kdelibs4 - en to lv translation catalogue (184 entries)

[ctx: %1 is the number of ambiguous shortcut clashes (hidden)]
en: The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcut.
    Do you want to assign an empty shortcut to this action?
    %3 | The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcuts.
    Do you want to assign an empty shortcut to these actions?
    %3
lv[0]: Saīsne „%2“ nav atšķirama no šīs saīsnes.
    Vai vēlaties šai darbībai piešķirt tukšu saīsni?
    %3
lv[1]: Saīsne „%2“ nav atšķirama no šīm saīsnēm.
    Vai vēlaties šīm darbībām piešķirt tukšu saīsni?
    %3
lv[2]: Saīsne „%2“ nav atšķirama no šīm saīsnēm.
    Vai vēlaties šīm darbībām piešķirt tukšu saīsni?
    %3

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
lv[0]: Saīšņu konflikts
lv[1]: Saīšņu konflikti
lv[2]: Saīšņu konfliktu

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
lv[0]: Saīsne „%2“ konfliktē ar šo taustiņu kombināciju:
lv[1]: Saīsne „%2“ konfliktē ar šīm taustiņu kombinācijām:
lv[2]: Saīsne „%2“ konfliktē ar šīm taustiņu kombinācijām:

[ctx: %1 is the number of shortcuts with which there is a conflict]
en: Conflict with Registered Global Shortcut | Conflict with Registered Global Shortcuts
lv[0]: Konflikts ar reģistrētu globālo saīsni
lv[1]: Konflikts ar reģistrētajām globālajām saīsnēm
lv[2]: Konflikts ar reģistrētajām globālajām saīsnēm

[ctx: %1 is the program version, %2 is the kde framework version]
en: %1 with KDE Frameworks %2
lv: %1 ar „KDE Frameworks %2“

en: &Bookmarks
lv: &Grāmatzīmes

en: &Edit
lv: R&ediģēt

en: &File
lv: &Datne

en: &Game
lv: &Spēle

en: &Go
lv: &Iet

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: &Toolbar:
lv: &Rīkjosla:

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &View
lv: &Skats

en: --- expanding spacer ---
lv: --- augošs atdalītājs ---

en: --- separator ---
lv: --- atdalītājs ---

en: <Merge %1>
lv: <Sapludināt %1>

en: <Merge>
lv: <Sapludināt>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
lv: <h2>Paātrinātāji pievienoti (tikai zināšanai)</h2>

en: <h2>Accelerators changed</h2>
lv: <h2>Paātrinātāji mainīti</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
lv: <h2>Paātrinātāji noņemti</h2>

en: <html><b>KDE</b> is a world-wide community of software engineers, artists, writers, translators and creators who are committed to <a href="%1">Free Software</a> development. KDE produces the Plasma desktop environment, hundreds of applications, and the many software libraries that support them.<br /><br />KDE is a cooperative enterprise: no single entity controls its direction or products. Instead, we work together to achieve the common goal of building the world's finest Free Software. Everyone is welcome to <a href="%2">join and contribute</a> to KDE, including you.<br /><br />Visit <a href="%3">%3</a> for more information about the KDE community and the software we produce.</html>
lv: <html><b>KDE</b> ir vispasaules programmētāju, mākslinieku, rakstnieku, tulkotāju un citu veidotāju kopiena, kuras mērķis ir <a href="%1">brīvās programmatūras</a> izstrāde. KDE veido „Plasma“ darbvirsmu, simtiem programmu un daudzas programmatūras bibliotēkas, kas ir tām pamatā.<br /><br />KDE ir uz sadarbību vērsts projekts — tā virzību vai galarezultātu nekontrolē kāda atsevišķa vienība, bet gan mēs strādājam kopā, lai sasniegtu vienotu mērķi radīt pasaulē labāko brīvo programmatūru. Visi ir aicināti <a href="%2">pievienoties un iesaistīties</a> KDE projektā, tostarp arī tu.<br /><br />Apmeklē <a href="%%3">$3</a>, lai uzzinātu vairāk par KDE kopienu un mūsu veidoto programmatūru.</html>

en: <html><font size="5">KDE</font><br />Be Free!</html>
lv: <html><font size="5">KDE</font><br />Esi brīvs!</html>

