kleopatra - en to lv translation catalogue (1819 entries)

en:  hours
lv:  stundām

en: "gpgconf --reload gpg-agent" failed: %1
lv: „gpgconf --reload gpg-agent“ neizdevās: %1

[ctx: %1 == number]
en: Recipient (%1)
lv: Saņēmējs (%1)

en: %1 is a filemanager mode command, connection seems to be in email mode (%2 present)
lv: %1 ir datņu pārvaldnieka režīma komanda, bet savienojums ir e-pasta režīmā (%2 ir klātesošs)

[ctx: %1 is a link to a wiki article]
en: You can learn more about this on <a href="%1">Wikipedia</a>.
lv: Vairāk par to varat uzzināt <a href="%1">Vikipēdijā</a>.

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The decryption <b>is not</b> %1.
lv: Atšifrēšana <b>nav</b> %1.

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The decryption is %1.
lv: Atšifrēšana ir %1.

[ctx: %1 is a smartcard manufacturer]
en: %1 PKCS#15 card
lv: „%1“ PKCS#15 karte

[ctx: %1 is error message]
en: Failed to export: '%1'
lv: Neizdevās eksportēt: „%1“

[ctx: %1 is the version number]
en: Version %1 is available.
lv: Pieejama %1 versija

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to Kleopatra %1
lv: Laipni lūgti „Kleopatra %1“!

[ctx: %1 version number]
en: PIV v%1 card
lv: PIV v%1 karte

en: %1: All operations completed.
lv: %1: visas darbības ir pabeigtas.

[ctx: %1=protocol (S/Mime, OpenPGP), %2=certificate]
en: Sign using %1: %2
lv: Parakstīt ar „%1“: „%2“

en: &Certificates
lv: S&ertifikāti

en: &Certification Management
lv: &Sertifikācijas pārvaldība

en: &File
lv: &Datne

en: &HTTP Requests
lv: &HTTP pieprasījumi

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &LDAP Requests
lv: &LDAP pieprasījumi

en: &Mail Encryption in Outlook
lv: Pasta šifrēšana „&Outlook“ programmā

en: &Maximum number of items returned by query:
lv: &Maksimālais vaicājuma atgriezto vienību skaits:

en: &More Documentation
lv: &Vairāk dokumentācijas

en: &Password-based Encryption
lv: Šifrēšana ar &paroli

en: &Quick Guide Encrypt and Sign
lv: Ī&sā šifrēšanas un parakstīšanas rokasgrāmata

en: &Settings
lv: &Iestatījumi

en: &Smartcard Setup
lv: &Viedkaršu sagatavošanas darbam

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &View
lv: &Skats

en: '%1' empty or not found
lv: „%1“ ir tukšs vai nav atrasts

en: '%1' entry is empty/missing
lv: „%1“ ieraksts ir tukšs/iztrūkstošs

en: '%1' too complex (would need shell)
lv: „%1“ ir pārāk sarežģīta komanda (tai būtu vajadzīga čaula)

[ctx: 'unlimited' means 'forever', here]
en: Same validity as the primary key (unlimited)
lv: Vienāds derīgums ar primāro atslēgu (neierobežots)

en: (Current system setting: %1)
lv: (Pašreizējais sistēmas iestatījums: %1)

en: (no matching certificates found)
lv: (nav atrasti atbilstoši sertifikāti)

en: (optional) Set Initial PIN (SigG)
lv: (pēc izvēles) Iestatīt sākotnējo PIN („SigG“)

en: (please choose between OpenPGP and S/MIME first)
lv: (vispirms izvēlieties starp „OpenPGP“ un S/MIME)

en: (select test first)
lv: (vispirms izvēlieties testu)

en: --protocol is not allowed here
lv: „--protocol“ šeit nav atļauts

[ctx: 1 is a Version number]
en: NetKey v%1 Card
lv: „NetKey“ v%1 karte

[ctx: 1 is protocol]
en: Export %1 Certificates
lv: Eksportēt %1 sertifikātus

en: <b>Choose Operation to be Performed</b>
lv: <b>Izvēlieties veicamo darbību</b>

en: <b>Note:</b> You cannot be sure who encrypted this message as it is not signed.
lv: <b>Ievērībai:</b> jūs nevarat uzzināt, kurš šo ziņu šifrēja, jo tā nav parakstīta.

en: <b>Objects</b>
lv: <b>Objekti</b>

en: <b>Recipients</b>
lv: <b>Saņēmēji</b>

en: <b>Results</b>
lv: <b>Rezultāti</b>

en: <b>Warning:</b> None of the selected certificates seem to be your own. You will not be able to decrypt the encrypted data again.
lv: <b>Brīdinājums:</b> šķiet, ka neviens no izvēlētajiem sertifikātiem nepieder jums. Jūs nevarēsiet vēlreiz atšifrēt šifrētos datus.

en: <i>No certificate selected</i>
lv: <i>Nav atlasīts neviens sertifikāts</i>

en: <p>An error occurred while trying to add a new subkey to <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
lv: <p>Kļūda, mēģinot pievienot apakšatslēgu <b>%1</b>:</p><p>%2</p>

en: <p>An error occurred while trying to certify<br/><br/><b>%1</b>:</p><p>	%2</p>
lv: <p>Kļūda, mēģinot sertificēt<br/><br/><b>%1</b>:</p><p>	%2</p>

en: <p>An error occurred while trying to change the end of the validity period for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
lv: <p>Kļūda, mēģinot mainīt beigu derīgu termiņu sertifikātam <b>%1</b>:</p><p>%2</p>

en: <p>An error occurred while trying to change the passphrase for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
lv: <p>Kļūda, mēģinot mainīt <b>%1</b> paroli:</p><p>%2</p>

en: <p>Changing the certification trust of the key <b>%1</b> failed:</p><p>%2</p>
lv: <p>Sertifikācijas uzticamības maiņa atslēgai <b>%1</b> neizdevās:</p><p>%2</p>

en: <p>If no system proxy is set, or you need to use a different proxy for GpgSM, you can enter its location here.</p><p>It will be used for all HTTP requests relating to S/MIME.</p><p>The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.</p>
lv: <p>Ja nav norādīts starpniekserveri vai ja jums ir jāizmanto cits starpnieksarveris „GpgSM“ pakalpojumam, varat te norādīt tā adresi</p><p>To izmantos visiem HTTP pieprasījumiem, kas ir saistīti ar S/MIME.</p><p>Sintakse ir „resursdators:ports“, piemēram, „mans_starpniekserveris.nekur.lv:3128“.</p>

en: <p>On this SmartCard, there is space for two certificates:
    <ol>
    <li>A normal certificate</li>
    <li>A special certificate for making <em>qualified signatures</em> according to the German Signaturgesetz</li>
    </ol>
    You need to set initial PINs before you can use them.</p>
lv: <p>Šajā viedkartē ir vieta diviem sertifikātiem:
    <ol>
    <li>Parastam sertifikātam</li>
    <li>Speciālam sertifikātam <em>kvalificētu parakstu</em> izveidošanai atbilstoši Vācijas „Signaturgesetz“</li>
    </ol>
    Lai tos izmantotu, vispirms jums ir jāiestata sākotnējie PIN kodi.</p>

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt><p>Radās kļūda, mēģinot dzēst sertifikātu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt><p>Kļūda, mēģinot eksportēt sertifikātu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
lv: <qt><p>Kļūda, mēģinot importēt sertifikātu „%1“:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt><p>Kļūda, mēģinot importēt sertifikātu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>Recipients predefined via GnuPG settings:</p>%1</qt>
lv: <qt><p>„GnuPG“ iestatījumos iepriekš definētie saņēmēji:</p>%1</qt>

[ctx: @action]
en: Add Certification
lv: Pievienot sertifikāciju

[ctx: @action]
en: Certificate Import
lv: Sertifikāta importēšana

[ctx: @action]
en: Change Admin Key
lv: Mainīt administratora atslēgu

[ctx: @action]
en: Change Admin PIN
lv: Mainīt administratora PIN

[ctx: @action]
en: Change Cardholder
lv: Mainīt kartes turētāju

[ctx: @action]
en: Change PIN
lv: Mainīt PIN

[ctx: @action]
en: Change PUK
lv: Mainīt PUK kodu

[ctx: @action]
en: Change Public Key URL
lv: Mainīt publiskās atslēgas URL

[ctx: @action]
en: Create OpenPGP Certificate
lv: Izveidot „OpenPGP“ sertifikātu

[ctx: @action]
en: Create S/MIME Certification Request
lv: Izveidot S/MIME sertifikācijas pieprasījumu

[ctx: @action]
en: Decrypt/Verify...
lv: Atšifrēt/verificēt...

[ctx: @action]
en: Encrypt...
lv: Šifrēt...

[ctx: @action]
en: Generate New Key
lv: Ģenerēt jaunu atslēgu

[ctx: @action]
en: Generate New Keys
lv: Ģenerēt jaunas atslēgas

[ctx: @action]
en: Import Certificate from Card
lv: Importēt sertifikātu no kartes

[ctx: @action]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @action]
en: Revoke Certification
lv: Atsaukt sertifikāciju

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
lv: Iestatīt fokusu uz ātro meklēšanu

[ctx: @action]
en: Set PUK
lv: Iestatīt PUK kodu

[ctx: @action]
en: Show Certificate Details
lv: Rādīt sertifikāta informāciju.

[ctx: @action]
en: Sign...
lv: Parakstīt...

[ctx: @action]
en: Sign/Encrypt...
lv: Parakstīt/šifrēt...

[ctx: @action]
en: Unblock Card
lv: Atbloķēt karti

[ctx: @action]
en: Write Certificate to Card
lv: Rakstīt sertifikātu kartē

[ctx: @action]
en: Write Key to Card
lv: Rakstīt atslēgu kartē

[ctx: @action NKS is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Change NKS PIN
lv: Mainīt NKS PIN kodu

[ctx: @action NKS is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Set NKS PIN
lv: Iestatīt NKS PIN kodu

[ctx: @action SigG is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Change SigG PIN
lv: Mainīt „SigG“ PIN kodu

[ctx: @action SigG is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Set SigG PIN
lv: Iestatīt „SigG“ PIN kodu

[ctx: @action show input / output area for encrypting/signing resp. decrypting/verifying text]
en: Notepad
lv: Piezīmju blociņš

[ctx: @action show smartcard management view]
en: Smartcards
lv: Viedkartes

[ctx: @action:button]
en: &Encrypt
lv: Ši&frēt

[ctx: @action:button]
en: &Get update
lv: &Iegūt atjauninājumu

[ctx: @action:button]
en: &Next
lv: &Nākamais

[ctx: @action:button]
en: &Quit <application>%1</application>
lv: &Iziet no „<application>%1</application>“

[ctx: @action:button]
en: &Sign
lv: &Parakstīt

[ctx: @action:button]
en: &Sign / Encrypt
lv: &Parakstīt / šifrēt

[ctx: @action:button]
en: Actions
lv: Darbības

[ctx: @action:button]
en: Add ADSK
lv: Pievienot ADSK

[ctx: @action:button]
en: Add Selected Certificates
lv: Pievienot atlasītos sertifikātus

[ctx: @action:button]
en: Add User ID
lv: Pievienot lietotāja ID

[ctx: @action:button]
en: Add subkey
lv: Pievienot apakšatslēgu

[ctx: @action:button]
en: Append
lv: Pievienot

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Card Actions
lv: Kartes darbības

[ctx: @action:button]
en: Certify
lv: Sertificēt

[ctx: @action:button]
en: Certify User IDs
lv: Sertificēt lietotāja ID

[ctx: @action:button]
en: Change Passphrase
lv: Mainīt paroli.

[ctx: @action:button]
en: Change Validity
lv: Mainīt derīgumu

[ctx: @action:button]
en: Change validity
lv: Mainīt derīgumu

[ctx: @action:button]
en: Continue
lv: Turpināt

[ctx: @action:button]
en: Copy
lv: Kopēt

[ctx: @action:button]
en: Copy fingerprint
lv: Kopēt digitālo nospiedumu

[ctx: @action:button]
en: Copy to Card
lv: Kopēt kartē

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

[ctx: @action:button]
en: Correct
lv: Pareizs

[ctx: @action:button]
en: Create
lv: Izveidot

[ctx: @action:button]
en: Create backup
lv: Izveidot rezerves kopiju

[ctx: @action:button]
en: Default Appearance
lv: Noklusējuma izskats

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button]
en: Delete copy on disk
lv: Dzēst diskā esošos kopiju

[ctx: @action:button]
en: Disable Certificate
lv: Izslēgt sertifikātu

[ctx: @action:button]
en: Do It
lv: Darīt

[ctx: @action:button]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: @action:button]
en: Encrypt
lv: Šifrēt

[ctx: @action:button]
en: Encrypt Notepad
lv: Šifrēt piezīmju blociņu

[ctx: @action:button]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @action:button]
en: Export Certificate | Export Certificates
lv[0]: Eksportēt sertifikātu
lv[1]: Eksportēt sertifikātus
lv[2]: Eksportēt sertifikātus

[ctx: @action:button]
en: Export Group
lv: Eksportēt grupu

[ctx: @action:button]
en: Export Groups
lv: Eksportēt grupas

[ctx: @action:button]
en: Export OpenSSH key
lv: Eksportēt „OpenSSH“ atslēgu

[ctx: @action:button]
en: Export secret subkey
lv: Eksportēt slepeno apakšatslēgu

[ctx: @action:button]
en: Fetch Missing Keys
lv: Iegūt trūkstošās atslēgas

[ctx: @action:button]
en: Find Next
lv: Meklēt nākamo

[ctx: @action:button]
en: Find Previous
lv: Meklēt iepriekšējo

[ctx: @action:button]
en: Finish
lv: Pabeigt

[ctx: @action:button]
en: Flag as Primary
lv: Norādīt kā primāro

[ctx: @action:button]
en: Generate Revocation Certificate
lv: Ģenerēt atsaukšanas sertifikātu

[ctx: @action:button]
en: Grant Power
lv: Piešķirt tiesības

[ctx: @action:button]
en: Groups...
lv: Grupas...

[ctx: @action:button]
en: Import...
lv: Importēt...

[ctx: @action:button]
en: Keep copy on disk
lv: Paturēt diskā esošo kopiju

[ctx: @action:button]
en: List Imported Certificates
lv: Uzskaitīt importētos sertifikātus

[ctx: @action:button]
en: Lookup...
lv: Uzmeklēt...

[ctx: @action:button]
en: New
lv: Jauns

[ctx: @action:button]
en: New...
lv: Jauns...

[ctx: @action:button]
en: Next
lv: Tālāk

[ctx: @action:button]
en: No, Save As <filename>%1</filename>
lv: Nē, saglabāt kā „<filename>%1</filename>“

[ctx: @action:button]
en: No, it's not mine
lv: Nē, tas nepieder man

[ctx: @action:button]
en: Only &Close Window
lv: Tikai ai&zvērt logu

[ctx: @action:button]
en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

[ctx: @action:button]
en: Overwrite All
lv: Pārrakstīt visu

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Existing Key
lv: Pārrakstīt esošo atslēgu

[ctx: @action:button]
en: Publish Revocation | Publish Revocations
lv[0]: Publiskot atsaukšanu
lv[1]: Publiskot atsaukšanas
lv[2]: Publiskot atsaukšanas

[ctx: @action:button]
en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @action:button]
en: Remove Selected Certificates
lv: Noņemt atlasītos sertifikātus

[ctx: @action:button]
en: Rename
lv: Pārdēvēt

[ctx: @action:button]
en: Rename All
lv: Pārdēvēt visu

[ctx: @action:button]
en: Rerun Tests
lv: Palaist testus vēlreiz

[ctx: @action:button]
en: Restore printed backup
lv: Atjaunot no drukātas rezerves kopijas

[ctx: @action:button]
en: Revoke Certificate
lv: Atsaukt sertifikātu

[ctx: @action:button]
en: Revoke Certifications
lv: Atsaukt sertifikācijas

[ctx: @action:button]
en: Revoke Power
lv: Atsaukt tiesības

[ctx: @action:button]
en: Revoke User ID
lv: Atsaukt lietotāja ID

[ctx: @action:button]
en: Run Command
lv: Palaist komandu

[ctx: @action:button]
en: Save to File
lv: Saglabāt datnē

[ctx: @action:button]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: @action:button]
en: Set Background Color...
lv: Iestatīt fona krāsu...

[ctx: @action:button]
en: Set Font...
lv: Iestatīt fontu...

[ctx: @action:button]
en: Set Icon...
lv: Iestatīt ikonu...

[ctx: @action:button]
en: Set Text Color...
lv: Iestatīt teksta krāsu...

[ctx: @action:button]
en: Show Audit Log
lv: Rādīt audita žurnālu

[ctx: @action:button]
en: Show Email
lv: Rādīt e-pastu

[ctx: @action:button]
en: Show certificate
lv: Rādīt sertifikātu

[ctx: @action:button]
en: Sign
lv: Parakstīt

[ctx: @action:button]
en: Sign / Encrypt
lv: Parakstīt / šifrēt

[ctx: @action:button]
en: Sign / Encrypt Notepad
lv: Parakstīt / šifrēt piezīmju blociņu

[ctx: @action:button]
en: Sign Notepad
lv: Parakstīt piezīmju blociņu

[ctx: @action:button]
en: Skip
lv: Izlaist

[ctx: @action:button]
en: Skip All
lv: Izlaist visas

[ctx: @action:button]
en: Suggest New Name
lv: Ieteikt jauna nosaukumu

[ctx: @action:button]
en: Transfer to smartcard
lv: Pārsūtīt uz viedkarti

[ctx: @action:button]
en: Update
lv: Atjaunināt

[ctx: @action:button]
en: Write certificate
lv: Rakstīt sertifikātu

[ctx: @action:button]
en: Wrong
lv: Nepareizs

[ctx: @action:button]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @action:button]
en: Yes, Save As <filename>%1</filename>
lv: Jā, saglabāt kā „<filename>%1</filename>“

[ctx: @action:button]
en: Yes, it's mine
lv: Jā, tas pieder man

[ctx: @action:button Update the log text widget]
en: &Update
lv: Atja&unināt

[ctx: @action:inmenu]
en: &About <application>%1</application>...
lv: &Par „<application>%1</application>“...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure <application>%1</application>...
lv: &Konfigurēt „<application>%1</application>“...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Certificate Manager...
lv: &Atvērt sertifikātu pārvaldnieku...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Shutdown <application>%1</application>
lv: &Izslēgt „<application>%1</application>“

[ctx: @action:inmenu]
en: Certify User ID... | Certify User IDs...
lv[0]: Sertificēt lietotāja ID...
lv[1]: Sertificēt lietotāja ID...
lv[2]: Sertificēt lietotāja ID...

[ctx: @action:inmenu]
en: Certify User IDs...
lv: Sertificēt lietotāja ID...

[ctx: @action:inmenu]
en: Change Certification Power...
lv: Mainīt sertifikācijas pilnvaras...

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy to Card
lv: Kopēt kartē

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Group...
lv: Izveidot grupu...

[ctx: @action:inmenu]
en: Disable Certificate
lv: Izslēgt sertifikātu

[ctx: @action:inmenu]
en: Disable and Hide Certificate
lv: Izslēgt un paslēpt sertifikātu

[ctx: @action:inmenu]
en: Enable and Show Certificate
lv: Ieslēgt un rādīt sertifikātu

[ctx: @action:inmenu]
en: Flag as Primary User ID
lv: Norādīt kā primāro lietotāja ID

[ctx: @action:inmenu]
en: Publish at Mail Provider ...
lv: Publicēt pasta sniedzēju...

[ctx: @action:inmenu]
en: Restart Background Processes
lv: Pārstartēt fona procesus

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke Certification... | Revoke Certifications...
lv[0]: Atsaukt sertifikāciju...
lv[1]: Atsaukt sertifikācijas...
lv[2]: Atsaukt sertifikācijas...

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke Certifications...
lv: Atsaukt sertifikācijas...

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke User ID
lv: Atsaukt lietotāja ID

[ctx: @action:inmenu]
en: Set NetKey v3 Initial PIN...
lv: Iestatīt „NetKey v3“ sākotnējo PIN...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Details
lv: Rādīt informāciju

[ctx: @action:inmenu]
en: Update Card Status
lv: Atjaunināt kartes statusu

[ctx: @action:intoolbar]
en: Groups
lv: Grupas

[ctx: @action:tooltip]
en: Disabled certificates are not offered when selecting a certificate to sign with or to encrypt for. They are not shown in the certificate list with most filters.
lv: Izslēgtos sertifikātus programma nepiedāvā starp sertifikātiem, ar kuriem parakstīt vai šifrēt. Tomēr tie joprojām ir redzami sertifikātu sarakstā.

[ctx: @error]
en: <para>An error occurred when creating the mail to publish key:</para><message>%1</message>
lv: <para>Kļūda, izveidojot e-pasta vēstuli, lai publicētu atslēgu:</para><message>%1</message>

[ctx: @error]
en: <para>An error occurred while trying to export OpenPGP certificates.</para> <para>The output from GnuPG WKS client was: <message>%1</message></para>
lv: <para>Kļūda, mēģinot eksportēt „OpenPGP“ sertifikātus.</para> <para>„GnuPG“ WKS klienta izvade bija: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: 1 of %2 certificates was certified successfully. | %1 of %2 certificates were certified successfully.
lv[0]: Sertificēts %1 sertifikāts no %2
lv[1]: Sertificēti %1 sertifikāti no %2
lv[2]: Sertificēts %1 sertifikātu no %2

[ctx: @info]
en: <application>%1</application> may be used by other applications as a service.<nl/>You may instead want to close this window without exiting <application>%1</application>.
lv: Citas programmas var izmantot „<application>%1</application>“ kā servisu.<nl/>Varbūt tā vietā vēlaties aizvērt šo logu, neizejot no „<application>%1</application>“?

[ctx: @info]
en: <div>This is how the new user ID will be stored in the certificate:</div><center><strong>%1</strong></center>
lv: <div>Te redzams, kā jaunais lietotāja ID būs saglabāts sertifikātā:</div><center><strong>%1</strong></center>

[ctx: @info]
en: <p>An error occurred while trying to add an ADSK to <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
lv: <p>Kļūda, mēģinot pievienot ADSK <b>%1</b>:</p><p>%2</p>

[ctx: @info]
en: <p>Certifying the following certificates failed:</p>
lv: <p>Šo sertifikātu sertificēšana neizdevās:</p>

[ctx: @info]
en: <p>Next the certified certificates will be uploaded to the configured certificate directory.</p>
lv: <p>Pēc tam sertificētos sertifikātus ielādēs konfigurētajā sertifikātu mapē.</p>

[ctx: @info]
en: <p>The card <em>%1</em> already contains a key in this slot. Continuing will <b>overwrite</b> that key.</p><p>If there is no backup the existing key will be irrecoverably lost.</p>
lv: <p><em>%1</em> karte šajā vietā jau satur atslēgu. Turpināšana <b>pārrakstīs</b> šo atslēgu.</p><p>Ja esošajai atslēgai nav rezerves kopijas, tā būt neatgriezeniski dzēsta.</p>

[ctx: @info]
en: <p>There is already an OpenPGP key corresponding to the signing key on this card:</p><p>%1</p><p>Do you still want to create an OpenPGP key for the card keys?</p>
lv: <p>Jau pastāv „OpenPGP“ atslēga, kas ir saistīta ar šīs kartes parakstīšanas atslēgu:</p><p>%1</p><p>Vai tik un tā vēlaties izveidot „OpenPGP“ atslēgu kartes atslēgām?</p>

[ctx: @info]
en: <p>This card already contains a key in this slot. Continuing will <b>overwrite</b> that key.</p><p>If there is no backup the existing key will be irrecoverably lost.</p>
lv: <p>Šī karte šajā vietā jau satur atslēgu. Turpināšana šo atslēgu <b>pārrakstīs</b>.</p><p>Ja esošajai atslēgai nav rezerves kopijas, tā būs neatgriezeniski dzēsta.</p>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is required for this test, but does not seem available.</para><para>See tests further up for more information.</para>
lv: <para>Šim testam ir nepieciešama „<application>%1</application>“, bet, šķiet, ka tā nav pieejama.</para><para>Skatiet augstāk esošos testus, lai iegūtu vairāk informācijas.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> v%2.%3.%4 is required for this test, but only %5 is installed.</para>
lv: <para>Šim testam ir nepieciešama „<application>%1</application>“ v%2.%3.%4, bet ir instalēta %5.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>GnuPG</application> is not configured for <icode>de-vs</icode> compliance.</para>
lv: <para>Programma „<application>GnuPG</application>“ nav konfigurēta kā saderīga ar <icode>de-vs</icode>.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> cannot be run as adminstrator without breaking file permissions in the GnuPG data folder.</para><para>To manage keys for other users please manage them as a normal user and copy the <filename>AppData\Roaming\gnupg</filename> directory with proper permissions.</para>
lv: <para>„<application>Kleopatra</application>“ nevar palaist kā administrators, nelaužot datņu atļaujas „GnuPG“ datu mapē.</para><para>Lai pārvaldītu citu lietotāju atslēgas, pārvaldiet tos kā normāls lietotājs un nokopējiet „<filename>AppData\Roaming\gnupg</filename>“ mapi ar pareizām atļaujām.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> seems to be running for you already, but with different privileges.</para><para>This usually happens if <application>Kleopatra</application> is accidentally run as Administrator.</para><para>Please right click the tray icon of <application>Kleopatra</application> and select 'quit' to try again.</para>
lv: <para>Izskatās, ka „<application>Kleopatra</application>“ jau ir ieslēgts, bet ar citām privilēģijām.</para><para>Tas parasti notiek, ja „<application>Kleopatra</application>“ ir nejauši palaista ar administratora tiesībām.</para><para>Klikšķiniet uz „<application>Kleopatra</application>“ ikonas sistēmas ikonu joslā un spiediet uz „iziet“, bet tad mēģiniet no sākuma.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> uses <application>PaperKey</application> to create a minimized and printable version of your secret key.</para><para>Please make sure it is installed.</para>
lv: <para>„<application>Kleopatra</application>“ izmanto „<application>PaperKey</application>“, lai izveidotu samazinātu un drukājamu slepenās atslēgas versiju.</para><para>Pārliecinieties, ka šīs programma ir instalēta.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> uses <application>PaperKey</application> to import your text backup.</para><para>Please make sure it is installed.</para>
lv: <para>„<application>Kleopatra</application>“ izmanto „<application>PaperKey</application>“, lai importētu teksta rezerves kopiju.</para><para>Pārliecinieties, ka šī programma ir instalēta.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>PaperKey</application> failed with error</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>„<application>PaperKey</application>“ kļūda</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>A new OpenPGP certificate was created successfully, but it has not been found in the key ring.</para><para>Fingerprint of the new certificate:<nl/>%1</para>
lv: <para>Ir veiksmīgi izveidots jauns „OpenPGP“ sertifikāts, bet tas nav atrasts atslēgu saišķī.</para><para>Jaunā sertifikāta digitālais nospiedums:<nl/>%1</para>

[ctx: @info]
en: <para>A new OpenPGP certificate was created successfully.</para><para>Fingerprint of the new certificate: %1</para>
lv: <para>Izveidots jauns „OpenPGP“ sertifikāts.</para><para>Jaunā sertifikāta digitālais nospiedums: %1</para>

[ctx: @info]
en: <para>A problem was detected with the <application>%1</application> backend.</para>
lv: <para>Atrasta problēma „<application>%1</application>“ aizmugursistēmā. </para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during export of the secret key:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Kļūda, eksportējot slepeno atslēgu:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during the backup of the secret key:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Radās kļūda, veidojot slepeno atslēgu rezerves kopiju:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during the export:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Kļūda eksportēšanas laikā:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred during the revocation:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Kļūda atsaukšanas laikā:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while granting certification power to '%1'.</para><para><message>%2</message></para>
lv: <para>Kļūda, piešķirot sertifikācijas pilnvaras sertifikātam „%1“.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while loading the certifications: <message>%1</message></para>
lv: <para>Kļūda, ielādējot sertifikācijas: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while marking certificate '%1' as your certificate.</para><para><message>%2</message></para>
lv: <para>Kļūda, atzīmējot sertifikātu „%1“ kā jūsu sertifikātu.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while revoking the certification power of '%1'.</para><para><message>%2</message></para>
lv: <para>Kļūda, atsaucot „%1“ sertifikācijas pilnvaras.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to add the user ID: <message>%1</message></para>
lv: <para>Radās kļūda, mēģinot pievienot lietotāja ID: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to export OpenPGP certificates.</para> <para>The output of <command>%1</command> was:<nl /><message>%2</message></para>
lv: <para>Kļūda, mēģinot eksportēt „OpenPGP“ sertifikātus.</para> <para>Komandas „<command>%1</command>“ izvade bija:<nl /><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to flag the user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>as the primary user ID.</para><para><message>%2</message></para>
lv: <para>Kļūda, mēģinot atzīmēt lietotāja ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>kā primāro lietotāja ID.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to restore the secret key.</para> <para>The output from <command>%1</command> was:</para><para><message>%2</message></para>
lv: <para>Kļūda, mēģinot atgūt slepeno atslēgu.</para> <para>„<command>%1</command>“ komandas izvade ir:</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to revoke the user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis>.</para><para><message>%2</message></para>
lv: <para>Kļūda, mēģinot atsaukt lietotāja ID<nl/><emphasis>%1</emphasis>.</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Archiving in combination with sign-only currently requires what are known as opaque signatures - unlike detached ones, these embed the content in the signature.</para><para>This format is rather unusual. You might want to archive the files separately, and then sign the archive as one file with Kleopatra.</para><para>Future versions of Kleopatra are expected to also support detached signatures in this case.</para>
lv: <para>Arhivācijai kombinācijā ar „tikai parakstīt“ nepieciešami necaurredzamie paraksti — atšķirībā no atvienotajiem parakstiem, tie saturu ieguļ parakstā.</para><para>Šis formāts ir visai neparasts. Datnes vajadzētu arhivēt pirms tam, bet tad parakstīt arhīvu ar „Kleopatra“ kā vienu veselu datni.</para><para>Nākamās „Kleopatra“ versijas atbalstīs atvienotos parakstus arī šajā gadījumā.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Are you sure that you want to continue?</para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties turpināt?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is installed in version %2, but at least version %3 is required.</para>
lv: <para>Aizmugursistēmai „<command>%1</command>“ ir instalēta %2. versija, bet ir nepieciešama vismaz %3. versija</para>

