIME (*.p7s)

[ctx: Name of a group of keys]
en: Name:
uk: Назва:

en: Neither the OpenPGP nor the CMS backends support certificate deletion.
    Check your installation.
uk: Ні сервер OpenPGP, ні сервер CMS не підтримують вилучення сертифікатів.
    Будь ласка, перевірте, чи правильно встановлено програми.

[ctx: NetKey refers to a smartcard protocol]
en: NetKey v3 or later
uk: NetKey v3 і новіші

en: Never consult a CRL
uk: Ніколи не звертатися до CRL

en: New Key Pair...
uk: Створити пару ключів…

en: New OpenPGP Key Pair...
uk: Створити пару ключів OpenPGP…

en: New S/MIME Certification Request...
uk: Створити запит щодо сертифікації S/MIME…

en: New Tab
uk: Створити вкладку

en: New groups:
uk: Нові групи:

en: New recipients added after PREP_ENCRYPT command
uk: Нових отримувачів додано після команди PREP_ENCRYPT

en: New senders added after PREP_ENCRYPT command
uk: Нових адресантів додано після команди PREP_ENCRYPT

en: New signatures:
uk: Нові підписи:

en: New signatures: %1
uk: Нові підписи: %1

en: New subkeys:
uk: Нові підключі:

en: New subkeys: %1
uk: Нові підключі: %1

en: New tab title:
uk: Нова назва вкладки:

en: New user IDs:
uk: Нові ІД користувачів:

en: New user IDs: %1
uk: Нові ід. користувачів: %1

en: Newly revoked:
uk: Недавно відкликано:

en: No SENDER given
uk: Не вказано значення SENDER

en: No backend support for %1
uk: Немає підтримки з боку сервера для %1

en: No backend support for OpenPGP
uk: Відсутня підтримка сервера OpenPGP

en: No backend support for S/MIME
uk: Відсутні підтримка сервера S/MIME

en: No certificate selected
uk: Не вибрано сертифіката

en: No checksum programs defined.
uk: Не визначено програми для роботи з контрольними сумами.

en: No errors occurred
uk: Помилок не виявлено

en: No files specified for "%1" command
uk: Не вказано файлів для команди «%1»

en: No fingerprint argument specified for --query
uk: Не вказано аргументу з відбитком у параметрі --query

en: No imports (should not happen, please report a bug).
uk: Нічого не імпортовано (цього не могло стати, будь ласка, повідомте про ваду).

en: No input device
uk: Не виявлено пристрою введення

en: No integrity protection (MDC).
uk: Немає захисту цілісності (MDC).

en: No matching certificate was found in directory service.
uk: У службі каталогів не знайдено відповідних сертифікатів.

en: No matching certificates or groups found
uk: Відповідних сертифікатів або груп не виявлено

en: No option name given
uk: Не вказано параметра назви

en: No output device
uk: Не виявлено пристрою виведення

en: No recipients given, or only with --info
uk: Не вказано отримувачів або вказано їх лише з --info

en: No search string specified for --search
uk: Не вказано рядка пошуку із --search

en: No senders given, or only with --info
uk: Не вказано відправників або вказано їх лише з --info

en: None of the selected certificates can be used for encryption. No group will be created.
uk: Жодним із позначених сертифікатів не можна скористатися для шифрування. Не буде створено жодної групи.

en: Not imported:
uk: Не імпортовано:

en: Note: This group is defined in the configuration files of gpg.
uk: Зауваження: цю групу визначено у файлах налаштувань GPG.

en: Notepad
uk: Нотатник

en: Notify about upcoming certificate expiration
uk: Сповіщати про завершення строку дії сертифікатів

[ctx: NullPIN is a word that is used all over in the netkey documentation and should be understandable by Netkey cardholders]
en: The NullPIN is still active on this card.
uk: На цій картці усе ще задіяно NullPIN.

en: OCSP responder URL:
uk: Адреса URL відповідача OCSP:

en: OCSP responder signature:
uk: Підпис відповідача OCSP:

en: OUTPUT present
uk: Наявний запис OUTPUT

en: Obsolete registry entries found
uk: Виявлено застарілі записи у регістрі

en: One error occurred | %1 errors occurred
uk[0]: Сталася %1 помилка
uk[1]: Сталося %1 помилки
uk[2]: Сталося %1 помилок
uk[3]: Сталася %1 помилка

en: One of the certificates to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | Some of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
uk[0]: Сертифікати, які ви вибрали для вилучення, є вашими власними. У них містяться дані про особисті ключі, потрібні для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цими сертифікатами, і тому їх не можна вилучати.
uk[1]: Сертифікати, які ви вибрали для вилучення, є вашими власними. У них міститься інформація про особистий ключ, який потрібен для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цими сертифікатами, і тому їх не можна вилучати.
uk[2]: Сертифікати, які ви вибрали для вилучення, є вашими власними. У них міститься інформація про особистий ключ, який потрібен для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цими сертифікатами, і тому їх не можна вилучати.
uk[3]: Сертифікат, який ви вибрали для вилучення, є вашим власним. У ньому міститься інформація про особистий ключ, який потрібен для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цим сертифікатом, і тому його не можна вилучати.

en: One unknown recipient | %1 unknown recipients
uk[0]: %1 невідомий отримувач
uk[1]: %1 невідомих отримувача
uk[2]: %1 невідомих отримувачів
uk[3]: %1 невідомий отримувач

en: Ongoing Background Tasks
uk: Виконуються фонові завдання

en: Online Certificate Validation
uk: Перевірка сертифікатів у мережі

en: Only absolute file paths are allowed
uk: Дозволено лише абсолютні шляхи до файлів

en: Only files are allowed in INPUT/OUTPUT FILE
uk: Значенням INPUT/OUTPUT FILE може бути лише файл

en: Only show this dialog in case of conflicts (experimental)
uk: Показувати це діалогове вікно лише у разі конфліктів (експериментальна можливість)

en: Open a new tab
uk: Відкрити нову вкладку

en: OpenPGP Certificates
uk: Сертифікати OpenPGP

en: OpenPGP Signing Certificate:
uk: Сертифікат для підписування OpenPGP:

en: OpenPGP backend: %1
uk: Сервер OpenPGP: %1

en: OpenPGP keyserver:
uk: Сервер ключів OpenPGP:

[ctx: OpenPGP refers to a smartcard protocol]
en: OpenPGP v2.0 or later
uk: OpenPGP v2.0 і новіші

en: Opening an external link is administratively prohibited.
uk: Відкриття зовнішніх посилань адміністративно заборонено.

en: Organization
uk: Організація

en: Origin
uk: Походження

en: Original Author
uk: Перший автор

en: Output error: %1
uk: Помилка виведення: %1

en: Overwriting declined
uk: Відмова від перезапису

en: Owner trust set successfully.
uk: Довіру до власника успішно встановлено.

