libkleopatra - en to lv translation catalogue (503 entries)

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The signature <b>is not</b> %1.
lv: Paraksts <b>nav</b> %1.

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The signature is %1
lv: Paraksts ir %1

en: %1-bit %2
lv: %1 bitu %2

en: %1-bit %2 (secret key available)
lv: %1 bitu %2 (pieejama slepenā atslēga)

en: '%1' empty or not found
lv: „%1“ ir tukšs vai nav atrasts

en: '%1' entry is empty/missing
lv: „%1“ ieraksts ir tukšs/iztrūkstošs

en: '%1' too complex (would need shell)
lv: „%1“ ir pārāk sarežģīta komanda (tai būtu vajadzīga čaula)

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
lv: „file-patterns“ ieraksts ir tukšs/iztrūkstošs

en: 'id' entry is empty/missing
lv: „ID“ ieraksts ir tukšs/iztrūkstošs

en: 'output-file' entry is empty/missing
lv: „output-file“ ieraksts ir tukšs/iztrūkstošs

[ctx: (validity, protocol, creation date)]
en: (%1, %2, created: %3)
lv: (%1, %2, izveidots: %3)

en: 0 - None
lv: 0 — nekas

en: 1 - Basic
lv: 1 — pamata

[ctx: 1 is a date]
en: Signature created on %1 using an unknown certificate with fingerprint %2
lv: Paraksts ir izveidots %1, izmantojot nezināmu sertifikātu ar digitālo nospiedumu %2

[ctx: 1 is a date]
en: Signature created on %1 with certificate: %2
lv: Paraksts ir izveidots %1 ar sertifikātu: %2

en: 1 server configured | %1 servers configured
lv[0]: konfigurēts %1 serveris
lv[1]: konfigurēti %1 serveri
lv[2]: konfigurēts %1 serveru

en: 2 - Verbose
lv: 2 — informatīvs

en: 3 - More Verbose
lv: 3 — vēl informatīvāks

en: 4 - All
lv: 4 — viss

[ctx: <b>User ID of certificate</b> (serial number serial no. of certificate)]
en: <b>%1</b> (serial number %2)
lv: <b>%1</b> (sērijas numurs %2)

[ctx: <b>User ID of key</b> (Key ID key ID of key in hex notation)]
en: <b>%1</b> (Key ID 0x%2)
lv: <b>%1</b> (Atslēgas ID 0x%2)

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%1</p><p>termiņš beidzās pirms mazāk nekā vienas dienas.</p>

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%1</p><p>expires today.</p>
lv: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>„OpenPGP“ atslēgas priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Jūsu S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>S/MIME sertifikāta priekš</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%2</b></p><p>jūsu S/MIME sertifikātam</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%2</b></p><p>jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikātam</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%2</b></p><p>jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikātam</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Starpnieka CA sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%2</b></p><p>S/MIME sertifikātam</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%2</b></p><p>jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikātam</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%2</b></p><p>jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikātam</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā vienas dienas.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš S/MIME sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikātam</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikātam</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikātam</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikātam</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikātam</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikātam</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Saknes sertifikāta</p><p align=center><b>%3</b></p><p>priekš jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%1</p><p>termiņš beidzās pirms mazāk nekā vienas dienas.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%1</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%1</p><p>termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu „OpenPGP“ šifrēšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%1</p><p>termiņš beidzās pirms mazāk nekā vienas dienas.</p>

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%1</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%1</p><p>termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu „OpenPGP“ parakstīšanas atslēgas</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu S/MIME šifrēšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
lv: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%1</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms mazāk nekā dienas.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
lv[0]: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzās pirms %1 dienām.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
lv: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta </p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas šodien.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
lv[0]: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.</p>
lv[1]: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>
lv[2]: <p>Jūsu S/MIME parakstīšanas sertifikāta</p><p align=center>%2</p><p>derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.</p>

en: <placeholder>none</placeholder>
lv: <placeholder>nav</placeholder>

en: <placeholder>unknown</placeholder>
lv: <placeholder>nezināms</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt><p>Gadījās kļūda, mēģinot no aizmugursistēmas ielādēt atslēgas:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
lv: <qt><p>Ja atzīmēsiet šo, jūsu izvēle tiks saglabāta un vairs netiks vaicāts.</p></qt>

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
lv[0]: <qt>%1 aizmugursistēma atgrieza aprautu izvadu.<p>Ne visas pieejamās atslēgas ir parādītas</p></qt>
lv[1]: <qt>%1 aizmugursistēmas atgrieza aprautu izvadu.<p>Ne visas pieejamās atslēgas ir parādītas</p></qt>
lv[2]: <qt>%1 aizmugursistēmas atgrieza aprautu izvadu.<p>Ne visas pieejamās atslēgas ir parādītas</p></qt>

[ctx: @action:button]
en: &Copy to Clipboard
lv: &Kopēt starpliktuvē

[ctx: @action:button]
en: &Reread Keys
lv: &No jauna nolasīt atslēgas

[ctx: @action:button]
en: &Save to Disk...
lv: &Saglabāt diskā...

[ctx: @action:button]
en: &Start Certificate Manager
lv: Palaist &sertifikātu pārvaldnieku

[ctx: @action:button]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @action:button]
en: Change...
lv: Mainīt...

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button]
en: Diagnostics
lv: Diagnostika

[ctx: @action:button]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:button]
en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

[ctx: @action:button]
en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

[ctx: @action:button]
en: Move to Bottom
lv: Pārvietot uz apakšu

[ctx: @action:button]
en: Move to Top
lv: Pārvietot uz augšu

[ctx: @action:button]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button]
en: Search for &External Certificates
lv: Meklēt ā&rējos sertifikātus

[ctx: @action:button]
en: Show Details
lv: Rādīt informāciju

[ctx: @action:button]
en: Show Matching Keys
lv: Rādīt sakrītošās atslēgas

[ctx: @action:button The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
lv: Rādīt audita žurnālu

[ctx: @action:button short for 'Show all keys']
en: Show All
lv: Rādīt visas

[ctx: @info]
en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

[ctx: @info]
en: GnuPG provides support for OpenPGP/LibrePGP and S/MIME.
lv: „GnuPG“ atbalsta „OpenPGP“/„LibrePGP“ un S/MIME.