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is not installed properly.</para>
lv: <para>Aizmugursistēma „<command>%1</command>“ nav instalēta pareizi.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Cannot write in the output folder <filename>%1</filename>.</para><para>Please select a different output folder.</para>
lv: <para>Nevar rakstīt izvades mapē „<filename>%1</filename>“.</para><para>Lūdzu, norādīt citu izvades mapi.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Check that your firewall is not set to block local connections (allow connections to <resource>localhost</resource> or <resource>127.0.0.1</resource>).</para>
lv: <para>Pārbaudiet, vai jūsu ugunsmūris nav iestatīts tā, ka tas bloķē lokālos savienojumus (atļaujiet savienojumus ar „<resource>localhost</resource>“ vai <resource>127.0.0.1</resource>).</para>

[ctx: @info]
en: <para>Copying the key to the card failed:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Neizdevās atslēgas kopēšana kartē: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Delete registry key <resource>%1\%2</resource>.</para>
lv: <para>Dzēst reģistra atslēgu <resource>%1\%2</resource>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Disabled certificates cannot be selected for signing or encryption. They are only visible when the <interface>%2</interface> filter is active.</para><para>You can undo this action at any time by switching to the <interface>%2</interface> filter and enabling the certificate again.</para><para><emphasis strong='true'>Are you sure you want to disable and hide the following certificate?</emphasis></para><list><item>%1</item></list>
lv: <para>Izslēgtus sertifikātus nevar atlasīt parakstīšanai vai šifrēšanai. Tie ir redzami tikai tad, kad ir aktīvs <interface>%2</interface> filtrs.</para><para>Jūs varat jebkurā brīdī atsaukt šo darbību, pārslēdzoties uz <interface>%2</interface> filtra un atkal ieslēdzot sertifikātu.</para><para><emphasis strong='true'>Vai tiešām vēlaties izslēgt un paslēpt šo sertifikātu?</emphasis></para><list><item>%1</item></list>

[ctx: @info]
en: <para>Do you distrust</para><para>%1</para><para>to correctly certify user certificates?</para>
lv: <para>Vai neuzticaties, ka</para><para>%1</para><para>var korekti sertificēt lietotāja sertifikātus?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to delete this %1 group?</para><para>Once deleted, it cannot be restored.</para> | <para>Do you really want to delete these %1 groups?</para><para>Once deleted, they cannot be restored.</para>
lv[0]: <para>Vai tiešām vēlaties dzēst šo %1 grupu?</para><para>Pēc dzēšanas to vairs nevarēs atjaunot.</para>
lv[1]: <para>Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 grupas?</para><para>Pēc dzēšanas tās vairs nevarēs atjaunot.</para>
lv[2]: <para>Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 grupas?</para><para>Pēc dzēšanas tās vairs nevarēs atjaunot.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to delete this group?</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>Once deleted, it cannot be restored.</para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties dzēst šo grupu?</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>Pēc dzēšanas to vairs nevarēs atjaunot.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you really want to revoke the user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis> ?</para>
lv: <para>Vai tiešām vēlaties atsaukt lietotāja ID<nl/><emphasis>%1</emphasis> ?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Do you ultimately trust</para><para>%1</para><para>to correctly certify user certificates?</para>
lv: <para>Vai pilnībā uzticaties</para><para>%1,</para><para>ka tas atbilstoši apliecinās lietotāju sertifikātus?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to create output folder <filename>%1</filename>.</para><para>Please select a different output folder.</para>
lv: <para>Neizdevās izveidot izvadei mapi „<filename>%1</filename>“.</para><para>Lūdzu, norādīt citu izvades mapi.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to delete the copy of the key stored on this computer:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Neizdevās dzēst šajā datorā glabāto atslēgu kopiju:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to delete the copy of the secret key stored on this computer:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Neizdevās dzēst slepenās atslēgas kopiju, kas ir saglabāta šajā datorā:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to disable certificate:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Neizdevās izslēgt sertifikātu: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to enable certificate:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Neizdevās ieslēgt sertifikātu:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.</para>
lv: <para>Neizdevās pārvietot „<filename>%1</filename>“ uz „<filename>%2</filename>“.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.</para><para><message>%3</message></para>
lv: <para>Neizdevās pārvietot „<filename>%1</filename>“ uz „<filename>%2</filename>“.</para><para><message>%3</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Install <application>%1</application> version %2 or higher.</para>
lv: <para>Instalējiet „<application>%1</application>“ %2. versiju vairāk jaunāku.</para>

[ctx: @info]
en: <para>It seems that the <icode>gpgme</icode> library was compiled without support for this backend.</para>
lv: <para>Šķiet, ka „<icode>gpgme</icode>“ bibliotēka ir kompilēta bez šīs aizmugursistēmas atbalsta.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected an obsolete registry key (<resource>%1\%2</resource>), added by either a previous <application>Gpg4win</application> version or applications such as <application>WinPT</application> or <application>EnigMail</application>.</para><para>Keeping the entry might lead to an old GnuPG backend being used.</para>
lv: <para>„Kleopatra“ atrada novecojušu reģistra atslēgu (<resource>%1\%2</resource>), ko ir pievienojusi vai nu iepriekšējā „<application>Gpg4win</application>“ versija, vai arī tādas programmas kā „<application>WinPT</application>“ vai „<application>EnigMail</application>“.</para><para>Šī ieraksta paturēšanas rezultātā programma var izmantot vecu „GnuPG“ aizmugursistēmu.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected the following errors in the libkleopatrarc configuration:</para>%1
lv: <para>„Kleopatra“ „libkleopatrarc“ konfigurācijā atrada šādas kļūdas:</para>%1

[ctx: @info]
en: <para>Make sure <application>%1</application> is installed and in <envar>PATH</envar>.</para>
lv: <para>Pārliecinieties, ka „<application>%1</application>“ ir instalēta un atrodas jūsu <envar>PATH</envar>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>None of the recipients you are encrypting to seems to be your own.</para><para>This means that you will not be able to decrypt the data anymore, once encrypted.</para><para>Do you want to continue, or cancel to change the recipient selection?</para>
lv: <para>Neviens no saņēmējiem, kuriem šifrējat, nav jūsu.</para><para>Tas nozīmē, ka jūs vairs nevarēsiet atšifrēt datus pēc to šifrēšanas. </para><para>Vai vēlaties turpināt, vai arī atcelt un mainīt saņēmēju atlasi?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Not every mail provider supports WKS, so any key being exported this way may fail individually.</para><para>If exported, a confirmation request mail will be sent to <email>%1</email> which needs to be acknowledged with a mail program to complete the export process.</para><para><application>KMail</application> can handle these mails, but not all mail programs can.</para><para>Once exported, the standard does not (yet) allow for automated removal of a published key.</para><para>Are you sure you want to continue?</para>
lv: <para>Ne visi e-pasta pakalpojumu sniedzēji atbalsta WKS, tāpēc šāda veida atslēgu eksportēšana var neizdoties.</para><para>Ja eksportēts, jūs saņemsit apstiprinājuma pieprasījuma e-pasta vēstuli uz <email>%1</email>, kas ir jāapstiprina e-pasta programmā, lai pabeigtu eksportēšanas procesu.</para><para>„<application>KMail</application>“ spēj apstrādāt šādas e-pasta vēstules, bet atsevišķas programmas var to nespēt.</para><para>Pēc eksportēšanas standarts (vēl) neatļauj publicētās atslēgas automātisku noņemšanu.</para><para>Vai vēlaties turpināt?</para>

[ctx: @info]
en: <para>One of the X.509 directory services returned certificates without fingerprints. Those certificates are ignored because fingerprints are required as unique identifiers for certificates.</para><para>You may want to configure a different X.509 directory service in the configuration dialog.</para>
lv: <para>Kāds no X.509 direktorijas servisiem atgrieza sertifikātus bez digitālajiem nospiedumiem. Šos sertifikātus ignorē, jo digitālie nospiedumi ir nepieciešami kā sertifikātu unikāli identifikatori.</para><para>Iespējams, vēlaties konfigurācijas lodziņā konfigurēt citu X.509 direktorija servisu.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Please check the output of <command>%1 --version</command> manually.</para>
lv: <para>Lūdzu, pašrocīgi pārbaudiet „<command>%1 --version</command>“ izvadi.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Please verify that the certificate identified as:</para><para>%1</para><para>has the SHA-1 fingerprint:</para><para>%2</para>
lv: <para>Pārbaudiet, ka sertifikātam, kas ir identificēts kā:</para><para>%1,</para><para>ir SHA-1 digitālais nospiedums:</para><para>%2</para>

[ctx: @info]
en: <para>Replace the <icode>gpgme</icode> library with a version compiled with <application>%1</application> support.</para>
lv: <para>Aizvietojiet „<icode>gpgme</icode>“ bibliotēku ar versiju, kas ir kompilēta ar „<application>%1</application>“ atbalstu.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Selected Key: <emphasis>%1</emphasis></para><para>Selected Smartcard: <emphasis>%2</emphasis></para><para>Choose one of the following options to continue:</para>
lv: <para>Atlasītā karte: <emphasis>%1</emphasis></para><para>Atlasītā viedkarte: <emphasis>%2</emphasis></para><para>Lai turpinātu, izvēlieties kādu no šīm izvēlēm:</para>

[ctx: @info]
en: <para>Successfully wrote request to <filename>%1</filename>.</para><para>You should now send the request to the Certification Authority (CA).</para>
lv: <para>Pieprasījums veiksmīgi ierakstīts „<filename>%1</filename>“. </para><para>Tagad jums pieprasījumu vajadzētu nosūtīt sertificēšanas iestādei (CA).</para>

[ctx: @info]
en: <para>The <application>GpgME</application> library is new enough to support <application>gpg-agent</application>, but does not seem to do so in this installation.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
lv: <para>„<application>GpgME</application>“ bibliotēka ir pietiekami jauna, lai atbalstītu „<application>gpg-agent</application>“, bet, šķiet, neatbalsta to šajā instalācijā.</para><para>Atgrieztā kļūda bija:<message>%1</message>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to export OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
lv: <para>GPG process, kas mēģināja eksportēt „OpenPGP“ sertifikātus, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ.</para><para>Pārbaudiet <icode>%1</icode> izvadi, lai iegūtu vairāk informācijas.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to restore the secret key ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
lv: <para>GPG process, kas mēģināja atjaunot slepeno atslēgu, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ</para><para>Lai iegūtu vairāk informācijas, pārbaudiet <icode>%1</icode> izvadi.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The OpenPGP keyserver returned certificates without fingerprints. Those certificates are ignored because fingerprints are required as unique identifiers for certificates.</para><para>You may want to configure a different OpenPGP keyserver in the configuration dialog.</para>
lv: <para>„OpenPGP“ atslēgu serviss atgrieza sertifikātus bez digitālajiem nospiedumiem. Šos sertifikātus ignorē, jo digitālie nospiedumi ir nepieciešami kā sertifikātu unikāli identifikatori.</para><para>Iespējams, vēlaties konfigurācijas lodziņā konfigurēt citu „OpenPGP“ atslēgu serveri.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was not found.</para> | <para>The certificates were not found.</para>
lv[0]: <para>Sertifikāts nav atrasts.</para>
lv[1]: <para>Sertifikāti nav atrasti.</para>
lv[2]: <para>Sertifikāti nav atrasti.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was revoked successfully and uploaded to %1.</para><para>The revoked certificate was saved to <filename>%2</filename>.</para><para>You should send this file to your communication partners with the instruction to import it.</para>
lv: <para>Sertifikāts ir atsaukts un augšupielādēts „%1“.</para><para>Atsauktais sertifikāts ir saglabāts „<filename>%2</filename>“ datnē.</para><para>Šī datne jums ir jānosūta saviem komunikāciju partneriem kopā ar lūgumu to importēt.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was revoked successfully and uploaded to the internal directory.</para><para>The revoked certificate was saved to <filename>%1</filename>.</para><para>You should send this file to your communication partners with the instruction to import it.</para>
lv: <para>Sertifikāts ir atsaukts un augšupielādēts iekšējā direktorijā.</para><para>Atsauktais sertifikāts ir saglabāts „<filename>%1</filename>“ datnē.</para><para>Šī datne jums ir jānosūta saviem komunikāciju partneriem kopā ar lūgumu to importēt.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was revoked successfully.</para><para>The revoked certificate was saved to <filename>%1</filename></para><para>You should send this file to your communication partners with the instruction to import it.</para>
lv: <para>Sertifikāts ir atsaukts.</para><para>Atsauktais sertifikāts ir saglabāts „<filename>%1</filename>“ datnē.</para><para>Šī datne jums ir jānosūta saviem komunikāciju partneriem kopā ar lūgumu to importēt.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certificate was updated.</para> | <para>The certificates were updated.</para>
lv[0]: <para>Sertifikāts ir atjaunināts.</para>
lv[1]: <para>Sertifikāti ir atjaunināti.</para>
lv[2]: <para>Sertifikāti ir atjaunināti.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certification has been revoked successfully.</para><para>Do you want to publish the revocation?</para> | <para>%1 certifications have been revoked successfully.</para><para>Do you want to publish the revocations?</para>
lv[0]: <para>%1 sertifikācija ir atsaukta.</para><para>Vai vēlaties publiskot tā atsaukšanu?</para>
lv[1]: <para>%1 sertifikācijas ir atsauktas.</para><para>Vai vēlaties publiskot to atsaukšanu?</para>
lv[2]: <para>%1 sertifikāciju ir atsaukts.</para><para>Vai vēlaties publiskot to atsaukšanu?</para>

[ctx: @info]
en: <para>The certification of all certificates failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
lv: <para>Sertifikātu sertificēšana neizdevās.</para><para>Kļūda: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The certification of the certificates failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
lv: <para>Sertifikātu sertificēšana neizdevās.</para><para>Kļūda: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The creation of a new OpenPGP certificate failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
lv: <para>Jaunā „OpenPGP“ sertifikāta izveide neizdevās.</para><para>Kļūda: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The imported group</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>contains certificates that cannot be used for encryption. This may lead to unexpected results.</para>
lv: <para>Importētā grupa</para><para><emphasis>%1</emphasis></para><para>satur sertifikātus, ko nevar izmantot šifrēšanai. Tas var novest pie negaidītiem rezultātiem.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key has been copied to the card and a backup has been written to <filename>%1</filename>.</para><para>Do you want to delete the copy of the key stored on this computer?</para>
lv: <para>Atslēga ir nokopēta kartē, bet tās rezerves kopija ir ierakstīta „<filename>%1</filename>“.</para><para>Vai vēlaties dzēst šajā datorā uzglabātās atslēgas kopiju?</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key has been copied to the card.</para><para>You can now delete the copy of the key stored on this computer. Optionally, you can first create a backup of the key.</para>
lv: <para>Atslēga ir nokopēta kartē.</para><para>Varat dzēst datorā esošo atslēgas kopiju. Tāpat varat vispirms izveidot tās rezerves kopiju.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key was copied to the smart card.</para>
lv: <para>Atslēga ir nokopēta viedkartē.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The key was copied to the smart card.</para><para>A backup was exported to <filename>%1</filename></para>
lv: <para>Atslēga ir nokopēta viedkartē.</para><para>Rezerves kopija ir eksportēta uz „<filename>%1</filename>“</para>

[ctx: @info]
en: <para>The query result has been truncated.</para><para>Either the local or a remote limit on the maximum number of returned hits has been exceeded.</para><para>You can try to increase the local limit in the configuration dialog, but if one of the configured servers is the limiting factor, you have to refine your search.</para>
lv: <para>Vaicājuma rezultāts ir saīsināts.</para><para>Ir pārsniegts lokālais vai arī attālinātais maksimālo atgriezto rezultātu skaita limits.</para><para>Varat mēģināt palielināt lokālo limitu konfigurācijas lodziņā, bet, ja limitējošais faktors ir viens no konfigurētajiem serveriem, jums nāksies precizēt savu meklēšanu.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The revocation of the certification of user ID<nl/>%1<nl/>made with key<nl/>%2<nl/>failed:</para><para><message>%3</message></para>
lv: <para>Lietotāja ID<nl/>%1<nl/>sertifikācijas atsaukšana, kas ir izveidota ar atslēgu<nl/>%2,<nl/>neizdevās:</para><para><message>%3</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>has been flagged successfully as the primary user ID.</para>
lv: <para>Lietotāja ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>ir atzīmēts kā primārais lietotāja ID.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The user ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>has been revoked successfully.</para>
lv: <para>Lietotāja ID<nl/><emphasis>%1</emphasis><nl/>ir atsaukts.</para>

[ctx: @info]
en: <para>The version of the <application>GpgME</application> library you are running against is older than the one that the <application>GpgME++</application> library was built against.</para><para><application>Kleopatra</application> will not function in this setting.</para><para>Please ask your administrator for help in resolving this issue.</para>
lv: <para>Pašreiz palaistās „<application>GpgME</application>“ bibliotēkas versija ir vecāka nekā tā, pret kuru ir būvēta „<application>GpgME++</application>“ bibliotēka.</para><para>„<application>Kleopatra</application>“ šādā vidē nedarbosies.</para><para>Lai atrisinātu šo problēmu, vērsieties pēc palīdzības pie sistēmas administratora.</para>

[ctx: @info]
en: <para>These are the results of the Kleopatra self-test suite. Click on a test for details.</para><para>Note that all but the first failure might be due to prior tests failing.</para>
lv: <para>Šie ir „Kleopatra“ pašpārbaudes testa svītas rezultāti. Noklikšķiniet uz testa, lai iegūtu vairāk informācijas.</para><para>Ievērojiet, ka visas kļūdas, izņemot pirmo, varētu būt iepriekšējā testa neizdošanās rezultāts.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Unexpected error while asking <application>gpg-agent</application> for its version.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
lv: <para>Negaidīta kļūda, vaicājot „<application>gpg-agent</application>“ versiju.</para><para>Atgrieztā kļūda bija: <message>%1</message>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Update failed:</para><para><message>%1</message></para>
lv: <para>Atjauninājums neizdevās:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Update skipped because no OpenPGP keyserver is configured.</para>
lv: <para>Atjauninājums ir izlaists, jo nav konfigurēts neviens „OpenPGP“ atslēgu serveris.</para>

[ctx: @info]
en: <para>When OpenPGP certificates have been exported to a public directory server, it is nearly impossible to remove them again.</para><para>Before exporting your certificate to a public directory server, make sure that you have created a revocation certificate so you can revoke the certificate if it is compromised, lost, or you forgot the passphrase.</para><para>Are you sure you want to continue?</para>
lv: <para>Pēc „OpenPGP“ sertifikātu eksportēšanas uz publisku direktoriju serveri tos noņemt ir gandrīz neiespējami.</para><para>Pirms savu sertifikātu eksportēšanas uz publisku direktoriju serveri pārliecinieties, ka izveidojāt atsaukšanas sertifikātu, kas ļautu atsaukt sertifikātu gadījumā, ja oriģinālais sertifikāts būtu kompromitēts, pazustu vai jūs aizmirstat paroli.</para><para>Vai tiešām vēlaties turpināt?</para>

[ctx: @info]
en: <para>When you delete CA certificates (both root CAs and intermediate CAs), the certificates issued by them will also be deleted.</para><para>This can be nicely seen in <application>Kleopatra</application>'s hierarchical view mode: In this mode, if you delete a certificate that has children, those children will also be deleted. Think of CA certificates as folders containing other certificates: When you delete the folder, you delete its contents, too.</para>
lv: <para>Dzēšot CA sertifikātus (gan saknes CA, gan stappnieku CA), izdzēsīsies arī to izdotie sertifikāti.</para><para>To var labi redzēt „<application>Kleopatra</application>“ hierarhiskajā skata režīmā. Šajā režīmā, dzēšot sertifikātu, kam ir pakārtoti sertifikāti, dzēsīsies arī pakārtotie sertifikāti. Varat iedomāties, ka CA sertifikāti ir kā mapes ar apakšmapēm — dzēšot mapi izdzēšas arī tās saturs.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You are about to revoke the certification of user ID<nl/>%1<nl/>made with the key<nl/>%2.</para>
lv: <para>Jus grasāties atsaukt lietotāja ID <nl/>%1<nl/>sertifikāciju, kas ir izveidots ar atslēgu<nl/>%2.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You are about to revoke the following certificate:</para><para>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;%1</para><para><emphasis strong='true'>The revocation will take effect immediately and cannot be reverted.</emphasis></para><para>Consequences: <list><item>You can still decrypt everything encrypted for this certificate.</item><item>You cannot sign anything with this certificate anymore.</item><item>You cannot certify other certificates with it anymore.</item><item>Other people can no longer encrypt with it after receiving the revocation.</item></list></para>
lv: <para>Jūs grasāties atsaukt šo sertifikātu:</para><para>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;%1</para><para><emphasis strong='true'>Atsaukšana stāsies spēkā nekavējoties un to nevar vairs atsaukt.</emphasis></para><para>Sekas: <list><item>Joprojām varēsit atšifrēt visu, kas ir šifrēts šim sertifikātam.</item><item>Vai nevarēsit neko parakstīt ar šo sertifikātu.</item><item>Ar to vairs nevarēsit apliecināt citus sertifikātus..</item><item>Citi cilvēki vairs nevarēs ar to šifrēt pēc tam, kad būs saņēmuši šo atsaukumu.</item></list></para>

[ctx: @info]
en: <para>You do not have any directory servers configured.</para><para>You need to configure at least one directory server to search on one.</para><para>You can configure directory servers here: <interface>Settings->Configure Kleopatra</interface>.</para>
lv: <para>Jums nav konfigurēts neviens direktoriju serveris.</para><para>Lai meklētu direktoriju serverī, jums ir jākonfigurē vismaz viens šāds serveris.</para><para>Direktoriju serverus varat konfigurēt šeit:<interface>Iestatījumi—>Konfigurēt „Kleopatra“</interface>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all OpenPGP certificates in the groups listed below with exportable certifications. People relying on your certifications may not be able to verify the certificates.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
lv: <para>Jums nav ar eksportējamiem sertifikātiem sertificēti visi „OpenPGP“ sertifikāti zemāk norādītajās grupās. Cilvēki, kuri paļaujas uz jūsu sertifikāciju nav nebūt spējīgi sertifikātus pārbaudīt.</para><para>Vai vēlaties turpināt eksportēšanu?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all OpenPGP certificates in this group with an exportable certification. People relying on your certifications may not be able to verify the certificates.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
lv: <para>Jūs vēl nesertificējāt visus „OpenPGP“ sertifikātus šajā grupā ar eksportējamām sertifikācijām. Cilvēki, kuri paļaujas uz jūsu sertifikācijām var nespēt sertifikātus pārbaudīt.</para><para>Vai vēlaties turpināt eksportēšanu?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all valid user IDs of the certificates listed below with exportable certifications. People relying on your certifications may not be able to verify the certificates.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
lv: <para>Jums nav sertificēta derīga lietotāja ID zemāk norādītajiem sertifikātiem ar eksportējamām sertifikācijām. Cilvēki, kuri paļaujas uz jūsu sertifikācijām var nespēt pārbaudīt sertifikātus.</para><para>Vai vēlaties turpināt eksportēšanu?</para>

[ctx: @info]
en: <para>You haven't certified all valid user IDs of this certificate with an exportable certification. People relying on your certifications may not be able to verify the certificate.</para><para>Do you want to continue the export?</para>
lv: <para>Jūs nesertificējāt visus derīgos lietotāja ID šim sertifikātam ar eksportējamu sertifikāciju. Cilvēki, kuri paļaujas uz jūsu sertifikāciju var nebūt spējīgi sertifikātu pārbaudīt.</para><para>Vai vēlaties turpināt eksportēšanu?</para>

[ctx: @info]
en: ADSK added successfully.
lv: ADSK ir veiksmīgi pievienots.

[ctx: @info]
en: Admin PIN changed successfully.
lv: Nomainīts administratora PIN.

[ctx: @info]
en: All certificates were certified successfully.
lv: Visi sertifikāti ir veiksmīgi sertificēti.

[ctx: @info]
en: Anyone you share the password with can read the data.
lv: Jebkura persona, kura zina paroli, datus varēs nolasīt.

[ctx: @info]
en: Audit log is empty.
lv: Audita žurnāls ir tukšs.

[ctx: @info]
en: Authenticating to the card failed: %1
lv: Neizdevās kartes autentificēšana: %1

[ctx: @info]
en: By adding an ADSK to your certificate, you allow the owner of the ADSK to decrypt all new messages that are encrypted for your certificate. Do you want to add the ADSK specified in the GnuPG configuration to your certificate?
lv: Sertifikātam pievienojot ADSK, jūs atļaujat ADSK īpašniekam atšifrēt visus ziņojumus, kas ir šifrēti jūsu sertifikātam. Vai vēlaties savam sertifikātam pievienot „GnuPG“ konfigurācijā norādīto ADSK?

[ctx: @info]
en: Canceled setting PIN.
lv: PIN iestatīšana ir atcelta.

[ctx: @info]
en: Cannot open <filename>%1</filename> for reading.
lv: Neizdevās lasīšanai atvērt „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
lv: Neizdevās rakstīšanai atvērt datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Cannot open the file <filename>%1</filename> for writing.
lv: Neizdevās rakstīšanai atvērt datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Cannot open the private key file <filename>%1</filename> for reading.
lv: Neizdevās lasīšanai atvērt privātās atslēgas datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Cannot overwrite existing <filename>%1</filename>.
lv: Nevar pārrakstīt pastāvošu datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Certificate '%1' was marked as your certificate.
lv: Sertifikāts „%1“ ir atzīmētas kā jūsu sertifikāts.

[ctx: @info]
en: Certificate successfully created.<br><br>Note:<br>To prevent accidental import of the revocation<br>it is required to manually edit the certificate<br>before it can be imported.
lv: Sertifikāts ir izveidots.<br><br>Ievērībai:<br>Lai novērstu nejaušu atsaukšanas sertifikāta<br>importēšanu, manuāli rediģējiet sertifikātu<br>pirms tā importēšanas.

[ctx: @info]
en: Certification power was granted to '%1'.
lv: „%1“ ir piešķirtas sertifikācijas pilnvaras

[ctx: @info]
en: Certifications are not available before the certificate is imported.
lv: Sertifikācijas nav pieejamas pirms sertifikāts ir importēts

[ctx: @info]
en: Changing the Admin PIN failed: %1
lv: Administratora PIN nomaiņa neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Changing the NKS PIN failed: %1
lv: NKS PIN nomaiņa neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Changing the PIN failed: %1
lv: PIN nomaiņa neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Changing the PUK failed: %1
lv: PUK koda nomaiņa neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Changing the SigG PIN failed: %1
lv: „SigG“ PIN nomaiņa neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Clipboard contents do not look like a certificate. Nothing imported.
lv: Starpliktuves saturs neizskatās pēc sertifikāta. Nekas nav importēts.

[ctx: @info]
en: Copying the key to the card failed.
lv: Neizdevās atslēgas kopēšana uz karti.

[ctx: @info]
en: Could not connect to UiServer: <message>%1</message>
lv: Nevarēja pieslēgties pie „UiServer“: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Could not delete the registry key <resource>%1\%2</resource>
lv: Neizdevās izdzēst reģistra atslēgu <resource>%1\%2</resource>

[ctx: @info]
en: Could not determine certificate type of clipboard contents. Nothing imported.
lv: Neizdevās noteikt starpliktuves satura sertifikāta tipu. Nekas nav importēts.

[ctx: @info]
en: Could not remove file <filename>%1</filename> for overwriting.
lv: Neizdevās pārrakstīšanai noņemt datni „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Create a new OpenPGP key pair.<nl/>To create an S/MIME certificate request use <interface>New S/MIME Certification Request</interface> from the <interface>File</interface> menu instead.
lv: Izveidojiet jaunu „OpenPGP“ atslēgu pāri.<nl/>Lai izveidotu S/MIME sertifikāta pieprasījumu, izmantojiet <interface>Jauns S/MIME sertifikācijas pieprasījumu</interface>, ko atradīsiet <interface>Datnes</interface> izvēlnē.

[ctx: @info]
en: Creating a CSR for the card key failed:
    %1
lv: CSR izveidošana kartes atslēgai neizdevās:
    %1

[ctx: @info]
en: Creating an OpenPGP key from the card keys failed: %1
lv: „OpenPGP“ atslēgu izveidošana no kartes atslēgām neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Creating encrypted archive ...
lv: Veido šifrētu arhīvu...

[ctx: @info]
en: Creating signed and encrypted archive ...
lv: Izveidot parakstītu un šifrētu arhīvu...

[ctx: @info]
en: Creating signed archive ...
lv: Veido parakstītu arhīvu...

[ctx: @info]
en: Decryption and verification of <filename>%1</filename> canceled.
lv: Datnes „<filename>%1</filename>“ atšifrēšana un verifikācija ir atcelta.

[ctx: @info]
en: Decryption of <filename>%1</filename> canceled.
lv: Datnes „<filename>%1</filename>“ atšifrēšana ir atcelta.

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the copy of the key stored on this computer?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šajā datorā uzglabātās atslēgas kopiju?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the copy of the secret key stored on this computer?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst slepenās atslēgas kopiju, kas ir saglabāta šajā datorā?

[ctx: @info]
en: Double spaces are not allowed
lv: Dubultas atstarpes nav atļautas

[ctx: @info]
en: Encryption canceled.
lv: Šifrēšana ir atcelta

[ctx: @info]
en: Enter a search term to search for matching certificates.
lv: Lai meklēt atbilstošus sertifikātus, ierakstiet meklējamo tekstu.

[ctx: @info]
en: Enter an email address to search for matching certificates.
lv: Lai meklētu atbilstošus sertifikātus, ierakstiet e-pasta adresi.