en: PEM Certificate Requests
uk: Запити щодо сертифікації PEM

en: PIV Authentication Key
uk: Ключ розпізнавання PIV

[ctx: PIV refers to a smartcard protocol]
en: PIV (requires GnuPG 2.3 or later)
uk: PIV (потрібен GnuPG 2.3 або новіший)

en: PKCS#10 Requests (*.p10)
uk: Запити PKCS#10 (*.p10)

en: PREP_ENCRYPT is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
uk: PREP_ENCRYPT є командою режиму електронної пошти, а з'єднання знаходиться у режимі керування файлами

en: PREP_SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
uk: PREP_SIGN є командою режиму електронної пошти, а з'єднання знаходиться у режимі керування файлами

en: Paper backup
uk: Паперова копія

en: Parse error
uk: Помилка обробки

en: Parse error: numeric session id too large
uk: Помилка обробки: числовий ідентифікатор сеансу завеликий

en: Passed
uk: Пройдено

en: Passphrase Change Error
uk: Помилка під час зміни пароля

en: Passphrase Change Succeeded
uk: Успішна зміна пароля

en: Passphrase changed successfully.
uk: Пароль успішно змінено.

en: Perform Self-Test
uk: Виконати самоперевірку

en: Placeholder for CN
uk: Заповнювач для CN

[ctx: Placeholder is a version number]
en: Unknown OpenPGP v%1 card
uk: Невідома картка OpenPGP v%1

en: Please enter the PIV Card Application Administration Key in hex-encoded form.
uk: Будь ласка, введіть адміністративний ключ програм картки PIV у форматі шістнадцяткового коду.

en: Please enter the new PIV Card Application Administration Key again.
uk: Будь ласка, введіть новий адміністративний ключ програм картки PIV ще раз.

en: Please enter the new PIV Card Application Administration Key in hex-encoded form. The key needs to consist of 24 bytes, i.e. 48 hex-characters.
uk: Будь ласка, введіть новий адміністративний ключ програм картки PIV у форматі шістнадцяткового коду. Ключ має складатися з 24 байтів, тобто 48 шістнадцяткових цифр.

en: Please enter the old PIV Card Application Administration Key in hex-encoded form.
uk: Будь ласка, введіть старий адміністративний ключ програм картки PIV у форматі шістнадцяткового коду.

en: Please insert a compatible smartcard.
uk: Будь ласка, вставте сумісну картку пам'яті.

en: Please select a certificate
uk: Будь ласка, виберіть сертифікат

en: Please select a different output folder.
uk: Будь ласка, виберіть іншу теку виведення даних.

en: Please select a signing certificate for sender "%1"
uk: Будь ласка, виберіть сертифікат підписування для відправника «%1»

en: Please select an encryption certificate for recipient "%1"
uk: Будь ласка, виберіть сертифікат шифрування для отримувача «%1»

en: Please select an output folder.
uk: Будь ласка, виберіть теку для виведення даних.

en: Please select one of the following certificates:
uk: Будь ласка, виберіть один з таких сертифікатів:

en: Please select one or more of the following certificates:
uk: Будь ласка, виберіть один або декілька таких сертифікатів:

en: Please select the card slot the key should be written to:
uk: Будь ласка, виберіть слот картки, куди слід записати ключ:

en: Please select the card the key should be written to:
uk: Будь ласка, виберіть картку, куди слід записати ключ:

en: Please select the certificate whose key pair you want to write to the card:
uk: Будь ласка, виберіть сертифікат, чию пару ключів ви хочете записати на картку:

en: Please select until when the certificate should be valid:
uk: Будь ласка, виберіть, до якої дати буде чинним сертифікат:

en: Please select until when the subkey should be valid:
uk: Будь ласка, виберіть, до якої дати буде чинним підключ:

en: Please verify that correct certificates have been selected for each recipient:
uk: Будь ласка, перевірте, чи належні сертифікати вибрано для кожного з отримувачів:

en: Please verify that the correct certificate has been selected for the sender:
uk: Будь ласка, перевірте, чи належні сертифікати вибрано для цього відправника:

en: Prefill CN automatically
uk: Автоматично заповнювати CN

en: Prefill EMAIL automatically
uk: Автоматично заповнювати EMAIL

en: Prefill NAME automatically
uk: Автоматично заповнювати NAME

en: Prefilled value for the email address field of OpenPGP and S/MIME certificates. This will override EMAIL_prefill. It is useful if no or unsuitable system settings are found for EMAIL_prefill.
uk: Стандартне значення для поля адреси електронної пошти сертифікатів OpenPGP і S/MIME. Має вищий пріоритет за EMAIL_prefill. Корисно якщо для загальносистемного параметра EMAIL_prefill не вказано значення або вказано непридатне значення.

en: Prefilled value for the name field of OpenPGP certificates. This will override NAME_prefill. It is useful if no or an unsuitable system setting is found for NAME_prefill.
uk: Стандартний вміст для поля назви сертифікатів OpenPGP. Має вищий пріоритет за NAME_prefill. Корисний, якщо для загальносистемного параметра NAME_prefill не вказано значення або вказано непридатне значення.

en: Primary host for LDAP requests:
uk: Головний вузол для запитів LDAP:

en: Print Secret Key...
uk: Надрукувати закритий ключ…

en: Private Key:
uk: Закритий ключ:

en: Process finished
uk: Процес завершив роботу

en: Progress:
uk: Поступ:

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT
uk: Вказаний протокол суперечить протоколу, що визначено у PREP_ENCRYPT

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT in this session
uk: Вказаний протокол суперечить протоколу, що визначено у PREP_ENCRYPT цього сеансу

en: Publish at Mail Provider...
uk: Оприлюднити на сервері надавача послуг ел. пошти…

en: Publish on Server...
uk: Оприлюднити на сервері…

en: Publish the selected certificate (public key) at mail provider's Web Key Directory if offered
uk: Оприлюднити позначений сертифікат (відкритий ключ) у каталозі вебключів надавача послуг електронної пошти, якщо такий існує

en: Publish the selected certificate (public key) on %1
uk: Оприлюднити позначений сертифікат (відкритий ключ) на %1

en: Publish the selected certificate (public key) to internal directory
uk: Оприлюднити позначений сертифікат (відкритий ключ) у внутрішньому каталозі

en: Qt5 port, general code maintenance
uk: Портування на Qt5, загальний супровід коду

en: Query certificate directories of providers for all user IDs
uk: Надсилати запит до каталогів сертифікатів надавачів для усіх ідентифікаторів користувачів

en: Quoting error in '%1' entry
uk: Помилка, пов'язана з лапками, у записі «%1»

en: RECIPIENT may not be given prior to SIGN, except with --info
uk: RECIPIENT не можна вказувати перед SIGN, хіба що з ключем --info

en: RSA (2048 bits)
uk: RSA (2048-бітовий)

en: RSA key transport (2048 bits)
uk: Передавання ключа RSA (2048 бітів)