[ctx: @info]
en: Libgcrypt is a general purpose cryptographic library.
lv: „Libgcrypt“ ir kriptogrāfijas bibliotēka vispārīgam lietojumam.

[ctx: @info]
en: The date cannot be changed.
lv: Datumu mainīt nevar.

[ctx: @info ... between <a date> and <another date>.]
en: Enter a date between %1 and %2.
lv: Ievadiet datumu no %1 līdz %2.

[ctx: @info Used as error message for a required text input]
en: Enter a value.
lv: Ievadiet vērtību.

[ctx: @info Used as generic error message for a text input]
en: Enter a value in the correct format.
lv: Norādiet vērtību pareizā formātā.

[ctx: @info the compliance of the key with certain requirements is unknown]
en: unknown
lv: nezināma

[ctx: @info the expiration date of the key is unknown]
en: unknown
lv: nezināms

[ctx: @info:label]
en: Error: Enter a hostname in the correct format, like ldap.example.com.
lv: Kļūda: ievadiet datora nosaukumu korektā formātā, piemēram, „ldap.example.com“.

[ctx: @info:tooltip]
en: <b>(Optional, can usually be left empty)</b> Enter the base DN for this LDAP server to limit searches to only that subtree of the directory.
lv: <b>(Neobligāts, var atstāt tukšu)</b> Norādiet pamata DN šim LDAP serveris, lai ierobežotu meklēšanu tikai līdz attiecīgajam direktorija apakškokam.

[ctx: @info:tooltip]
en: <b>(Optional, the default is fine in most cases)</b> Pick the port number the directory service is listening on.
lv: <b>(Neobligāts, parasti der noklusējuma)</b> Norādiet direktorija pakalpojuma porta numuru.

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>Select the smart card reader that GnuPG shall use.<list><item>The first item will make GnuPG use the first reader that is found.</item><item>The last item allows you to enter a custom reader ID or reader port number.</item><item>All other items represent readers that were found by GnuPG.</item></list></para>
lv: <para>Atlasiet viedkaršu lasītāju, ko „GnuPG“ izmantot.<list><item>Pirmais vienums liks „GnuPG“ izmantot pirmo atrasto lasītāju.</item><item>Pēdējais vienums ļauj norādīt pielāgotu lasītāja ID vai lasītāja pieslēgvietas numuru.</item><item>Visi pārējie vienumi ir „GnuPG“ atrastie lasītāji.</item></list></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Authenticate to the LDAP server with your LDAP credentials.
lv: Autentificēties LDAP serverī ar jūsu  LDAP pierakstīšanās datiem.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear
lv: Notīrīt

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add a directory service provided by an LDAP server.
lv: Klikšķiniet, lai pievienotu direktoriju pakalpojumu, ko nodrošina LDAP serveris.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add a directory service.
lv: Klikšķiniet, lai pievienotu direktoriju pakalpojumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to edit the selected service.
lv: Klikšķiniet, lai rediģēto atlasīto pakalpojumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to remove the selected service.
lv: Klikšķiniet, lai noņemtu atlasīto pakalpojumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to use a directory service running on your Active Directory. This works only on Windows and requires GnuPG 2.2.28 or later.
lv: Klikšķiniet, lai izmantotu direktoriju pakalpojumu, kas darbojas ar jūsu „Active Directory“. Tas darbojas tikai ar „Windows“ operētājsistēmu un tā darbībai nepieciešama „GnuPG“ 2.2.28. versija vai jaunāka.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the name or IP address of the server hosting the directory service.
lv: Ievadiet servera, kurā mitinās direktoriju pakalpojums, nosaukumu vai IP adresi.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter your LDAP user resp. Bind DN for authenticating to the LDAP server.
lv: Norādiet savu LDAP lietotāju. Sasaistiet DN autentifikācijai ar LDAP serveri.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter your password for authenticating to the LDAP server.<nl/><warning>The password will be saved in the clear in a configuration file in your home directory.</warning>
lv: Norādiet savu paroli autentifikācijai LDAP serverī.<nl/><warning>Parole tiks saglabāta viegli lasāmā veidā konfigurācijas datnē jūsu mājas mapē.</warning>

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter additional flags that are not yet (or no longer) supported by Kleopatra. For example, older versions of GnuPG use <code>ldaps</code> to request a TLS secured connection.
lv: Te varat norādīt papildu karogus, ko „Kleopatra“ vēl (vai vairs) neatbalsta. Piemēram, vecākas „GnuPG“ versijas izmanto <code>ldaps</code>, lai pieprasītu ar TLS nodrošinātu savienojumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: On Windows, authenticate to the LDAP server using the Active Directory with the current user.
lv: Ja izmantojat „Windows“, autentificējieties LDAP serverī, izmantojot „Active Directory“ ar pašreizējo lietotāju.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open file dialog
lv: Atvērt datnes lodziņu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show all keys
lv: Rādīt visas atslēgas

[ctx: @info:tooltip]
en: Show certificate list
lv: Rādīt sertifikātu sarakstu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show keys matching the email address
lv: Rādīt atslēgas, kas sakrīt ar e-pasta adresi

[ctx: @info:tooltip]
en: Some of the certificates in this group cannot be used for encryption. Using this group can lead to unexpected results.
lv: Dažus no sertifikātiem šajā grupā nevar izmantot šifrēšanai. Šīs grupas izmantošana var nest neatbilstošus rezultātus.