[ctx: @info]
en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

[ctx: @info]
en: Exit code: %1
lv: Izejas kods: %1

[ctx: @info]
en: Exporting the certificate failed: %1
lv: Sertifikāta eksportēšana neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Exporting the certificate to a key server is not possible because the usage of key servers has been disabled explicitly. | Exporting the certificates to a key server is not possible because the usage of key servers has been disabled explicitly.
lv[0]: Sertifikāta eksportēšana uz atslēgu serveri nav iespējama, jo atslēgu serveru izmantošana ir izslēgta.
lv[1]: Sertifikātu eksportēšana uz atslēgu serveri nav iespējama, jo atslēgu serveru izmantošana ir izslēgta.
lv[2]: Sertifikātu eksportēšana uz atslēgu serveri nav iespējama, jo atslēgu serveru izmantošana ir izslēgta.

[ctx: @info]
en: Failed to decrypt the clipboard: %1
lv: Neizdevās atšifrēt starpliktuvi: %1

[ctx: @info]
en: Failed to decrypt the notepad: %1
lv: Neizdevās atšifrēt piezīmju blociņu: %1

[ctx: @info]
en: Failed to delete <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās dzēst „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Failed to encrypt the clipboard: %1
lv: Neizdevās šifrēt starpliktuvi: %1

[ctx: @info]
en: Failed to encrypt the notepad: %1
lv: Neizdevās šifrēt piezīmju blociņu: %1

[ctx: @info]
en: Failed to find encrypted or signed data in one or more files.<nl/>If they contain signed or encrypted data please report a bug (see Help->Report Bug).
lv: Vienā vai vairākās datnēs neizdevās atrast šifrētus vai parakstītus datus.<nl/>Ja tās satur parakstītus vai šifrētus datus, lūdzu, ziņojiet par kļūdu (skatīt Palīdzība—>Ziņot par kļūdu).

[ctx: @info]
en: Failed to find the OpenPGP card with the serial number: %1
lv: Neizdevās atrast „OpenPGP“ karti ar sērijas numuru: %1

[ctx: @info]
en: Failed to generate new card keys and a certificate: %1
lv: Neizdevās ģenerēt jaunas atslēgas kartes un sertifikātu: %1

[ctx: @info]
en: Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
lv: Neizdevās pārvietot „<filename>%1</filename>“ uz „<filename>%2</filename>“.

[ctx: @info]
en: Failed to move backup. The backup key is still stored under: %1
lv: Neizdevās pārvietot rezerves kopiju. Rezerves atslēga joprojām glabājas :„%1“

[ctx: @info]
en: Failed to overwrite <filename>%1</filename>.
lv: Neizdevās pārrakstīt „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Failed to search on certificate server. The error returned was:
    %1
lv: Neizdevās veikt meklēšanu sertifikātu serverī. Atgrieztā kļūda bija:
    %1

[ctx: @info]
en: Failed to sign the clipboard: %1
lv: Neizdevās parakstīt starpliktuvi: %1

[ctx: @info]
en: Failed to sign the notepad: %1
lv: Neizdevās parakstīt piezīmju blociņu: %1

[ctx: @info]
en: Failed to verify the clipboard: %1
lv: Neizdevās verificēt starpliktuvi: %1

[ctx: @info]
en: Failed to verify the notepad: %1
lv: Neizdevās verificēt piezīmju blociņu: %1

[ctx: @info]
en: For password based encryption see this <a href="action:help_doc_symenc">guide</a>.
lv: Saistībā ar parolēs balstītu šifrēšanu skatiet <a href="action:help_doc_symenc">rokasgrāmatu</a>.

[ctx: @info]
en: For public key encryption you generally have to create your own key pair.
lv: Šifrēšanai ar publisko atslēgu parasti ir nepieciešams izveidot savu atslēgu pāri.

[ctx: @info]
en: For technical reasons you can only use this option if <application>%1</application> is not already running.
lv: Tehnisku iemeslu dēļ šo opciju varat lietot tikai tad, ja <application>%1</application> programma nav palaista.

[ctx: @info]
en: Generating key failed: %1
lv: Atslēgas ģenerēšana neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Import certificate from a file.<nl/>To import from a public keyserver use <interface>Lookup on Server</interface> instead.
lv: Importēt sertifikātu no datnes.<nl/>Lai importētu no publiskā atslēgu servera, izmantojiet <interface>Uzmeklēt serverī</interface>.

[ctx: @info]
en: Import was canceled.
lv: Importēšana ir atcelta.

[ctx: @info]
en: Is '%1' your own certificate?
lv: Vai „%1“ ir jūsu pašu sertifikāts?

[ctx: @info]
en: It seems another <application>Kleopatra</application> is running (with process-id %1)
lv: Šķiet, ka ir palaista cita „<application>Kleopatra</application>“ instance (ar procesa ID %1)

[ctx: @info]
en: Key successfully generated.
lv: Atslēga ir ģenerēta.

[ctx: @info]
en: NKS PIN changed successfully.
lv: NKS PIN ir veiksmīgi nomainīts.

[ctx: @info]
en: NKS PIN set successfully.
lv: NKS PIN ir veiksmīgi iestatīts.

[ctx: @info]
en: Name change failed: %1
lv: Neizdevās nomainīt vārdu: %1

[ctx: @info]
en: No NullPin found. <warning>If this PIN was not set by you personally, the card might have been tampered with.</warning>
lv: „NullPin“ nav atrasts. <warning>Ja šo PIN neiestatījāt jūs, iespējams, kāds cits ir kartē veicis kādas izmaiņas.</warning>

[ctx: @info]
en: No certificates found
lv: Sertifikāti nav atrasti

[ctx: @info]
en: No checksum files have been created.
lv: Kontrolsummu datnes nav izveidotas

[ctx: @info]
en: No empty smart card was found.
lv: Nav atrasta tukša viedkarte.

[ctx: @info]
en: No slot found for subkey %1 on the smart card.
lv: Apakšatslēgai „%1“ nav atrasta vieta viedkartē.

[ctx: @info]
en: No update found in the available version database.
lv: Pieejamajā versiju datubāzē nav jaunāku versiju.

[ctx: @info]
en: One or more certificates cannot be certified.
lv: Neizdevās sertificēt vienu vai vairākus sertifikātus.

[ctx: @info]
en: One unknown recipient
lv: Viens nezināms saņēmējs

[ctx: @info]
en: PIN changed successfully.
lv: PIN ir nomainīts.

[ctx: @info]
en: PIN set successfully.
lv: PIN ir iestatīts.

[ctx: @info]
en: PIV Card Application Administration Key set successfully.
lv: PIV kartes programmas administrēšanas atslēga ir iestatīta.

[ctx: @info]
en: PUK changed successfully.
lv: PUK nomaiņa neizdevās.

[ctx: @info]
en: Quit any other running instances of <application>Kleopatra</application>.
lv: Aizvērt jebkuras citas „<application>Kleopatra</application>“ instances.

[ctx: @info]
en: Reading certificates from smart card ...
lv: Lasīt sertifikātus no viedkartes...

[ctx: @info]
en: Result of OpenPGP certificate update from keyserver, LDAP server, or Active Directory
lv: OpenPGO sertifikāta atjaunināšanas no atslēgu servera, LDAP servera vai „Active Directory“ rezultāts

[ctx: @info]
en: Result of S/MIME certificate update
lv: S/MIME sertifikāta atjaunināšanas rezultāts

[ctx: @info]
en: Result of update from Web Key Directory
lv: Tīmekļa atslēgu direktorija atjaunināšanas rezultāts

[ctx: @info]
en: Searching for matching certificates ...
lv: Meklēt atbilstošus sertifikātus...

[ctx: @info]
en: Set this option to avoid using the users temporary directory.
lv: Iestatiet šo opciju, lai izvairītos no lietotāja pagaidu mapes lietošanas.

[ctx: @info]
en: Set this option to disable password-based encryption.
lv: Iestatiet šo opciju, lai izslēgtu šifrēšanu, kurai pamatā ir parole.

[ctx: @info]
en: Set this option to disable public key encryption.
lv: Iestatiet šo opciju, lai izslēgtu šifrēšanu ar publisko atslēgu.

[ctx: @info]
en: Set this option to encode encrypted or signed files as base64 encoded text. So that they can be opened with an editor or sent in a mail body. This will increase file size by one third.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai šifrētas un parakstītas datnes kodētu kā „base64“ kodētu tekstu. Tas ļaus šādas datnes atvērt teksta redaktorā un nosūtīt e-pasta vēstules pamattekstā, tomēr datnes izmērs palielināsies par vienu trešdaļu.

[ctx: @info]
en: Setting the NKS PIN failed: %1
lv: NKS PIN iestatīšana neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Setting the PIV Card Application Administration Key failed: %1
lv: PIV kartes programmas administrācijas atslēgas iestatīšanas neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Setting the SigG PIN failed: %1
lv: „SigG“ PIN iestatīšana neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Shall the file be saved with the original file name <filename>%1</filename>?
lv: Vai datni saglabāt ar datnes oriģinālo nosaukumu — „<filename>%1</filename>“?

[ctx: @info]
en: Show actions available for this smart card
lv: Rāda darbības, kas ir pieejamas šai viedkartei

[ctx: @info]
en: Show actions available for this smart card slot
lv: Rādīt darbības, kas ir pieejamas šai viedkartes vietai

[ctx: @info]
en: Show the following information in certificate list tooltips:
lv: Rādīt šādu informāciju sertifikātu saraksta paskaidrēs:

[ctx: @info]
en: SigG PIN changed successfully.
lv: „SigG“ PIN ir nomainīts

[ctx: @info]
en: SigG PIN set successfully.
lv: „SigG“ PIN ir iestatīts.

[ctx: @info]
en: Signing and encryption canceled.
lv: Parakstīšana un šifrēšana ir atcelta.

[ctx: @info]
en: Signing canceled.
lv: Parakstīšana ir atcelta.

[ctx: @info]
en: Sorry! Writing keys to the card <emphasis>%1</emphasis> is not supported.
lv: Diemžēl rakstīšana „<emphasis>%1</emphasis>“ kartē nav atbalstīta.

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted and verified the clipboard
lv: Atšifrēta un verificēta starpliktuve

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted and verified the notepad
lv: Atšifrēts un pārbaudīts piezīmju blociņš

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted the clipboard
lv: Atšifrēta starpliktuve

[ctx: @info]
en: Successfully decrypted the notepad
lv: Atšifrēts piezīmju blociņš

[ctx: @info]
en: Successfully deleted the copy of the key stored on this computer.
lv: Veiksmīgi dzēsta šajā datorā glabāto atslēgu kopija.

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted and signed the clipboard
lv: Šifrēta un verificēta starpliktuve

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted and signed the notepad
lv: Piezīmju blociņš ir šifrēts un parakstīts

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted the clipboard
lv: Šifrēta starpliktuve

[ctx: @info]
en: Successfully encrypted the notepad
lv: Piezīmju blociņš ir šifrēts

[ctx: @info]
en: Successfully generated an OpenPGP key from the card keys.
lv: Izveidota „OpenGPG“ atslēga no kartes atslēgām.

[ctx: @info]
en: Successfully generated new card keys and a certificate for this card.
lv: Izveidotas jaunas kartes atslēgas un sertifikāts šai kartei.

[ctx: @info]
en: Successfully restored the secret key parts from <filename>%1</filename>
lv: Atjaunotas slepenās atslēgas daļas no „<filename>%1</filename>“

[ctx: @info]
en: Successfully signed the clipboard
lv: Parakstīta starpliktuve

[ctx: @info]
en: Successfully signed the notepad
lv: Parakstīts piezīmju blociņš

[ctx: @info]
en: Successfully verified the clipboard
lv: Pārbaudīt starpliktuve

[ctx: @info]
en: Successfully verified the notepad
lv: Piezīmju blociņš ir pārbaudīts

[ctx: @info]
en: The "<" character may not be used.
lv: Rakstzīmi „<“ nedrīkst lietot.

[ctx: @info]
en: The backup of the secret key was created successfully.
lv: Izveidota slepenās atslēgas rezerves kopija.

[ctx: @info]
en: The certificate has been marked as not trusted because the fingerprint did not match.
lv: Sertifikāts ir atzīmēts kā neuzticams, jo neatbilst digitālais nospiedums.

[ctx: @info]
en: The certificate was revoked successfully.
lv: Sertifikāts ir atsaukts.

[ctx: @info]
en: The certification power of '%1' was revoked.
lv: „%1“ sertifikācijas pilnvaras ir atsauktas.

[ctx: @info]
en: The clipboard does not contain text.
lv: Starpliktuve nesatur tekstu.

[ctx: @info]
en: The clipboard is empty. Nothing imported.
lv: Starpliktuve ir tukša. Nekas nav importēts.

[ctx: @info]
en: The data was not encrypted for any secret key in your certificate list.
lv: Dati nav šifrēti nevienai slepenajai atslēgai jūsu sertifikātu sarakstā.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists.
lv: Datne ar nosaukumu „<filename>%1</filename>“ jau pastāv.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
lv: Datne ar nosaukumu „<filename>%1</filename>“ jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt? already exists. Do you wish to overwrite it?

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists. Please enter a different file name.
lv: Datne ar nosaukumu „<filename>%1</filename>“ jau pastāv. Ierakstiet citu datnes nosaukumu.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> contains certificates and can't be decrypted or verified.
lv: Datne „<filename>%1</filename>“ satur sertifikātus un to nevar atšifrēt vai verificēt.

[ctx: @info]
en: The following errors were encountered:
lv: Saskārās ar šīm kļūdām:

[ctx: @info]
en: The group contains certificates that cannot be used for encryption. This may lead to unexpected results.
lv: Grupa satur sertifikātus, ko nevar izmantot šifrēšanai. Tas var novest pie negaidītiem rezultātiem.

[ctx: @info]
en: The private key file <filename>%1</filename> is empty.
lv: Privātās atslēgas datne „<filename>%1</filename>“ ir tukša.

[ctx: @info]
en: The result of the backup is empty. Maybe you entered an empty or a wrong passphrase.
lv: Rezerves kopijas veidošanai nav rezultāta. Varbūt ievadījāt tukšu vai nepareizu paroli?

[ctx: @info]
en: The result of the export is empty.
lv: Eksporta rezultāts ir tukšs.

[ctx: @info]
en: The size of the name may not exceed 38 characters.
lv: Vārda garums nedrīkst pārsniegt 38 rakstzīmes.

[ctx: @info]
en: The subkey was exported successfully. | %1 subkeys were exported successfully.
lv[0]: %1 apakšatslēga ir veiksmīgi eksportēta.
lv[1]: %1 apakšatslēgas ir veiksmīgi eksportētas.
lv[2]: %1 apakšatslēgas ir veiksmīgi eksportētas.

[ctx: @info]
en: The two keys you have entered do not match. Please retry.
lv: Atslēgas, ko ievadījāt, nesakrīt. Mēģiniet vēlreiz.

[ctx: @info]
en: There was an error setting the PIN: <message>%1</message>.
lv: Radās kļūda, iestatot PIN: <message>%1</message>.

[ctx: @info]
en: There were no errors.
lv: Kļūdu nebija.

[ctx: @info]
en: These checksum files have been successfully created:
lv: Ir izveidotas šīs kontrolsummu datnes:

[ctx: @info]
en: This certificate cannot be used for encryption.
lv: Šo sertifikātu nevar izmantot šifrēšanai.

[ctx: @info]
en: This certificate cannot be used for signing.
lv: Šo sertifikātu nevar izmantot parakstīšanai.

[ctx: @info]
en: This certificate expires today.
lv: Šī sertifikāta derīguma termiņš beidzas šodien.

[ctx: @info]
en: This certificate expires tomorrow. | This certificate expires in %1 days.
lv[0]: Šī sertifikāta derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienas.
lv[1]: Šī sertifikāta derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.
lv[2]: Šī sertifikāta derīguma termiņš beidzas pēc %1 dienām.

[ctx: @info]
en: This certificate is expired.
lv: Sertifikāta derīguma termiņš ir iztecējis.

[ctx: @info]
en: This certificate is revoked.
lv: Šis sertifikāts ir atsaukts.

[ctx: @info]
en: This group contains S/MIME certificates which cannot be certified.
lv: Šī grupa satur S/MIME sertifikātus, ko nevar sertificēt.

[ctx: @info]
en: This key has already been revoked.
lv: Šī atslēga jau ir atsaukta.

[ctx: @info]
en: This key has been revoked. You cannot certify it.
lv: Šī atslēga ir atsaukta. To nevarat sertificēt.

[ctx: @info]
en: This key has expired. You cannot certify it.
lv: Šīs atslēgas termiņš ir iztecējis. To nevarat sertificēt.

[ctx: @info]
en: To certify other certificates, you first need to create an OpenPGP certificate for yourself.
lv: Lai sertificētu citus sertifikātu, vispirms izveidojiet „OpenPGP“ sertifikātu.

[ctx: @info]
en: URL change failed: %1
lv: URL maiņa neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Unblocked and set a new PIN successfully.
lv: Atbloķēts un iestatīts jauns PIN.

[ctx: @info]
en: Unblocking the PIN failed: %1
lv: PIN atslēgšana neizdevās: %1

[ctx: @info]
en: Updating certificate… | Updating %1 certificates…
lv[0]: Atjaunina %1 sertifikātu…
lv[1]: Atjaunina %1 sertifikātus…
lv[2]: Atjaunina %1 sertifikātu…

[ctx: @info]
en: Upload successful.
lv: Augšupielāde izdevusies.

[ctx: @info]
en: User ID successfully added.
lv: Lietotāja ID ir pievienots.

[ctx: @info]
en: Verification of <filename>%1</filename> canceled.
lv: Datnes „<filename>%1</filename>“ verificēšana ir atcelta.

[ctx: @info]
en: Verify the fingerprints, mark the user IDs you want to certify, and select the certificate you want to certify the user IDs with.<br><i>Note: Only the fingerprints clearly identify the certificate and its owner.</i>
lv: Verificējiet digitālos nospiedumus, atzīmējiet lietotāja ID, kurus vēlaties sertificēt, un atlasiet sertifikātu, ar kuru vēlaties sertificēt lietotāja ID.<br><i>Ievērībai: atslēgu un tās īpašnieku skaidri var identificēt tikai digitālais nospiedums.</i>

[ctx: @info]
en: Warning: The sender's mail address is not stored in the <a href="key:%1">certificate</a> used for signing. Stored:<ul>%2</ul>
lv: Brīdinājums: sūtītāja pasta adrese neglabājas <a href="key:%1">sertifikātā</a>, ko izmanto parakstīšanai. Saglabāts:<ul>%2</ul>

[ctx: @info]
en: With Kleopatra you can encrypt using different methods. Please follow the regulations for classified information of your organization.
lv: „Kleopatra“ jums ļauj šifrēt, izmantojot dažādas metodes. Ievērojiet savas organizācijas klasificējamās informācijas noteikumus.

[ctx: @info]
en: Writing certificates to file <filename>%1</filename> failed.
lv: Neizdevās rakstīt sertifikātus datnē „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Writing groups to file <filename>%1</filename> failed.
lv: Neizdevās rakstīt grupas datnē „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Writing key to file <filename>%1</filename> failed.
lv: Neizdevās rakstīt datnē „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Writing subkey to file <filename>%2</filename> failed. | Writing subkeys to file <filename>%2</filename> failed.
lv[0]: Neizdevās apakšatslēgas rakstīšana datnē „<filename>%2</filename>“.
lv[1]: Neizdevās apakšatslēgu rakstīšana datnē „<filename>%2</filename>“.
lv[2]: Neizdevās apakšatslēgu rakstīšana datnē „<filename>%2</filename>“.

[ctx: @info]
en: Writing the backup of the secret key to <filename>%1</filename> failed.
lv: Neizdevās rakstīt slepenās atslēgas rezerves kopiju datnē „<filename>%1</filename>“.

[ctx: @info]
en: Writing the certificate to the card failed: %1
lv: Neizdevās sertifikāta rakstīšana kartē: %1

[ctx: @info]
en: Writing the certificate to the card succeeded.
lv: Sertifikāta rakstīšana kartē ir izdevusies.

[ctx: @info]
en: You are not allowed to mark certificates as trusted or not trusted.
lv: Jums nav tiesības sertifikātus atzīmēt kā uzticamus vai neuzticamus.

[ctx: @info]
en: You can find step-by-step instructions for public key encryption in this <a href="action:help_doc_quickguide">guide</a>.
lv: Publiskās atslēgas šifrēšanas pakāpenisku instrukciju varat atrast šajā <a href="action:help_doc_quickguide">rokasgrāmatā</a>.

[ctx: @info]
en: You cannot generate a key on this smart card because it doesn't support any of the compliant algorithms.
lv: Jūs nevarat ģenerēt atslēgu šai viedkartei, jo tā neatbalsta nevienu no saderīgajiem algoritmiem.

[ctx: @info]
en: You cannot generate keys on this smart card because it doesn't support any of the compliant algorithms.
lv: Jūs nevarat ģenerēt atslēgas šai viedkartei, jo tā neatbalsta nevienu no saderīgajiem algoritmiem.

[ctx: @info]
en: no associated certificate
lv: nav saistīta sertifikāta

[ctx: @info]
en: no key
lv: nav atslēgas

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>Install a version of <application>GnuPG</application> that is %1.</para>
lv: <para>Instalējiet tādu „<application>GnuPG</application>“ versiju, kas ir %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>Sorry! You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encrypting files because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
lv: <para>Diemžēl jūs nevarat lietot „<application>Kleopatra</application>“ datņu parakstīšanai vai šifrēšanai, jo „<application>GnuPG</application>“ sistēma, ko izmanto „<application>Kleopatra</application>“, nav „%1“.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>Sorry! You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encryption because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
lv: <para>Diemžēl „<application>Kleopatra</application>“ nevarat izmantot parakstīšanai un šifrēšanai, jo „<application>GnuPG</application>“ sistēma, ko izmanto „<application>Kleopatra</application>“, nav %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>The <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
lv: <para>„<application>GnuPG</application>“ sistēma, ko izmanto „<application>Kleopatra</application>“ nav %1.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encrypting files because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
lv: <para>Jūs nevarat lietot „<application>Kleopatra</application>“ datņu parakstīšanai vai šifrēšanai, jo „<application>GnuPG</application>“ sistēma, ko izmanto „<application>Kleopatra</application>“, nav „%1“.</para>

[ctx: @info %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: <para>You cannot use <application>Kleopatra</application> for signing or encryption because the <application>GnuPG</application> system used by <application>Kleopatra</application> is not %1.</para>
lv: <para>Jūs nevarat lietot „<application>Kleopatra</application>“, lai parakstītu un šifrētu, jo „<application>GnuPG</application>“ sistēma, ko izmanto „<application>Kleopatra</application>“, nav %1.</para>

[ctx: @info %1 name of card slot, %2 serial number of card]
en: <p>Please confirm that you want to write the following certificate to the %1 slot of card %2:</p><center>%3</center>
lv: <p>Apstipriniet, ka vēlaties rakstīt šo sertifikātu uz „%2“ kartes „%1“ vietu:</p><center>%3</center>

[ctx: @info %1: a certificate]
en: <para>Do you want to grant '%1' the power to mark certificates as valid for you?</para><para><emphasis>This means that the owner of this certificate properly checks fingerprints and confirms the identities of others.</emphasis></para>
lv: <para>Vai vēlaties piešķirt „%1“ tiesības, lai atzīmētu sertifikātus kā derīgus jums?</para><para><emphasis>Tas nozīmē, ka šī sertifikāta īpašnieks atbilstoši pārbauda digitālos nospiedumus un apliecina citu identitātes.</emphasis></para>

[ctx: @info %1: a certificate]
en: <para>The certificate '%1' is empowered to mark other certificates as valid for you.</para><para>Do you want to revoke this power?</para>
lv: <para>Sertifikātam „%1“ ir tiesības atzīmēt citus sertifikātus kā derīgus jums.</para><para>Vai vēlaties atsaukt šīs tiesības?</para>

[ctx: @info %1: a certificate, %2: name of a compliance mode]
en: <para>Do you want to grant '%1' the power to mark certificates as %2 for you?</para><para><emphasis>This means that the owner of this certificate properly checks fingerprints and confirms the identities of others.</emphasis></para>
lv: <para>Vai vēlaties piešķirt „%1“ tiesības, lai atzīmētu sertifikātus kā „%2“ jums?</para><para><emphasis>Tas nozīmē, ka šī sertifikāta īpašnieks atbilstoši pārbauda digitālos nospiedumus un apliecina citu identitātes.</emphasis></para>

[ctx: @info %1: a certificate, %2: name of a compliance mode]
en: <para>The certificate '%1' is empowered to mark other certificates as %2 for you.</para><para>Do you want to revoke this power?</para>
lv: <para>Sertifikātam „%1“ ir tiesības atzīmēt citu sertifikātu kā „%2“ jums.</para><para>Vai vēlaties atsaukt šīs tiesības?</para>

[ctx: @info %1: test name]
en: <para>See "%1" above.</para>
lv: <para>Skatiet „%1“.</para>

[ctx: @info 'Failed' meaning that there was an error during decryption]
en: Failed to decrypt <filename>%1</filename>:
lv: Neizdevās atšifrēt „<filename>%1</filename>“:

[ctx: @info 'Failed' meaning that there was an error during decryption]
en: Failed to decrypt and verify <filename>%1</filename>:
lv: Neizdevās atšifrēt un verificēt „<filename>%1</filename>“:

[ctx: @info 'Unable' meaning that decryption can't be started because there is no secret key]
en: Unable to decrypt <filename>%1</filename>:
lv: Nespēj atšifrēt „<filename>%1</filename>“:

[ctx: @info 'Unable' meaning that decryption can't be started because there is no secret key]
en: Unable to decrypt and verify <filename>%1</filename>:
lv: Nespēj atšifrēt un verificēt „<filename>%1</filename>“:

[ctx: @info Failed to encrypt <file> and <file>: <reason>]
en: Failed to encrypt <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv: Neizdevās šifrēt „<filename>%1</filename>“ un „<filename>%2</filename>“: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to encrypt <file> and <n> other(s): <reason>]
en: Failed to encrypt <filename>%2</filename> and %1 other: <emphasis strong='true'>%3</emphasis> | Failed to encrypt <filename>%2</filename> and %1 others: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[0]: Neizdevās šifrēt „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datni: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[1]: Neizdevās šifrēt „<filename>%2</filename>“ un %1 citas datnes: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[2]: Neizdevās šifrēt „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datņu: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to encrypt <file>: <reason>]
en: Failed to encrypt <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>
lv: Neizdevās šifrēt „<filename>%1</filename>“: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign <file> and <file>: <reason>]
en: Failed to sign <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv: Neizdevās parakstīt datni „<filename>%1</filename>“ un „<filename>%2</filename>“: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign <file> and <n> other(s): <reason>]
en: Failed to sign <filename>%2</filename> and %1 other: <emphasis strong='true'>%3</emphasis> | Failed to sign <filename>%2</filename> and %1 others: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[0]: Neizdevās parakstīt datni „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datni: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[1]: Neizdevās parakstīt datni „<filename>%2</filename>“ un %1 citas datnes: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[2]: Neizdevās parakstīt datni „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datņu: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign <file>: <reason>]
en: Failed to sign <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>
lv: Neizdevās parakstīt datni „<filename>%1</filename>“: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign and encrypt <file> and <file>: <reason>]
en: Failed to sign and encrypt <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename>: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv: Neizdevās parakstīt un šifrēt datni „<filename>%1</filename>“ un „<filename>%2</filename>“: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign and encrypt <file> and <n> other(s): <reason>]
en: Failed to sign and encrypt <filename>%2</filename> and %1 other: <emphasis strong='true'>%3</emphasis> | Failed to sign and encrypt <filename>%2</filename> and %1 others: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[0]: Neizdevās parakstīt un šifrēt datni „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datni: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[1]: Neizdevās parakstīt un šifrēt datni „<filename>%2</filename>“ un %1 citas datnes: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>
lv[2]: Neizdevās parakstīt un šifrēt datni „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datņu: <emphasis strong='true'>%3</emphasis>

[ctx: @info Failed to sign and encrypt <file>: <reason>]
en: Failed to sign and encrypt <filename>%1</filename>: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>
lv: Neizdevās parakstīt un šifrēt datni „<filename>%1</filename>“: <emphasis strong='true'>%2</emphasis>

[ctx: @info Failed to verify <file>:]
en: Failed to verify <filename>%1</filename>:
lv: Neizdevās verificēt „<filename>%1</filename>“:

[ctx: @info Successfully decrypted <file> as <file>.]
en: Successfully decrypted <filename>%1</filename> as <filename>%2</filename>.
lv: Neizdevās atšifrēt datni „<filename>%1</filename>“ kā „<filename>%2</filename>“

[ctx: @info Successfully decrypted and verified <file> as <file>.]
en: Successfully decrypted and verified <filename>%1</filename> as <filename>%2</filename>.
lv: Veiksmīgi atšifrēta un verificēta datne „<filename>%1</filename>“ kā „<filename>%2</filename>“

[ctx: @info Successfully encrypted <file> and <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully encrypted <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename> and saved it as <filename>%3</filename>.
lv: Šifrēta datne „<filename>%1</filename>“ un „<filename>%2</filename>“, kas saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.

[ctx: @info Successfully encrypted <file> and <n> other(s) and saved it as <file>.]
en: Successfully encrypted <filename>%2</filename> and %1 other and saved it as <filename>%3</filename>. | Successfully encrypted <filename>%2</filename> and %1 others and saved it as <filename>%3</filename>.
lv[0]: Šifrēta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 cita datne, kas saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.
lv[1]: Šifrēta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 citas datnes, kas saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.
lv[2]: Šifrēta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datņu, kas saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.

[ctx: @info Successfully encrypted <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully encrypted <filename>%1</filename> and saved it as <filename>%2</filename>.
lv: Šifrēta datne „<filename>%1</filename>“ un saglabāta kā „<filename>%2</filename>“.