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Recipient: | Recipients:
uk[0]: Отримувачі:
uk[1]: Отримувачі:
uk[2]: Отримувачі:
uk[3]: Отримувач:

en: Redisplay
uk: Показати повторно

en: Related addresses
uk: Пов'язані адреси

en: Remember these as default for future operations
uk: Запам'ятати вибір як типовий для наступних операцій

en: Remove Selected
uk: Вилучити вибране

en: Rename Tab
uk: Перейменувати вкладку

en: Rename Tab...
uk: Перейменувати вкладку…

en: Rename this tab
uk: Перейменувати цю вкладку

en: Required --mode option missing
uk: Не виявлено обов'язкового параметра --mode

en: Required --protocol option missing
uk: Не виявлено обов'язкового параметра --protocol

en: Result
uk: Результат

en: Retrieve signer keys after import
uk: Отримати ключі підписувача після імпортування

en: Revert
uk: Повернути

en: Revocation Certificates
uk: Сертифікати відкликання

en: Revoke Certificate...
uk: Відкликати сертифікат…

en: Revoke Certification
uk: Відкликати сертифікацію

en: Revoke Certification...
uk: Відкликати сертифікацію…

en: Revoke Certifications
uk: Відкликати сертифікації

en: Revoke the certification of the selected certificate
uk: Відкликати сертифікацію позначено сертифіката

en: Revoke the selected OpenPGP certificate
uk: Відкликати вибраний сертифікат OpenPGP

en: S/MIME Certificates
uk: Сертифікати S/MIME

en: S/MIME Signing Certificate:
uk: Сертифікат для підписування S/MIME:

en: S/MIME Validation
uk: Перевірка S/MIME

en: SENDER may not be given prior to ENCRYPT, except with --info
uk: SENDER не можна вказувати перед ENCRYPT, хіба що з -info

en: SENDER may not be given prior to PREP_ENCRYPT, except with --info
uk: SENDER не можна вказувати перед PREP_ENCRYPT, хіба що з --info

en: SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
uk: SIGN є командою режиму електронної пошти, а з'єднання знаходиться у режимі керування файлами

en: START_CONFDIALOG does not take arguments
uk: START_CONFDIALOG не приймає параметрів

en: START_KEYMANAGER does not take arguments
uk: START_KEYMANAGER не приймає параметрів

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Save backup of encryption key
uk: Зберегти резервну копію ключа шифрування

en: Save generated CSR as PEM
uk: Зберегти створений CSR як PEM

en: Scanning directories...
uk: Сканування каталогів…

en: Search
uk: Пошук

en: Search for certificates in internal directory
uk: Шукати сертифікати у внутрішньому каталозі

en: Search for certificates on %1
uk: Шукати сертифікати у %1

en: Searches for the certificates belonging the smartcard keys on the configured keyserver.
uk: Шукає сертифікати, яким належать ключі смарт-картки, на налаштованому сервері ключів.

en: Searches on keyservers regardless of the protocol for the smartcards key, regardless
            of the keyserver protocol. Default behavior is to only do this for LDAP keyservers.
uk: Шукає на серверах ключів, незалежно від протоколу для ключа смарт-картки,
           незалежно від протоколу сервера ключів. Типово, такий пошук виконується лише для серверів LDAP.

en: Searching for updates...
uk: Шукаємо оновлення…

en: Searching matching certificate in directory service...
uk: Шукаємо відповідний сертифікат у службі каталогів…

en: SecOps for VS-NfD Approval
uk: Безпечні дії щодо затвердження VS-NfD

en: Secret Key Deletion
uk: Вилучення закритого ключа

en: Secret keys <em>not</em> imported:
uk: <em>Не</em> імпортовано закритих ключів:

en: Secret keys imported:
uk: Імпортовано закритих ключів:

en: Secret keys processed:
uk: Оброблено закритих ключів:

en: Secret keys unchanged:
uk: Не змінено закритих ключів:

en: Select All
uk: Вибрати всі

en: Select CRL File to Import
uk: Виберіть файл CRL для імпорту

en: Select Card
uk: Виберіть картку

en: Select Card Slot
uk: Виберіть слот картки

en: Select Certificate File
uk: Виберіть файл сертифіката

en: Select Encryption Certificate
uk: Виберіть сертифікат шифрування

en: Select File
uk: Виберіть файл

en: Select Folder to Sign and/or Encrypt
uk: Виберіть теку для підписування і/або шифрування

en: Select One or More Checksum Files
uk: Виберіть один або декілька файлів контрольних сум

en: Select One or More Files to Create Checksums For
uk: Виберіть один або декілька файлів для створення контрольних сум

en: Select One or More Files to Decrypt and/or Verify
uk: Виберіть один або декілька файлів для розшифрування і/або перевірки

en: Select One or More Files to Sign and/or Encrypt
uk: Виберіть один або декілька файлів для підписування і/або шифрування

en: Select Signing Certificate
uk: Виберіть сертифікат підписування

en: Select input file
uk: Виберіть файл вхідних даних

en: Selection
uk: Вибрані

en: Set Initial PIN (NKS)
uk: Встановити початковий PIN (NKS)

en: Set this option to avoid using the users temporary directory.
uk: Встановіть цей параметр, щоб уникати використання тимчасового каталогу користувача.

en: Set this option to disable password-based encryption.
uk: Встановіть цей параметр, щоб вимкнути шифрування за допомогою відкритого ключа.

en: Set this option to disable public key encryption.
uk: Встановіть цей параметр, щоб вимкнути шифрування за допомогою відкритого ключа.

en: Set this option to encode encrypted or signed files as base64 encoded text. So that they can be opened with an editor or sent in a mail body. This will increase file size by one third.
uk: Встановіть цей параметр для того, щоб кодувати результати шифрування чи підписування у форматі тексту base64. Згодом ці результати можна буде відкрити у звичайному текстовому редакторі або надіслати у тексті повідомлення електронної пошти. Використання цього кодування призведе до збільшення розміру файла приблизно на одну третину.

en: Set this to make kleopatra default to pgp file extensions for OpenPGP files.
uk: Встановіть, щоб наказати kleopatra використовувати для файлів OpenPGP типовий суфікс назв pgp.