[ctx: @info:tooltip]
en: This group does not contain any keys.
lv: Šī grupa nesatur nevienu atslēgu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Use GnuPG's default to connect to the LDAP server. By default, GnuPG 2.3 and earlier use a plain, not TLS secured connection. <b>(Not recommended)</b>
lv: Izmantoto „GnuPG“ noklusējumu, lai pievienotos LDAP serverim. Pēc noklusējuma „GnuPG“ 2.3 un agrāki izmanto vienkārša teksta (ne ar TLS nodrošinātu) savienojumu. <b>(Nav ieteicams</b>

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a TLS secured connection through which the connection to the LDAP server is tunneled. <b>(Not recommended)</b>
lv: Izmantot ar TLS nodrošinātu savienojumu, caur kuru tiek tunelēts savienojums ar LDAP serveri. <b>(Nav ieteicams)</b>

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a plain, not TLS secured connection to connect to the LDAP server. <b>(Not recommended)</b>
lv: Savienojumam ar LDAP serveri izmantot vienkārša teksta, ne TLS nodrošinātu savienojumu. <b>(Nav ieteicams)</b>

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a standard TLS secured connection (initiated with STARTTLS) to connect to the LDAP server. <b>(Recommended)</b>
lv: Izmantot ar TLS nodrošinātu savienojumu (uzsākts ar STARTTLS), lai savienotos ar LDAP serveri. <b>Ieteiceams</b>

[ctx: @info:tooltip]
en: Use an anonymous LDAP server that does not require authentication.
lv: Izmantojiet anonīmu LDAP serveri, kas nepieprasa autentifikāciju.

[ctx: @info:tooltip for No Key selected for a specific recipient.]
en: Do not select a key for this recipient.<br/><br/>The recipient will receive the encrypted email, but it can only be decrypted with the other keys selected in this dialog.
lv: Neatlasīt atslēgu šim saņēmējam.<br/><br/>Saņēmējs saņems šifrētu e-pasta vēstuli, bet to varēs atšifrēt tikai ar citām atslēgām, kas ir atlasītas šajā lodziņā.

[ctx: @info:tooltip for a 'Generate new key pair' action in a combobox when a user does not yet have an OpenPGP or S/MIME key.]
en: Generate a new key using your email address.<br/><br/>The key is necessary to decrypt and sign emails. You will be asked for a passphrase to protect this key and the protected key will be stored in your home directory.
lv: Ģenerēt jaunu atslēgu, izmantojot e-pasta adresi.<br/><br/>Atslēga ir nepieciešama, lai atšifrētu un parakstītu e-pasta vēstules. Jums lūgs ierakstīt paroli, kas aizsargās šo atslēgu, bet aizsargātā atslēga tiks glabāta jūsu mājas mapē.

[ctx: @info:tooltip for not selecting a key for signing.]
en: The email will not be cryptographically signed.
lv: Šī e-pasta vēstule netiks kriptogrāfiski parakstīta.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to add a directory service to the list of services. The change will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
lv: Klikšķiniet, lai servisu sarakstam pievienotu direktoriju servisu. Izmaiņas stāsies spēkā tikai pēc konfigurācijas loga apstiprināšanas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to edit the settings of the currently selected directory service. The changes will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai rediģētu pašreiz atlasīta direktorija pakalpojumu. Izmaiņas stāsies spēkā tikai pēc konfigurācijas lodziņa apstiprināšanas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to remove the currently selected directory service. The change will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
lv: Klikšķiniet, lai noņemtu atlasīto direktoriju pakalpojumu. Izmaiņas stāsies spēkā tikai pēc konfigurācijas lodziņa apstiprināšanas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is a list of all directory services that are configured for use with X.509.
lv: Šis ir visu direktoriju pakalpojumu saraksts, kas ir konfigurēti izmantošanai ar X.509 un „OpenPGP“.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom reader ID or port number
lv: Pielāgots lasītāja ID vai pieslēgvietas numurs

[ctx: @item:inlistbox]
en: Default reader
lv: Noklusējuma lasītājs

[ctx: @item:inlistbox]
en: One year from now
lv: Viens gads no šī brīža

[ctx: @item:inlistbox]
en: Three years from now
lv: Trīs gadi no šī brīža

[ctx: @item:inlistbox]
en: Two years from now
lv: Divi gadi no šī brīža

[ctx: @label]
en: Directory services
lv: Direktoriju pakalpojumi

[ctx: @label]
en: Email address
lv: E-pasta adrese

[ctx: @label]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @label ... (between <a date> and <another date>):]
en: Valid until (between %1 and %2):
lv: Derīgs līdz (starp %1 un %2):

[ctx: @label Valid until (<a date>):]
en: Valid until (%1):
lv: Derīgs līdz (%1):

[ctx: @label label text (required)]
en: %1 (required)
lv: %1 (nepieciešams)

[ctx: @label:listbox Reader for smart cards]
en: Reader to connect to
lv: Lasītājs, pie kura pievienot

[ctx: @label:textbox]
en: &Search for:
lv: &Meklēt:

[ctx: @label:textbox]
en: Available attributes:
lv: Pieejamie atribūti:

[ctx: @label:textbox]
en: Current attribute order:
lv: Pašreizējā atribūtu kārtība:

[ctx: @label:textbox]
en: Encryption keys:
lv: Šifrēšanas atslēgas:

[ctx: @label:textbox]
en: Encryption preference:
lv: Šifrēšanas priekšroka:

[ctx: @label:textbox]
en: Recipient:
lv: Saņēmējs:

[ctx: @label:textbox]
en: Set the debugging level to
lv: Iestatīt atkļūdošanas līmeni uz

[ctx: @label:textbox]
en: The following keys will be used for encryption:
lv: Šifrēšanai tiks izmantotas šīs atslēgas:

[ctx: @label:textbox]
en: Your keys:
lv: Jūsu atslēgas:

[ctx: @option:check]
en: &Remember choice
lv: &Atcerēties izvēli

[ctx: @option:check]
en: Set up this key for shared usage in teams
lv: Iestatīt šo atslēgu kopīgotai lietošanai komandās