[ctx: @info Successfully signed <file> and <file> and saved the signature in <file>.]
en: Successfully signed <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename> and saved the signature in <filename>%3</filename>.
lv: Parakstītas datnes „<filename>%1</filename>“ un „<filename>%2</filename>“, bet paraksts saglabāts datnē „<filename>%3</filename>“.

[ctx: @info Successfully signed <file> and <n> other(s) and saved the signature in <file>.]
en: Successfully signed <filename>%2</filename> and %1 other and saved the signature in <filename>%3</filename>. | Successfully signed <filename>%2</filename> and %1 others and saved the signature in <filename>%3</filename>.
lv[0]: Parakstīta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 cita datne, bet paraksts ir saglabāts datnē „<filename>%3</filename>“.
lv[1]: Parakstīta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 citas datnes, bet paraksts ir saglabāts datnē „<filename>%3</filename>“.
lv[2]: Parakstīta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datņu, bet paraksts ir saglabāts datnē „<filename>%3</filename>“.

[ctx: @info Successfully signed <file> and saved the signature in <file>.]
en: Successfully signed <filename>%1</filename> and saved the signature in <filename>%2</filename>.
lv: Parakstīta datne „<filename>%1</filename>“, bet paraksts saglabāts datnē „<filename>%2</filename>“.

[ctx: @info Successfully signed and encrypted <file> and <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully signed and encrypted <filename>%1</filename> and <filename>%2</filename> and saved it as <filename>%3</filename>.
lv: Parakstītas un šifrētas datnes „<filename>%1</filename>“ un „<filename>%2</filename>“ un saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.

[ctx: @info Successfully signed and encrypted <file> and <n> other(s) as <file>.]
en: Successfully signed and encrypted <filename>%2</filename> and %1 other and saved it as <filename>%3</filename>. | Successfully signed and encrypted <filename>%2</filename> and %1 others and saved it as <filename>%3</filename>.
lv[0]: Parakstīta un šifrēta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 cita datne, kas visas saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.
lv[1]: Parakstīta un šifrēta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 citas datnes, kas visas saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.
lv[2]: Parakstīta un šifrēta datne „<filename>%2</filename>“ un %1 citu datņu, kas visas saglabātas kā „<filename>%3</filename>“.

[ctx: @info Successfully signed and encrypted <file> and saved it as <file>.]
en: Successfully signed and encrypted <filename>%1</filename> and saved it as <filename>%2</filename>.
lv: Parakstīta un šifrēta datne „<filename>%1</filename>“ un saglabāta kā „<filename>%2</filename>“.

[ctx: @info Verified <file> with signature(s) in <file>.]
en: Verified <filename>%2</filename> with signature in <filename>%3</filename>. | Verified <filename>%2</filename> with %1 signatures in <filename>%3</filename>.
lv[0]: Verificēta datne „<filename>%2</filename>“ ar %1 parakstu datnē „<filename>%3</filename>“.
lv[1]: Verificēta datne „<filename>%2</filename>“ ar %1 parakstiem datnē „<filename>%3</filename>“.
lv[2]: Verificēta datne „<filename>%2</filename>“ ar %1 parakstiem datnē „<filename>%3</filename>“.

[ctx: @info as in 'this certificate is unusable']
en: unusable
lv: nelietojams

[ctx: @info date is unknown]
en: unknown
lv: nezināms

[ctx: @info entry in Usage column of a smart card key]
en: none
lv: nekas

[ctx: @info for assistive tools]
en: Either enter a text you want to sign or encrypt, or an encrypted or signed text you want to decrypt or verify. You can also enter certificates in text form to import them.
lv: Ierakstiet tekstu, ko vēlaties parakstīt vai šifrēt, vai šifrētu vai parakstītu tekstu, ko vēlaties atšifrēt vai verificēt. Tāpat arī te varat teksta formā ievietot sertifikātus, lai tos importētu.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of decryption and signature verification.
lv: Šis ir atšifrēšanas un paraksta verificēšanas rezultāts.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the decryption.
lv: Šis ir atšifrēšanas rezultāts.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the encryption.
lv: Šis ir šifrēšanas rezultāts.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the sign and encrypt operation.
lv: Šis ir parakstīšanas un šifrēšanas operācijas rezultāts.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the sign operation.
lv: Šis ir parakstīšanas operācijas rezultāts.

[ctx: @info for assistive tools]
en: This is the result of the signature verification.
lv: Šis ir paraksta verifikācijas rezultāts.

[ctx: @info translate 'Encrypt for others' the same way as for the other string in this file]
en: Please choose at least one recipient or deselect <interface>Encrypt for others</interface>.
lv: Izvēlieties vismaz vienu saņēmēju vai noņemiet <interface>Šifrēt citiem</interface>.

[ctx: @info unknown key algorithm]
en: unknown
lv: nezināms

[ctx: @info::placeholder]
en: Enter search term
lv: Ierakstiet meklējamo tekstu

[ctx: @info:credit]
en: Mail viewer
lv: Pasta skatītājs

[ctx: @info:credit]
en: UX redesign of smartcard view and certificate details
lv: Jauns saskarnes dizains viedkaršu skatam un informācijai par sertifikātu

[ctx: @info:credit]
en: © 2001-%1 The Kleopatra developers
lv: © 2001—%1 „Kleopatra“ izstrādātāji

[ctx: @info:credit]
en: © 2001-2010 Klarälvdalens Datakonsult AB
lv: © 2001—2010 Klarälvdalens Datakonsult AB

[ctx: @info:credit]
en: © 2015-2018 Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik
lv: © 2015—2018 Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik

[ctx: @info:credit]
en: © 2015-2018 Intevation GmbH
lv: © 2015—2018 Intevation GmbH

[ctx: @info:credit]
en: © 2019-%1 g10 Code GmbH
lv: © 2019—%1 g10 Code GmbH

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter a message to encrypt or decrypt...
lv: Ierakstiet šifrējamo vai atšifrējamo ziņojumu...

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter search term
lv: Ierakstiet meklējamo tekstu

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter search term <%1>
lv: Ierakstiet meklējamo tekstu <%1>

[ctx: @info:placeholder]
en: Please enter a name or email address...
lv: Ievadiet vārdu vai e-pasta adresi...

[ctx: @info:progress]
en: Certifying certificates…
lv: Sertificē sertifikātus…

[ctx: @info:progress]
en: Decrypting and/or verifying...
lv: Atšifrē un/vai verificē...

[ctx: @info:progress]
en: Encrypting notepad...
lv: Šifrēšanas piezīmju blociņš...

[ctx: @info:progress]
en: Signing and encrypting notepad...
lv: Parakstīšana un šifrēšana piezīmju blociņš...

[ctx: @info:progress]
en: Signing notepad...
lv: Parakstīšanas piezīmju blociņš...

[ctx: @info:shell]
en: Create a new key pair or certificate signing request
lv: Izveidot jaunu atslēgu pāri vai sertifikāta parakstīšanas pieprasījumu

[ctx: @info:shell]
en: Create or check a checksum file
lv: Izveidot vai pārbaudīt kontrolsummas datni

[ctx: @info:shell]
en: Decrypt and/or verify file(s)
lv: Atšifrēt un/vai verificēt datni(-es)

[ctx: @info:shell]
en: Decrypt file(s)
lv: Atšifrēt datni(-es)

[ctx: @info:shell]
en: Encrypt file(s)
lv: Šifrēt datni(-es)

[ctx: @info:shell]
en: File(s) to process
lv: Apstrādājamā(-ās) datne(-es)

[ctx: @info:shell]
en: Import certificate file(s)
lv: Importēt sertifikāta datni(-es)

[ctx: @info:shell]
en: Location of the socket the ui server is listening on
lv: Ligzdas, kuru klausās saskarnes serveris, atrašanās vieta

[ctx: @info:shell]
en: Open the config dialog
lv: Atvērt konfigurācijas lodziņu

[ctx: @info:shell]
en: Parent Window Id for dialogs
lv: Vecāka loga ID apakšlodziņiem

[ctx: @info:shell]
en: Run UI server only, hide main window
lv: Palaist tikai saskarnes serveri, paslēpt galveno logu

[ctx: @info:shell]
en: Run as standalone app without system tray icon
lv: Darboties kā parastai programmai bez ikonas sistēmas ikonu joslā

[ctx: @info:shell]
en: Same as --sign-encrypt, do not use
lv: Tas pats, kas „--sign-encrypt“, neizmantojiet

[ctx: @info:shell]
en: Search for a certificate on a keyserver
lv: Meklēt sertifikātu atslēgas serverī

[ctx: @info:shell]
en: Sign and/or encrypt file(s)
lv: Parakstīt un/vai šifrēt datni(-es)

[ctx: @info:shell]
en: Sign file(s)
lv: Parakstīt datni(-es)

[ctx: @info:shell]
en: String or Fingerprint for query and search
lv: Virkne vai digitālais nospiedums vaicājumiem un meklēšanai

[ctx: @info:shell]
en: Use CMS (X.509, S/MIME) for the following operation
lv: Lietot CMS (X.509, S/MIME) šai darbībai

[ctx: @info:shell]
en: Use OpenPGP for the following operation
lv: Lietot „OpenPGP“ šai darbībai

[ctx: @info:shell]
en: Verify file/signature
lv: Verificēt datni/parakstu

[ctx: @info:status]
en: Backing up secret key...
lv: Veido slepenās atslēgas rezerves kopiju...

[ctx: @info:status]
en: Exporting subkeys...
lv: Eksportē apakšatslēgas...

[ctx: @info:status]
en: Importing certificates from smart cards...
lv: Importē sertifikātus no viedkartēm...

[ctx: @info:status]
en: Loading smart cards...
lv: Ielādē viedkartes...

[ctx: @info:status]
en: Revoking key...
lv: Atsauc atslēgu...

[ctx: @info:status]
en: Updating certificate...
lv: Atjaunina sertifikātu...

[ctx: @info:status]
en: Updating key...
lv: Atjaunina atslēgu...

[ctx: @info:status]
en: Updating smart card %1...
lv: Atjaunina viedkarti „%1“...

[ctx: @info:status]
en: Updating smart card...
lv: Atjaunina viedkarti...

[ctx: @info:tooltip]
en: <html>Add the ADSK specified in the GnuPG configuration to your certificate. By adding an ADSK to your certificate, you allow the owner of the ADSK to decrypt all new messages that are encrypted for your certificate, if the client encrypting the message supports this functionality.</html>
lv: <html>Pievienojiet savam sertifikātam ADSK, kas ir norādīts „GnuPG“ konfigurācijā. Pievienojot savam sertifikātam ADSK, ļausiet ADSK īpašniekam atšifrēt visas vēstules, kas ir šifrētas ar jūsu sertifikātu, ja klients, kas vēstules atšifrē atbalsta šo funkcionalitāti.</html>

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>Generate three new keys on the smart card and create a new OpenPGP certificate with those keys. Optionally, the encryption key is generated off-card and a backup is created so that you can still access data encrypted with this key in case the card is lost or damaged.</para><para><emphasis strong='true'>Existing keys on the smart card will be overwritten.</emphasis></para>
lv: <para>Ģenerēt viedkartē trīs jaunas atslēgas un izveidot jaunu „OpenPGP“ sertifikātu ar šīm atslēgām. Pastāv opcija šifrēšanas atslēgu ģenerēt ārpus kartes, izveidojot rezerves kopju, lai joprojām varētu piekļūt datiem, kas ir šifrēti ar šo atslēgu, ja karti pazaudējat vai tā sabojājas.</para><para><emphasis strong='true'>Pastāvošās viedkartes atslēgas būs pārrakstītas.</emphasis></para>

[ctx: @info:tooltip]
en: Add the selected certificates to the group
lv: Pievienot grupai atlasītos sertifikātus

[ctx: @info:tooltip]
en: Append the new file to the existing file.
lv: Pievienot jaunu datni jau pastāvošai datnei.

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically save all files that would overwrite an already existing file with a different name.
lv: Automātiski saglabāt visas datnes, kas pretējā gadījumā pārrakstītu jau pastāvošu datni, ar citu nosaukumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup the encryption key in a file.
lv: Šifrēšanas atslēgas rezerves kopija datnē.

[ctx: @info:tooltip]
en: By default, Kleopatra only queries the certificate directories of providers (WKD) for user IDs that were originally retrieved from a WKD when you update an OpenPGP certificate. If this option is enabled, then Kleopatra will query WKDs for all user IDs.
lv: Pēc noklusējuma, atjauninot „OpenPGP“ sertifikātu, „Kleopatra“ sertifikātu direktorijiem vaicā tikai pakalpojumu sniedzējiem (WKD) par tiem lietotāju ID, kas ir sākotnēji iegūti no WKD. Ja ir ieslēgta šī opcija, tad „Kleopatra“ WKD vaicās par visiem lietotāja ID.

[ctx: @info:tooltip]
en: Card slot ID: %1
lv: Kartes vietas ID: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN Unblocking Key (PUK) that can be used to unblock the smart card after a wrong PIN has been entered too many times.
lv: Mainīt PIN atbloķēšanas atslēgu (PUK), ko var izmantot, lai atbloķētu viedkarti pēc tam, kad vairākas reizes ir ievadīts nepareizs PIN kods.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN required for administrative operations.
lv: Mainīt administratīvajām darbībām nepieciešamo PIN kodu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN required for using the keys on the smart card.
lv: Manīt PIN kodu, kas ir nepieciešams viedkartē esošo atslēgu lietošanai.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIN required for using the keys on the smart card. The PIN must contain at least six characters.
lv: Lai izmantotu kartē esošās atslēgas, ir jāmaina PIN kods. PIN kodam jāsatur vismaz sešas rakstzīmes.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the PIV Card Application Administration Key that is used by the PIV Card Application to authenticate the PIV Card Application Administrator and by the administrator (resp. Kleopatra) to authenticate the PIV Card Application.
lv: Mainīt PIV kartes programmas administrēšanas atslēgu, ko izmanto PIV kartes programma, lai autentificētu PIV kartes programmas administratoru, un administrators (respektīvi, „Kleopatra“), lai autentificētu PIV kartes programmu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the URL where the public key for the keys on this smartcard can be downloaded.
lv: Mainīt URL, kur lejupielādēt šajā kartē esošo atslēgu publisko atslēgu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the cardholder's name.
lv: Mainīt kartes turētāja vārdu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the end of the validity period
lv: Mainīt derīguma perioda beigas

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this option if you want to upload your certifications to a certificate directory after successful certification.
lv: Atzīmējiet šo opciju, ja vēlaties savas sertifikācijas augšupielādēt sertifikātu direktorijā pēc to veiksmīgas sertifikācijas.

[ctx: @info:tooltip]
en: Check this option, if you want to share your certifications with others. If you just want to mark certificates as certified for yourself, then you can uncheck it.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties dalīties ar savu sertifikātu ar citiem. Ja vēlaties atzīmēt sertifikātus kā sertificētus tikai sev, varat noņemt šo atzīmi.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose output folder
lv: Izvēlieties izvades mapi

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to set the trust level of the selected certification key to ultimate trust. This is what you usually want to do for your own keys.
lv: Klikšķiniet, lai norādīt atlasītās sertifikācijas atslēgas uzticamības līmeni līdz pilnīgai uzticamībai. Šādu līmeni jums vajadzētu norādīt savām atslēgām.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close message
lv: Aizvērt ziņojumu

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy the fingerprint to the clipboard
lv: Kopēt digitālo nospiedumu starpliktuvē

[ctx: @info:tooltip]
en: Copy the selected certificate to a smartcard
lv: Kopējiet atlasīto sertifikātu viedkartē

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a group from the selected certificates
lv: Izveidot grupu no atlasītajiem sertifikātiem

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new OpenPGP certificate
lv: Izveidot jaunu „OpenPGP“ sertifikātu

[ctx: @info:tooltip]
en: Create an OpenPGP certificate for the keys stored on the card.
lv: Izveidot „OpenPGP“ sertifikātu kartē saglabātajām atslēgām

[ctx: @info:tooltip]
en: Create an S/MIME certificate signing request for this key
lv: Izveidot S/MIME sertifikāta parakstīšanas pieprasījumu šai atslēgai

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not write this file and any other files that would overwrite an already existing file.
lv: Nerakstīt šo datni un citas datnes, kas pārrakstītu jau pastāvošas datnes.

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not write this file, skip to the next one instead.
lv: Nerakstīt šo datni, bet pāriet uz nākamo.

[ctx: @info:tooltip]
en: Expired or revoked certificates cannot be certified.
lv: Sertifikātus ar beigušos derīgumu un atsauktus sertifikātus  nevar sertificēt.

[ctx: @info:tooltip]
en: Flag the selected user ID as the primary user ID of this key.
lv: Norādīt atlasīto lietotāja ID kā primāro lietotāja ID šai atslēgai.

[ctx: @info:tooltip]
en: Grant or revoke the certification power of the selected certificate
lv: Piešķirt vai atsaukt atlasītā sertifikāta sertifikācijas pilnvaras

[ctx: @info:tooltip]
en: If enabled, then Kleopatra will automatically try to retrieve the keys that were used to certify the user IDs of newly imported OpenPGP keys.
lv: Ja ieslēgts, „Kleopatra“ mēģinās automātiski iegūt atslēgas, kas ir izmantotas, lai apliecinātu tikko importēto „OpenPGP“ atslēgu lietotāja ID.

[ctx: @info:tooltip]
en: If the card slot already contains a key then the new key will irrevocably replace the old key.
lv: Ja kartes vieta jau satur atslēgu, tad jaunā atslēga neatgriezeniski aizvietos veco atslēgu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Import certificate from file
lv: Importēt sertifikātu no datnes

[ctx: @info:tooltip]
en: Import the certificate stored on the card
lv: Importēt sertifikātu, kas glabājas kartē

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to next match
lv: Iet uz nākamo atbilstību

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to previous match
lv: Iet uz iepriekšējo atbilstību

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep each file separate instead of creating an archive for all.
lv: Turēt katru datni atsevišķi bet ne veidot arhīvu visām.

[ctx: @info:tooltip]
en: Look up and import all keys that were used to certify the user IDs of this key
lv: Uzmeklēt un importēt visas atslēgas, kas ir izmantotas, lai sertificētu šīs atslēgas lietotāja ID

[ctx: @info:tooltip]
en: Look up certificate on server
lv: Uzmeklēt sertifikātu serverī

[ctx: @info:tooltip]
en: Manage certificate groups
lv: Pārvaldīt sertifikātu grupas

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite the existing file and any other files that already exist.
lv: Pārrakstīt pastāvošu datni un jebkādas citas jau pastāvošas datnes.

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite the existing file.
lv: Pārrakstīt pastāvošu datni

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh certificate list
lv: Pārlādēt sertifikātu sarakstu

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload smart cards
lv: Pārlādēt viedkartes

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove the selected certificates from the group
lv: Noņemt no grupas atlasītos sertifikātus

[ctx: @info:tooltip]
en: Restart the background processes, e.g. after making changes to the configuration.
lv: Pārstartēt fona procesus, piemēram, pēc konfigurācijas izmaiņu veikšanas.

[ctx: @info:tooltip]
en: Revocation of self-certifications is currently not possible.
lv: Šobrīd pašsertifikācijas atsaukšana nav iespējama.

[ctx: @info:tooltip]
en: S/MIME certificates cannot be certified.
lv: S/MIME sertifikātus nevar sertificēt.

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the file with the given name.
lv: Saglabāt datni ar doto nosaukumu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search in output
lv: Meklēt izvadē

[ctx: @info:tooltip]
en: Search on keyserver
lv: Meklēt atslēgu serverī

[ctx: @info:tooltip]
en: Search the list for groups matching the search term.
lv: Meklēt sarakstā grupas, kas atbilst meklēšanas vaicājumam.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search the list of available certificates for any that match the search term.
lv: Meklēt atbilstošu tekstu pieejamo sertifikātu sarakstā.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search the list of certificates in the group for any that match the search term.
lv: Meklēt atbilstošu tekstu grupas sertifikātu sarakstā.

[ctx: @info:tooltip]
en: See certifications for details.
lv: Skatīt informāciju par sertifikātu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the number of days you want to be warned in advance, if another person's certificate is about to expire soon.
lv: Norādiet, cik dienu iepriekš vēlaties saņemt brīdinājumu, ja citas personas sertifikāta derīgums tuvojas beigām.

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the number of days you want to be warned in advance, if your own certificate is about to expire soon.
lv: Norādiet, cik dienu iepriekš vēlaties saņemt brīdinājumu, ja jūsu sertifikāta derīgums tuvojas beigām.

[ctx: @info:tooltip]
en: Set or change the PUK that can be used to unblock the smart card. The PUK must contain at least eight characters.
lv: Iestatīt vai mainīt PUK kodu, ko var izmantot, lai atbloķētu viedkarti. PUK kodam ir jāsatur vismaz astoņas rakstzīmes.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show certificate list
lv: Rādīt sertifikātu sarakstu

[ctx: @info:tooltip]
en: Show more options
lv: Rādīt vairāk opciju

[ctx: @info:tooltip]
en: Show only certificates that belong to the selected category.
lv: Parādīt tikai sertifikātus, kas atbilst izvēlētajai kategorijai.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show only certificates that match the entered search term.
lv: Rādīt tikai sertifikātus, kas atbilst ievadītajam meklēšanas tekstam.

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the issuer certificate
lv: Rādīt izdevēja sertifikātu

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the number of remaining attempts for entering the correct PIN or PUK.
lv: Rāda atlikušo PIN vai PUK kodu ievades mēģinājumu skaitu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Start the certification process for all certificates in the group.
lv: Sākt sertificēšanas procesu visiem sertifikātiem grupā.

[ctx: @info:tooltip]
en: Suggest a file name that does not already exist.
lv: Ieteikt datnes nosaukumu, kas vēl nepastāv.

[ctx: @info:tooltip]
en: The data was encrypted to this key / certificate.
lv: Dati ir šifrēti šai atslēgai / sertifikātam.

[ctx: @info:tooltip]
en: The resulting files are written to this directory.
lv: Izveidotās datnes ir saglabātas šajā mapē.

[ctx: @info:tooltip]
en: This certificate cannot be used for encryption.
lv: Šo sertifikātu nevar lietot šifrēšanai.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the OpenPGP encrypted file.
lv: Šis ir ar „OpenPGP“ šifrētas datnes nosaukums.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the OpenPGP-signed and encrypted file.
lv: Šis ir ar „OpenPGP“ parakstītas un šifrētas datnes nosaukums.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the S/MIME encrypted file.
lv: Šis ir ar S/MIME šifrētas datnes nosaukums.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the S/MIME signature.
lv: Šis ir S/MIME paraksta datnes nosaukums.

[ctx: @info:tooltip]
en: This is the filename of the detached OpenPGP signature.
lv: Šis ir atvienotā „OpenPGP“ paraksta datnes nosaukums.

[ctx: @info:tooltip]
en: This parameter has been locked down by the system administrator.
lv: Sistēmas administrators ir slēdzis šo parametru.

[ctx: @info:tooltip]
en: Unblock the smart card with the PUK (if available) or the Admin PIN.
lv: Atbloķēt viedkarti ar PUK kodu (ja pieejams) vai administratora PIN kodu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Update the CRLs and do a full validation check of the certificate.
lv: Atjaunināt atsaukšanas sertifikātus (CRL) un veikt sertifikāta pilnu validāciju.

[ctx: @info:tooltip]
en: Update the key from external sources.
lv: Atjaunināt atslēgu no ārējiem avotiem.

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the certificate corresponding to this key to the card
lv: Rakstīt sertifikātu, kas atbilst šai kartes atslēgai

[ctx: @info:tooltip]
en: Write the key pair of a certificate to the card
lv: Rakstīt sertifikāta atslēgu pāri kartē

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this certification because the required secret key is not available.
lv: Jūs nevarat atsaukt šo sertifikāciju, jo nav pieejama attiecīgā atslēga.

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this expired certification.
lv: Jūs nevarat atsaukt šo sertifikāciju ar beigušos termiņu.

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this invalid certification.
lv: Jūs nevarat atsaukt šo nederīgu sertifikāciju.

[ctx: @info:tooltip]
en: You cannot revoke this revocation certification. (But you can re-certify the corresponding user ID.)
lv: Jūs nevarat atsaukt šo atsaukšanas sertifikāciju. (Bet varat atkārtoti sertificēt attiecīgo lietotāja ID.)

[ctx: @item never show expiry notification]
en: never
lv: nekad

[ctx: @item:inlistbox]
en: Authentication
lv: Autentificēšana

[ctx: @item:inlistbox]
en: Encryption
lv: Šifrēšana

[ctx: @item:inlistbox]
en: Signature
lv: Paraksts

[ctx: @item:valuesuffix]
en: %v day | %v days
lv[0]: %v diena
lv[1]: %v dienas
lv[2]: %v dienu

[ctx: @label]
en: Available certificates
lv: Pieejamie sertifikāti

[ctx: @label]
en: Card type:
lv: Kartes tips:

[ctx: @label]
en: Certificates in group
lv: Sertifikāti grupā

[ctx: @label]
en: Encrypt for others:
lv: Parakstīt citiem:

[ctx: @label]
en: Enter the new public key URL:
lv: Ierakstiet jaunu publiskās atslēgas URL:

[ctx: @label]
en: Protocol:
lv: Protokols:

[ctx: @label]
en: Public key URL:
lv: Publiskās atslēgas URL:

[ctx: @label]
en: Rename:
lv: Pārdēvēt:

[ctx: @label]
en: Revokers
lv: Atsaucēji

[ctx: @label]
en: Search available certificates
lv: Meklēt pieejamos sertifikātus

[ctx: @label]
en: Search for certificates in the group
lv: Meklēt grupā sertifikātus

[ctx: @label]
en: Search groups
lv: Meklēt grupas

[ctx: @label]
en: Search:
lv: Meklēt:

[ctx: @label]
en: Serial number:
lv: Sērijas numurs:

[ctx: @label]
en: Subkeys
lv: Apakšatslēgas

[ctx: @label]
en: Enter the new cardholder name:
lv: Ierakstiet jaunā kartes turētāja vārdu:

[ctx: @label PIN to unlock the smart card for administrative operations]
en: Admin PIN
lv: Administratora PIN

[ctx: @label The number of remaining attempts to enter a PIN or PUK, as in Remaining attempts: PIN: 2, PUK: 3, Admin PIN: 3]
en: Remaining attempts:
lv: Atlikušie mēģinājumi:

[ctx: @label The owner of a smartcard. GnuPG refers to this as cardholder.]
en: Cardholder:
lv: Kartes turētājs:

[ctx: @label on SignEncryptPage]
en: Encrypt for &others:
lv: Šifrēt &citiem:

[ctx: @label on SignEncryptPage]
en: Output &files/folder:
lv: Izvades &datnes/mape:

[ctx: @label:checkbox]
en: Publish in internal directory
lv: Publicēt iekšējā direktorijā

[ctx: @label:checkbox]
en: Publish to %1
lv: Publicēt „%1“

[ctx: @label:checkbox]
en: Search missing keys when verifying a signature
lv: Verificējot parakstu, meklēt trūkstošās atslēgas

[ctx: @label:checkbox]
en: Use OpenPGP keyserver
lv: Izmantot „OpenPGP“ atslēgu serveri

[ctx: @label:spinbox]
en: Threshold for other certificates:
lv: Citu sertifikātu slieksnis:

[ctx: @label:spinbox]
en: Threshold for own certificates:
lv: Paša sertifikātu slieksnis:

[ctx: @label:textbox]
en: &Output folder:
lv: &Izvades mape:

[ctx: @label:textbox]
en: Algorithm:
lv: Algoritms:

[ctx: @label:textbox]
en: Description (optional):
lv: Apraksts (pēc izvēles):

[ctx: @label:textbox]
en: EMail:
lv: E-pasts:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label:textbox]
en: Please note that only one OpenPGP keyserver can be configured.
lv: Ievērojiet, ka konfigurēt ir iespējams tikai vienu „OpenGPG“ atslēgu serveri.

[ctx: @label:textbox]
en: Please select an action.
lv: Norādiet darbību.

[ctx: @label:textbox]
en: This may take several minutes...
lv: Tas var aizņemt vairākas minūtes...

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Decrypted and verified text
lv: Atšifrēts un verificēts teksts

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Decrypted text
lv: Atšifrēts teksts

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Encrypted text
lv: Šifrēts teksts

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Signed and encrypted text
lv: Parakstīts un šifrēts teksts

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Signed text
lv: Parakstīts teksts

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Text to process
lv: Apstrādājamais teksts

[ctx: @label:textbox for assistive tools]
en: Verified text
lv: Verificēts teksts

[ctx: @option:check]
en: Authentication
lv: Autentificēšana

[ctx: @option:check]
en: Automatically extract file archives after decryption
lv: Pēc atšifrēšanas automātiski atspiest datņu arhīvus

[ctx: @option:check]
en: Backup encryption key
lv: Šifrēšanas atslēgas rezerves kopija

[ctx: @option:check]
en: Bold
lv: Treknraksts

[ctx: @option:check]
en: Close window automatically on success
lv: Pēc izdevušās operācijas logu aizvērt automātiski

[ctx: @option:check]
en: Create OpenPGP encrypted files with ".pgp" file extensions instead of ".gpg"
lv: „OpenPGP“ šifrētās datnes izveidot ar „.pgp“ datnes paplašinājumu „.gpg“ vietā

[ctx: @option:check]
en: Create signed or encrypted files as text files.
lv: Izveidot parakstītas un šifrētas datnes kā teksta datnes.

[ctx: @option:check]
en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
lv: Pagaidu atšifrētās datnes veidot šifrēto datņu mapē.

[ctx: @option:check]
en: Encrypt with password:
lv: Parakstīt ar paroli:

[ctx: @option:check]
en: Encryption
lv: Šifrēšana

[ctx: @option:check]
en: Italic
lv: Kursīvs

[ctx: @option:check]
en: Query certificate directories of providers for all user IDs
lv: Vaicāt visu lietotāja ID sniedzēju sertifikātu direktorijus

[ctx: @option:check]
en: Retrieve missing certification keys when importing new keys
lv: Atgūst trūkstošās sertifikācijas atslēgas, importējot jaunas atslēgas

[ctx: @option:check]
en: Run these tests at startup
lv: Izpildīt šos testus, palaižot programmu

[ctx: @option:check]
en: Show all test results
lv: Rādīt visus testa rezultātus

[ctx: @option:check]
en: Show owner information
lv: Rādīt informāciju par īpašnieku

[ctx: @option:check]
en: Show technical details
lv: Rādīt tehnisko informāciju

[ctx: @option:check]
en: Show this notification for future updates.
lv: Rādīt šo paziņojumu nākotnes atjauninājumiem.