en: Show Entries
uk: Показати записи

[ctx: Show Errors]
en: Show
uk: Показати

en: Show GnuPG system configuration
uk: Показати налаштування системи GnuPG

en: Show S/MIME validation configuration
uk: Показати налаштування перевірки S/MIME

en: Show advanced options
uk: Показати додаткові параметри

en: Show all recipients
uk: Показати всіх отримувачів

en: Show appearance configuration
uk: Показати налаштування вигляду

en: Show certificate details
uk: Показати подробиці про сертифікат

en: Show certificate list
uk: Показати список сертифікатів

en: Show certificate owner information
uk: Показати інформацію щодо власника сертифіката

en: Show certificate validity
uk: Показати чинність сертифікатів

en: Show crypto operations configuration
uk: Показати налаштування дій з шифрування

en: Show directory services configuration
uk: Показати налаштування служб каталогів

en: Show more certificate details, such as fingerprint, key length and expiration dates
uk: Показувати подробиці, такі як відбиток, довжина ключа і строк дії, щодо сертифікату

en: Show not certified certificates
uk: Показати сертифікати без сертифікації

en: Show owner information for certificates in tooltip, such as User IDs, subject and issuers.
uk: Показувати інформацію щодо власника сертифікатів, таку як ідентифікатор користувача, об'єкт і видавця, у підказці.

en: Show pad for encrypting/decrypting and signing/verifying text
uk: Показувати панель нотатника для шифрування/розшифрування та підписування/перевірки тексту

en: Show results after encryption
uk: Показувати результати після шифрування

en: Show results after signing
uk: Показувати результати після підписування

en: Show results after signing and encrypting files
uk: Показувати результати після підписування та шифрування файлів

en: Show smart cards configuration
uk: Показати налаштування смарт-карток

en: Show smartcard management
uk: Показувати панель керування картками пам'яті

en: Show validity information for certificates in tooltip, such as whether the certificate is expired or revoked.
uk: Показувати інформацію про чинність сертифікатів, на зразок інформації про завершення строку дії або відкликання, у підказці.

en: Sign &as:
uk: Підп&исати від імені:

en: Sign / Encrypt Notepad
uk: Підписати або зашифрувати дані з нотатника

en: Sign Files
uk: Підписати файли

en: Sign and encrypt (OpenPGP only)
uk: Підписати і зашифрувати (лише OpenPGP)

en: Sign only
uk: Лише підписати

en: Sign/Encrypt Files
uk: Підписати/Зашифрувати файли

en: Sign/Encrypt Files Error
uk: Помилка під час підписування/шифрування файлів

en: Sign/Encrypt Folder...
uk: Підписати/зашифрувати теку…

en: Sign/Encrypt...
uk: Підписати/зашифрувати…

en: Signature Key
uk: Ключ підписування

en: Signature/signed data count mismatch
uk: Кількість підписів і підписаних даних не збігається

en: Signed data can only be given for detached signature verification
uk: Підписані дані можна надавати лише для перевірки відокремленого підпису

en: Signer:
uk: Підписувач:

en: Signing
uk: Підписування

en: Signing Options
uk: Параметри підписування

en: Signing and encryption is not possible.
uk: Підписування та шифрування неможливе.

en: Signing canceled.
uk: Підписування скасовано.

en: Signing failed: %1
uk: Підписування зазнало невдачі: %1

en: Signing succeeded.
uk: Успішне підписування.

en: Skipped
uk: Пропущено

en: Smart Card Management
uk: Керування картками пам'яті

en: Smart Cards
uk: Смарткартки

en: Smart card reader to use:
uk: Зчитувачі смарт-карток:

en: Some certificates are not yet certified. Click here to see a list of these certificates.<br/><br/>Certification is required to make sure that the certificates actually belong to the identity they claim to belong to.
uk: Деякі із сертифікатів ще не сертифіковано. Натисніть тут, щоб переглянути список таких сертифікатів..<br/><br/>Сертифікація потрібна для того, щоб переконатися, що сертифікати насправді належать тим, чию ідентичність вони мають підтверджувати.

en: Some of the selected certificates cannot be used for encryption. These will not be added to the group.
uk: Деякими з позначених сертифікатів не можна скористатися для шифрування. Ці сертифікати не буде додано до групи.

en: Some suggestions to do this are:
uk: Декілька пропозицій щодо того, як це зробити:

en: Sorry! No certificate to import from this card slot was found.
uk: Вибачте! Не знайдено сертифіката для імпортування з цього слоту картки.

en: Sorry! No suitable certificate to write to this card slot was found.
uk: Вибачте! Не знайдено відповідного сертифіката для запису до цього слоту картки.

en: Sorry! Only encryption keys and signing keys can be transferred to a PIV card.
uk: Вибачте! На картку PIV можна переносити лише ключі шифрування та ключі підписування.

en: Sorry! This key cannot be transferred to a PIV card.
uk: Вибачте! Цей ключ не може бути перенесено на картку PIV.

en: Sorry! This key cannot be transferred to an OpenPGP card.
uk: Вибачте! Цей ключ не може бути перенесено на картку OpenPGP.

en: Specifies the default validity of certifications in days.
uk: Визначає типову чинність сертифікації у днях.

en: Specifies the default validity period of new or extended OpenPGP keys in days.
uk: Вказує типовий період чинності нових або подовжених ключів OpenPGP у днях.

en: Specifies the display order of the DN attributes of X.509 certificates.
uk: Визначає порядок показу атрибутів DN сертифікатів X.509.

en: Specifies the maximum allowed validity period of new or extended OpenPGP keys in days.
uk: Вказує максимальний дозволений період чинності нових або подовжених ключів OpenPGP у днях.

en: Specifies the minimum allowed validity period of new or extended OpenPGP keys in days.
uk: Вказує мінімальний дозволений період чинності нових або подовжених ключів OpenPGP у днях.

en: Starting %1...
uk: Запуск %1…

en: State
uk: Стан

en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
uk: Тут буде показано стан і поступ дій з шифрування.

en: Status:
uk: Стан:

en: Step 1: Set the initial PIN for the first certificate ("NKS"):
uk: Крок 1. Встановіть початковий код PIN для першого сертифіката («NKS»):

en: Step 2: Set the initial PIN for the qualified signature certificate ("SigG"):
uk: Крок 2. Встановіть початковий код PIN для особливого сертифіката підпису («SigG»):

en: Street
uk: Вулиця

en: Subkey added successfully.
uk: Підключ успішно додано.

en: Tags
uk: Мітки

en: Tags created by anyone with full certification trust are shown in the keylist and can be searched.
uk: Мітки, які буде створено користувачем із повною довірою щодо сертифіката, буде показано у списку ключів. За ними також можна буде виконувати пошук.