[ctx: @title:column]
en: Algorithm
lv: Algoritms

[ctx: @title:column]
en: Certification Trust
lv: Sertifikāta uzticamība

[ctx: @title:column]
en: E-Mail
lv: E-pasts

[ctx: @title:column]
en: Fingerprint
lv: Digitālais nospiedums

[ctx: @title:column]
en: Issuer
lv: Izdevējs

[ctx: @title:column]
en: Key ID
lv: Atslēgas ID

[ctx: @title:column]
en: Keygrip
lv: Atslēgas satvere

[ctx: @title:column]
en: Last Update
lv: Pēdējais atjauninājums

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Vārds

[ctx: @title:column]
en: Origin
lv: Izcelsme

[ctx: @title:column]
en: Protocol
lv: Protokols

[ctx: @title:column]
en: Serial Number
lv: Sērijas numurs

[ctx: @title:column]
en: Status
lv: Statuss

[ctx: @title:column]
en: Tags
lv: Birkas

[ctx: @title:column]
en: Valid From
lv: Derīgs no

[ctx: @title:column]
en: Valid Until
lv: Derīgs līdz

[ctx: @title:menu]
en: View Columns
lv: Skatīt kolonnas

[ctx: @title:window]
en: Certificate Manager Error
lv: Sertifikātu pārvaldnieka kļūda

[ctx: @title:window]
en: Configure Directory Services
lv: Konfigurēt direktorija servisu

[ctx: @title:window]
en: Edit Directory Service
lv: Rediģēt direktoriju pakalpojumu

[ctx: @title:window]
en: Encryption Key Approval
lv: Šifrēšanas atslēgas apstiprināšana

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @title:window]
en: File Save Error
lv: Datnes saglabāšanas kļūda

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Audit Log Viewer
lv: „GnuPG“ audita žurnāla skatītājs

[ctx: @title:window]
en: Information
lv: Informācija

[ctx: @title:window]
en: Key Listing Failed
lv: Neizdevās uzskaitīt atslēgas

[ctx: @title:window]
en: Key generation
lv: Atslēgas ģenerēšana

[ctx: @title:window]
en: LDAP Directory Service
lv: LDAP direktoriju pakalpojums

[ctx: @title:window]
en: No GnuPG Audit Log
lv: Nav „GnuPG“ audita žurnāla

[ctx: @title:window]
en: Operation Failed
lv: Darbība neizdevās

[ctx: @title:window]
en: Security approval
lv: Drošības apstiprinājums

[ctx: @title:window]
en: System Error
lv: Sistēmas kļūda

[ctx: @title:window]
en: View GnuPG Audit Log
lv: Skatīt „GnuPG“ audita žurnālu

en: Active Directory
lv: „Active Directory“

en: Add
lv: Pievienot

en: Add to current attribute order
lv: Pievienot pašreizējai atribūtu kārtībai

en: Additional flags:
lv: Papildu karogi:

en: Advanced Settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Advanced options
lv: Papildu iestatījumi

[ctx: All Certificates]
en: All
lv: Visi

en: All User IDs are certified.
lv: Visi lietotāja ID ir sertificēti.

en: All certificates (except disabled ones)
lv: Visi sertifikāti (izņemot izslēgtos)

en: All keys are certified.
lv: Visas atslēgas ir sertificētas.

en: All others
lv: Visi pārējie

en: Always Ask
lv: Vienmēr vaicāt

en: Always Encrypt
lv: Vienmēr šifrēt

en: Always Encrypt If Possible
lv: Šifrēt, kad vien iespējams

en: Always Encrypt with This Key
lv: Vienmēr šifrēt ar šo atslēgu

en: Always Sign
lv: Vienmēr parakstīt

en: Always Sign If Possible
lv: Parakstīt, kad vien iespējams

en: An error occurred importing this certificate: %1
lv: Kļūda, importējot šo sertifikātu: %1

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
lv: Gadījās kļūda, mēģinot iegūt „GnuPG“ audita žurnālu:
    %1

en: Anonymous
lv: Anonīms

en: Any
lv: Jebkāds

en: Any OpenPGP
lv: Jebkāds „OpenPGP“

en: Any S/MIME
lv: Jebkāds S/MIME

[ctx: As in 'this user ID is not certified']
en: not certified
lv: nav sertificēts

[ctx: As in 'this user ID is valid.']
en: certified
lv: sertificēts

[ctx: As in all keys are valid.]
en: all certified
lv: visas ir sertificētas

[ctx: As in all user IDs are valid.]
en: certified
lv: sertificēts

[ctx: As in not all keys are valid.]
en: not all certified
lv: ne visas ir sertificētas

[ctx: As in not all user IDs are valid.]
en: not certified
lv: nav sertificēts

en: Ask
lv: Vaicāt

en: Ask Whenever Encryption is Possible
lv: Vaicāt vienmēr, kad šifrēšana ir iespējama

en: Ask Whenever Possible
lv: Vaicāt, kad vien iespējams

en: Authenticate
lv: Autentificēt

en: Authenticate via Active Directory
lv: Autentificēties caur „Active Directory“

en: Authenticate via Active Directory (requires GnuPG 2.2.28 or later)
lv: Autentificēties caur „Active Directory“ (nepieciešama „GnuPG“ 2.2.28. versija vai jaunāka)

en: Authenticate with user and password
lv: Autentificēties ar lietotāju un paroli