[ctx: @option:check]
en: Show upcoming certificate expiration
lv: Rādīt tuvojošos sertifikātu derīga termiņu

[ctx: @option:check]
en: Show validity
lv: Rādīt derīgumu

[ctx: @option:check]
en: Signing
lv: Parakstīšana

[ctx: @option:check]
en: Strikeout
lv: Pārsvītrots

[ctx: @option:check]
en: Treat .p7m files without extensions as mails.
lv: „.p7m“ datnes bez paplašinājumiem uzskatīt par vēstulēm.

[ctx: @option:check]
en: Upload revoked certificate to %1
lv: Augšupielādēt atsaukto sertifikātu „%1“

[ctx: @option:check]
en: Upload revoked certificate to internal directory
lv: Augšupielādēt atsaukto sertifikātu iekšējā direktorijā

[ctx: @option:check]
en: Use public-key encryption only.
lv: Izmantot tikai šifrēšanu ar publisko atslēgu.

[ctx: @option:check]
en: Use symmetric encryption only.
lv: Izmantot tikai simetrisku šifrēšanu.

[ctx: @option:check]
en: Valid until:
lv: Derīgs līdz:

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Enc&rypt / Sign each file separately.
lv: &Katru datni šifrēt / parakstīt atsevišķi.

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Encrypt for &me:
lv: Šifrēt &man:

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Encrypt with &password:
lv: &Parakstīt ar paroli:

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Sign &as:
lv: Parakstīt &kā:

[ctx: @option:radio]
en: Certificate has been compromised
lv: Sertifikāts ir kompromitēts

[ctx: @option:radio]
en: Certificate is no longer used
lv: Sertifikātu vairs neizmanto

[ctx: @option:radio]
en: Certificate is superseded
lv: Sertifikāts ir aizstāts

[ctx: @option:radio]
en: Delete secret key from disk.
lv: Dzēst slepeno atslēgu no diska.

[ctx: @option:radio]
en: For a different reason
lv: Cita iemesla dēļ

[ctx: @option:radio]
en: I already have a backup of the secret key.
lv: Man jau ir slepenās atslēgas rezerves kopija.

[ctx: @option:radio]
en: Keep secret key on disk.
lv: Paturēt slepeno atslēgu diskā

[ctx: @option:radio]
en: Make a backup of the secret key to a file.
lv: Izveidot slepenās atslēgas rezerves kopiju datnē.

[ctx: @option:radio]
en: Make a printed backup of the secret key.
lv: Izveidot slepenās atslēgas izdrukātu kopiju.

[ctx: @option:radio]
en: Unlimited validity
lv: Derīgs neierobežoti

[ctx: @title]
en: %1 Configuration Check
lv: „%1“ konfigurācijas pārbaude

[ctx: @title]
en: <application>Kleopatra</application> failed to start
lv: „<application>Kleopatra</application>“ neizdevās palaist

[ctx: @title]
en: Available Certificates
lv: Pieejamie sertifikāti

[ctx: @title]
en: Certificates in the Group
lv: Sertifikāti grupā

[ctx: @title]
en: Certifications Loading Failed
lv: Sertifikāciju ielāde neizdevās

[ctx: @title]
en: Compliance Check
lv: Saderības pārbaude

[ctx: @title]
en: Config File 'libkleopatrarc'
lv: Konfigurācijas datne „libkleopatrarc“

[ctx: @title]
en: Creating Key Pair...
lv: Izveido atslēgu pāri...

[ctx: @title]
en: Error Deleting Registry Key
lv: Kļūda, dzēšot reģistra atslēgu

[ctx: @title]
en: Failed to find PaperKey executable.
lv: Neizdevās atrast „PaperKey“ izpilddatni.

[ctx: @title]
en: GPG (OpenPGP Backend) installation
lv: GPG („OpenPGP“ aizmugursistēmas) instalācija

[ctx: @title]
en: Gpg-Agent Connectivity
lv: „Gpg-Agent“ savienojamība

[ctx: @title]
en: GpgConf (Configuration) installation
lv: „GpgConf“ (konfigurācijas) instalācija

[ctx: @title]
en: GpgME Too Old
lv: „GpgME“ ir pārāk veca

[ctx: @title]
en: GpgSM (S/MIME Backend) installation
lv: „GpgSM„ (S/MIME aizmugursistēmas) instalācija

[ctx: @title]
en: Invalid Server Reply
lv: Nederīgs servera atbilde

[ctx: @title]
en: No Directory Servers Configured
lv: Nav konfigurēts neviens direktoriju serveris

[ctx: @title]
en: OpenPGP Keyserver
lv: „OpenPGP“ atslēgu serveris

[ctx: @title]
en: Reason for Revocation (optional)
lv: Atsaukšanas iemesls (neobligāti)

[ctx: @title]
en: Result Truncated
lv: Rezultāts ir saīsināts

[ctx: @title]
en: Results
lv: Rezultāti

[ctx: @title]
en: Running as Administrator
lv: Darbojas kā administrators

[ctx: @title]
en: Save Request
lv: Saglabāt pieprasījumu

[ctx: @title]
en: Sign / Encrypt Files
lv: Parakstīt / šifrēt datnes

[ctx: @title]
en: Sign/Encrypt Clipboard
lv: Parakstīt/šifrēt starpliktuvi

[ctx: @title]
en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
lv: Šifrēšanas darbību statuss un progress tiek parādīts šeit.

[ctx: @title]
en: Success
lv: Izdevās

[ctx: @title]
en: UiServer Connectivity
lv: „UiServer“ savienojamība

[ctx: @title]
en: Up to date
lv: Atjaunināts

[ctx: @title]
en: Windows Registry
lv: „Windows“ reģistrs

[ctx: @title]
en: card keys and certificates
lv: kartes atslēgas un sertifikāti

[ctx: @title %1:"OpenPGP" or "S/MIME"]
en: %1 Certificate Server
lv: „%1“ sertifikātu serveris

[ctx: @title:column]
en: Actions
lv: Darbības

[ctx: @title:column]
en: Algorithm
lv: Algoritms

[ctx: @title:column]
en: Created
lv: Izveidots

[ctx: @title:column]
en: Email
lv: E-pasts

[ctx: @title:column]
en: Fingerprint
lv: Digitālais nospiedums

[ctx: @title:column]
en: Key ID
lv: Atslēgas ID

[ctx: @title:column]
en: Keygrip
lv: Atslēgas satvere

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Origin
lv: Izcelsme

[ctx: @title:column]
en: Protocol
lv: Protokols

[ctx: @title:column]
en: Status
lv: Statuss

[ctx: @title:column]
en: Storage
lv: Krātuve

[ctx: @title:column]
en: Usage
lv: Izmantojums

[ctx: @title:column]
en: User ID
lv: Lietotāja ID

[ctx: @title:column]
en: Valid From
lv: Derīgs no

[ctx: @title:column]
en: Valid Until
lv: Derīgs līdz

[ctx: @title:column Name or ID of a storage slot for a key on a smart card]
en: Card Slot
lv: Kartes vieta

[ctx: @title:dialog]
en: Add ADSK
lv: Pievienot ADSK

[ctx: @title:dialog]
en: Copy Key to Smartcard
lv: Kopēt atslēgu viedkartē

[ctx: @title:dialog]
en: Disable Certificate
lv: Izslēgt sertifikātu

[ctx: @title:dialog]
en: Results
lv: Rezultāti

[ctx: @title:dialog]
en: Sign / Encrypt Files
lv: Parakstīt / šifrēt datnes

[ctx: @title:dialog]
en: Sign/Encrypt Clipboard
lv: Parakstīt/šifrēt starpliktuvi

[ctx: @title:dialog as in 'list of certificates that were imported']
en: Imported Certificates
lv: Importētie sertifikāti

[ctx: @title:group]
en: Certificate Usage
lv: Sertifikāta izmantošana

[ctx: @title:group]
en: Details
lv: Informācija

[ctx: @title:group]
en: Key Material
lv: Atslēgas materiāls

[ctx: @title:group]
en: Proposed Corrective Action
lv: Ieteiktā labojošā darbība

[ctx: @title:menu]
en: SmartCard
lv: Viedkarte

[ctx: @title:tab]
en: Certificate Categories
lv: Sertifikātu kategorijas

[ctx: @title:tab]
en: Certificate Dump
lv: Sertifikāta izmete

[ctx: @title:tab]
en: Certifications
lv: Sertifikācijas

[ctx: @title:tab]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @title:tab]
en: Related Addresses
lv: Saistītās adreses

[ctx: @title:tab]
en: Revokers
lv: Atsaucēji

[ctx: @title:tab]
en: Subkeys
lv: Apakšatslēgas

[ctx: @title:tab]
en: Trust Chain Details
lv: Informācija par uzticamības ķēdi

[ctx: @title:tab]
en: User IDs
lv: Lietotāja ID:

[ctx: @title:tab smartcard application - name of card holder - serial number of smartcard]
en: %1 - %2 - %3
lv: %1 — %2 — %3

[ctx: @title:tab smartcard application - serial number of smartcard]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

[ctx: @title:window]
en: Add Subkey
lv: Pievienot apakšatslēgu

[ctx: @title:window]
en: Add User ID Error
lv: Lietotāja ID pievienošanas kļūda

[ctx: @title:window]
en: Add User ID Succeeded
lv: Lietotāja ID ir veiksmīgi pievienots

[ctx: @title:window]
en: Advanced Settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

[ctx: @title:window]
en: Apply Settings
lv: Pielietot iestatījumus

[ctx: @title:window]
en: Backup Secret Key
lv: Izveidot slepenās atslēgas rezerves kopiju

[ctx: @title:window]
en: CRL Cache Dump
lv: CRL kešatmiņas izmete

[ctx: @title:window]
en: Certificate Dump
lv: Sertifikāta izmete

[ctx: @title:window]
en: Certificate Selection
lv: Sertifikāta atlase

[ctx: @title:window]
en: Certificate Updated | Certificates Updated
lv[0]: Sertifikāts ir atjaunināts
lv[1]: Sertifikāti ir atjaunināti
lv[2]: Sertifikāti ir atjaunināti

[ctx: @title:window]
en: Certification Completed
lv: Sertifikācija ir pabeigta

[ctx: @title:window]
en: Certification Not Possible
lv: Sertifikācija nav iespējama

[ctx: @title:window]
en: Certification Trust Change Failed
lv: Sertifikāta uzticamības maiņas neizdevās

[ctx: @title:window]
en: Certify Certificates
lv: Sertificēt sertifikātus

[ctx: @title:window]
en: Change Cardholder
lv: Mainīt kartes turētāju

[ctx: @title:window]
en: Change Public Key URL
lv: Mainīt publiskās atslēgas URL

[ctx: @title:window]
en: Change Validity Period
lv: Mainīt derīguma periodu

[ctx: @title:window]
en: Checksum Verification Errors
lv: Kontrolsummas verifikācijas kļūdas

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Error
lv: Notīrīt CRL kešatmiņas kļūdu

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Finished
lv: CRl kešatmiņa ir notīrīta

[ctx: @title:window]
en: Configure
lv: Konfigurēt

[ctx: @title:window]
en: Configure Groups
lv: Konfigurēt grupas

[ctx: @title:window]
en: Confirm Certificate Export
lv: Apstiprināt sertifikāta eksportēšanu

[ctx: @title:window]
en: Confirm Deletion
lv: Dzēšanas apstiprināšana

[ctx: @title:window]
en: Confirm Group Export
lv: Apstiprināt grupas eksportēšanu

[ctx: @title:window]
en: Confirm Publication
lv: Publiskošanas apstiprināšana

[ctx: @title:window]
en: Confirm Revocation
lv: Atsaukšanas apstiprinājums

[ctx: @title:window]
en: Create Checksum Progress
lv: Kontrolsummas izveidošanas progress

[ctx: @title:window]
en: Create OpenPGP Key
lv: Izveidot „OpenPGP“ atslēgu

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify E-Mail
lv: Atšifrēt/verificēt e-pasta vēstuli

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify Failed
lv: Datņu atšifrēšana/verificēšana neizdevās

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify Files
lv: Atšifrēt/verificēt datnes

[ctx: @title:window]
en: Delete Certificates
lv: Dzēst sertifikātus

[ctx: @title:window]
en: Delete Group | Delete Groups
lv[0]: Dzēst grupu
lv[1]: Dzēst grupas
lv[2]: Dzēst grupas

[ctx: @title:window]
en: Distrust Root Certificate
lv: Neuzticēties saknes sertifikātam

[ctx: @title:window]
en: Dump CRL Cache Error
lv: CRL kešatmiņas izmetes kļūda

[ctx: @title:window]
en: Dump Certificate Error
lv: Sertifikāta izmetes kļūda

[ctx: @title:window]
en: Edit Group
lv: Rediģēt grupu

[ctx: @title:window]
en: Encrypt Text
lv: Šifrēt tekstu

[ctx: @title:window]
en: Encrypt-To-Self Warning
lv: „Šifrēt sev“ brīdinājums

[ctx: @title:window]
en: Enter User ID
lv: Ievadīt lietotāja ID

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @title:window]
en: Error creating revocation certificate
lv: Kļūda, veidojot atsaukšanas sertifikātu

[ctx: @title:window]
en: Error importing secret key
lv: Kļūda dzēšot slepeno atslēgu

[ctx: @title:window]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @title:window]
en: Export Certificate Group | Export Certificate Groups
lv[0]: Eksportēt sertifikātu grupu
lv[1]: Eksportēt sertifikātu grupas
lv[2]: Eksportēt sertifikātu grupas

[ctx: @title:window]
en: Export Error
lv: Eksportēšanas kļūda

[ctx: @title:window]
en: Export Failed
lv: Eksportēšana neizdevās

[ctx: @title:window]
en: Export Subkey | Export Subkeys
lv[0]: Eksportēt apakšatslēgu
lv[1]: Eksportēt apakšatslēgas
lv[2]: Eksportēt apakšatslēgas

[ctx: @title:window]
en: Failed to execute command
lv: Komanda izpilde neizdevās

[ctx: @title:window]
en: Failed to find some keys
lv: Neizdevās atrast atslēgas

[ctx: @title:window]
en: Fetching Keys
lv: Iegūst atslēgas

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
lv: Datne jau pastāv

[ctx: @title:window]
en: Generating Keys
lv: Ģenerē atslēgas

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Configuration Overview
lv: „GnuPG“ konfigurācijas pārskats

[ctx: @title:window]
en: Grant Certification Power
lv: Piešķirt sertifikācijas pilnvaras

[ctx: @title:window]
en: Group Cannot Be Certified
lv: Grupu nevar sertificēt

[ctx: @title:window]
en: Group Details
lv: Informācija par grupu

[ctx: @title:window]
en: Importing Certificates
lv: Importē sertifikātus

[ctx: @title:window]
en: Invalid Output Folder
lv: Nederīga izvades mape

[ctx: @title:window]
en: Key is Expired
lv: Beidzies atslēgas derīgums

[ctx: @title:window]
en: Key is Revoked
lv: Atslēga ir atsaukta

[ctx: @title:window]
en: Lookup on Server
lv: Uzmeklēt serverī

[ctx: @title:window]
en: Manage Smart Cards
lv: Pārvalda viedkartes

[ctx: @title:window]
en: Mark Own Certificate
lv: Atzīmēt savu sertifikātu

[ctx: @title:window]
en: No Output Folder
lv: Nav izvades mapes

[ctx: @title:window]
en: Notepad
lv: Piezīmju blociņš

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate
lv: „OpenPGP“ sertifikāts

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export
lv: „OpenPGP“ sertifikāta eksportēšana

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Error
lv: „OpenPGP“ sertifikāta eksportēšanas kļūda

[ctx: @title:window]
en: Overwrite Existing Key
lv: Pārrakstīt esošo atslēgu

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
lv: Vai pārrakstīt datni?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite existing key
lv: Pārrakstīt esošo atslēgu

[ctx: @title:window]
en: Print Secret Key
lv: Drukāt slepeno atslēgu

[ctx: @title:window]
en: Prohibited
lv: Aizliegts

[ctx: @title:window]
en: Really Quit?
lv: Vai tiešām iziet?

[ctx: @title:window]
en: Revocation Failed
lv: Atsaukšana neizdevās

[ctx: @title:window]
en: Revocation Succeeded
lv: Atsaukšana ir veikta

[ctx: @title:window]
en: Revocation certificate created
lv: Ir izveidots atsaukšanas sertifikāts

[ctx: @title:window]
en: Revoke Certification Power
lv: Atsaukt sertifikācijas pilnvaras

[ctx: @title:window]
en: S/MIME Certificate
lv: S/MIME sertifikāts

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Backup
lv: Slepenās atslēgas rezerves kopija

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Deletion
lv: Slepenās atslēgas dzēšana

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate
lv: Atlasīt sertifikātu

[ctx: @title:window]
en: Select Certificates for Message
lv: Atlasiet sertifikātus vēstulei

[ctx: @title:window]
en: Select Certificates for Message "%1"
lv: Atlasiet sertifikātus vēstulei „%1“

[ctx: @title:window]
en: Select Signing Certificates
lv: Atlasiet sertifikātus parakstīšanai

[ctx: @title:window]
en: Select the file to verify with the signature <filename>%1</filename>
lv: Atlasiet datni ko verificēt ar parakstu „<filename>%1</filename>“

[ctx: @title:window]
en: Self Test
lv: Veikt pašpārbaudi

[ctx: @title:window]
en: Set Initial Pin
lv: Iestatīt sākotnējo PIN

[ctx: @title:window]
en: Sign Text
lv: Parakstīt tekstu

[ctx: @title:window]
en: Subprocess Diagnostics
lv: Apakšprocesa diagnostika

[ctx: @title:window]
en: Success
lv: Izdevās

[ctx: @title:window]
en: Trust Root Certificate
lv: Uzticamības saknes sertifikāts

[ctx: @title:window]
en: Unusable Output Folder
lv: Neizmantojama mape izvadei

[ctx: @title:window]
en: Unusual Signature Warning
lv: Neparasta paraksta brīdinājums

[ctx: @title:window]
en: Update Available
lv: Atjauninājums ir pieejams

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
lv: Atjaunināšana neizdevās

[ctx: @title:window]
en: Use Original File Name?
lv: Vai izmantot oriģinālo datnes nosaukumu?

[ctx: @title:window]
en: Verify Checksum Results
lv: Verificēt kontrolsummas rezultātus

[ctx: @title:window]
en: Verify Files
lv: Verificēt datnes

[ctx: @title:window]
en: Verify Fingerprint
lv: Pārbaudīt digitālo nospiedumu

[ctx: @title:window]
en: Write certificate to card
lv: Rakstīt sertifikātu kartē

[ctx: @title:window Certify Certificate Group <group name>]
en: Certify Certificate Group %1
lv: Sertificēt sertifikātu grupu: %1

[ctx: @title:window a group of keys]
en: Edit Group
lv: Rediģēt grupu

[ctx: @title:window a group of keys]
en: New Group
lv: Jauna grupa

[ctx: @title:window arg is name, email of certificate holder]
en: Certify Certificate: %1
lv: Sertificēt sertifikātu: %1

[ctx: @warning]
en: <para><email>%1</email> has no usable transport for mailing a key available, WKS upload not possible.</para>
lv: <para><email>%1</email> nav piemērota transporta atslēgas nosūtīšanai.WKS augšupielāde nav iespējama.</para>

[ctx: A generic filename for exported certificate groups]
en: certificate groups
lv: sertifikātu grupas

[ctx: A generic filename for exported certificates]
en: certificates
lv: sertifikāti

[ctx: A generic filename for exported certificates]
en: certificates.%1
lv: sertifikāti.%1

en: A phone call to the person.
lv: Tālruņa zvans ar personu.

en: A revocation certificate is a file that serves as a "kill switch" to publicly declare that a key shall not anymore be used.  It is not possible to retract such a revocation certificate once it has been published.
lv: Atsaukšanas sertifikāts ir datne, kas darbojas kā „avārijas slēdzis“, lai publiski paziņotu, ka atslēgu vairs nevajag izmantot. Pēc atsaukšanas sertifikāta publicēšanas to atsaukt vairs nav iespējams.

en: A revocation certificate is a kind of "kill switch" to publicly
    declare that a key shall not anymore be used.  It is not possible
    to retract such a revocation certificate once it has been published.
lv: Atsaukšanas sertifikāts ir tāds kā „avārijas slēdzis“, lai publiski
    paziņotu, ka attiecīgo atslēgu vairs nevajag izmantot. Pēc
    atsaukšanas publicēšanas, to atsaukt vairs nav iespējams.

en: Add ADSK
lv: Pievienot ADSK

en: Add Recipient...
lv: Pievienot saņēmēju...

en: Add User ID...
lv: Pievienot lietotāja ID...

en: Additionally, one new key has been retrieved. | Additionally, %1 new keys have been retrieved.
lv[0]: Turklāt ir atgūta %1 jauna atslēga.
lv[1]: Turklāt ir atgūtas %1 jaunas atslēgas.
lv[2]: Turklāt ir atgūts %1 jaunu atslēgu.

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Algorithm:
lv: Algoritms:

en: All certificates with email addresses belonging to the domain that have been certified by the trusted introducer are treated as certified, i.e. a trusted introducer acts as a kind of intermediate CA for a domain.
lv: Visi sertifikāti ar e-pasta adresēm, kas pieder domēnam, ko ir sertificējis uzticams izdevējs, ir uzskatāmi kā sertificēti, tas ir, uzticams izdevējs darbojas kā sava veida domēna CA starpnieks.

en: All operations completed.
lv: Visas darbības ir pabeigtas.

en: Allow S/MIME certificate creation
lv: Atļaut S/MIME sertifikāta izveidi

en: Allow custom debug commands
lv: Atļaut pielāgotas atkļūdošanas komandas

en: Allows the creation of S/MIME certificate signing requests.
lv: Atļauj izveidot S/MIME sertifikāta parakstīšanas pieprasījumus.

en: Also update the validity period of the subkeys
lv: Atjaunināt arī apakšatslēgu derīguma periodu

en: Always search smartcard certificates on keyserver
lv: Vienmēr atslēgu serverī meklēt viedkartes sertifikātus

en: Ambiguous commands "%1" and "%2"
lv: Neviennozīmīgas komandas „%1“ un „%2“

en: Ambiguous protocol: --openpgp and --cms
lv: Neviennozīmīgs protokols: „--openpgp and --cms“

en: An error occurred while trying to clear the CRL cache. The output from %1 was:
    %2
lv: Radās kļūda, mēģinot iztīrīt CRL kešatmiņu. Izvade no „%1“ bija:
    %2

en: An error occurred while trying to dump the CRL cache. The output from GpgSM was:
    %1
lv: Radās kļūda, mēģinot veikt CRL kešatmiņas izmeti. Izvade no „GpgSM“ bija:
    %1

en: An error occurred while trying to dump the certificate. The output from GpgSM was:
    %1
lv: Radās kļūda, mēģinot veikt sertifikāta izmeti. „GpgSM“ izvade:
    %1

en: An error occurred while trying to import the CRL file. The output from gpgsm was:
    %1
lv: Radās kļūda, mēģinot importēt CRL datni. „Gpgsm“ izvade:
    %1

en: An error occurred: %1
lv: Radās kļūda: %1

en: Any files
lv: Jebkādas datnes

en: Appearance
lv: Izskats

en: Archive and Encrypt Files
lv: Arhivēt un šifrēt datnes

en: Archive and Sign Files
lv: Arhivēt un parakstīt datnes

en: Archive and Sign/Encrypt Files
lv: Arhivēt un parakstīt/šifrēt datnes

en: Archive command to use when archiving files:
lv: Arhīva komanda, ko izmantot, arhivējot datnes:

en: Argument is not a valid RFC-2822 mailbox
lv: Parametrs nav derīga RFC-2822 pastkastīte

en: Artwork
lv: Mākslinieciskais noformējums

[ctx: As in 'this key is stored on this computer and on smart card(s)']
en: On this computer and on a smart card | On this computer and on %1 smart cards
lv[0]: Šajā datorā un %1 viedkartē
lv[1]: Šajā datorā un %1 viedkartēs
lv[2]: Šajā datorā un %1 viedkartēs

[ctx: As in 'this secret key is stored on a smart card']
en: smart card
lv: viedkarte

[ctx: As in 'this secret key is stored on smart card <serial number>']
en: smart card %1
lv: viedkarte „%1“

[ctx: As in 'this secret key is stored on this computer']
en: on this computer
lv: šajā datorā

en: At least one FILE must be present
lv: Jābūt klātesošam vismaz vienam FILE

en: At least one INPUT must be present
lv: Jābūt klātesošam vismaz vienam INPUT

en: At least one INPUT needs to be provided
lv: Jānodrošina vismaz viens INPUT

en: At least one OUTPUT must be present
lv: Jābūt klātesošam vismaz vienam OUTPUT

en: At least one input needs to be provided
lv: Jānodrošina vismaz viena ievade

en: Authentication Key
lv: Autentificēšanas atslēga

en: Automatically extract archives after decryption.
lv: Pēc atšifrēšanas automātiski atspiest arhīvus

en: Automatically load S/MIME certificates from PKCS#15 (CardOS) smartcards
lv: Automātiski ielādēt S/MIME sertifikātus no PKCS#15 („CardOS“) viedkartēm

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Backend configuration framework, KIO integration
lv: Aizmugursistēmas konfigurācijas satvars, KIO integrācija

en: Backend error: gpgconf does not seem to know the entry for %1/%2
lv: Aizmugursistēmas kļūda: „gpgconf“ nezina ierakstu priekš %1/%2

en: Backend error: gpgconf has wrong type for %1/%2: %3 %4
lv: Aizmugursistēmas kļūda: „gpgconf“ ir nepareizs tips priekš %1/%2: %3 %4

en: Backup Key
lv: Rezerves atslēga

en: Backup Secret Keys...
lv: Izveidot slepeno atslēgu rezerves kopiju...

en: By default, GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
lv: lai pārbaudītu vai sertifikāta politika ir pieļaujama, pēc noklusējuma „GnuPG“ izmanto datni „~/.gnupg/policies.txt“. Ieslēdzot šo opciju, šo pārbaudi neveiks. pārbaude netiks veikta.

en: By default, Kleopatra only queries the certificate directories of providers (WKD)
             for user IDs that were originally retrieved from a WKD when you update an OpenPGP certificate.
             If this option is enabled, then Kleopatra will query WKDs for all user IDs.
lv: Pēc noklusējuma, „Kleopatra“ vaicā sertifikātu direktorijiem tikai par pakalpojumu sniedzējiem(WKD)
             par lietotāja ID, kas ir sākotnēji iegūti no WKD, kad atjaunināt „OpenPGP“ sertifikātu.
             Ja ir ieslēgta šī opcijas, „Kleopatra“ vaicās par WKD par visiem lietotāja ID.

en: By setting an expiration date, you can limit the validity of your certification to a certain amount of time. Once the expiration date has passed, your certification is no longer valid.
lv: Derīguma termiņš ļauj ierobežot sertifikācijas derīgumu līdz noteiktam laikam. Pēc derīguma beigām sertifikāts vairs nebūs derīgs.

en: CAPABILITIES does not take arguments
lv: CAPABILITIES nepieņem parametrus

en: CMS backend: %1
lv: CMS aizmugursistēma: %1

en: CRL cache cleared successfully.
lv: CRL kešatmiņa ir notīrīta.

en: CRL file imported successfully.
lv: CRL datne ir importēta.

en: Calculating total size...
lv: Aprēķina kopējo izmēru...

en: Call to EncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
lv: Izsaukums uz „EncryptEMailController::protocolAsString()“ ir divdomīgs.

en: Call to NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
lv: Izsaukums uz „NewSignEncryptEMailController::protocolAsString()“ ir divdomīgs.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot be configured with Kleopatra
lv: Nevar konfigurēt ar „Kleopatra“

en: Cannot determine protocol for task
lv: Nevar noteikt uzdevumam vajadzīgo protokolu

en: Cannot determine the GnuPG home directory: %1 exists but is not a directory.
lv: Nevar noteikt „GnuPG“ mājas mapi: „%1“ pastāv, bet nav mape.

en: Cannot find checksums file for file %1
lv: Neizdevās atrast kontrolsummu datni datnei „%1“

en: Cannot find common base directory for these files:
    %1
lv: Neizdevās atrast kopīgo pamata mapi šīm datnēm:
    %1

en: Cannot flush data
lv: Neizdodas izgrūst datus

en: Cannot mix --info with non-info SENDER or RECIPIENT
lv: Nevar jaukt „--info“ ar ne informācijas SENDER vai RECIPIENT

en: Cannot open existing file "%1" for reading: %2
lv: Neizdevās lasīšanai atvērt pastāvošo datni „%1“: %2

en: Cannot open file "%1" for reading and writing: %2
lv: Neizdevās lasīšanai un rakstīšanai atvērt datni „%1“: %2

en: Cannot read "%1"
lv: Nevar nolasīt „%1“

en: Cannot remove directory %1
lv: Neizdevās dzēst mapi „%1“

en: Cannot remove file %1: %2
lv: Neizdevās dzēst datni „%1“: %2

en: Cannot send "%1" status
lv: Neizdevās nosūtīt „%1“ statusu

en: Cannot send data
lv: Neizdevās nosūtīt datus

en: Cannot set restrictive permissions on file %1: %2
lv: Neizdevās iestatīt ierobežojošas atļaujas datnei „%1“: %2

en: Cannot use OUTPUT and MESSAGE simultaneously
lv: Nevar vienlaicīgi izmantot OUTPUT un MESSAGE

en: Cannot use RECIPIENT
lv: Nevar izmantot RECIPIENT

en: Cannot use SENDER
lv: Nevar izmantot SENDER

en: Cannot use both %f and | in '%1'
lv: „%1“ neatļauj kopā lietot „%f“ un |

en: Cannot use non-info RECIPIENT
lv: Nevar izmantot ne informācijas RECIPIENT

en: Cannot use non-info SENDER
lv: Nevar izmantot ne informācijas SENDER

en: Cannot use output and signed data simultaneously
lv: Nevar vienlaikus izmantot izvadi un parakstītos datus