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Technical Details
uk: Технічні відомості

en: Test Name
uk: Назва перевірки

en: Text output (ASCII armor)
uk: Вивід у текстовому форматі (ASCII armor)

[ctx: The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
uk: Показати журнал перевірки

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
uk: Сервер CMS не підтримує вилучення сертифікатів.
    Будь ласка, перевірте, чи правильно встановлено програму.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected OpenPGP certificates will be deleted.
uk: Сервер CMS не підтримує вилучення сертифікатів.
    Будь ласка, перевірте, чи правильно встановлено програму.
    Буде вилучено лише вибрані сертифікати OpenPGP.

en: The DirMngr process that tried to clear the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of %1 for details.
uk: Процес DirMngr, який намагався очистити кеш CRL, закінчився передчасно через невідому помилку. Будь ласка, прочитайте інформацію, яку виводить команда %1, щоб дізнатися більше.

en: The GpgSM process that tried to dump the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr listcrls for details.
uk: Процес GpgSM, який намагався створити дамп кешу CRL, передчасно завершив роботу через невідому помилку. Будь ласка, прочитайте інформацію, яку виводить команда gpgsm --call-dirmngr listcrls, щоб дізнатися більше.

en: The GpgSM process that tried to dump the certificate ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --dump-cert %1 for details.
uk: Процес GpgSM, який намагався створити дамп сертифіката, закінчився передчасно через невідому помилку. Будь ласка, прочитайте інформацію, яку виводить команда gpgsm --dump-cert %1, щоб дізнатися більше.

en: The GpgSM process that tried to import the CRL file ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr loadcrl <filename> for details.
uk: Процес GpgSM, який намагався імпортувати файл CRL, закінчився передчасно через невідому помилку. Будь ласка, прочитайте інформацію, яку виводить команда gpgsm --call-dirmngr loadcrl <назва_файла>, щоб дізнатися більше.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
uk: Сервер OpenPGP не підтримує вилучення сертифікатів.
    Будь ласка, перевірте, чи правильно встановлено програму.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected CMS certificates will be deleted.
uk: Сервер OpenPGP не підтримує вилучення сертифікатів.
    Будь ласка, перевірте, чи правильно встановлено програму.
    Буде вилучено лише вибрані сертифікати CMS.

[ctx: The algorithm and strength of encryption key]
en: Key material
uk: Матеріал ключа

en: The certificate has been revoked.
uk: Сертифікат було анульовано.

en: The certificate has been updated.
uk: Сертифікат оновлено.

en: The certificate has not changed.
uk: Сертифікат не змінено.

en: The certificate is part of a group. Deleting it may prevent this recipient from decrypting messages to: | The certificates are part of a group. Deleting them may prevent these recipients from decrypting messages to:
uk[0]: Ці сертифікати є частиною групи. Їх вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:
uk[1]: Ці сертифікати є частиною групи. Їх вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:
uk[2]: Ці сертифікати є частиною групи. Їх вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:
uk[3]: Цей сертифікат є частиною групи. Його вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:

en: The certificate is part of several groups. Deleting it may prevent the recipient from decrypting messages to: | The certificates are part of several groups. Deleting them may prevent the recipients from decrypting messages to:
uk[0]: Ці сертифікати є частиною декількох груп. Їх вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:
uk[1]: Ці сертифікати є частиною груп. Їх вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:
uk[2]: Ці сертифікати є частиною груп. Їх вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:
uk[3]: Цей сертифікат є частиною декількох груп. Його вилучення може спричинити неможливість для отримувачів розшифрувати повідомлення:

en: The certificate to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | All of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
uk[0]: Сертифікати, які ви вибрали для вилучення, є вашими власними. У них міститься інформація про особистий ключ, який потрібен для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цими сертифікатами, і тому їх не можна вилучати.
uk[1]: Сертифікати, які ви вибрали для вилучення, є вашими власними. У них міститься інформація про особистий ключ, який потрібен для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цими сертифікатами, і тому їх не можна вилучати.
uk[2]: Сертифікати, які ви вибрали для вилучення, є вашими власними. У них міститься інформація про особистий ключ, який потрібен для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цими сертифікатами, і тому їх не можна вилучати.
uk[3]: Сертифікат, який ви вибрали для вилучення, є вашим власним. У ньому міститься інформація про особистий ключ, який потрібен для розшифрування наступного обміну інформацією, зашифрованого з цим сертифікатом, і тому його не можна вилучати.

en: The clipboard does not appear to contain signed or encrypted text.
uk: Здається, у буфері немає жодного підписаного або зашифрованого тексту.

en: The existing key has the ID:
uk: Ідентифікатор наявного ключа:

en: The existing key has the fingerprint:
uk: Наявний ключ має такий відбиток:

en: The existing key has the key grip:
uk: Наявний ключ має прив'язку ключа (key grip):

en: The existing keys on this card will be <b>deleted</b> and replaced by new keys.
uk: Наявні ключі на цій картці буде <b>вилучено</b> і замінено новими ключами.

en: The following certificate was selected for deletion: | The following certificates were selected for deletion:
uk[0]: Ось список сертифікатів, позначених для вилучення:
uk[1]: Ось список сертифікатів, позначених для вилучення:
uk[2]: Ось список сертифікатів, позначених для вилучення:
uk[3]: Ось сертифікат, позначений для вилучення:

en: The following certificate will be deleted even though you did <b>not</b> explicitly select it (<a href="whatsthis://">Why?</a>): | The following certificates will be deleted even though you did <b>not</b> explicitly select them (<a href="whatsthis://">Why?</a>):
uk[0]: Ці сертифікати буде вилучено, навіть якщо ви <b>не</b><nl/> позначите їх явно (<a href="whatsthis://">пояснення</a>):
uk[1]: Ці сертифікати буде вилучено, навіть якщо ви <b>не</b><nl/> позначите їх явно (<a href="whatsthis://">пояснення</a>):
uk[2]: Ці сертифікати буде вилучено, навіть якщо ви <b>не</b><nl/> позначите їх явно (<a href="whatsthis://">пояснення</a>):
uk[3]: Цей сертифікати буд вилучено, навіть якщо ви <b>не</b><nl/> позначите його явно (<a href="whatsthis://">пояснення</a>):

en: The following errors and warnings were recorded:
uk: Було перекодовано такі помилки і попередження:

en: The issuer certificate could not be found locally.
uk: Не вдалося знайти локальну копію сертифіката видавця.

en: The matching certificate was imported successfully.
uk: відповідний сертифікат було успішно імпортовано.