en: <html>KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.<br /><br />To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters. See <a href="%1">%1</a> for information on KDE e.V.<br /><br />KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings. <br /> <br />We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation, using one of the ways described at <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Thank you very much in advance for your support.</html>
lv: <html>KDE programmatūra ir un vienmēr būs pieejama bez maksas, tomēr tās veidošana prasa līdzekļus.<br /><br />Lai atbalstītu KDE izstrādi, mūsu kopiena ir Vācijā dibinājusi bezpeļņas organizāciju „KDE e.V.“, kas KDE kopienu pārstāv juridiskos un finanšu jautājumos. Atver <a href="%1">%1</a>, lai uzzinātu vairāk par „KDE e.V.“.<br /><br />KDE gūst labumu no dažāda veida palīdzības — arī finansiālas. Mēs izmantojam līdzekļus, lai finansiāli kompensētu mūsu biedriem un lai segtu citus izdevumus, ar ko viņi saskaras, sadarbojoties ar mums. Papildu līdzekļus izmantojam juridiskam atbalstam un konferenču un tikšanos finansēšanai. <br /> <br />Vēlamies mudināt Tevi atbalstīt mūsu darbu ar finansiālu ziedojumu, izmantojot <a href="%2">%2</a> aprakstītos veidus.<br /><br />Liels paldies jau iepriekš par Tavu atbalstu!</html>

en: <html>Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.<br /><br />KDE has a bug tracking system. Visit <a href="%1">%1</a> or use the "Report Bug..." dialog from the "Help" menu to report bugs.<br /><br />If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".</html>
lv: <html>Programmatūru vienmēr var uzlabot, bet KDE komanda ir gatava to darīt. Tomēr Tev, lietotāj, ir jāpastāsta, kas nedarbojas tā, kā Tu gribētu vai ko mēs varētu uzlabot.<br /><br />KDE ir ieviesta kļūdu reģistrēšanas sistēma. Apmeklē <a href="%1">%1</a> vai izmanto „Ziņot par kļūdu...“ lodziņu „Palīdzības“ izvēlnē, lai ziņotu par kļūdām.<br /><br />Ja Tev ir kāds ierosinājums par uzlabojumiem, arī tad lūdzam izmantot kļūdu reģistrēšanas sistēmu, lai to norādītu, bet pārliecinies, ka kļūdas svarīgumā norādi to kā vēlmi („Wishlist“).</html>

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the language teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
lv: <html>Tev nav jābūt programmētājam, lai būtu KDE komandas dalībnieks. Vari pievienoties arī valodu komandām, kas tulko programmu saskarnes. Tāpat vari nodrošināt attēlus, motīvus, skaņas un uzlabot dokumentāciju. Izlemt vari Tu!<br /><br />Apmeklē <a href="%1">%1</a>, lai uzzinātu vairāk par projektiem, kuros vari piedalīties.<br /><br />Ja Tev ir vajadzīga papildu informācija vai dokumentācija, apmeklē <a href="%2">%2</a>, kur atradīsi meklēto.</html>

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
lv: <qt>Taustiņu kombinācija „%1“ jau ir piešķirta darbībai <b>%2</b>.<br />Izvēlieties citu taustiņu kombināciju.</qt>

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="%1">%2</a>.</qt>
lv: <qt>Lai nosūtītu kļūdas ziņojumu, nospiediet uz zemāk esošās pogas. Tā atvērs pārlūkprogrammā lapu ar adresi <a href="%1">%2</a>.</qt>

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
lv: <qt>Lai nosūtītu kļūdas ziņojumu, nospiediet uz zemāk esošās pogas. Tā pārlūkprogrammas logā atvērs adresi <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a>. Tur jūs atradīsiet aizpildāmu veidni. Augstāk attēlotā informācija tiks pārsūtīta uz šo serveri.</qt>

[ctx: @action:button]
en: &Launch Bug Report Wizard
lv: &Palaist kļūdu ziņošanas vedni

[ctx: @action:button]
en: &Submit Bug Report
lv: &Nosūtīt kļūdu ziņojumu

[ctx: @action:button]
en: Add Fallback Language
lv: ievienot atkāpšanās (rezerves) valodu

[ctx: @action:button]
en: Change &Icon…
lv: Mainīt &ikonu…

[ctx: @action:button]
en: Change Te&xt…
lv: &Mainīt tekstu…

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button]
en: More Actions
lv: Vairāk darbību

[ctx: @action:button]
en: New…
lv: Jauna…

[ctx: @action:button]
en: Reassign
lv: Piešķirt jaunu

[ctx: @action:button]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @action:button]
en: Visit author's homepage
lv: Apmeklēt autora mājaslapu