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Bad policy
lv: Nederīga politika

en: Bad signature
lv: Nederīgs paraksts

en: Bad signature by %1: %2
lv: Slikts paraksts no %1: %2

en: Bad signature by an unknown certificate: %1
lv: Slikts paraksts no nezināma sertifikāta: %1

en: Bad signature by unknown certificate %1: %2
lv: Nederīgs paraksts no nezināma sertifikāta %1: %2

en: Base DN:
lv: Pamata DN:

en: Business category
lv: Biznesa kategorija

en: CRL missing
lv: CRL trūkst

en: CRL too old
lv: CRl ir par vecu

en: Cannot use both %f and | in '%1'
lv: Ar „%1“ nevar reizē izmantot %f un |

[ctx: Caption for signing key selection]
en: Confirm identity '%1' as:
lv: Apstiprināt identitāti „%1“ kā:

en: Caught unknown exception in group %1
lv: Notverts nezināms izņēmums grupā „%1“

en: Certificate is not available
lv: Sertifikāts nav pieejams

en: Certificates for which all user IDs are certified (except disabled ones)
lv: Sertifikāti, kuriem visi lietotāja ID ir sertificēti (izņemot izslēgtos sertifikātus)

en: Certificates for which not all user IDs are certified (except disabled ones)
lv: Sertifikāti, kuriem ne visi lietotāja ID ir sertificēti (izņemot izslēgtos sertifikātus)

en: Certificates for which the primary user ID is certified (except disabled ones)
lv: Sertifikāti, kuriem primārais lietotāja ID ir sertificēts (izņemot izslēgtos)

en: Certificates for which the primary user ID is not certified (except disabled ones)
lv: Sertifikāti, kuriem primārais lietotāja ID nav sertificēts (izņemot izslēgtos sertifikātus)

en: Certificates that are not fully certified and that you may want to certify yourself (except disabled ones)
lv: Sertifikāti, kas nav pilnībā sertificēti un kurus jūs varētu gribēt sertificēt saviem spēkiem (izņemot izslēgtos sertifikātus)

[ctx: Certificates to certify by the user]
en: To Certify
lv: Sertificēšanai

en: Certification trust
lv: Sertifikāta uzticamība

[ctx: Certified Certificates]
en: Certified
lv: Sertificēti

[ctx: Certifies this key as fully trusted introducer for 'domain name'.]
en: Certifies this key as fully trusted introducer for '%1'.
lv: Apliecina šo atslēgu kā pilnībā uzticamu iepazīstinātāju domēnam „%1“.

[ctx: Certifies this key as partially trusted introducer for 'domain name'.]
en: Certifies this key as partially trusted introducer for '%1'.
lv: Apliecina šo atslēgu kā daļēji uzticamu iepazīstinātāju domēnam „%1“.

en: Certify
lv: Sertificēt

en: Certifying User IDs
lv: Apliecinošā lietotāja ID

en: Checking selected keys...
lv: Pārbauda atlasītās atslēgas...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
lv: Izvēlieties datni, kurā saglabāt „GnuPG“ audita datni

en: Common name
lv: Parastais vārds

[ctx: Compliance of key]
en: Compliance
lv: Saderība

en: Connection Security
lv: Savienojuma drošība

en: Connection Security (requires GnuPG 2.2.28 or later)
lv: Savienojuma drošība (nepieciešama „GnuPG“ 2.2.28. versija vai jaunāka)

en: Could not save to file "%1": %2
lv: Neizdevās saglabāt datnē „%1“: %2

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
lv: Neizdevās palaist sertifikātu pārvaldnieku. Pārbaudiet -instalāciju.

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Do not sign this email
lv: Neparakstīt šo e-pasta vēstuli

en: Do not use a TLS secured connection
lv: Neizmantot TLS nodrošinātu savienojumu

en: Domain component
lv: Domēna komponente

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Email
lv: E-pasta adrese

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Encrypt
lv: Šifrēt

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
lv: Šifrēt, kad vien iespējams

en: Encrypt to others:
lv: Šifrēt citiem:

[ctx: Encrypt to self (email address):]
en: Encrypt to self (%1):
lv: Šifrēt sev (%1):

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: Encrypts the secret key with an unrecoverable passphrase. You will be asked for the passphrase during key generation.
lv: Šifrē slepeno atslēgu ar neatgūstamu paroli. Atslēgas ģenerēšanas laikā lūgs paroli ievadīt.

en: Enter a name and an email address to use for the certificate.
lv: Ierakstiet vārdu un e-pasta adresi, ko izmantot šim sertifikātam.

en: Enter a name and/or an email address to use for the certificate.
lv: Norādiet vārdu un/vai e-pasta adresi, ko izmanto šim sertifikātam.

en: Enter a name or an email address.
lv: Ierakstiet vārdu vai e-pasta adresi.

en: Enter a name.
lv: Ierakstiet nosaukumu.

en: Enter an email address in the correct format required by your organization.
lv: Ierakstiet e-pasta adresi pareizā formātā, kā to nosaka jūsu organizācija.

en: Enter an email address in the correct format, like name@example.com.
lv: Norādiet e-pasta adresi korektā formātā, piemēram, vārds@piemērs.lv.

en: Enter an email address.
lv: Ierakstiet e-pasta adresi

en: Error in checksum definition %1: %2
lv: Kļūda kontrolsummas definīcijā „%1“: %2

en: Error: Signature not verified
lv: Kļūda: paraksts nav verificēts

en: Expired
lv: Beidzies termiņš

en: Exportable
lv: Eksportējams

en: Fax number
lv: Fakss

en: Fetching keys...
lv: Ielādē atslēgas...

en: File import
lv: Datnes importēšana

en: Fingerprint
lv: Digitālais nospiedums

[ctx: Fully Certified Certificates]
en: Fully Certified
lv: Pilnībā sertificēts

en: Generate
lv: Ģenerēt

en: Generate a new key pair
lv: Ģenerēt jaunu atslēgas pāri

en: Generated
lv: Ģenerēts

en: Generating key for '%1'...
lv: Ģenerē atslēgu priekš „%1“...

en: Given name
lv: Vārds

en: GnuPG Audit Log Error
lv: „GnuPG“ audita žurnāla kļūda

en: Good signature
lv: Labs paraksts

en: Good signature by %1.
lv: Labas paraksts no %1.

en: Good signature by an unknown certificate.
lv: Labs paraksts no nezināma sertifikāta.

en: Good signature by unknown certificate %1.
lv: Labs paraksts no nezināma sertifikāta %1.