[ctx: The placeholder is a date]
en: Same validity as the primary key (%1)
uk: Така сама чинність, як і в основного ключа (%1)

[ctx: The placeholders are dates]
en: Valid until (between %1 and %2):
uk: Строк дії (від %1 до %2):

en: The preview of colors is disabled because high-contrast mode is active.
uk: Попередній перегляд кольорів вимкнено, оскільки задіяно режим високої контрастності.

en: The process of creating a key requires large amounts of random numbers. This may require several minutes...
uk: Процедура створення ключа потребує значної кількості випадкових чисел. Вона може тривати декілька хвилин…

en: The public key can be used by others to verify your identity or encrypt to you.
uk: Відкритим ключем можуть скористатися інші для перевірки вашої особи або шифрування даних спеціально для вас.

en: The secret key is needed to decrypt or sign.
uk: Закритий ключ потрібен для розшифровування та підписування.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
uk: Параметри активного модуля було змінено.
    Застосувати зміни чи відкинути їх?

en: The type of this certificate (%1) is not supported by this Kleopatra installation.
uk: Тип цього сертифіката (%1) не підтримується встановленою версією Kleopatra.

en: There are still some background operations ongoing. These will be terminated when closing the window. Proceed?
uk: Все ще виконуються деякі фонові дії. Їх буде припинено, якщо ви закриєте вікно. Продовжувати?

en: There is a problem.
uk: Маємо проблему.

en: There was an error executing the GnuPG configuration self-check for %2:
      %1
    You might want to execute "gpgconf %3" on the command line.
uk: Під час виконання самоперевірки налаштувань GnuPG для %2 сталася помилка:
      %1
    Можливо, вам слід виконати з командного рядка команду «gpgconf %3».

en: This certificate is disabled
uk: Цей сертифікат вимкнено

en: This certificate is expired
uk: Строк дії цього сертифіката вичерпано

en: This certificate is revoked
uk: Цей сертифікат відкликано

en: This certificate is unusable
uk: Цей сертифікат непридатний до користування

[ctx: This error message is only shown on Windows when the socket to communicate with Windows Explorer could not be created. This often times means that the whole installation is buggy. e.g. GnuPG is not installed at all.]
en: <qt>The Kleopatra Windows Explorer Module could not be initialized.<br/>The error given was: <b>%1</b><br/>This likely means that there is a problem with your installation. Try reinstalling or contact your Administrator for support.<br/>You can try to continue to use Kleopatra but there might be other problems.</qt>
uk: <qt>Не вдалося ініціалізувати модуль Провідника Windows для Kleopatra.<br/>Повідомлення про помилку: <b>%1</b><br/>Ймовірно, це означає проблеми зі встановленим пакунком. Спробуйте встановити його повторно або зв'яжіться із адміністратором вашої системи для вирішення проблем.<br/>Ви можете продовжувати користуватися Kleopatra, але у роботі програми можуть виникати інші проблеми.</qt>

en: This is a list of URL schemes that shall be blocked by the application.
             This can be used to prevent the application from opening external applications for certain URLs.
uk: Це список схем адрес, які має бути заблоковано програмою.
     Можливістю блокування можна скористатися для запобігання відкриттю певних адрес у зовнішніх програмах.

en: This is a revocation certificate for the OpenPGP key:
uk: Це сертифікат відкликання для ключа OpenPGP:

en: This option enables interval checking of certificate validity. You can also choose the checking interval (in hours). Note that validation is performed implicitly whenever significant files in ~/.gnupg change. This option therefore only affects external factors of certificate validity.
uk: Цей параметр вмикає періодичну перевірку чинності сертифікатів. Ви можете також вибрати проміжок часу між перевірками (у годинах). Зауважте, що перевірка чинності безумовно відбувається, якщо змінено важливі файли у ~/.gnupg. Отже, цей параметр впливає лише на зовнішні чинники зміни чинності сертифікатів.

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
uk: Для цього параметра потрібна версія dirmngr >= 0.9.0

en: This setting specifies how many days a certification is valid by default, or, in other words, after how many days a new certification will expire. Set this to 0 for unlimited validity of certifications.
uk: Цей параметр визначає типову тривалість чинності сертифікації. Іншими словами, він визначає скільки днів буде чинною нова сертифікація. Встановіть значення 0, якщо тривалість чинності не обмежено.

en: This setting specifies how many days an OpenPGP key will be valid by default at creation or change of validity, or, in other words, after how many days the key will expire. Set this to 0 for unlimited validity. If this setting is not set or is set to a negative value, then new or extended OpenPGP keys will be valid for three years (possibly clamped to the allowed minimum or maximum validity period) by default.
uk: Цей параметр визначає типовий строк дії нового ключа OpenPGP при створенні або зміні чинності. Іншими словами, він визначає скільки днів ключ буде чинним. Якщо встановити значення 0, строк дії ключа буде необмеженим. Якщо для цього параметра не встановлено означення або встановлено від'ємне значення, типово, нові або подовжені ключі OpenPGP будуть чинними протягом трьох років (можливе обмеження мінімальним і максимальний періодами чинності).

en: This setting specifies the maximum number of days a user can choose for the validity period of OpenPGP certificates. It applies at key creation and change of validity. If this setting is not set or is set to a negative value, then unlimited validity is allowed.
uk: Цей параметр визначає максимальний кількість днів, яку користувач може вибрати для періоду чинності сертифікатів OpenPGP. Він застосовується при створенні або зміні чинності ключа. Якщо значення для параметра не встановлено або встановлено від'ємне значення, строк чинності не обмежуватиметься.

en: This setting specifies the minimum number of days a user can choose for the validity period of OpenPGP certificates. It applies at key creation and change of validity.
uk: Цей параметр визначає мінімальну кількість днів, яку користувач може вибрати для періоду чинності сертифікатів OpenPGP. Його буде застосовано при створенні або зміні чинності ключа.

en: This text is shown on the Welcome page replacing most of the standard text.
uk: Цей текст буде показано на сторінці вітання, він замінить більшість стандартного тексту.

en: This text will be shown above the email address field of OpenPGP certificates and as placeholder in that field for S/MIME certificates.
uk: Цей текст буде показано над полем адреси електронної пошти для сертифікатів OpenPGP та як заповнювач у відповідному полі сертифікатів S/MIME.

en: This text will be shown above the name field of OpenPGP certificates.
uk: Цей текст буде показано над полем назви сертифікатів OpenPGP.

en: This text will be used as placeholder text for the common name (CN) field of S/MIME certificates.
uk: Цей текст буде використано як текст-заповнювач для поля загальної назви (CN) сертифікатів S/MIME.

en: To avoid an accidental use of this file, a colon has been inserted
    before the 5 dashes below.  Remove this colon with a text editor
    before importing and publishing this revocation certificate.
uk: Щоб уникнути випадкового використання цього файла, перед п'ятьма
    дефісами нижче додано двокрапку. Вилучіть цю двокрапку у текстовому
    редакторі, перш ніж імпортувати або оприлюднювати цей сертифікат
    відкликання.