[ctx: @action:button]
en: Visit component's homepage
lv: Apmeklēt komponentes mājaslapu

[ctx: @action:button Send an email to a contributor]
en: Email contributor
lv: Sūtīt līdzautoram e-pasta vēstuli

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Shortcut…
lv: Konfigurēt saīsni…

[ctx: @action:inmenu]
en: Export Scheme…
lv: Eksportēt shēmu…

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Scheme…
lv: Importēt shēmu…

[ctx: @action:inmenu]
en: Save shortcuts to scheme
lv: Saglabāt saīsnes shēmā

[ctx: @info]
en: Collection of libraries created by the KDE Community to extend Qt.
lv: KDE kopienas izveidotas bibliotēkas „Qt“ paplašināšanai.

[ctx: @info]
en: Cross-platform application development framework.
lv: Daudzplatformu programmu izstrādes satvars.

[ctx: @info]
en: Distribution method.
lv: Izplatīšanas metode.

[ctx: @info]
en: Underlying platform.
lv: Pamata platforma.

[ctx: @info:tooltip]
en: <small><font color="%1">Press <b>Shift</b> for more Info.</font></small>
lv: <small><font color="%1">Spiediet <b>Shift</b>, lai uzzinātu vairāk.</font></small>

[ctx: @info:tooltip]
en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
lv: Pievienot vēl vienu valodu, ko izmantot, ja citu valodu tulkojumi nesatur derīgu tulkojumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
lv: Nospiediet pogu, tad ievadiet saīsni kā to darītu programmā.
    Piemēram, lai ievadītu „Ctrl+A“, turiet „Ctrl“ taustiņu un tad nospiediet „A“.

[ctx: @info:tooltip]
en: Email contributor: %1
lv: Sūtīt līdzautoram e-pasta vēstuli
    %1

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
lv: Šī ir valoda, kuru programma izmantos, ja valodas ar augstāku prioritāti nesaturēs derīgu tulkojumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
lv: Šī ir programmas primārā valoda, ko tā lietos pirms citām valodām.

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit author's homepage
    %1
lv: Apmeklēt autora mājaslapu
    %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit components's homepage
    %1
lv: Apmeklēt komponentes mājaslapu
    %1

[ctx: @info:tooltip keep short]
en: %1<br/><small><font color="%2">Press <b>Shift</b> for more.</font></small>
lv: %1<br/><small><font color="%2">Spiediet <b>Shift</b>, lai uzzinātu vairāk.</font></small>

[ctx: @item:inmenu]
en: Icons Only
lv: Tikai ikonas

[ctx: @item:inmenu]
en: Text Alongside Icons
lv: Teksts blakus ikonām

[ctx: @item:inmenu]
en: Text Only
lv: Tikai teksts

[ctx: @item:inmenu]
en: Text Under Icons
lv: Teksts zem ikonām

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
lv: Noklusētais

[ctx: @option:check]
en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
lv: &Slēpt tekstu, ja rīkjoslā blakus ikonām ir rādīts teksts

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
lv: Atslēgt automātisko pārbaudi

[ctx: @option:radio]
en: Custom:
lv: Pielāgota:

[ctx: @option:radio]
en: Default:
lv: Noklusējums:

[ctx: @title:group]
en: Shortcut Schemes
lv: Saīšņu shēmas

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
lv: Rādīt tekstu

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
lv: Rīkjoslas iestatījumi

[ctx: @title:menu Game move]
en: &Move
lv: &Gājiens

[ctx: @title:tab]
en: &Join KDE
lv: &Pievienojies KDE

[ctx: @title:tab]
en: &Report Bugs or Wishes
lv: &Ziņot par kļūdām vai vēlmēm

[ctx: @title:tab]
en: &Support KDE
lv: &Atbalsti KDE

[ctx: @title:tab]
en: About
lv: Par

[ctx: @title:tab]
en: Author | Authors
lv[0]: Autors
lv[1]: Autori
lv[2]: Autoru

[ctx: @title:tab]
en: Components
lv: Komponenti

[ctx: @title:tab]
en: Thanks To
lv: Paldies

[ctx: @title:tab]
en: Translation
lv: Tulkojums

[ctx: @title:tab About KDE]
en: &About
lv: &Par

[ctx: @title:window]
en: About %1
lv: Par „%1“

[ctx: @title:window]
en: About KDE
lv: Par KDE

[ctx: @title:window]
en: Ambiguous shortcut detected
lv: Pamanīta divdomīga saīsne