[ctx: Caption for an unknown key/certificate where only ID is known.]
en: Unknown Recipient:
lv: Nezināms saņēmējs:

en: Card Authentication Key
lv: Kartes autentificēšanas atslēga

en: Card Certificate
lv: Kartes sertifikāts

[ctx: CardOS is a smartcard operating system]
en: CardOS 5 (various apps)
lv: „CardOS“ 5 (dažādas programmas)

en: Caught exception: %1
lv: Notverts izņēmums: %1

en: Caught unexpected exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums ar „EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved“: %1

en: Caught unexpected exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums ar „PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved“: %1

en: Caught unexpected exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums ar „PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved“: %1

en: Caught unexpected exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums ar „SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted“: %1

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums ar „SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined“: %1

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums ar „SignCommand::Private::slotRecipientsResolved“: %1

en: Caught unexpected exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums ar „SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared“: %1

en: Caught unexpected exception: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums: %1

en: Caught unknown exception
lv: Notverts nezināms izņēmums

en: Caught unknown exception - please report this error to the developers.
lv: Notverts nezināms izņēmums — lūdzu, ziņojiet par šo kļūdu izstrādātājiem.

en: Caught unknown exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums ar „EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved“

en: Caught unknown exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums ar „PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved“

en: Caught unknown exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums ar „PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved“

en: Caught unknown exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted
lv: Notverts nezināms izņēmums ar „SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted“

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined
lv: Notverts nezināms izņēmums ar „SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined“

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums ar „SignCommand::Private::slotRecipientsResolved“

en: Caught unknown exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared
lv: Notverts nezināms izņēmums ar „SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared“

en: Caught unknown exception in group %1
lv: Notverts nezināms izņēmums grupā „%1“

en: Certificate &Groups
lv: Sertifikātu &grupas

en: Certificate Deletion Failed
lv: Sertifikātu dzēšana neizdevās

en: Certificate Deletion Problem
lv: Sertifikātu dzēšanas problēma

en: Certificate Export Failed
lv: Sertifikātu eksportēšana neizdevās

en: Certificate Groups
lv: Sertifikātu grupas

en: Certificate Import Failed
lv: Neizdevās importēt sertifikātu

en: Certificate Revocation Lists, DER encoded
lv: Sertifikātu atsaukšanas saraksts, kodēti ar DER

en: Certificate manager and cryptography app
lv: Sertifikātu pārvaldnieks un kriptogrāfijas programma

en: Certificate refresh interval (in hours). Zero (0) disables.
lv: Sertifikātu pārlādēšanas intervāls (stundās). Nulle (0) to izslēdz.

en: Certificates
lv: Sertifikāti

en: Certificates that can be used for encryption
lv: Šifrēšanai izmantojami sertifikāti

en: Certificates that can be used for signing
lv: Parakstīšanai izmantojami sertifikāti

en: Certificates without user IDs:
lv: Sertifikāti bez lietotāja ID:

en: Certification Error
lv: Sertificēšanas kļūda

en: Certification Succeeded
lv: Sertificēšana izdevās

en: Certification successful.
lv: Sertificēšana izdevās.

en: Certify
lv: Sertificēt

en: Certify as trusted introducer
lv: Sertificēt kā uzticamu izdevēju

en: Certify for everyone to see (exportable)
lv: Sertificēt, lai visi varētu redzēt (eksportējams)

en: Certify the validity of the selected certificate
lv: Sertificēt atlasītā sertifikāta derīgumu

en: Certify with:
lv: Sertificēt ar:

en: Certify...
lv: Sertificēt...

en: Certifying means that you check the Fingerprint.
lv: Sertificēšana nozīmē digitālā nospieduma pārbaudīšanu.

en: Change Certificate…
lv: Mainīt sertifikātu…

en: Change End of Validity Period...
lv: Mainīt derīguma termiņu...

en: Change Passphrase...
lv: Mainīt paroli...

en: Change Signing Certificates...
lv: Mainīt parakstīšanas sertifikātus...

en: Change validity
lv: Mainīt derīgumu

en: Check certificate validity every
lv: Pārbaudīt sertifikātu derīgumu ik pēc

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: Checksum program to use when creating checksum files
lv: Kontrolsummas programma, ko izmantot, veidojot kontrolsummu datnes

en: Checksum program to use when creating checksum files:
lv: Kontrolsummas programma, ko izmantot, veidojot kontrolsummu datnes:

en: Checksumming (%2) in %1
lv: Pārbauda kontrolsummu (%2), kas atrodas „%1“

en: Choose here the certificate with which the OCSP server signs its replies.
lv: Izvēlieties sertifikātu, ar kuru OCSP serveris parakstīs savas atbildes.

en: City
lv: Pilsēta

en: Clear CRL Cache
lv: Iztīrīt CRL kešatmiņu

en: Clear CRL Cache Error
lv: Notīrīt CRL kešatmiņas kļūdu

en: Clipboard
lv: Starpliktuve

en: Clipboard contents
lv: Starpliktuves saturs

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Close this tab
lv: Aizvērt šo cilni

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

en: Command (%1) failed: %2
lv: Komanda („%1“) neizdevās: %2

en: Command not specified
lv: Komanda nav precizēta

en: Common Name
lv: Kopējais nosaukums

en: Compliance:
lv: Atbilstība:

en: Confirming it on a trusted website.
lv: Apstiprināšana uzticamā vietnē.

en: Could not allocate resources to connect to Kleopatra UI server at %1: %2
lv: Nevarēja piešķirt resursus, lai savienotos ar „Kleopatra“ saskarnes serveri pie „%1“: %2

en: Could not bind to socket: %1
lv: Neizdevās piesaistīt ligzdai: %1

en: Could not connect to Kleopatra UI server at %1: %2
lv: Nevarēja pieslēgties pie „Kleopatra“ UI servera adresē „%1“: %2

en: Could not create GnuPG home directory %1: %2
lv: Neizdevās izveidot „GnuPG“ mājas mapi „%1“: %2

en: Could not create socket: %1
lv: Neizdevās izveidot ligzdu: %1

en: Could not create temporary file for output "%1"
lv: Neizdevās izveidot pagaidu datni izvadei „%1“

en: Could not determine the GnuPG home directory. Consider setting the GNUPGHOME environment variable.
lv: Nevar noteikt „GnuPG“ mājas mapi. Apsveriet iespēju iestatīt GNUPGHOME vides mainīgo.

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature - maybe it is not a signature at all?
lv: Neizdevās noteikt, vai šis ir S/MIME vai an „OpenPGP“ paraksts — varbūt tas nemaz nav paraksts?

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature/ciphertext - maybe it is neither ciphertext nor a signature?
lv: Neizdevās noteikt, vai šis ir S/MIME vai „OpenPGP“ paraksts/šifrēts teksts — varbūt neviens no tiem?

en: Could not determine whether this was S/MIME- or OpenPGP-encrypted - maybe it is not ciphertext at all?
lv: Neizdevās noteikt, vai šis ir šifrēts ar S/MIME vai „OpenPGP“ — varbūt tas nemaz nav šifrēts teksts?

en: Could not find a key for the following recipients:
lv: Nevar atrast atslēgu šiem saņēmējiem:

en: Could not find clipboard
lv: Neizdevās atrast starpliktuvi

en: Could not find gpgconf executable
lv: Nevar atrast „gpgconf“ izpilddatni

en: Could not get socket nonce: %1
lv: Neizdevās iegūt ligzdas vienreizējo kodu: %1

en: Could not get the process-id of the Kleopatra UI server at %1: %2
lv: Neizdevās apstrādāt „Kleopatra“ saskarnes servera procesa ID adresē „%1“: %2

en: Could not listen to socket: %1
lv: Nevarēja klausīties ligzdu: %1

en: Could not open FD %1 for reading
lv: Neizdevās atvērt FD %1 lasīšanai

en: Could not open FD %1 for writing
lv: Neizdevās atvērt rakstīšanai FD %1

en: Could not open clipboard for reading
lv: Neizdevās atvērt starpliktuvi lasīšanai

en: Could not open file "%1" for reading
lv: Neizdevās atvērt „%1“ datni lasīšanai

en: Could not open file %1 for reading: %2
lv: Neizdevās atvērt datni „%1“ lasīšanai: %2

en: Could not pass socket to Qt: %1. This should not happen, please report this bug.
lv: Neizdevās padot ligzdu „Qt“: %1. Tā tam nevajadzētu notikt. Lūdzu, ziņojiet par šo kļūdu.

en: Could not rename file "%1" to "%2"
lv: Neizdevās pārdēvēt „%1“ datni uz „%2“

en: Could not start %1 process: %2
lv: Neizdevās palaist „%1“ procesu: %2

en: Could not start key pair creation: %1
lv: Neizdevās palaist atslēgu pāra izveidi: %1

en: Could not start the GnuPG Log Viewer (kwatchgnupg). Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist „GnuPG“ žurnāla skatītāju („kwatchgnupg“). Pārbaudiet programmas instalāciju.

en: Could not write to clipboard
lv: Neizdevās ierakstīt starpliktuvē

en: Could not write to file %1.
lv: Neizdevās rakstīt datnē „%1“.

[ctx: Count of revocations in a CRL]
en: Entries:
lv: Ieraksti:

en: Country
lv: Valsts

en: Create Checksum Files Error
lv: Izveidot kontrolsummas datnes kļūdu

en: Create Checksum Files...
lv: Izveidot kontrolsummu datnes...

en: Create Checksums: input files must be either all checksum files or all files to be checksummed, not a mixture of both.
lv: Izveidot kontrolsummas: visām ievades datnēm jābūt kontrolsummas datnēm vai pārbaudāmajām datnēm, bet ne abu sajaukumam.

en: Create a new OpenPGP certificate
lv: Izveidot jaunu „OpenPGP“ sertifikātu

en: Create a new S/MIME certificate signing request (CSR)
lv: Izveidot jaunu S/MIME sertifikāta parakstīšanas pieprasījumu (CSR)

en: Create certificate
lv: Izveidot sertifikātu

en: Create signed or encrypted files as text files.
lv: Izveidot parakstītas un šifrētas datnes kā teksta datnes.

en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
lv: Pagaidu atšifrētās datnes veidot šifrēto datņu mapē.

en: Crypto Operations
lv: Kriptogrāfijas darbības

en: Current selection
lv: Pašreizējā atlase

en: DECRYPT/VERIFY_FILES cannot use directories as input
lv: DECRYPT/VERIFY_FILES nevar kā ievadi izmantot mapes

en: DN display ordering support, infrastructure
lv: DN attēlošanas kārtības atbalsts, infrastruktūra

en: DN-Attribute Order
lv: DN atribūtu kārtība

en: Decrypt / Verify Notepad
lv: Atšifrēt / verificēt piezīmju blociņu

en: Decrypt and/or verify files
lv: Atšifrēt un/vai verificēt datnes

en: Decrypt/Verify Files Error
lv: Datņu atšifrēšanas/verificēšanas kļūda

en: Decrypt/Verify...
lv: Atšifrēt/verificēt...

en: Decrypting %1...
lv: Atšifrē „%1“...

en: Decrypting: %1...
lv: Atšifrē: %1...

[ctx: Default Algorithm]
en: Default
lv: Noklusējums

en: Default certification validity
lv: Noklusējuma sertifikācijas derīgums

en: Default validity period
lv: Noklusējuma derīguma periods

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete selected certificates
lv: Dzēst atlasītos sertifikātus

en: Deprecated PGP-2 keys skipped:
lv: Izlaistas novecojušas PGP-2 atslēgas:

en: Deselect All
lv: Noņemt atlasi visam

en: Detailed results of import:
lv: Sīkāki importēšanas rezultāti:

en: Detailed results of importing %1:
lv: Sīkāki „%1“ importēšanas rezultāti:

en: Details
lv: Informācija

en: Details...
lv: Informācija...

en: Detected another running gnupg UI server listening at %1.
lv: Atrasts vēl viens palaists „gnupg“ saskarnes serveris, kas klausās %1.

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Diagnostics
lv: Diagnostika

en: Digital Signature Key
lv: Digitālā paraksta atslēga

en: Directory Services
lv: Direktoriju servisi

en: Disable profile settings
lv: Izslēgt profila iestatījumus

en: Distrust Root Certificate
lv: Neuzticēties saknes sertifikātam

en: Do not check certificate policies
lv: Nepārbaudīt sertifikātu politikas

en: Do not perform any HTTP requests
lv: Neveikt nekādus HTTP pieprasījumus

en: Do not perform any LDAP requests
lv: Neveikt nekādus LDAP pieprasījumus

en: Do you wish to create one now?
lv: Vai vēlaties to izveidot jau tagad?

en: Do you wish to start this process now?
lv: Vai vēlaties uzsākt šo procesu?

en: Domain:
lv: Domēns:

en: Done.
lv: Pabeigts.

en: Dump CRL Cache
lv: Veikt CRL kešatmiņas izmeti

en: Dump Certificate Error
lv: Sertifikāta izmetes kļūda

en: Duplicate Tab
lv: Dublēt cilni

en: Duplicate this tab
lv: Dublēt šo cilni

en: ECDH (Curve P-256)
lv: ECDH (līkne P-256)

en: ECDH (Curve P-384)
lv: ECDH (līkne P-384)

en: ECDSA (Curve P-256)
lv: ECDSA (līkne P-256)

en: ECDSA (Curve P-384)
lv: ECDSA (līkne P-384)

en: ENCRYPT is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
lv: ENCRYPT ir e-pasta režīma komanda, bet savienojums ir datņu pārvaldnieka režīmā

en: Email
lv: E-pasts

en: Embedded file name: '%1'
lv: Iegultās datnes nosaukums: %1

en: Empty file path
lv: Tukšs datnes ceļš

en: Enable Groups
lv: Ieslēgt grupas

en: Enable S/MIME
lv: Ieslēgt S/MIME

en: Enable usage of groups of keys to create lists of recipients.
lv: Ieslēgt atslēgu grupu lietošanu, lai izveidotu saņēmēju sarakstu.

en: Enable usage of groups of keys.
lv: Ieslēgt atslēgu grupu lietošanu.

en: Enables support for S/MIME (CMS).
lv: Ieslēdz S/MIME (CMS) atbalstu.

en: Encrypt Files
lv: Šifrēt datnes

en: Encrypt and/or sign files
lv: Atšifrēt un/vai pārbaudīt datni(-es)

en: Encrypt and/or sign folders
lv: Šifrēt un/vai parakstīt mapes

en: Encrypt for me:
lv: Parakstīt man:

en: Encrypt only
lv: Tikai šifrēt

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: Encryption Key
lv: Šifrēšanas atslēga

en: Encryption Options
lv: Šifrēšanas opcijas

en: Encryption canceled.
lv: Šifrēšana atcelta.

en: Encryption failed: %1
lv: Šifrēšana neizdevās: %1

en: Encryption succeeded.
lv: Šifrēšana veiksmīga.

en: End of validity period changed successfully.
lv: Derīguma perioda beigas ir nomainītas.

en: Enter a name and an email address to use for the user ID.
lv: Ierakstiet lietotāja ID izmantoto vārdu un e-pasta adresi.

en: Enter a name and/or an email address to use for the user ID.
lv: Ierakstiet lietotāja ID izmantoto vārdu un/vai e-pasta adresei.

en: Enter a name or an email address.
lv: Ierakstiet vārdu vai e-pasta adresei.

en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
lv: Ievadiet tiešsaistes sertifikātu pārbaudes servera (OCSP atbildētāja) adresi. Tā parasti sākas ar „http://“.

en: Entering an LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
lv: Šeit ievadot LDAP serveri, visus LDAP pieprasījumus vispirms sūtīs tam. Precīzāk sakot, šis iestatījums aizstāj jebkuru norādītu resursdatoru un portu LDAP URL adresē, bet to izmanto arī tad, ja URL adresē nav norādīts ports. Citus LDAP serverus izmanto tikai tad, ja neizdodas sazināties ar „starpniekserveri“.
    Sintakse ir RESURSDATORS vai RESURSDATORS:PORTS. Ja ports nav norādīts, programma izmanto 389. portu (standarta LDAP portu).

en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
lv: Pilnībā izslēdz HTTP lietošanu S/MIME pārbaudei.

en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
lv: Pilnībā izslēdz LDAP lietošanu S/MIME pārbaudei.

en: Error Starting KWatchGnuPG
lv: Kļūda, palaižot „KWatchGnuPG“

en: Error in archive definition %1: %2
lv: Kļūda arhīva definīcijā „%1“: %2

en: Error while running %1:
    %2
lv: Kļūda, darbinot „%1“:
    %2

en: Error while running %1: %2
lv: Kļūda, darbinot „%1“: %2

en: Error: The description must not contain empty lines.
lv: Kļūda: apraksts nedrīkst saturēt tukšas rindas.

en: Errors found
lv: Atrastas kļūdas

en: Expand All
lv: Izvērst visu

en: Expiration of primary key: %1
lv: Pamata atslēgas derīguma termiņa iztecēšana: %1

en: Expiration:
lv: Derīgums:

en: Export OpenSSH key
lv: Eksportēt „OpenSSH“ atslēgu

en: Export secret subkey
lv: Eksportēt slepeno apakšatslēgu

en: Export the selected certificate (public key) to a file
lv: Eksportēt datnē atlasīto sertifikātu (publisko atslēgu)

en: Export...
lv: Eksportēt...

en: Exporting ...
lv: Eksportē...

en: Exporting certificate groups...
lv: Eksportēt sertifikātu grupas...

en: Exporting certificates...
lv: Eksportē sertifikātus...

en: FILES present
lv: FILES ir klātesoši

en: Failed to execute %1: %2
lv: Neizdevās izpildīt „%1“: %2

en: Failed to find the NetKey card with the serial number: %1
lv: Neizdevās atrast „NetKey“ karti ar sērijas numuru: %1

en: Failed to find the OpenPGP card with the serial number: %1
lv: Neizdevās atrast „OpenPGP“ karti ar sērijas numuru: %1

en: Failed to find the PIV card with the serial number: %1
lv: Neizdevās atrast PIV karti ar sērijas skaitli: %1

en: Failed to find the card with the serial number: %1
lv: Neizdevās atrast karti ar sērijas numuru: %1

en: Failed to find the smartcard with the serial number: %1
lv: Neizdevās atrast viedkarti ar sērijveida numuru: %1

en: Failed to move file %1 to its final destination, %2: %3
lv: Neizdevās pārvietot datni „%1“ uz tā galamērķi „%2“: %3

en: Failed to restore any secret keys.
lv: Neizdevās atjaunot slepenās atslēgas.

en: Failed to start uiserver %1
lv: Neizdevās palaist saskarnes serveri „%1“

en: Failed to update the trust database:
    %1
lv: Neizdevās atjaunināt uzticamības datubāzi:
    %1

en: Failed to write input to %1 process: %2
lv: Neizdevās palaist „%1“ procesu: %2

en: Fetch missing issuer certificates
lv: Ielādēt trūkstošos izsniedzēju sertifikātus

en: Fetching 1 key... (this can take a while) | Fetching %1 keys... (this can take a while)
lv[0]: Iegūst %1 atslēgu... (tas var aizņemt kādu laiku)
lv[1]: Iegūst %1 atslēgas... (tas var aizņemt kādu laiku)
lv[2]: Iegūst %1 atslēgu... (tas var aizņemt kādu laiku)

en: Fetching 1 signer key... (this can take a while) | Fetching %1 signer keys... (this can take a while)
lv[0]: Ielādē %1 parakstītāja atslēgu... (tas var aizņemt kādu laiku)
lv[1]: Ielādē %1 parakstītāja atslēgas... (tas var aizņemt kādu laiku)
lv[2]: Ielādē %1 parakstītāja atslēgu... (tas var aizņemt kādu laiku)

en: File "%1" is already open, but not for reading
lv: Datne „%1“ jau ir atvērta, bet ne lasīšanai

en: Filter certificates by category
lv: Filtrēt sertifikātus pēc kategorijām

en: Filter certificates by text
lv: Filtrēt sertifikātus pēc teksta

en: Find buffer
lv: Meklēšanas buferis

en: Find:
lv: Meklēt:

en: FindBuffer contents
lv: „FindBuffer“ saturs

en: Fingerprint:
lv: Digitālais nospiedums:

en: First message
lv: Pirmā ziņa

[ctx: First placeholder is manufacturer, second placeholder is a version number]
en: %1 OpenPGP v%2 card
lv: „%1“ „OpenPGP“ v%2 karte

en: For most actions you need either a public key (certificate) or your own secret key.
lv: Lielākajai daļai darbību ir nepieciešama publiskā atslēga (sertifikāts) vai paša slepenā atslēga.

en: Former Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: From:
lv: No:

en: GPG UI Server Error
lv: GPG UI servera kļūda

en: Garbage after valid RFC-2822 mailbox detected
lv: Atrastas drazas pēc derīgas RFC-2822 pastkastītes

en: Generate revocation certificate
lv: Ģenerēt atsaukšanas sertifikātu

[ctx: Generic filename for exported subkeys]
en: subkeys
lv: apakšatslēgas

en: GnuPG Command Line
lv: „GnuPG“ komandrinda

en: GnuPG Command&line
lv: „GnuPG“ komand&rinda

en: GnuPG Log Viewer
lv: „GnuPG“ žurnāla skatītājs

en: GnuPG System
lv: „GnuPG“ sistēma

en: GnuPG consulting
lv: Konsultēšana par „GnuPG“

en: Gpg4win Compendium
lv: „Gpg4win“ kopsavilkums

en: GpgME does not support gpg-agent
lv: „GpgME“ neatbalsta „gpg-agent“

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hide advanced settings
lv: Slēpts paplašinātos iestatījumus

en: Hierarchical Certificate List
lv: Hierarhisks sertifikātu saraksts

en: Hierarchical list of certificates
lv: Sertifikātu hierarhisks skats

en: Hint for EMAIL
lv: E-PASTA mājiens

en: Hint for NAME
lv: VĀRDA mājiens

en: INPUT present
lv: INPUT ir klātesošs

en: INPUT/MESSAGE count mismatch
lv: INPUT/MESSAGE skaita neatbilstība

en: INPUT/OUTPUT count mismatch
lv: INPUT/OUTPUT skaita neatbilstība

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_ENCRYPT
lv: INPUT/OUTPUT/MESSAGE var dot tikai pēc PREP_ENCRYPT

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_SIGN
lv: INPUT/OUTPUT/MESSAGE var dot tikai pēc PREP_SIGN

en: INPUT/SENDER --info count mismatch
lv: INPUT/SENDER „--info“ skaita neatbilstība

[ctx: If a certificate is already known it shows the certificate details dialog. Otherwise it brings up the certificate search dialog.]
en: Show details of a local certificate or search for it on a keyserver by fingerprint
lv: Rādīt informāciju par lokālo sertifikātu vai to meklēt atslēgu serverī pēc digitālā nospieduma

en: If enabled, then Kleopatra will automatically try to retrieve the keys
             that were used to certify the user ids of newly imported OpenPGP keys. This is
             useful in combination with trusted introducers.
lv: Ja ieslēgts, „Kleopatra“ automātiski mēģinās atgūt atslēgas,
             kas ir izmantotas, lai sertificētu lietotāja ID no tikko importētām „OpenPGP“ atslēgām. Tas ir
             lietderīgi kombinācijā ar uzticamiem izdevējiem.

en: If enabled, then Kleopatra will show notifications in some place when using
            certificates that are about to expire soon.
lv: Ja ieslēgts „Kleopatra“ parādīs paziņojumus, kad izmantota
            sertifikāta derīgums tuvojas beigām.

en: If false, then Kleopatra will not offer the creation of S/MIME certificate signing requests.
lv: Ja izslēgts, „Kleopatra“ nepiedāvās S/MIME sertifikāta parakstīšanas pieprasījumu izveidi.

en: If false, then Kleopatra's main UI will not offer any functionality related to S/MIME (CMS).
lv: Ja izslēgts, „Kleopatra“ pamata saskarne nepiedāvās funkcionalitāti saistībā ar S/MIME (CMS).

en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
lv: Ja ir atzīmēta šī opcija, sertifikātu atsaukšanas sarakstus (CRL) nekad neizmanto, lai validētu S/MIME sertifikātus.

en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP).
lv: Ja ir atzīmēta šī opcija, trūkstošos izsniedzēju sertifikātus ielādēs pēc nepieciešamības (tas attiecas uz abām pārbaudes metodēm, CRL un OCSP).

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
lv: Ja ir ieslēgta šī opcija, S/MIME sertifikātu pārbaudīs tiešsaistē, izmantojot tiešsaistes sertifikātu statusa protokolu (OCSP). Tālāk ievadiet OCSP atbildētāja URL.

en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
lv: Ja šis ir ieslēgts, visiem HTTP pieprasījumiem izmantos labajā pusē norādīto HTTP starpniekservera vērtību (vērtība, kad ir redzama aiz vides mainīgā „http_proxy“).

en: If this option is set, then Kleopatra automatically extracts file archives after decryption.
lv: Ja ir ieslēgta šī opcija „Kleopatra“ automātiski atspiedīs datņu arhīvus pēc to atšifrēšanas.

en: If true, hides the advanced settings button in the new certificate wizard.
lv: Ja patiess, paslēpj paplašinātos iestatījumus jauna sertifikāta vednī.

en: If true, then Kleopatra will call gpgsm --learn if a PKCS#15 Smartcard is inserted with unknown certificates. This can take a while and blocks the smartcard while the command is running.
lv: Ja patiess, „Kleopatra“ izsauks „gpgsm --learn“ komandu, ja pievienosiet PKCS#15 viedkarti ar nezināmiem sertifikātiem. Tas var aizņemt kādu laiku un bloķēt viedkartes izmantošanu līdz komanda ir izpildīta.

en: If true, then the common name (CN) field of S/MIME certificates will be prefilled with information gathered from the system,
             e.g., from the email settings of the desktop or, on Windows, from the Active Directory.
lv: Ja patiess, S/MIME sertifikātu kopējā nosaukuma (CN) lauku programma automātiski aizpildīs ar informāciju, ko tā saņems no sistēmas,
             piemēram, no darbvirsmas e-pasta iestatījumiem from vai, ja lietojat „Windows“ — no „Active Directory“.

en: If true, then the email address field of OpenPGP and S/MIME certificates will be prefilled with information gathered from the system,
             e.g., from the email settings of the desktop or, on Windows, from the Active Directory.
lv: Ja patiess, S/MIME sertifikātu e-pasta lauku programma automātiski aizpildīs ar informāciju, ko tā saņems no sistēmas,
             piemēram, no darbvirsmas e-pasta iestatījumiem from vai, ja lietojat „Windows“ — no „Active Directory“.

en: If true, then the name field of OpenPGP certificates will be prefilled with information gathered from the system,
             e.g., from the email settings of the desktop or, on Windows, from the Active Directory.
lv: Ja patiess, S/MIME sertifikātu vārda lauku programma automātiski aizpildīs ar informāciju, ko tā saņems no sistēmas,
             piemēram, no darbvirsmas e-pasta iestatījumiem from vai, ja lietojat „Windows“ — no „Active Directory“.

en: If true, then the results are shown after successfully encrypting the clipboard.
lv: Ja patiess, pēc veiksmīgas starpliktuves atšifrēšanas būs redzami rezultāti.

en: If true, then the results are shown after successfully signing the clipboard.
lv: Ja patiess, tad rezultāti tiks parādīti pēc veiksmīgas starpliktuves parakstīšanas.

en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
lv: Ignorēt HTTP CRL izplatīšanas punktus sertifikātos

en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
lv: Ignorēt LDAP CRL izplatīšanas punktus sertifikātos

en: Ignore service URL of certificates
lv: Ignorēt sertifikātu servisa URL

en: Import
lv: Importēt

en: Import CRL Error
lv: CRL importēšanas kļūda

en: Import CRL Finished
lv: CRL importēšana pabeigta

en: Import CRL From File...
lv: Importēt CRL no datnes...

en: Import Notepad
lv: Importēt piezīmju blociņu

en: Import a certificate from a file
lv: Importēt sertifikātu no datnes

en: Import certificate
lv: Importēt sertifikātu

en: Import...
lv: Importēt...

en: Imported:
lv: Importēts:

en: Importing certificates from 1 file... | Importing certificates from %1 files...
lv[0]: Importē sertifikātus no %1 datnes...
lv[1]: Importē sertifikātus no %1 datnēm...
lv[2]: Importē sertifikātus no %1 datnēm...

en: Importing certificates... (this can take a while)
lv: Ielādē sertifikātus... (tas var aizņemt kādu brītiņu)

en: Importing...
lv: Importē...

en: In order to mark the certificate as valid it needs to be certified.
lv: Lai sertifikāts būtu derīgs, tas ir jāsertificē.

en: Informative sender/signed data count mismatch
lv: Informatīvā sūtītāja/parakstīto datu uzskaites neatbilstība

en: Initializing...
lv: Inicializē...

en: Input error: %1
lv: Ievades kļūda: %1

en: Input/Output count mismatch
lv: Ievades/izvades skaita neatbilstība

[ctx: Integrity protection was missing because an old cipher was used.]
en: <b>Hint:</b> If this file was encrypted before the year 2003 it is likely that the file is legitimate.  This is because back then integrity protection was not widely used.
lv: <b>Padoms:</b> ja šī datne ir šifrēta pirms 2003. gada, iespējams, ka datne ir īsta. Tobrīd integritātes pārbaudi vēl tik plaši neizmantoja.

en: Invalid EMail
lv: Nederīgs e-pasts

en: Invalid arguments: %1
lv: Nederīgi parametri: %1

en: Invalid compliance settings for signing and encrypting files.
lv: Nederīgi saderības iestatījumi datņu parakstīšanai un šifrēšanai.

en: Invalid socket name!
lv: Nederīgs ligzdas nosaukums!

en: Issuer Certificate Not Found (%1)
lv: Izdevēja sertifikāts nav atrasts („%1“)

en: Issuer:
lv: Izdevējs:

en: It will no longer be possible to decrypt past communication encrypted for the existing key.
lv: Vairs nebūs iespējams atšifrēt pagātnes sarunas, kas ir šifrētas šai šobrīd esošajai atslēgai.

en: Key Management Key
lv: Atslēgu pārvaldības atslēga

[ctx: Key filter without user-assigned name]
en: <unnamed>
lv: <bez nosaukuma>

en: Key-state dependent colors and fonts in the certificates list
lv: No atslēgu stāvokļa atkarīgas krāsas un fonti sertifikātu sarakstā

en: Keyserver
lv: Atslēgu serveris

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
lv: „Kleopatra“ neizdevās nekļūdīgi noteikt atbilstošus sertifikātus visiem vēstules saņēmējiem.
    Lūdzu, izvēlieties pareizos sertifikātus saņēmējam:

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients/senders of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
lv: „Kleopatra“ neizdevās nekļūdīgi noteikt atbilstošus sertifikātus visiem vēstules saņēmējiem/sūtītājiem.
    Lūdzu, norādiet pareizos sertifikātus katram saņēmējam:

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for the sender of the message.
    Please select the correct certificates for the sender:
lv: „Kleopatra“ neizdevās nekļūdīgi noteikt atbilstošus sertifikātus vēstules sūtītājam.
    Lūdzu, izvēlieties pareizos sertifikātus sūtītājam:

en: Kleopatra currently supports the following card types:
lv: Šobrīd „Kleopatra“ atbalsta šādus karšu tipus:

en: Kleopatra is a front-end for the crypto software <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a>.
lv: „Kleopatra“ ir kriptogrāfijas programmatūras <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a> priekšsistēma.