en: To:
uk: До:

[ctx: Tooltip information for symmetric encryption]
en: Additionally to the keys of the recipients you can encrypt your data with a password. Anyone who has the password can read the data without any secret key. Using a password is <b>less secure</b> then public key cryptography. Even if you pick a very strong password.
uk: Окрім ключів отримувачів, ви можете зашифрувати дані за допомогою пароля. Дані без додаткового ключа зможе прочитати будь-хто, у кого є пароль. Використання паролів є <b>менш безпечним</b> ніж криптографія за допомогою відкритих ключів, навіть якщо ви виберете дуже складний пароль.

en: Total number processed:
uk: Всього опрацьовано:

en: Transfer to smartcard
uk: Перенести на картку пам'яті

en: Trust Level
uk: Рівень надійності

en: Trust Root Certificate
uk: Встановити надійність кореневого сертифіката

en: Trust level:
uk: Рівень довіри:

en: Trusted introducer for:
uk: Довірений впроваджувач для:

en: Try to load S/MIME certificates from PKCS#15 smartcards
uk: Спробувати завантажити сертифікати S/MIME зі смарт-карток PKCS#15

en: UI Server commands and dialogs
uk: Команди і діалогові вікна сервера інтерфейсу користувача

en: URL schemes to block
uk: Схеми адреси для блокування

en: Unable to start process %1. Please check your installation.
uk: Неможливо запустити процес %1. Будь ласка, перевірте встановлені компоненти.

en: Unable to start process dirmngr. Please check your installation.
uk: Не вдалося запустити процес dirmngr. Будь ласка, перевірте, чи встановлено відповідні програми.

en: Unable to start process gpgsm. Please check your installation.
uk: Неможливо запустити процес gpgsm. Будь ласка, перевірте, чи встановлено відповідну програму.

en: Unchanged:
uk: Не змінено:

en: Unknown exception in Task::start()
uk: Невідоме виключення у Task::start()

en: Unknown value for WHAT
uk: Невідоме значення WHAT

en: Update Certificates
uk: Оновити сертифікати

en: Update selected certificates
uk: Оновити позначені сертифікати

en: Updated groups:
uk: Оновлені групи:

en: Updating...
uk: Оновлення…

en: Usable for Encryption
uk: Придатний для шифрування

en: Usable for Signing
uk: Придатний для підписування

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use it to revoke this key in case of a compromise or loss of
    the secret key.
uk: Скористайтеся ним для відкликання цього ключа, якщо його скомпрометовано
    або ви втратили закритий ключ до нього.

en: Use last-used values for the sign/encrypt configuration
uk: Останні використані значення з налаштувань підписування або шифрування

en: Use pgp as the default extension for generated OpenPGP files
uk: Використовувати для створених за допомогою OpenPGP файлів типовий суфікс назви

en: Use public key encryption only.
uk: Використовувати лише симетричне шифрування.

en: Use symmetric encryption only.
uk: Використовувати лише симетричне шифрування.

en: Use system HTTP proxy:
uk: Використовувати системний HTTP-проксі:

en: Use this command to create file archives.
uk: Використовувати цю команду для створення файлів архіву.

en: Use this proxy for HTTP requests:
uk: Для запитів HTTP використовувати проксі:

en: User ID '%1' certified with key %2
uk: Ідентифікатор користувача «%1» сертифіковано ключем %2

en: User ID:
uk: Ід. користувача:

en: User IDs
uk: Ідентифікатори користувачів

en: User IDs and certifications
uk: Ідентифікатори і сертифікації користувача

en: User cancel
uk: Скасовано користувачем

en: User canceled
uk: Скасовано користувачем

en: Using a business card.
uk: Використання бізнес-картки.

en: Valid from:
uk: Дійсний з:

[ctx: Valid until DATE]
en: Valid until %1
uk: Чинний до %1

en: Valid until:
uk: Чинний до:

[ctx: Valid until:]
en: unlimited
uk: без обмежень

en: Validate certificates online (OCSP)
uk: Перевіряти сертифікати у мережі (OCSP)

en: Value of EMAIL
uk: Значення EMAIL

en: Value of NAME
uk: Значення NAME

[ctx: Verification of a detached signature in progress. The first file contains the data.The second file is the signature file.]
en: Verifying <filename>%1</filename> with <filename>%2</filename>...
uk: Перевіряємо <filename>%1</filename> за допомогою <filename>%2</filename>…

en: Verify Checksum Files Error
uk: Помилка під час перевірки файлів контрольних сум

en: Verify Checksum Files...
uk: Перевірити файли контрольних сум…

en: Verify the fingerprint, mark the user IDs you want to certify, and select the key you want to certify the user IDs with.<br><i>Note: Only the fingerprint clearly identifies the key and its owner.</i>
uk: Перевірте відбиток, позначте ідентифікатори користувачів, які ви хочете сертифікувати, і виберіть ключ, яким ви хочете сертифікувати ідентифікатори користувачів.<br><i>Зауваження: ключ та його власника явним чином ідентифікує лише відбиток.</i>

en: Verifying %1...
uk: Перевірка %1…

en: Verifying checksums (%2) in %1
uk: Перевірка контрольних сум (%2) у %1

en: Verifying signature %1...
uk: Перевірка підпису %1…

en: When encrypting multiple files or a folder Kleopatra creates an encrypted archive with this command.
uk: За допомогою цієї команди Kleopatra створює архів під час шифрування декількох файлів або теки.

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first found DP entry is used.  With this option, all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
uk: Для відшукання місця, де знаходиться CRL, сертифікат, який слід перевірити, зазвичай, містить те, що відоме як записи «Точок розподілу CRL» (DP), які є адресами URL, що описують спосіб доступ до потрібного CRL. Буде використано перший же знайдений запис DP. За використання цього параметра всі записи, що використовують схему LDAP, буде проігноровано під час пошуку потрібної DP.