en: HTML files (*.html)
lv: HTML datnes (*.html)

en: Host:
lv: Resursdators:

en: Inline OpenPGP (deprecated)
lv: Iekļautais OpenPGP (novecojis)

en: Invalid hex char '%1' in input stream.
lv: Ievades plūsma satur nederīgu heksadecimālu rakstzīmi „%1“.

en: Invalid signature by %1: %2
lv: Nederīgs paraksts no %1: %2

en: Invalid signature by an unknown certificate: %1
lv: Nederīgs paraksts no nezināma sertifikāta: %1

en: Invalid signature by unknown certificate %1: %2
lv: Nederīgs paraksts no nederīga sertifikāta %1: %2

en: Issuer
lv: Izdevējs

en: Key ID
lv: Atslēgas ID

en: Key List Result
lv: Atslēgu uzskaitīšanas rezultāts

en: Key Selection
lv: Atslēgas atlasīšana

[ctx: Key fingerprint]
en: Fingerprint
lv: Digitālais nospiedums

[ctx: Key issuer]
en: Issuer
lv: Izdevējs

[ctx: Key status]
en: Status
lv: Statuss

en: Keys:
lv: Atslēgas:

en: Keyserver
lv: Atslēgu serveris

en: LDAP Server
lv: LDAP serveris

en: Loading keys ...
lv: Ielādē atslēgas...

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Location
lv: Vieta

en: Mail address
lv: Pasta adrese

en: Mobile phone number
lv: Mobīlais telefons

en: Move one down
lv: Pārvietot lejup pa vienu

en: Move one up
lv: Pārvietot augšup pa vienu

en: Move to bottom
lv: Pārvietot uz apakšu

en: Move to top
lv: Pārvietot uz augšu

[ctx: My own Certificates]
en: My Own
lv: Mani

en: My own certificates (except disabled ones)
lv: Mani sertifikāti (izņemot izslēgtos)

en: Name
lv: Vārds

en: Never Encrypt
lv: Nekad šifrēt

en: Never Encrypt with This Key
lv: Nekad nešifrēt ar šo atslēgu

en: Never Sign
lv: Nekad neparakstīt

en: New signatures were added to this certificate by the import.
lv: Šim sertifikātam caur importēšanu ir pievienoti jauni paraksti.

en: New subkeys were added to this certificate by the import.
lv: Šim sertifikātam caur importēšanu ir pievienotas jaunas apakšatslēgas.

en: New user-ids were added to this certificate by the import.
lv: Šim sertifikātam caur importēšanas darbību ir pievienoti jauni lietotāja ID.

en: No
lv: Nē

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
lv: Šai darbībai nav pieejams „GnuPG“ audita žurnāls

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
lv: Nav atrasta neviena atslēgas uzskaitoša aizmugursistēma. Pārbaudiet instalāciju.

en: No key. Recipient will be unable to decrypt.
lv: Nav atslēgas. Saņēmējs nevarēs atšifrēt.

en: None configured
lv: Nekad nav konfigurēts

[ctx: Not Certified Certificates]
en: Not Certified
lv: Nav sertificēts

[ctx: Not Fully Certified Certificates]
en: Not Fully Certified
lv: Nav pilnībā sertificēts

en: Not VS-NfD compliant
lv: Ar „VS-NfD“ nesaderīgs

en: One User ID is not certified. | %1 User IDs are not certified.
lv[0]: %1 lietotāja ID nav sertificēts.
lv[1]: %1 lietotāja ID nav sertificēti.
lv[2]: %1 lietotāja ID nav sertificēti.

en: Open file dialog
lv: Atvērt datnes lodziņu

en: OpenPGP Key Selection
lv: „OpenPGP“ atslēgas atlasīšana

en: OpenPGP key for <b>%1</b>
lv: „OpenPGP“ atslēga priekš <b>%1</b>

en: Organization
lv: Organizācija

en: Organizational unit
lv: Organizatoriskā vienība

en: Password:
lv: Parole:

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
lv: Atlasiet izmantojamo („OpenPGP“ vai S/MIME) atslēgu.

en: Please select an OpenPGP key to use.
lv: Atlasiet izmantojamo „OpenPGP“ atslēgu.

en: Please select an S/MIME key to use.
lv: Atlasiet izmantojamo S/MIME atslēgu.

en: Port:
lv: Ports:

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Premature end of hex-encoded char in input stream
lv: Pirmslaicīgas beigas ievades plūsmas heksadecimālā rakstzīmē

en: Protect the generated key with a passphrase.
lv: Aizsargāt ģenerēto atslēgu ar paroli.

en: Quoting error in '%1' entry
lv: Citēšanas kļūda „%1“ ierakstā

en: Recheck Key
lv: Pārbaudīt atslēgu

en: Remove from current attribute order
lv: Noņemt no atribūtu kārtības

en: Revoked
lv: Atsaukts

en: S/MIME Key Selection
lv: „OpenPGP“ atslēgas atlasīšana

en: S/MIME key for <b>%1</b>
lv: S/MIME atslēga priekš <b>%1</b>

en: SSH Authentication
lv: SSH autentifikācija

en: Serial number
lv: Sērijas numurs

en: Show certificate list
lv: Rādīt sertifikātu sarakstu

en: Show...
lv: Rādīt...

en: Sign
lv: Parakstīt

en: Signature created using an unknown certificate with fingerprint %1
lv: Paraksts ir izveidots, izmantojot nezināmu sertifikātu ar digitālo nospiedumu %1

en: Signature created with certificate: %1
lv: Paraksts ir izveidots ar sertifikātu: %1

en: Signature expired
lv: Paraksta derīguma termiņš ir iztecējis

en: Signing
lv: Parakstīšana

en: Signing (Qualified)
lv: Parakstīšana (kvalificēts)

en: Signing certificate is expired
lv: Parakstīšanas sertifikāta derīguma termiņš ir iztecējis

en: Signing certificate was revoked
lv: Parakstīšanas sertifikāts ir atsaukts

en: Some keys are not certified.
lv: Dažas atslēgas nav sertificētas.