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
lv: &LDAP noildze (minūtes:sekundes):

en: Last message
lv: Pēdējā ziņa

[ctx: Lineedit accessible name]
en: OpenPGP encrypted file
lv: Ar „OpenPGP“ šifrēta datne

[ctx: Lineedit accessible name]
en: OpenPGP signature file
lv: „OpenPGP“ paraksta datne

[ctx: Lineedit accessible name]
en: OpenPGP signed and encrypted file
lv: Ar „OpenPGP“ parakstīta un šifrēta datne

[ctx: Lineedit accessible name]
en: Output directory
lv: Izvades mape

[ctx: Lineedit accessible name]
en: S/MIME encrypted file
lv: Ar S/MIME šifrēta datne

[ctx: Lineedit accessible name]
en: S/MIME signature file
lv: S/MIME paraksta datne

[ctx: Link to NEWS style changelog]
en: See the <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">new features</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">jaunākās iespējas</a>.

en: List of certificates
lv: Sertifikātu saraksts

en: Loading certificate cache...
lv: Ielādē sertifikātu kešatmiņu...

en: Log Error: Could not open log file "%1" for writing.
lv: Žurnāla kļūda: neizdevās rakstīšanai atvērt žurnāla datni „%1“.

en: Look up certificate
lv: Uzmeklēt sertifikātu

en: Lookup on Server...
lv: Uzmeklēt serverī...

en: MESSAGE can only be given for detached signature verification
lv: MESSAGE var dot tikai atvienotā paraksta apstiprināšanai

en: MESSAGE command is not allowed before ENCRYPT
lv: MESSAGE komanda nav atļauta pirms ENCRYPT

en: MESSAGE command is not allowed before SIGN
lv: MESSAGE komanda nav atļauta pirms SIGN

en: MESSAGE present
lv: MESSAGE ir klātesošs

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Manage Groups...
lv: Pārvaldīt grupas...

en: Manage groups
lv: Pārvaldīt grupas

en: Manual for VS-NfD Approval
lv: Rokasgrāmata „VS-NfD“ apstiprinājumam

en: Maximum validity period
lv: Maksimālais derīguma periods

en: Message #%1
lv: Ziņojums #%1

en: Message count
lv: Ziņu skaits

en: Minimum validity period
lv: Minimālais derīguma periods

[ctx: More info about public key cryptography, please link to your local version of Wikipedia]
en: https://en.wikipedia.org/wiki/Public-key_cryptography
lv: https://lv.wikipedia.org/wiki/Publiskās_atslēgas_kriptogrāfija

en: Move Tab Left
lv: Pārvietot cilni pa kreisi

en: Move Tab Right
lv: Pārvietot cilni pa labi

en: Move this tab left
lv: Pārvietot šo cilni pa kreisi

en: Move this tab right
lv: Pārvietot šo cilni pa labi

en: Multiple matching certificates or groups found
lv: Atrasti vairāki atbilstoši sertifikāti vai grupas

en: Multiple matching certificates were found in directory service.
lv: Direktoriju pakalpojumā ir atrasti vairāki atbilstoši sertifikāti.

en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: Name filter ASCII]
en: OpenPGP Files (*.asc)
lv: „OpenPGP“ datnes (*.asc)

[ctx: Name filter ASCII]
en: OpenPGP Signatures (*.asc *.sig)
lv: „OpenPGP“ paraksti (*.asc *.sig)

[ctx: Name filter ASCII]
en: S/MIME Files (*.p7m *.pem)
lv: S/MIME datnes (*.p7m *.pem)

[ctx: Name filter ASCII]
en: S/MIME Signatures (*.p7s *.pem)
lv: S/MIME paraksti (*.p7s *.pem)

[ctx: Name filter binary]
en: OpenPGP Files (*.gpg *.pgp)
lv: „OpenPGP“ datnes (*.gpg *.pgp)

[ctx: Name filter binary]
en: OpenPGP Signatures (*.sig *.pgp)
lv: „OpenPGP“ paraksti (*.sig *.pgp)

[ctx: Name filter binary]
en: S/MIME Files (*.p7m)
lv: S/MIME datnes (*.p7m)

[ctx: Name filter binary]
en: S/MIME Signatures (*.p7s)
lv: S/MIME paraksti (*.p7s)

[ctx: Name of a group of keys]
en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Neither the OpenPGP nor the CMS backends support certificate deletion.
    Check your installation.
lv: Ne „OpenPGP“, ne CMS aizmugursistēma neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet instalāciju.

[ctx: NetKey refers to a smartcard protocol]
en: NetKey v3 or later
lv: „NetKey“ v3 vai jaunāks

en: Never consult a CRL
lv: Nekad nelietot CRL

en: New Key Pair...
lv: Jauns atslēgu pāris...

en: New OpenPGP Key Pair...
lv: Jauns „OpenPGP“ atslēgu pāri..

en: New S/MIME Certification Request...
lv: Jauns S/MIME sertifikācijas pieprasījums...

en: New Tab
lv: Jauna cilne

en: New groups:
lv: Jaunas grupas:

en: New recipients added after PREP_ENCRYPT command
lv: Jaunie saņēmēji ir pievienoti pēc PREP_ENCRYPT komandas

en: New senders added after PREP_ENCRYPT command
lv: Jaunie nosūtītāji pievienoti pēc PREP_ENCRYPT komandas

en: New signatures:
lv: Jaunie paraksti:

en: New signatures: %1
lv: Jaunie paraksti: %1

en: New subkeys:
lv: Jaunās apakšatslēgas:

en: New subkeys: %1
lv: Jaunās apakšatslēgas: %1

en: New tab title:
lv: Jaunais cilnes nosaukums:

en: New user IDs:
lv: Jaunie lietotāju ID:

en: New user IDs: %1
lv: Jaunie lietotāja ID: %1

en: Newly revoked:
lv: Nesen atsaukts:

en: No SENDER given
lv: Nav dots SENDER

en: No backend support for %1
lv: „%1“ trūkst aizmugursistēmas atbalsta

en: No backend support for OpenPGP
lv: Nav „OpenPGP“ aizmugursistēmas atbalsta

en: No backend support for S/MIME
lv: Nav S/MIME aizmugursistēmas atbalsta

en: No certificate selected
lv: Nav norādīts neviens sertifikāts

en: No checksum programs defined.
lv: Nav definētas kontrolsummu programmas.

en: No errors occurred
lv: Kļūdu nebija

en: No files specified for "%1" command
lv: Komandai „%1“ nav norādītas datnes

en: No fingerprint argument specified for --query
lv: Nav norādīts „--query“ digitālā nospieduma parametrs

en: No imports (should not happen, please report a bug).
lv: Nav importēto (tā nevajadzētu notikt, lūdzu, ziņojiet par kļūdu).

en: No input device
lv: Nav ievades ierīces

en: No integrity protection (MDC).
lv: Nav integritātes aizsardzības (MDC).

en: No matching certificate was found in directory service.
lv: Direktoriju pakalpojumā nav atrasts neviens atbilstošs sertifikāts.

en: No matching certificates or groups found
lv: Nav atrasti atbilstoši sertifikāti vai grupas

en: No option name given
lv: Nav dots opcijas nosaukums

en: No output device
lv: Nav izvades ierīces

en: No recipients given, or only with --info
lv: Nav doti saņēmēji, vai arī tikai ar „--info“

en: No search string specified for --search
lv: Nav norādīta meklējamā virkne parametram „--search“

en: No senders given, or only with --info
lv: Sūtītāji nav doti vispār vai tikai ar „--info“

en: None of the selected certificates can be used for encryption. No group will be created.
lv: Šifrēšanai nevar izmantot nevienu no atlasītajiem sertifikātiem. Grupas neizveidos.

en: Not imported:
lv: Nav importēts:

en: Note: This group is defined in the configuration files of gpg.
lv: Ievērībai: šīs grupa ir definēta „gpg“ konfigurācijas datnēs.

en: Notepad
lv: Piezīmju blociņš

en: Notify about upcoming certificate expiration
lv: Informēt, ja tuvojas sertifikāta derīguma termiņš

[ctx: NullPIN is a word that is used all over in the netkey documentation and should be understandable by Netkey cardholders]
en: The NullPIN is still active on this card.
lv: Šajā kartē joprojām ir aktīvs „NullPIN“

en: OCSP responder URL:
lv: OCSP atbildētāja URL:

en: OCSP responder signature:
lv: OCSP atbildētāja paraksts:

en: OUTPUT present
lv: OUTPUT ir klātesošs

en: Obsolete registry entries found
lv: Atrasti novecojuši reģistra ieraksti

en: One error occurred | %1 errors occurred
lv[0]: Radās %1 kļūda
lv[1]: Radās %1 kļūdas
lv[2]: Radās %1 kļūdu

en: One of the certificates to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | Some of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
lv[0]: Viens no dzēšamajiem sertifikātiem ir jūsu. Tas satur privātas atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kas ir šifrēta sertifikātā, tādēļ to nevajadzētu dzēst.
lv[1]: Daži no dzēšamajiem sertifikātiem ir jūsu. Tie satur privātas atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kas ir šifrēta sertifikātā, tādēļ tos nevajadzētu dzēst.
lv[2]: Daži no dzēšamajiem sertifikātiem ir jūsu. Tie satur privātas atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kas ir šifrēta sertifikātā, tādēļ tos nevajadzētu dzēst.

en: One unknown recipient | %1 unknown recipients
lv[0]: %1 nezināms saņēmējs
lv[1]: %1 nezināmi saņēmēji
lv[2]: %1 nezināmu saņēmēju

en: Ongoing Background Tasks
lv: Tiek veikti fona uzdevumi

en: Online Certificate Validation
lv: Tiešsaistes sertifikātu validācija

en: Only absolute file paths are allowed
lv: Atļauti tikai absolūtie datņu ceļi

en: Only files are allowed in INPUT/OUTPUT FILE
lv: INPUT/OUTPUT FILE atļauj norādīt tikai datnes

en: Only show this dialog in case of conflicts (experimental)
lv: Rādīt šo lodziņu tikai konfliktu gadījumā (eksperimentāli)

en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

en: OpenPGP Certificates
lv: „OpenPGP“ sertifikāti

en: OpenPGP Signing Certificate:
lv: „OpenPGP“ parakstīšanas sertifikāts:

en: OpenPGP backend: %1
lv: „OpenPGP“ aizmugursistēma: %1

en: OpenPGP keyserver:
lv: „OpenPGP“ atslēgu serveris:

[ctx: OpenPGP refers to a smartcard protocol]
en: OpenPGP v2.0 or later
lv: „OpenPGP“ v2.0 vai jaunāks

en: Opening an external link is administratively prohibited.
lv: Ārēju saišu atvēršana ir administratīvi liegta.

en: Organization
lv: Oranizācija

en: Origin
lv: Izcelsme

en: Original Author
lv: Sākotnējās versijas autors

en: Output error: %1
lv: Izvades kļūda: %1

en: Overwriting declined
lv: Pārrakstīšana ir noraidīta

en: Owner trust set successfully.
lv: Īpašnieka uzticamība ir iestatīta.

en: PIV Authentication Key
lv: PIV autentificēšanas atslēga

[ctx: PIV refers to a smartcard protocol]
en: PIV (requires GnuPG 2.3 or later)
lv: PIV (nepieciešams „GnuPG“ 2.3 vai jaunāks)

en: PKCS#10 Requests (*.p10)
lv: PKCS#10 pieprasījumi (*.p10)

en: PREP_ENCRYPT is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
lv: PREP_ENCRYPT ir e-pasta režīma komanda, bet savienojums ir datņu pārvaldnieka režīmā

en: PREP_SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
lv: PREP_SIGN ir e-pasta režīma komanda, bet savienojums ir datņu pārvaldnieka režīmā

en: Paper backup
lv: Papīra rezerves kopija

en: Parse error
lv: Parsēšanas kļūda

en: Parse error: numeric session id too large
lv: Parsēšanas kļūda: skaitliskais sesijas ID ir pārāk liels

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Passphrase Change Error
lv: Paroles maiņas kļūda

en: Passphrase Change Succeeded
lv: Parole ir nomainīta

en: Passphrase changed successfully.
lv: Parole ir nomainīta.

en: Perform Self-Test
lv: Veikt pašpārbaudi

en: Placeholder for CN
lv: CN vietturis

[ctx: Placeholder is a version number]
en: Unknown OpenPGP v%1 card
lv: Nezināma „OpenPGP“ v%1 karte

en: Please enter the PIV Card Application Administration Key in hex-encoded form.
lv: Ierakstiet PIV kartes programmas administrēšanas atslēgu heksadecimāli kodētā formā.

en: Please enter the new PIV Card Application Administration Key again.
lv: Vēlreiz ievadiet jaunās PIV kartes programmas administrēšanas atslēgu

en: Please enter the new PIV Card Application Administration Key in hex-encoded form. The key needs to consist of 24 bytes, i.e. 48 hex-characters.
lv: Ierakstiet jaunās PIV kartes programmas administrēšanas atslēgu heksadecimāli kodētā formā. Atslēgai ir jāsastāv no 24 baitiem, proti, 48 heksadecimālām rakstzīmēm.

en: Please enter the old PIV Card Application Administration Key in hex-encoded form.
lv: Ierakstiet vecās PIV kartes programmas administrēšanas atslēgu heksadecimāli kodētā formā.

en: Please insert a compatible smartcard.
lv: Ievietojiet saderīgu viedkarti.

en: Please select a certificate
lv: Atlasiet sertifikātu

en: Please select a different output folder.
lv: Lūdzu, izvēlieties citu mapi izvadei.

en: Please select a signing certificate for sender "%1"
lv: Atlasiet parakstīšanas sertifikātu sūtītājam „%1“

en: Please select an encryption certificate for recipient "%1"
lv: Atlasiet šifrēšanas sertifikātu saņēmējam „%1“

en: Please select an output folder.
lv: Atlasiet mapi izvadei.

en: Please select one of the following certificates:
lv: Atlasiet vienu no šiem sertifikātiem:

en: Please select one or more of the following certificates:
lv: Atlasiet vienu vai vairākus no šiem sertifikātiem:

en: Please select the card slot the key should be written to:
lv: Atlasiet kartes vietu, kurā rakstīt atslēgu:

en: Please select the card the key should be written to:
lv: Atlasiet karti, kurā rakstīt atslēgu:

en: Please select the certificate whose key pair you want to write to the card:
lv: Atlasiet sertifikātu, kura atslēgu pāri vēlaties rakstīt kartē:

en: Please select until when the certificate should be valid:
lv: Atlasiet sertifikāta derīgumu:

en: Please select until when the subkey should be valid:
lv: Atlasiet apakšatslēgas derīgumu:

en: Please verify that correct certificates have been selected for each recipient:
lv: Apstipriniet, ka katram saņēmējam ir norādīti pareizie sertifikāti:

en: Please verify that the correct certificate has been selected for the sender:
lv: Apstipriniet, ka katram sūtītājam ir norādīti pareizie sertifikāti:

en: Prefill CN automatically
lv: Automātiski aizpildīt CN

en: Prefill EMAIL automatically
lv: Automātiski aizpildīt E-PASTA lauku

en: Prefill NAME automatically
lv: Automātiski aizpildīt VĀRDU

en: Prefilled value for the email address field of OpenPGP and S/MIME certificates. This will override EMAIL_prefill. It is useful if no or unsuitable system settings are found for EMAIL_prefill.
lv: Automātiskās aizpildīšanas e-pasta adreses vērtība „OpenPGP“ un S/MIME sertifikātiem. Šis iestatījums pārrakstīs „EMAIL_prefill“. Tas ir lietderīgs, ja „EMAIL_prefill“ neatrod noderīgus sistēmas iestatījumus.

en: Prefilled value for the name field of OpenPGP certificates. This will override NAME_prefill. It is useful if no or an unsuitable system setting is found for NAME_prefill.
lv: Automātiskās aizpildīšanas vārda lauka adreses vērtība „OpenPGP“ un S/MIME sertifikātiem. Šis iestatījums pārrakstīs „NAME_prefill“. Tas ir lietderīgs, ja „NAME_prefill“ neatrod noderīgus sistēmas iestatījumus.

en: Primary host for LDAP requests:
lv: Primārais resursdators LDAP pieprasījumiem:

en: Print Secret Key...
lv: Drukāt slepeno atslēgu...

en: Private Key:
lv: Privātā atslēga:

en: Process finished
lv: Process ir pabeigts

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT
lv: Dotais protokols konfliktē ar PREP_ENCRYPT noteikto protokolu

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT in this session
lv: Dotais protokols konfliktē ar PREP_ENCRYPT noteikto protokolu šajā sesijā

en: Publish at Mail Provider...
lv: Publicēt e-pasta pakalpojumu sniedzējā...

en: Publish on Server...
lv: Publicēt serverī...

en: Publish the selected certificate (public key) at mail provider's Web Key Directory if offered
lv: Publicēt atlasīto sertifikātu (publisko atslēgu) e-pasta pakalpojumu sniedzēja tīmekļa atslēgu direktorijā, ja tas tādu piedāvā

en: Publish the selected certificate (public key) on %1
lv: Publicēt atlasīto sertifikātu (publisko atslēgu) „%1“

en: Publish the selected certificate (public key) to internal directory
lv: Publicēt atlasīto sertifikātu (publisko atslēgu) iekšējā direktorijā

en: Qt5 port, general code maintenance
lv: Qt5 ports, pamata koda uzturēšana

en: Query certificate directories of providers for all user IDs
lv: Vaicāt visu lietotāja ID sniedzēju sertifikātu direktorijus

en: Quoting error in '%1' entry
lv: Citēšanas kļūda „%1“ ierakstā

en: RECIPIENT may not be given prior to SIGN, except with --info
lv: RECIPIENT nevar dot pirms SIGN, izņemot ar „--info“

en: RSA (2048 bits)
lv: RSA (2048 biti)

en: RSA key transport (2048 bits)
lv: RSA atslēgas transports (2048 biti)

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Recipient: | Recipients:
lv[0]: Saņēmējs:
lv[1]: Saņēmēji:
lv[2]: Saņēmēju:

en: Redisplay
lv: Pārzīmēt

en: Related addresses
lv: Saistītās adreses

en: Remember these as default for future operations
lv: Atcerēties šos kā noklusētos nākotnes darbībām

en: Remove Selected
lv: Noņemt izvēlēto

en: Rename Tab
lv: Pārdēvēt cilni

en: Rename Tab...
lv: Pārdēvēt cilni...

en: Rename this tab
lv: Pārdēvēt šo cilni

en: Required --mode option missing
lv: Trūkst nepieciešamās „--mode“ opcijas

en: Required --protocol option missing
lv: Trūkst nepieciešamās „--protocol“ opcijas

en: Result
lv: Rezultāts

en: Retrieve signer keys after import
lv: Pēc importēšanas atgūt parakstītāja atslēgas

en: Revert
lv: Atjaunot

en: Revocation Certificates
lv: Atsaukšanas sertifikāti

en: Revoke Certificate...
lv: Atsaukt sertifikātu...

en: Revoke Certification
lv: Atsaukt sertifikāciju

en: Revoke Certification...
lv: Atsaukt sertifikāciju...

en: Revoke Certifications
lv: Atsaukt sertifikācijas

en: Revoke the certification of the selected certificate
lv: Atsaukt atlasītā sertifikāta sertifikāciju

en: Revoke the selected OpenPGP certificate
lv: Atsaukt atlasīto „OpenPGP“ sertifikātu

en: S/MIME Certificates
lv: S/MIME sertifikāti

en: S/MIME Signing Certificate:
lv: S/MIME parakstīšanas sertifikāts:

en: S/MIME Validation
lv: S/MIME validācija

en: SENDER may not be given prior to ENCRYPT, except with --info
lv: SENDER nevar dot pirms ENCRYPT, izņemot ar „--info“ parametru

en: SENDER may not be given prior to PREP_ENCRYPT, except with --info
lv: SENDER nevar dot pirms PREP_ENCRYPT, izņemot ar „--info“

en: SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
lv: SIGN ir e-pasta režīma komanda, bet savienojums ir datņu pārvaldnieka režīmā

en: START_CONFDIALOG does not take arguments
lv: START_CONFDIALOG nepieņem parametrus

en: START_KEYMANAGER does not take arguments
lv: START_KEYMANAGER nepieņem parametrus

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: Save backup of encryption key
lv: Saglabāt šifrēšanas atslēgas rezerves kopiju

en: Scanning directories...
lv: Skenē mapes...

en: Search
lv: Meklēt

en: Search for certificates in internal directory
lv: Meklēt sertifikātus iekšējā direktorijā

en: Search for certificates on %1
lv: Meklēt sertifikātus „%1“

en: Searches for the certificates belonging the smartcard keys on the configured keyserver.
lv: Meklēt sertifikātus, kas pieder viedkartes atslēgām konfigurējamajā atslēgu serverī.

en: Searches on keyservers regardless of the protocol for the smartcards key, regardless
            of the keyserver protocol. Default behavior is to only do this for LDAP keyservers.
lv: Meklē atslēgu serveros, neskatoties uz viedkaršu atslēgas protokolu un
            atslēgu servera protokolu. Noklusējuma uzvedība ir tā darīt tikai LDAP atslēgu serveriem.

en: Searching for updates...
lv: Meklēt atjauninājumus...

en: Searching matching certificate in directory service...
lv: Direktoriju pakalpojumā meklē atbilstošu sertifikātu...

en: SecOps for VS-NfD Approval
lv: Drošības darba procedūras „VS-NfD“ apstiprinājumam

en: Secret Key Deletion
lv: Slepenās atslēgas dzēšana

en: Secret keys <em>not</em> imported:
lv: Slepenās atslēgas <em>nav</em> importētas:

en: Secret keys imported:
lv: Importētās slepenās atslēgas:

en: Secret keys processed:
lv: Apstrādātās slepenās atslēgas:

en: Secret keys unchanged:
lv: Slepenās atslēgas nav izmainītas:

en: Select All
lv: Atlasīt visu

en: Select CRL File to Import
lv: Atlasiet importējamo CRL datni

en: Select Card
lv: Atlasīt karti

en: Select Card Slot
lv: Atlasīt kartes vietu

en: Select Certificate File
lv: Atlasiet sertifikāta datni

en: Select Encryption Certificate
lv: Atlasiet šifrēšanas sertifikātu

en: Select File
lv: Atlasīt datni

en: Select Folder to Sign and/or Encrypt
lv: Atlasiet mapi parakstīšanai un/vai šifrēšanai

en: Select One or More Checksum Files
lv: Atlasiet vienu vai vairākas kontrolsummu datnes

en: Select One or More Files to Create Checksums For
lv: Atlasiet vienu vai vairākas datnes, kam izveidot kontrolsummas

en: Select One or More Files to Decrypt and/or Verify
lv: Atlasiet vienu vai vairākas atšifrējamās/verificējamās datnes

en: Select One or More Files to Sign and/or Encrypt
lv: Atlasiet vienu vai vairākas datnes, ko parakstīt un/vai šifrēt

en: Select Signing Certificate
lv: Atlasiet parakstīšanas sertifikātu

en: Select input file
lv: Atlasiet ievades datni

en: Selection
lv: Atlase

en: Set Initial PIN (NKS)
lv: Iestatīt sākotnējo PIN (NKS)

en: Set this option to avoid using the users temporary directory.
lv: Iestatiet šo opciju, lai izvairītos no lietotāja pagaidu mapes lietošanas.

en: Set this option to disable password-based encryption.
lv: Iestatiet šo opciju, lai izslēgtu šifrēšanu, kurai pamatā ir parole.

en: Set this option to disable public key encryption.
lv: Iestatiet šo opciju, lai izslēgtu šifrēšanu ar publisko atslēgu.

en: Set this option to encode encrypted or signed files as base64 encoded text. So that they can be opened with an editor or sent in a mail body. This will increase file size by one third.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai šifrētas un parakstītas datnes kodētu kā „base64“ kodētu tekstu. Tas ļaus šādas datnes atvērt teksta redaktorā un nosūtīt e-pasta vēstules pamattekstā, tomēr datnes izmērs palielināsies par vienu trešdaļu.

en: Set this to make kleopatra default to pgp file extensions for OpenPGP files.
lv: Iestatiet šo, ja vēlaties lai „Kleopatra“ pēc noklusējuma „OpenPGP“ datnēm izmantotu „pgp“ paplašinājumu.

en: Show Entries
lv: Rādīt ierakstus

[ctx: Show Errors]
en: Show
lv: Rādīt

en: Show GnuPG system configuration
lv: Rādīt „GnuPG“ sistēmas konfigurāciju

en: Show S/MIME validation configuration
lv: Rādīt S/MIME validācijas konfigurāciju

en: Show advanced options
lv: Rādīt paplašinātās opcijas

en: Show all recipients
lv: Rādīt visus saņēmējus

en: Show appearance configuration
lv: Rādīt izskata konfigurāciju

en: Show certificate details
lv: Rādīt informāciju par sertifikātu

en: Show certificate list
lv: Rādīt sertifikātu sarakstu

en: Show certificate owner information
lv: Rādīt informāciju par sertifikāta īpašnieku

en: Show certificate validity
lv: Rādīt sertifikātu derīgumu

en: Show crypto operations configuration
lv: Rādīt kriptogrāfijas operāciju konfigurāciju

en: Show directory services configuration
lv: Rādīt direktoriju servisu konfigurāciju

en: Show more certificate details, such as fingerprint, key length and expiration dates
lv: Rādīt vairāk informācijas par sertifikātu, piemēram, digitālo nospiedumu, atslēgas garumu un termiņu

en: Show not certified certificates
lv: Rādīt nesertificētos sertifikātus

en: Show owner information for certificates in tooltip, such as User IDs, subject and issuers.
lv: Paskaidrē rādīt informāciju par sertifikāta īpašnieku, piemēram, lietotāja ID, tematu un izdevējus.

en: Show pad for encrypting/decrypting and signing/verifying text
lv: Rādīt blociņu šifrēšanas/atšifrēšanas un parakstīšanas/verificēšanas tekstam

en: Show results after encryption
lv: Rādīt rezultātus pēc šifrēšanas

en: Show results after signing
lv: Pēc parakstīšanas rādīt rezultātus

en: Show results after signing and encrypting files
lv: Rādīt rezultātus pēc datņu parakstīšanas un šifrēšanas

en: Show smart cards configuration
lv: Rādīt vietkaršu konfigurāciju

en: Show smartcard management
lv: Rādīt viedkaršu pārvaldību

en: Show validity information for certificates in tooltip, such as whether the certificate is expired or revoked.
lv: Rādīt sertifikātu derīguma informāciju paskaidrē, piemēram, vai sertifikātam beidzies derīgums, vai arī sertifikāts ir atcelts.

en: Sign &as:
lv: Parakstīt &kā:

en: Sign / Encrypt Notepad
lv: Parakstīt / šifrēt piezīmju blociņu

en: Sign Files
lv: Parakstīt datnes

en: Sign and encrypt (OpenPGP only)
lv: Parakstīt un šifrēt (tikai „OpenPGP“)

en: Sign only
lv: Tikai parakstīt

en: Sign/Encrypt Files
lv: Parakstīt/šifrēt datnes

en: Sign/Encrypt Files Error
lv: Datņu parakstīšanas/šifrēšanas kļūda

en: Sign/Encrypt Folder...
lv: Parakstīt/šifrēt mapi...

en: Sign/Encrypt...
lv: Parakstīt/šifrēt...

en: Signature Key
lv: Paraksta atslēga

en: Signature/signed data count mismatch
lv: Paraksta/parakstīto datu uzskaites neatbilstība

en: Signed data can only be given for detached signature verification
lv: Parakstītos datus var sniegt tikai atvienotai paraksta pārbaudei

en: Signer:
lv: Parakstītājs:

en: Signing
lv: Parakstīšana

en: Signing Options
lv: Parakstīšanas opcijas

en: Signing and encryption is not possible.
lv: Parakstīšana un šifrēšana nav iespējama.

en: Signing canceled.
lv: Parakstīšana atcelta.

en: Signing failed: %1
lv: Neizdevās parakstīt: %1

en: Signing succeeded.
lv: Parakstīšanas izdevās.