[ctx: @title:window]
en: Application Language Changed
lv: Programmas valoda ir nomainīta

[ctx: @title:window]
en: Change Text
lv: Mainīt tekstu

[ctx: @title:window]
en: Configure Keyboard Shortcuts
lv: Konfigurēt tastatūras saīsnes

[ctx: @title:window]
en: Configure Language
lv: Konfigurēt valodu

[ctx: @title:window]
en: Configure Toolbars
lv: Konfigurēt rīkjoslas

[ctx: @title:window]
en: Conflict with Standard Application Shortcut
lv: Konflikts ar standarta programmu saīsni

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
lv: „Dr. Klash“ paātrinātāja diagnoze

[ctx: @title:window]
en: Export Shortcuts
lv: Eksportēt saīsnes

[ctx: @title:window]
en: Import Shortcuts
lv: Importēt saīsnes

[ctx: @title:window]
en: License Agreement
lv: Licence

[ctx: @title:window]
en: Name for New Scheme
lv: Jaunās shēmas nosaukums

[ctx: @title:window]
en: Shortcut conflict
lv: Saīšņu konflikts

[ctx: @title:window]
en: Submit Bug Report
lv: Nosūtīt kļūdas ziņojumu

en: A scheme with this name already exists.
lv: Shēma ar šādu nosaukumu jau pastāv.

en: A&vailable actions:
lv: &Pieejamās darbības:

en: Action
lv: Darbība

en: Action Name
lv: Darbības nosaukums

en: ActionList: %1
lv: Darbību saraksts: %1

en: Add to Toolbar
lv: Pievienot rīkjoslai

en: Alternate
lv: Alternatīvā

en: Alternate:
lv: Alternatīvā:

en: Ambiguous Shortcuts
lv: Divdomīga saīsne

en: Application Language Changed
lv: Programmas valoda ir nomainīta

en: Application:
lv: Programma:

en: Change Icon
lv: Mainīt ikonu

en: Curr&ent actions:
lv: &Izvēlētās darbības:

en: Current scheme:
lv: Aktīvā shēma:

en: Description
lv: Apraksts

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst shēmu „%1“?
    Ņemiet vērā, ka šī darbība nedzēsīs visas sistēmas saīšņu shēmas.

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
lv: Vai tiešām vēlaties atjaunot visas rīkjoslas to noklusētajā stāvoklī? Izmaiņas tiks ieviestas uzreiz.

en: Error saving the shortcut scheme.
lv: Kļūda, saglabājot saīšņu shēmu

en: Fallback language:
lv: Atkāpšanās valoda:

en: Filter
lv: Filtrs

en: Find Action…
lv: Atrast darbību…

en: Global
lv: Globālā

en: Global Alternate
lv: Globālā alternatīvā

en: Global alternate:
lv: Globālā alternatīvā:

en: Global:
lv: Globālā:

en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
lv: Šeit varat redzēt taustiņu sasaistes sarakstu, proti, asociācijas starp darbībām (piemēram, „Kopēt“), kas redzamas kreisajā kolonnā, un taustiņiem vai taustiņu kombinācijām (piemēram, „Ctrl+V“), kas redzamas labajā kolonnā.

en: Huge (%1x%2)
lv: Milzīgs (%1×%2)

en: Icon Size
lv: Ikonas izmērs

en: Icon te&xt:
lv: Ikonas te&ksts:

en: Large (%1x%2)
lv: Liels (%1×%2)

en: License: %1
lv: Licence: %1

en: Lock Toolbar Positions
lv: Slēgt rīkjoslu novietojumu

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Main:
lv: Galvenā:

en: Manage &Schemes
lv: Pārvaldīt &saīsnes

en: Medium (%1x%2)
lv: Vidējs (%1×%2)

en: Mouse Button Gesture
lv: Peles pogas žests

en: Mouse Shape Gesture
lv: Peles kustības žests

en: Name for new scheme:
lv: Jaunās shēmas nosaukums:

en: New Scheme
lv: Jauna shēma

en: New Text
lv: Jaunais teksts

[ctx: No shortcut defined]
en: None
lv: Nav

en: No text
lv: Nav teksta

en: Old Text
lv: Vecais teksts

en: Please choose the language which should be used for this application:
lv: Izvēlieties valodu šai programmai:

en: Primary language:
lv: Primārā valoda:

en: Redo
lv: Atatsaukt

[ctx: Reference to email address]
en: Please report bugs to %1.
lv: Ziņojiet par kļūdām uz „%1“.