en: Some keys are revoked, expired, disabled, or invalid.
lv: Dažas atslēgas ir atsauktas, ir beidzies to derīgums, tās ir izslēgtas vai nederīgas.

en: State or province
lv: Štats vai province

en: Status
lv: Statuss

en: Stored
lv: Glabāts

en: Street address
lv: Adrese

en: Strength
lv: Stiprums

en: Subject
lv: Temats

en: Surname
lv: Uzvārds

en: System error
lv: Sistēmas kļūda

en: Tags
lv: Birkas

en: Telephone number
lv: Telefons

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
lv: „OpenPGP“ aizmugursistēma neatbalsta atslēgu uzskaitīšanu. Pārbaudiet savu instalāciju.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
lv: S/MIME aizmugursistēma neatbalsta atslēgu uzskaitīšanu. Pārbaudiet instalāciju.

[ctx: The algorithm and strength of encryption key]
en: Key Material
lv: Atslēgas materiāls

en: The certificate belongs to this recipient.
lv: Sertifikāts pieder šim saņēmējam.

en: The certificate is marked as your own.
lv: Sertifikāts ir atzīmēts kā jūsu pašu.

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
lv: Izskatās, ka „gpgconf“ rīks, ko izmanto šī loga informācijas iegūšanai, nav korekti instalēts. Tas neatgrieza nevienu komponenti. Lai iegūtu vairāk informācijas, mēģiniet komandrindā palaist „%1“.

en: The import contained no new data for this certificate. It is unchanged.
lv: Imports nesaturēja nekādus jaunus datus šim sertifikātam. Tas ir palicis bez izmaiņām.

en: The import of this certificate was canceled.
lv: Šī sertifikāta importēšana ir atcelta.

en: The key can be used.
lv: Atslēgu iespējams izmantot.

en: The key is disabled.
lv: Atslēga ir izslēgta.

en: The key is expired.
lv: Atslēgas derīgums ir beidzies

en: The key is not designated for authentication.
lv: Atslēga nav paredzēta autentifikācijai.

en: The key is not designated for certifying.
lv: Atslēga nav paredzēta sertificēšanai.

en: The key is not designated for encryption.
lv: Atslēga nav paredzēta šifrēšanai.

en: The key is not designated for signing.
lv: Atslēga nav paredzēta parakstīšanai.

en: The key is not secret.
lv: Atslēga nav noslēpums.

en: The key is not trusted enough.
lv: Atslēga nav pietiekami uzticama.

en: The key is not valid.
lv: Atslēga nav derīga.

en: The key is revoked.
lv: Atslēga ir atsaukta.

en: The name must be in the format required by your organization and it must not include <, >, and @.
lv: Nosaukumam jābūt formātā, ko atpazīst jūsu organizācija, un tas nedrīkst saturēt <, > un @.

en: The name must not include <, >, and @.
lv: Nosaukums nedrīkst saturēt <, > un @.

en: The signature is invalid: %1
lv: Paraksts ir nederīgs: %1

en: The signature is valid and the certificate's validity is fully trusted.
lv: Paraksts ir derīgs un sertifikāts ir pilnībā uzticams.

en: The signature is valid and the certificate's validity is ultimately trusted.
lv: Paraksts ir derīgs un sertifikāts ir pavisam un pilnībā uzticams.

en: The signature is valid but the certificate's validity is <em>not trusted</em>.
lv: Paraksts ir derīgs, bet sertifikāta derīgums <em>nav uzticams</em>.

en: The signature is valid but the certificate's validity is undefined.
lv: Paraksts ir derīgs, bet sertifikāta derīgums nav definēts.

en: The signature is valid but the certificate's validity is unknown.
lv: Paraksts r derīgs, bet sertifikāta derīgums nav zināms.

en: The signature is valid but the trust in the certificate's validity is only marginal.
lv: Paraksts ir derīgs, bet uzticamība sertifikāta derīgumā ir minimāla.

en: The trust model indicates marginally that the certificate belongs to this recipient.
lv: Uzticamības modelis netieši norāda, ka sertifikāts pieder šim saņēmējām.

en: The validity cannot be checked at the moment.
lv: Derīgumu šobrīd pārbaudīt nav iespējams.

en: The validity of the keys cannot be checked at the moment.
lv: Atslēgu derīgumu šobrīd pārbaudīt nav iespējams.

[ctx: The validity of the user IDs has not been/could not be checked]
en: not checked
lv: nav pārbaudīts

[ctx: The validity of this user ID has not been/could not be checked]
en: not checked
lv: nav pārbaudīts

en: There is a problem.
lv: Atklājusies problēma.

en: There is no indication that this certificate belongs to this recipient.
lv: Nav nekādu pazīmju, ka šis sertifikāts piederētu šim saņēmējam.

en: This can take several minutes.
lv: Tas var aizņemt vairākas minūtes.

en: This certificate is new to your keystore.
lv: Šis sertifikāts ir jauns jūsu atslēgu glabātavā.

en: This certificate should not be used.
lv: Sertifikātu izmantot nevajadzētu.

en: This certificate was imported from the following sources:
lv: Šis sertifikāts ir importēts no šādiem avotiem:

en: This certificate was new to your keystore. The secret key is available.
lv: Šis sertifikāts ir jauns jūsu atslēgu glabātavā. Slepenā atslēga ir pieejama.

en: This group does not contain any keys.
lv: Šī grupa nesatur nevienu atslēgu.

en: Title
lv: Tituls

[ctx: Translate this to 'yes' or 'no' (use the English words!) depending on whether your language uses Sentence style capitalization in GUI labels (yes) or not (no). Context: We get some backend strings in that have the wrong capitalization (in English, at least) so we need to force the first character to upper-case. It is this behaviour you can control for your language with this translation.]
en: yes
lv: jā

en: Trust Signature For
lv: Uzticamības paraksts priekš

en: Trusted issuer?
lv: Vai uzticams izdevējs?