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first-found DP entry is used.  With this option, all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
uk: Для відшукання місця, де знаходиться CRL, сертифікат, який слід перевірити, зазвичай, містить те, що відоме як записи «Точок розподілу CRL» (DP), які є адресами URL, що описують спосіб доступ до потрібного CRL. Буде використано перший же знайдений запис DP. За використання цього параметра всі записи, що використовують схему HTTP, буде проігноровано під час пошуку потрібної DP.

en: X.509 Directory Services
uk: Служби каталогу X.509

[ctx: X.509 certificate DN (validity, created: date)]
en: %1 (%2, created: %3)
uk: %1 (%2, створено: %3)

en: You are about to revoke the following certification: | You are about to revoke the following %1 certifications:
uk[0]: Ви наказали програмі відкликати таку %1 сертифікацію:
uk[1]: Ви наказали програмі відкликати такі %1 сертифікації:
uk[2]: Ви наказали програмі відкликати такі %1 сертифікацій:
uk[3]: Ви наказали програмі відкликати таку сертифікацію:

en: You are not allowed to create S/MIME certificate signing requests.
uk: У вас немає прав для створення запитів щодо підписування сертифікатів S/MIME.

en: You can use this to add additional info to a certification.
uk: Цим пунктом ви можете скористатися для додавання відомостей щодо сертифікації.

en: You can use this to certify a trusted introducer for a domain.
uk: Можете скористатися цим пунктом для сертифікування надійного впроваджувача даних для домену.

en: You can use this to set an expiration date for a certification.
uk: Ви можете скористатися цим полем для встановлення строку дії сертифікації.

en: You cannot revoke any certifications of this key.
uk: Ви не можете відкликати жодної сертифікації цього ключа.

en: You cannot revoke any certifications of this user ID. | You cannot revoke any certifications of these user IDs.
uk[0]: Ви не можете відкликати жодної сертифікації цих ідентифікаторів користувачів.
uk[1]: Ви не можете відкликати жодної сертифікації цих ідентифікаторів користувачів.
uk[2]: Ви не можете відкликати жодної сертифікації цих ідентифікаторів користувачів.
uk[3]: Ви не можете відкликати жодної сертифікації цього ідентифікатора користувача.

en: You cannot revoke any of the certifications of this user ID. Select any of the certifications for details.
uk: Ви не можете відкликати сертифікації для цього ідентифікатора користувача. Виберіть якусь із сертифікацій, щоб переглянути подробиці.

en: You cannot revoke this certification because it wasn't made with one of your keys (or the required secret key is missing).
uk: Цей сертифікат не можна відкликати, оскільки його не було створено за допомогою одного з ваших ключів (або у програми немає доступу до потрібного закритого ключа).

en: You cannot revoke this certification.
uk: Не можна відкликати цю сертифікацію.

en: You have to select different filenames for different protocols.
uk: Вам слід вибрати різні назви файлів для різних протоколів.

en: You need to select a signing certificate to proceed.
uk: Щоб продовжити, вам слід вибрати сертифікат для підписування.

en: You need to select an OpenPGP signing certificate and an S/MIME signing certificate to proceed.
uk: Далі, вам слід вибрати сертифікат для підписування OpenPGP і сертифікат для підписування S/MIME.

en: You need to select an OpenPGP signing certificate to proceed.
uk: Вам слід вибрати сертифікат для підписування OpenPGP, щоб продовжувати.

en: You need to select an S/MIME signing certificate to proceed.
uk: Вам слід вибрати сертифікат для підписування S/MIME, щоб продовжувати.

en: You need to set a PIN before you can use the certificates.
uk: Перш ніж користуватися сертифікатами, вам слід встановити пінкод.

en: You will be asked for a passphrase to protect that file during key generation.
uk: Під час створення ключа програма попросить вас ввести пароль для захисту файла.

[ctx: as in: can be used for ...]
en: qualified signatures
uk: придатні підписи

en: authenticate
uk: автентифікувати

en: authentication
uk: розпізнавання

[ctx: base name of an archive file, e.g. archive.zip or archive.tar.gz]
en: archive
uk: архів

en: cannot use argument passing on standard input for unpack-command
uk: Не вдалося використати параметр, переданий через стандартний вхідний потік даних до команди розпакування

en: certification
uk: посвідчення

en: certify
uk: сертифікувати

[ctx: default name for new group of keys]
en: New Group
uk: Нова група

[ctx: description of filename filter]
en: All Files
uk: усі файли

[ctx: description of filename filter]
en: Secret Key Backup Files
uk: Файли резервних копій закритого ключа

[ctx: description of filename filter]
en: Secret Key Files
uk: Файли закритих ключів

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file"]
en: Output of %1
uk: Вивід %1

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file1 ..."]
en: Output of %1 ...
uk: Вивід %1 …

en: encrypt
uk: зашифрувати

en: encryption
uk: шифрування

[ctx: file name (imported with gpg/gpgsm)]
en: %1 (imported with %2)
uk: %1 (імпортовано за допомогою %2)

[ctx: filename filter like Certificate Groups (*.foo)]
en: Certificate Groups (*%1)
uk: Групи сертифікатів (*%1)

[ctx: groups of keys]
en: groups
uk: групи

en: hour
uk: година

en: invalid mode: "%1"
uk: некоректний режим: «%1»

en: invalid protocol "%1"
uk: некоректний протокол «%1»

[ctx: key is 'offline key', i.e. secret key is not stored on this computer]
en: offline
uk: поза мережею

[ctx: label:checkbox]
en: Show only my own certifications
uk: Показати лише ваші власні сертифікації

en: multiple instances
uk: декілька екземплярів

en: never
uk: ніколи

en: no proxy
uk: без проксі

[ctx: not applicable]
en: n/a
uk: н/д

en: not properly installed
uk: неправильно встановлено

en: not reachable
uk: недоступний

en: not set
uk: не встановлено

en: not supported
uk: не підтримується

[ctx: number, operation description]
en: Operation %1: %2
uk: Дія %1: %2

en: on this computer
uk: на цьому комп'ютері

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
uk: Невдача

en: sign
uk: підписати

en: signing
uk: підписування

en: smart card
uk: картка пам'яті

[ctx: smart card <serial number>]
en: smart card %1
uk: картка пам'яті %1

[ctx: smartcard application - serial number of smartcard]
en: %1 - %2
uk: %1 – %2

en: test results
uk: результати тестів

[ctx: text for screen readers]
en: recipient key
uk: ключ отримувача

[ctx: text for screen readers for an empty email address]
en: no email
uk: немає адреси ел.пошти

[ctx: text for screen readers for an unknown email]
en: unknown email
uk: невідома адреса ел.пошти

[ctx: text for screen readers for an unknown name]
en: unknown name
uk: невідоме ім'я

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field must be filled out]
en: required
uk: обов'язкове

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field, has an error]
en: invalid entry
uk: некоректний запис

[ctx: title:window]
en: Add User ID
uk: Додати ідентифікатор користувача

[ctx: title:window]
en: Create S/MIME Certificate Signing Request
uk: Створення запиту щодо підписування сертифіката S/MIME

[ctx: title:window]
en: Revoke Certificate
uk: Відкликання сертифіката

en: too old
uk: застарий

en: unexpected error
uk: неочікувана помилка

en: unknown exception caught
uk: отримано невідоме виключення

en: unknown problem
uk: невідома проблема

[ctx: unknown storage location]
en: unknown
uk: невідомий