[ctx: Reference to website]
en: Please use %1 to report bugs.<br/>If you have questions or need help, please visit %2.<br/>
lv: Lai ziņotu par kļūdām, izmantojiet „%1“.<br/>Rodoties jautājumiem vai lai lūgtu palīdzību, apmeklējiet „%2“.<br/>

en: Reserved Shortcut
lv: Rezervēta saīsne

en: Reset
lv: Atstatīt

en: Reset Toolbars
lv: Atstatīt rīkjoslas

en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
lv: Interaktīva saīšņu meklēšana pēc nosaukuma (piemēram, „Kopēt“) vai taustiņu kombinācijām (piemēram, „Ctrl+C“). Ievadiet tos šeit.

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Shortcut '%1' for action '%2'
lv: Saīsne „%1“ darbībai „%2“

en: Shortcut '%1' in Application '%2' for action '%3'
lv: Saīsne „%1“ programmas „%2“ darbībai „%3“

en: Shortcut scheme successfully saved.
lv: Saīšņu shēma ir veiksmīgi saglabāta.

en: Shortcuts
lv: Saīsnes

en: Shortcuts (*.shortcuts)
lv: Saīsnes (*.shortcuts)

en: Small (%1x%2)
lv: Mazs (%1×%2)

en: Submit Bug Report
lv: Nosūtīt kļūdas ziņojumu

en: Text Position
lv: Teksta novietojums

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
lv: Taustiņu kombinācija „%1“ jau ir piešķirta standarta darbībai „%2“, ko lieto daudzas programmas.
    Vai tiešām vēlaties to izmantot arī kā globālo saīsni?

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
lv: F12 taustiņš ir rezervēts „Windows“ operētājsistēmā, tāpēc to nevar izmantot kā globālu saīsni.
    Izvēlieties citu taustiņu.

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
lv: Programma, par kuru jūs vēlaties sūtīt kļūdas ziņojumu - ja nepareiza, lūdzu, izmantojiet "Ziņot par kļūdu" izvēlnes elementu pareizajā programmā

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
lv: Aktīvā saīšņu shēma ir izmainīta. Vai pirms pārslēgšanās uz citu vēlaties to saglabāt?

en: The key sequence '%1' is ambiguous. Use 'Configure Keyboard Shortcuts'
    from the 'Settings' menu to solve the ambiguity.
    No action will be triggered.
lv: Taustiņu secība „%1“ ir divdomīga. Lai atrisinātu to, lietojiet „Konfigurēt tastatūras saīsnes“
    izvēlnē „Iestatījumi“.
    Netiks veikta neviena darbība.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
lv: Šīs programmas valoda ir nomainīta. Izmaiņas stāsies spēkā pēc nākamās programmas palaišanas.

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
lv: Šīs programmas versija - pirms sūtīt kļūdu ziņojumu, pārliecinieties, ka šī ir jaunākā versija

en: There are two actions (%1, %2) that want to use the same shortcut (%3). This is most probably a bug. Please report it in <a href='https://bugs.kde.org'>bugs.kde.org</a>
lv: Vienu un to pašu saīsni („%3“) vēlas izmantot divas darbības („%1“ un „%2“). Visdrīzāk tā ir kļūda. Lūdzu, ziņojiet par to <a href='https://bugs.kde.org'>bugs.kde.org</a>

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
lv: Šo elementu aizvietos ar visiem iegultās komponentes elementiem.

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
lv: Šis ir dinamiskais darbību saraksts. Varat to pārvietot, bet, ja to noņemsiet, tad nevarēsiet to atkal pievienot.

[ctx: Toolbar orientation]
en: Orientation
lv: Novietojums

en: Toolbars Shown
lv: Parādītās rīkjoslas

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Using %1 and built against %2
lv: Izmanto „%1“ un ir būvēts pret „%2“

[ctx: Version version-number]
en: Version %1
lv: Versija %1

en: Version:
lv: Versija:

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lv: Ievade

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
lv: „%1“ saīsnes

en: no version set (programmer error)
lv: versija nav uzrādīta (programmētāja kļūda.)

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
lv: Apakšā

[ctx: toolbar position string]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: toolbar position string]
en: Right
lv: Pa labi

[ctx: toolbar position string]
en: Top
lv: Augšā