en: Tunnel LDAP through a TLS connection
lv: Tunelēt LDAP caur TLS savienojumu

en: Type
lv: Tips

en: Unique ID
lv: Unikālais ID

en: Unknown certificate
lv: Nezināms sertifikāts

[ctx: Unknown encryption protocol]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Usage
lv: Lietojums

en: Use TLS secured connection
lv: Izmantot ar TLS nodrošinātu savienojumu

en: Use default
lv: Izmantot noklusējumu

en: Use default connection (probably not TLS secured)
lv: Lietot noklusējuma konfigurāciju (iespējams bez droša TLS)

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User ID / Certification Key ID
lv: Lietotāja ID / sertifikācijas atslēga ID

en: User ID is certified.
lv: Lietotāja ID ir apliecināts.

en: User ID is not certified.
lv: Lietotāja ID nav sertificēts.

en: User:
lv: Lietotājs:

en: VS-NfD compliant
lv: Ar „VS-NfD“ saderīgs

en: Valid From
lv: Derīgs no

en: Valid Until
lv: Derīgs līdz

en: Valid from
lv: Derīgs no

en: Valid until
lv: Derīgs līdz

en: Yes
lv: Jā

en: You can search the certificate on a keyserver or import it from a file.
lv: Varat meklēt sertifikātu atslēgu serverī vai to importēt no datnes.

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
lv: Jūsu sistēma neatbalsta „GnuPG“ audita žurnālus

[ctx: a group of keys/certificates]
en: Group
lv: Grupa

en: a.k.a.
lv: arī saukts

[ctx: accessible text for empty list of tags]
en: none
lv: nav

[ctx: as in 'this subkey is ok']
en: OK
lv: Laba

en: available attributes
lv: Pieejamie atribūti:

en: certificate expired
lv: sertifikāta derīgums ir beidzies

en: class %1
lv: %1. klase

en: current attribute order
lv: pašreizējā atribūtu kartība

[ctx: date format suitable for screen readers; d: day as a number without a leading zero, MMMM: localized month name, yyyy: year as a four digit number]
en: MMMM d, yyyy
lv: yyyy. gada d. MMMM

en: disabled
lv: izslēgts

en: expired
lv: beidzies termiņš

[ctx: fake/invalid signature]
en: bad
lv: slikts

[ctx: full trust]
en: full
lv: pilna

en: invalid
lv: nederīgs

en: key disabled
lv: atslēga ir izslēgta

en: key expired
lv: atslēgas derīgums ir beidzies

en: key revoked
lv: atslēga ir atsaukta

[ctx: marginal trust]
en: marginal
lv: minimāla

[ctx: name <email> (validity, protocol, creation date)]
en: %1 (%2, %3, created: %4)
lv: %1 (%2, %3, izveidots: %4)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity)]
en: %2 (1 key, %3) | %2 (%1 keys, %3)
lv[0]: %2 (%1 atslēga, %3)
lv[1]: %2 (%1 atslēgas, %3)
lv[2]: %2 (%1 atslēgu, %3)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity, group ...)]
en: %2 (1 key, %3, unknown origin) | %2 (%1 keys, %3, unknown origin)
lv[0]: %2 (%1 atslēga, %3, nezināma izcelsme)
lv[1]: %2 (%1 atslēgas, %3, nezināma izcelsme)
lv[2]: %2 (%1 atslēgu, %3, nezināma izcelsme)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity, tag)]
en: %2 (1 key, %3, tag) | %2 (%1 keys, %3, tag)
lv[0]: %2 (%1 atslēga, %3, birka)
lv[1]: %2 (%1 atslēgas, %3, birka)
lv[2]: %2 (%1 atslēgu, %3, birka)

en: no public key
lv: nav publiskās atslēgas

[ctx: no specific preference]
en: <none>
lv: <nav>

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
lv: <placeholder>nav</placeholder>

[ctx: no, is not exportable]
en: no
lv: nē

en: not applicable
lv: nav piemērojams

en: revoked
lv: atsaukts

[ctx: stored...]
en: on SmartCard with serial no. %1
lv: Viedkartē ar sērijas nr. %1

[ctx: stored...]
en: on this computer
lv: šajā datorā

[ctx: text for screen readers]
en: The name must be in the format required by your organization and it must not include less-than sign, greater-than sign, and at sign.
lv: Nosaukumam jābūt formātā, ko atpazīst jūsu organizācija, un tas nedrīkst saturēt „mazāks par“, „lielāks par“ zīmi un „et“ zīmi.

[ctx: text for screen readers]
en: The name must not include less-than sign, greater-than sign, and at sign.
lv: Nosaukums nevar saturēt „mazāks par“, „lielāks par“ zīmi un „et“ zīmi.

[ctx: text for screen readers]
en: not applicable
lv: nav piemērojams

[ctx: text for screen readers for an empty email address]
en: no email
lv: bez e-pasta adreses

[ctx: text for screen readers for an empty name]
en: no name
lv: bez vārda

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field, has an error]
en: invalid entry
lv: nederīga ievade

[ctx: this follows a list of keys]
en: and 1 more key | and %1 more keys
lv[0]: un vēl %1 atslēga
lv[1]: un vēl %1 atslēgas
lv[2]: un vēl %1 atslēgu

[ctx: title:window]
en: Create OpenPGP Certificate
lv: „OpenPGP“ sertifikāta izveidošana

[ctx: ultimate trust]
en: ultimate
lv: neierobežota

[ctx: undefined trust]
en: undefined
lv: nedefinēta

en: unknown
lv: nezināma

[ctx: unknown trust level]
en: unknown
lv: nezināms

en: unlimited
lv: neierobežots

en: untrusted
lv: neuzticams

en: valid
lv: derīgs

[ctx: yes, is exportable]
en: yes
lv: jā