en: Skipped
lv: Izlaists

en: Smart Card Management
lv: Viedkartes pārvaldība

en: Smart Cards
lv: Viedkartes

en: Smart card reader to use:
lv: Izmantojamais viedkartes lasītājs:

en: Some certificates are not yet certified. Click here to see a list of these certificates.<br/><br/>Certification is required to make sure that the certificates actually belong to the identity they claim to belong to.
lv: Daži sertifikāti vēl nav sertificēti. Klikšķiniet te, lai redzētu sarakstu ar šiem sertifikātiem.<br/><br/>Sertifikācija ir svarīga, lai pārliecinātos, ka attiecīgie sertifikāti tiešām pieder tai identitātei, par kuriem tie uzdodas.

en: Some of the selected certificates cannot be used for encryption. These will not be added to the group.
lv: Dažus no atlasītajiem sertifikātiem nevar izmantot šifrēšanai — tos grupai nepievienos.

en: Some suggestions to do this are:
lv: Daži no ieteikumiem:

en: Sorry! No certificate to import from this card slot was found.
lv: Diemžēl šajā kartes vietā nav atrasti sertifikāti, ko importēt.

en: Sorry! No suitable certificate to write to this card slot was found.
lv: Diemžēl nav atrasts piemērots sertifikāts rakstīšanai šajā kartes vietā.

en: Sorry! Only encryption keys and signing keys can be transferred to a PIV card.
lv: Diemžēl uz PIV karti var pārsūtīt tikai šifrēšanas atslēgas un parakstīšanas atslēgas.

en: Sorry! This key cannot be transferred to a PIV card.
lv: Diemžēl šo atslēgu nevar pārsūtīt uz PIV karti.

en: Sorry! This key cannot be transferred to an OpenPGP card.
lv: Diemžēl šo atslēgu nevar pārsūtīt uz „OpenPGP“ karti.

en: Specifies the default validity of certifications in days.
lv: Nosaka noklusējuma derīgumu sertifikācijām dienās.

en: Specifies the default validity period of new or extended OpenPGP keys in days.
lv: Nosaka noklusējuma derīguma periodu dienās jaunām vai pagarinātām „OpenPGP“ atslēgām

en: Specifies the display order of the DN attributes of X.509 certificates.
lv: Precizē X.509 sertifikātu DN atribūtu parādīšanas secību.

en: Specifies the maximum allowed validity period of new or extended OpenPGP keys in days.
lv: Nosaka maksimālo derīguma periodu dienās jaunām vai pagarinātām „OpenPGP“ atslēgām.

en: Specifies the minimum allowed validity period of new or extended OpenPGP keys in days.
lv: Nosaka minimālo derīguma periodu dienās jaunām vai pagarinātām „OpenPGP“ atslēgām.

en: Starting %1...
lv: Atšifrē: %1...

en: State
lv: Štats

en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
lv: Te redzams šifrēšanas darbību statuss un progress.

en: Status:
lv: Statuss:

en: Step 1: Set the initial PIN for the first certificate ("NKS"):
lv: 1. solis: iestatiet sākotnējo PIN kodu pirmajam sertifikātam (NKS):

en: Step 2: Set the initial PIN for the qualified signature certificate ("SigG"):
lv: 2. solis: iestatiet sākotnējo PIN kodu kvalificētajam parakstīšanas sertifikātam (SigG):

en: Street
lv: Iela

en: Subkey added successfully.
lv: Apakšatslēga ir veiksmīgi pievienota

en: Tags
lv: Birkas

en: Tags created by anyone with full certification trust are shown in the keylist and can be searched.
lv: Birkas, ko ir izveidojusi jebkura persona ar pilnu sertifikācijas uzticamību, parādās atslēgu sarakstā un tās ir iespējams meklēt.

en: Tags:
lv: Birkas:

en: Technical Details
lv: Tehniskā informācija

en: Test Name
lv: Testa nosaukums

en: Text output (ASCII armor)
lv: Teksta izvade (ASCII bruņas)

[ctx: The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
lv: Rādīt audita žurnālu

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
lv: „OpenPGP“ aizmugursistēma neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet instalāciju.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected OpenPGP certificates will be deleted.
lv: CMS aizmugursistēma neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet instalāciju.
    Dzēsīs tikai izvēlētos „OpenPGP“ sertifikātus.

en: The DirMngr process that tried to clear the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of %1 for details.
lv: „DirMngr“ process, kas mēģināja iztīrīt CRL kešatmiņu, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ. Pārbaudiet „%1“ izvadi, lai iegūtu vairāk informācijas.

en: The GpgSM process that tried to dump the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr listcrls for details.
lv: „GpgSM“ process, kas mēģināja veikt CRL kešatmiņu izmeti, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ. Lai iegūtu vairāk informācijas, pārbaudiet „gpgsm --call-dirmngr listcrls“ izvadi.

en: The GpgSM process that tried to dump the certificate ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --dump-cert %1 for details.
lv: „GpgSM“ process, kas mēģināja veikt sertifikāta izmeti, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ. Lai iegūtu vairāk informācijas, pārbaudiet „gpgsm --dump-cert %1“ izvadi.

en: The GpgSM process that tried to import the CRL file ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr loadcrl <filename> for details.
lv: „GpgSM“ process, kas mēģināja importēt CRL datni, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ. Pārbaudiet „gpgsm --call-dirmngr loadcrl <datnes_nosaukums>“ izvadi, lai iegūtu vairāk informācijas.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
lv: „OpenPGP“ aizmugursistēma neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet instalāciju.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected CMS certificates will be deleted.
lv: „OpenPGP“ aizmugursistēma neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet instalāciju.
    Programma dzēsīs tikai izvēlētos CMS sertifikātus.

en: The certificate has been revoked.
lv: Sertifikāts ir atsaukts.

en: The certificate has been updated.
lv: Sertifikāts ir atjaunināts.

en: The certificate has not changed.
lv: Sertifikāts nav mainījies.

en: The certificate is part of a group. Deleting it may prevent this recipient from decrypting messages to: | The certificates are part of a group. Deleting them may prevent these recipients from decrypting messages to:
lv[0]: Šis sertifikāts ir daļā no grupas. Tā dzēšana var neļaut saņēmējam atšifrēt vēstules uz:
lv[1]: Šie sertifikāti ir daļā no grupas. To dzēšana var neļaut saņēmējiem atšifrēt vēstules uz:
lv[2]: Šie sertifikāti ir daļā no grupas. To dzēšana var neļaut saņēmējiem atšifrēt vēstules uz:

en: The certificate is part of several groups. Deleting it may prevent the recipient from decrypting messages to: | The certificates are part of several groups. Deleting them may prevent the recipients from decrypting messages to:
lv[0]: Šis sertifikāts pieder vairākām grupām. Tā dzēšana var neļaut saņēmējam atšifrēt vēstules uz:
lv[1]: Šie sertifikāti pieder vairākām grupām. To dzēšana var neļaut saņēmējiem atšifrēt vēstules uz:
lv[2]: Šie sertifikāti pieder vairākām grupām. To dzēšana var neļaut saņēmējiem atšifrēt vēstules uz:

en: The certificate to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | All of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
lv[0]: Dzēšamais sertifikāts ir jūsu. Tas satur privātas atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikācijas, kas ir šifrēta sertifikātā, tādēļ to nevajadzētu dzēst.
lv[1]: Dzēšamie sertifikāti ir jūsu. Tie satur privātas atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikācijas, kas ir šifrētas sertifikātos, tādēļ to nevajadzētu dzēst.
lv[2]: Dzēšamie sertifikāti ir jūsu. Tie satur privātas atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikācijas, kas ir šifrētas sertifikātos, tādēļ to nevajadzētu dzēst.

en: The clipboard does not appear to contain signed or encrypted text.
lv: Izskatās, ka starpliktuve nesatur parakstītu vai šifrētu tekstu.

en: The existing key has the ID:
lv: Esošajai atslēgai ir ID:

en: The existing key has the fingerprint:
lv: Esošajai atslēgai ir pirkstu nospiedums:

en: The existing key has the key grip:
lv: Esošajai atslēgai ir atslēgas satvere:

en: The existing keys on this card will be <b>deleted</b> and replaced by new keys.
lv: Šajā kartē esošās atslēgas <b>dzēsīs</b> un aizvietos ar jaunām atslēgām.

en: The following certificate was selected for deletion: | The following certificates were selected for deletion:
lv[0]: Dzēšanai ir atlasīts šis sertifikāts:
lv[1]: Dzēšanai ir atlasīti šie sertifikāti:
lv[2]: Dzēšanai ir atlasīti šie sertifikāti:

en: The following certificate will be deleted even though you did <b>not</b> explicitly select it (<a href="whatsthis://">Why?</a>): | The following certificates will be deleted even though you did <b>not</b> explicitly select them (<a href="whatsthis://">Why?</a>):
lv[0]: Izdzēsīs šo sertifikātu, neskatoties uz to, ka to īpaši <b>neatlasījāt</b> (<a href="whatsthis://">Kāpēc?</a>):
lv[1]: Izdzēsīs šos sertifikātus, neskatoties uz to, ka tos īpaši <b>neatlasījāt</b> (<a href="whatsthis://">Kāpēc?</a>):
lv[2]: Izdzēsīs šos sertifikātus, neskatoties uz to, ka tos īpaši <b>neatlasījāt</b> (<a href="whatsthis://">Kāpēc?</a>):

en: The following errors and warnings were recorded:
lv: Ir reģistrētas šādas kļūdas un brīdinājumi:

en: The issuer certificate could not be found locally.
lv: Izdevēja sertifikāti nevarēja lokāli atrast.

en: The matching certificate was imported successfully.
lv: Atbilstošais sertifikāts ir veiksmīgi importēts.

[ctx: The placeholder is a date]
en: Same validity as the primary key (%1)
lv: Vienāds derīgums ar primāro atslēgu (%1)

[ctx: The placeholders are dates]
en: Valid until (between %1 and %2):
lv: Derīgs līdz (no %1 līdz %2):

en: The preview of colors is disabled because high-contrast mode is active.
lv: Krāsu priekšskatījums ir izslēgts, jo ir ieslēgts augsta kontrasta režīms.

en: The process of creating a key requires large amounts of random numbers. This may require several minutes...
lv: Atslēgu izveides procesam ir nepieciešams liels daudzums nejaušu skaitļu. To ģenerēšana var prasīt vairākas minūtes...

en: The public key can be used by others to verify your identity or encrypt to you.
lv: Publisko atslēgu var izmantot, lai citi verificētu jūsu identitāti vai šifrētu speciāli jums.

en: The secret key is needed to decrypt or sign.
lv: Lai atšifrētu vai parakstītu, ir nepieciešama slepenā atslēga.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
lv: Aktīvā moduļa iestatījumi ir mainīti.
    Vai vēlaties pielietot izmaiņas, vai arī tās izmest?

en: The type of this certificate (%1) is not supported by this Kleopatra installation.
lv: Pašreizējā „Kleopatra“ instalācija neatbalsta šī sertifikāta („%1“) tipu.

en: There are still some background operations ongoing. These will be terminated when closing the window. Proceed?
lv: Fonā joprojām notiek darbības. Aizverot logu, tās tiks pārtrauktas. Vai turpināt?

en: There is a problem.
lv: Atklājusies problēma.

en: There was an error executing the GnuPG configuration self-check for %2:
      %1
    You might want to execute "gpgconf %3" on the command line.
lv: Kļūda, izpildot „GnuPG“ konfigurācijas pašpārbaudi priekš „%2“:
      %1
    Mēģiniet izpildīt „gpgconf %3“ komandrindā.

en: This certificate is expired
lv: Šī sertifikāta derīgums ir beidzies

en: This certificate is revoked
lv: Šis sertifikāts ir atsaukts

[ctx: This error message is only shown on Windows when the socket to communicate with Windows Explorer could not be created. This often times means that the whole installation is buggy. e.g. GnuPG is not installed at all.]
en: <qt>The Kleopatra Windows Explorer Module could not be initialized.<br/>The error given was: <b>%1</b><br/>This likely means that there is a problem with your installation. Try reinstalling or contact your Administrator for support.<br/>You can try to continue to use Kleopatra but there might be other problems.</qt>
lv: <qt>„Kleopatra“ programmās „Windows Explorer“ moduli neizdodas inicializēt.<br/>Sniegtā kļūda bija: <b>%1</b><br/>Tas visdrīzāk nozīmē, ka ir bijusi problēma ar instalāciju. Mēģiniet to pārinstalēt vai lūdziet palīdzību sistēmas administratoram.<br/>Varat mēģināt turpināt lietot „Kleopatra“, bet, iespējams, saskarsities arī ar citām problēmām.</qt>

en: This is a list of URL schemes that shall be blocked by the application.
             This can be used to prevent the application from opening external applications for certain URLs.
lv: Saraksts ar URL shēmām, ko programma bloķēs.
             Šo var izmantot, lai liegtu programmai atvērt ārējas programmas noteiktām URL adresēm.

en: This is a revocation certificate for the OpenPGP key:
lv: Šis ir „OpenPGP“ atslēgas atsaukšanas sertifikāts:

en: This option enables interval checking of certificate validity. You can also choose the checking interval (in hours). Note that validation is performed implicitly whenever significant files in ~/.gnupg change. This option therefore only affects external factors of certificate validity.
lv: Šī opcija ieslēdz sertifikātu derīguma pārbaudi ik pēc noteikta laika. Varat izvēlēties arī pārbaudes intervālu (stundās). Ievērojiet, ka pārbaudi veic vienmēr, kad „~/.gnupg“ izmainās būtiskas datnes. Līdz ar to šī opcija ietekmē tikai sertifikātu derīguma ārējos faktorus.

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
lv: Šai iespējai nepieciešams „dirmngr“ >= 0.9.0

en: This setting specifies how many days a certification is valid by default, or, in other words, after how many days a new certification will expire. Set this to 0 for unlimited validity of certifications.
lv: Šis iestatījums nosaka, cik dienu pēc noklusējuma ir derīga sertifikācija jeb pēc cik dienām beigsies jaunas sertifikācijas derīguma termiņš. Norādiet 0, ja vēlaties neierobežotu derīgumu.

en: This setting specifies how many days an OpenPGP key will be valid by default at creation or change of validity, or, in other words, after how many days the key will expire. Set this to 0 for unlimited validity. If this setting is not set or is set to a negative value, then new or extended OpenPGP keys will be valid for three years (possibly clamped to the allowed minimum or maximum validity period) by default.
lv: Šis iestatījums nosaka, cik dienu pēc noklusējuma būs derīga „OpenPGP“ atslēga pēc tās izveides vai derīguma maiņas jeb, citiem vārdiem sakot, pēc cik dienām beigsies atslēgas derīgums. Iestatiet šo vērtību uz 0, lai iegūtu bezgalīgu derīgumu. Ja šis iestatījums nav norādīts vai satur negatīvu vērtību, tad jaunas vai pagarinātas „OpenPGP“ atslēgas pēc noklusējuma būs derīgas trīs dienas (iespējams ierobežojums, ņemot vērā minimālo un maksimālo derīgum periodu).

en: This setting specifies the maximum number of days a user can choose for the validity period of OpenPGP certificates. It applies at key creation and change of validity. If this setting is not set or is set to a negative value, then unlimited validity is allowed.
lv: Šis iestatījums nosaka maksimālo dienu skaitu, kādu lietotājs var izvēlēties „OpenPGP“ sertifikāta derīgumam. Tas ir spēkā, veidojot jaunu atslēgu un mainot esošas atslēgas derīgumu. Ja vērtība nav norādīta vai ir norādīta negatīva vērtība, maksimālais derīgums nav ierobežots.

en: This setting specifies the minimum number of days a user can choose for the validity period of OpenPGP certificates. It applies at key creation and change of validity.
lv: Šis iestatījums nosaka minimālo dienu skaitu, kādu lietotājs var izvēlēties „OpenPGP“ sertifikāta derīgumam. Tas ir spēkā, veidojot jaunu atslēgu un mainot esošas atslēgas derīgumu.

en: This text will be shown above the email address field of OpenPGP certificates and as placeholder in that field for S/MIME certificates.
lv: Šis teksts būs redzams virs e-pasta adrešu lauka „OpenPGP“ sertifikātos un kā vietturis šim laukam S/MIME sertifikātos.

en: This text will be shown above the name field of OpenPGP certificates.
lv: Šis teksts būs redzams virs „OpenPGP“ sertifikātu vārda lauka

en: This text will be used as placeholder text for the common name (CN) field of S/MIME certificates.
lv: Šis teksts kalpo par vietturi S/MIME sertifkātu kopējā nosaukuma (CN) laukam.

en: To avoid an accidental use of this file, a colon has been inserted
    before the 5 dashes below.  Remove this colon with a text editor
    before importing and publishing this revocation certificate.
lv: Lai izvairītos no šīs datnes nejaušas izmantošanas, pirms piecām
    domuzīmēm ir ievietots kols. Noņemiet šo kolu teksta redaktorā
    pirms atsaukšanas sertifikāta importēšanas un publicēšanas.

en: To:
lv: Kam:

[ctx: Tooltip information for symmetric encryption]
en: Additionally to the keys of the recipients you can encrypt your data with a password. Anyone who has the password can read the data without any secret key. Using a password is <b>less secure</b> then public key cryptography. Even if you pick a very strong password.
lv: Papildu saņēmēju atslēgām datus varat šifrēt arī ar paroli. Jebkura persona, kura zinās paroli datus varēs nolasīt arī bez slepenās atslēgas. Paroles lietošana ir <b>mazāk droša</b> par šifrēšanu ar publisko atslēgu par tad, ja lietojat ļoti drošu paroli.

en: Total number processed:
lv: Kopējais apstrādāto skaits:

en: Transfer to smartcard
lv: Pārsūtīt uz viedkarti

en: Trust Level
lv: Uzticamības līmenis

en: Trust Root Certificate
lv: Uzticēties saknes sertifikātam

en: Trust level:
lv: Uzticamības līmenis:

en: Trusted introducer for:
lv: Uzticams izdevējs:

en: Try to load S/MIME certificates from PKCS#15 smartcards
lv: Mēģināt ielādēt S/MIME sertifikātus no PKCS#15 viedkartēm

en: UI Server commands and dialogs
lv: Lietotāja saskarnes servera komandas un lodziņi

en: URL schemes to block
lv: URL shēmas bloķēšanai

en: Unable to start process %1. Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist procesu „%1“. Pārbaudiet savu instalāciju.

en: Unable to start process dirmngr. Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist procesu „dirmngr“. Pārbaudiet savu instalāciju.

en: Unable to start process gpgsm. Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist „gpgsm“ procesu. Pārbaudiet instalāciju.

en: Unchanged:
lv: Nemainīts:

en: Unknown exception in Task::start()
lv: Nezināms „Task::start()“ izņēmums

en: Unknown value for WHAT
lv: Nezināma WHAT vērtība

en: Update Certificates
lv: Atjaunināt sertifikātus

en: Update selected certificates
lv: Atjaunināt atlasītos sertifikātus

en: Updated groups:
lv: Atjauninātas grupas:

en: Updating...
lv: Atjaunina...

en: Usable for Encryption
lv: Izmantojams parakstīšanai

en: Usable for Signing
lv: Izmantojams parakstīšanai

en: Usage:
lv: Lietojums:

en: Use it to revoke this key in case of a compromise or loss of
    the secret key.
lv: Izmantojiet šo atsaukšanas atslēgu gadījumā, ja slepenā
    atslēga ir kompromitēta vai pazaudēta.

en: Use pgp as the default extension for generated OpenPGP files
lv: Izmantot „pgp“ kā noklusējuma paplašinājumu ģenerētajām „OpenPGP“ datnēm

en: Use public key encryption only.
lv: Izmantot tikai šifrēšanu ar publisko atslēgu.

en: Use symmetric encryption only.
lv: Izmantot tikai simetrisku šifrēšanu.

en: Use system HTTP proxy:
lv: Izmantot sistēmas HTTP starpniekserveri:

en: Use this command to create file archives.
lv: Lietojiet šo komandu, lai izveidotu datņu arhīvus.

en: Use this proxy for HTTP requests:
lv: Izmantot šo starpniekserveri HTTP pieprasījumiem:

en: User ID '%1' certified with key %2
lv: Lietotājs ID „%1“, sertificēts ar atslēgu „%2“

en: User ID:
lv: Lietotāja ID:

en: User IDs
lv: Lietotāja ID

en: User IDs and certifications
lv: Lietotāja ID un sertifikācijas

en: User cancel
lv: Lietotāja atcelts

en: User canceled
lv: Lietotājs atsauca

en: Using a business card.
lv: Vizītkartes izmantošana.

en: Valid from:
lv: Derīgs no:

[ctx: Valid until DATE]
en: Valid until %1
lv: Derīgs līdz %1

en: Valid until:
lv: Derīgs līdz:

[ctx: Valid until:]
en: unlimited
lv: neierobežots

en: Validate certificates online (OCSP)
lv: Validēt sertifikātus tiešsaistē (OCSP)

en: Value of EMAIL
lv: E-PASTA vērtība

en: Value of NAME
lv: VĀRDA vērtība

[ctx: Verification of a detached signature in progress. The first file contains the data.The second file is the signature file.]
en: Verifying <filename>%1</filename> with <filename>%2</filename>...
lv: Verificē „<filename>%1</filename>“ ar „<filename>%2</filename>“...

en: Verify Checksum Files Error
lv: Kontrolsummu datņu verifikācijas kļūda

en: Verify Checksum Files...
lv: Verificēt kontrolsummu datnes...

en: Verify the fingerprint, mark the user IDs you want to certify, and select the key you want to certify the user IDs with.<br><i>Note: Only the fingerprint clearly identifies the key and its owner.</i>
lv: Verificējiet digitālo nospiedumu, atzīmējiet lietotāja ID, kurus vēlaties sertificēt, un atlasiet atslēgu, ar kuru vēlaties sertificēt lietotāja ID.<br><i>Ievērībai: atslēgu un tās īpašnieku skaidri var identificēt tikai digitālais nospiedums.</i>

en: Verifying %1...
lv: Verificē „%1“...

en: Verifying checksums (%2) in %1
lv: Verificē kontrolsummas (%2) datnē „%1“

en: Verifying signature %1...
lv: Verificē parakstu %1...

en: When encrypting multiple files or a folder Kleopatra creates an encrypted archive with this command.
lv: Šifrējot vairākas datnes vai mapi, ar šo komandu „Kleopatra“ izveidos šifrētu arhīvu.

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first found DP entry is used.  With this option, all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
lv: Meklējot CRL atrašanās vietu, pārbaudāmais sertifikāts parasti satur norādes uz tā saukto „CRL izplatīšanas punktu“ (DP), kas norāda, kur atrast CRL. Izmanto pirmo atrasto norādi. Šis iestatījums liek ignorēt visas norādes, kas izmanto LDAP shēmu, meklējot piemērotu DP.

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first-found DP entry is used.  With this option, all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
lv: Meklējot CRL (sertifikātu atsaukšanas sarakstu) atrašanās vietu, pārbaudāmais sertifikāts parasti satur norādes uz tā saukto „CRL izplatīšanas punktu“ (DP), kas ir URL ar norādi, kā piekļūt CRL. Izmanto pirmo atrasto norādi. Šis iestatījums liek ignorēt visas norādes, kas izmanto HTTP shēmu.

en: X.509 Directory Services
lv: X.509 direktoriju servisi

[ctx: X.509 certificate DN (validity, created: date)]
en: %1 (%2, created: %3)
lv: %1 (%2, izveidots: %3)

en: You are about to revoke the following certification: | You are about to revoke the following %1 certifications:
lv[0]: Jūs grasāties atsaukt šo %1 sertifikāciju:
lv[1]: Jūs grasāties atsaukt šīs %1 sertifikācijas:
lv[2]: Jūs grasāties atsaukt šīs %1 sertifikācijas:

en: You are not allowed to create S/MIME certificate signing requests.
lv: Jums nav tiesību izveidot S/MIME sertifikāta parakstīšanas pieprasījumus.

en: You can use this to add additional info to a certification.
lv: Varat šo izmantot, lai sertifikātam pievienotu informāciju.

en: You can use this to certify a trusted introducer for a domain.
lv: Šo varat izmantot, lai domēnam sertificēt uzticamu izdevēju.

en: You can use this to set an expiration date for a certification.
lv: Te varat norādīt sertifikācijas derīguma termiņu.

en: You cannot revoke any certifications of this key.
lv: Jūs nevarat atsaukt šīs atslēgas sertifikāciju.

en: You cannot revoke any certifications of this user ID. | You cannot revoke any certifications of these user IDs.
lv[0]: Jūs nevarat atsaukt nevienu sertifikāciju šim lietotāja ID.
lv[1]: Jūs nevarat atsaukt nevienu sertifikāciju šiem lietotāja ID.
lv[2]: Jūs nevarat atsaukt nevienu sertifikāciju šiem lietotāja ID.

en: You cannot revoke any of the certifications of this user ID. Select any of the certifications for details.
lv: Jūs nevarat atsaukt nevieno no šī lietotāja ID sertifikācijām. Atlasiet kādu no sertifikācijām, lai uzzinātu vairāk.

en: You cannot revoke this certification because it wasn't made with one of your keys (or the required secret key is missing).
lv: Jūs nevarat atsaukt šo sertifikāciju, jo tās nav izveidota ar kādu no jūsu atslēgām (vai arī trūkst attiecīgās atslēgas).

en: You cannot revoke this certification.
lv: Jūs nevarat atsaukt šo sertifikāciju.

en: You have to select different filenames for different protocols.
lv: Jums ir jāatlasa dažādi datņu nosaukumi dažādiem protokoliem.

en: You need to select a signing certificate to proceed.
lv: Lai turpinātu, atlasiet sertifikātu parakstīšanai.

en: You need to select an OpenPGP signing certificate and an S/MIME signing certificate to proceed.
lv: Lai turpinātu, atlasiet parakstīšanai „OpenPGP“ un S/MIME sertifikātu.

en: You need to select an OpenPGP signing certificate to proceed.
lv: Lai turpinātu, atlasiet „OpenPGP“ sertifikātu parakstīšanai.

en: You need to select an S/MIME signing certificate to proceed.
lv: Lai turpinātu, atlasiet S/MIME sertifikātu parakstīšanai.

en: You need to set a PIN before you can use the certificates.
lv: Lai varētu izmantot sertifikātus, jums ir jāiestata PIN kods

en: You will be asked for a passphrase to protect that file during key generation.
lv: Jums lūgs ievadīt paroli, lai ģenerēšanas laikā datni aizsargātu.

[ctx: as in: can be used for ...]
en: qualified signatures
lv: kvalificēti paraksti

en: authenticate
lv: autentificēt

en: authentication
lv: autentificēšana

[ctx: base name of an archive file, e.g. archive.zip or archive.tar.gz]
en: archive
lv: arhīvs

en: cannot use argument passing on standard input for unpack-command
lv: atpakošanas komandai nevar izmantot parametrus, kas nodod standarta ievadi.

en: certification
lv: sertifikācija

en: certify
lv: sertificēt

[ctx: default name for new group of keys]
en: New Group
lv: Jauna grupa

[ctx: description of filename filter]
en: All Files
lv: Visas datnes

[ctx: description of filename filter]
en: Secret Key Backup Files
lv: Slepenās atslēgas rezerves kopijas datnes

[ctx: description of filename filter]
en: Secret Key Files
lv: Slepenās atslēgas datnes

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file"]
en: Output of %1
lv: „%1“ izvade

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file1 ..."]
en: Output of %1 ...
lv: „%1“ izvade...

en: encrypt
lv: šifrēt

en: encryption
lv: šifrēšana

[ctx: file name (imported with gpg/gpgsm)]
en: %1 (imported with %2)
lv: %1 (importēts ar %2)

[ctx: filename filter like Certificate Groups (*.foo)]
en: Certificate Groups (*%1)
lv: Sertifikātu grupas (*%1)

[ctx: groups of keys]
en: groups
lv: grupas

en: hour
lv: stundas

en: invalid mode: "%1"
lv: neatļauts režīms: „%1“

en: invalid protocol "%1"
lv: nederīgs protokols „%1“

[ctx: key is 'offline key', i.e. secret key is not stored on this computer]
en: offline
lv: nesaistes

[ctx: label:checkbox]
en: Show only my own certifications
lv: Rādīt tikai manas sertifikācijas

en: multiple instances
lv: vairākas instances

en: never
lv: nekad

en: no proxy
lv: bez starpniekservera

[ctx: not applicable]
en: n/a
lv: n/p

en: not properly installed
lv: nav pareizi instalēts

en: not reachable
lv: nav sasniedzams

en: not set
lv: nav iestatīts

en: not supported
lv: nav atbalstīts

[ctx: number, operation description]
en: Operation %1: %2
lv: Operācija %1: %2

en: on this computer
lv: šajā datorā

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
lv: Neizdevās

en: sign
lv: parakstīt

en: signing
lv: parakstīšana

en: smart card
lv: viedkarte

[ctx: smart card <serial number>]
en: smart card %1
lv: viedkarte „%1“

[ctx: smartcard application - serial number of smartcard]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

en: test results
lv: testa rezultāti

[ctx: text for screen readers]
en: recipient key
lv: saņēmēja atslēga

[ctx: text for screen readers for an empty email address]
en: no email
lv: jauns e-pasts

[ctx: text for screen readers for an unknown email]
en: unknown email
lv: nezināms e-pasts

[ctx: text for screen readers for an unknown name]
en: unknown name
lv: nezināms nosaukums

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field must be filled out]
en: required
lv: nepieciešams

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field, has an error]
en: invalid entry
lv: nederīgs ieraksts

[ctx: title:window]
en: Add User ID
lv: Pievienot lietotāja ID

[ctx: title:window]
en: Revoke Certificate
lv: Atsaukt sertifikātu

en: too old
lv: pārāk veca

en: unexpected error
lv: negaidīta kļūda

en: unknown exception caught
lv: notverts nezināms izņēmums

en: unknown problem
lv: nezināma problēma

[ctx: unknown storage location]
en: unknown
lv: nezināms
