kcmkio - en to lv translation catalogue (1103 entries)

en: 
    The server said: "%1"
lv: 
    Serveris atbildēja: „%1“

en:  (Points to %1)
lv:  (Norāda uz „%1“)

en: %1 (Error %2)
lv: %1 (Kļūda %2)

en: %1 (hidden)
lv: %1 (slēptas)

en: %1 Item | %1 Items
lv[0]: %1 vienums
lv[1]: %1 vienumi
lv[2]: %1 vienumu

en: %1 is a file, but a folder was expected.
lv: „%1“ ir datne, bet programma sagaida mapi.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
lv: „%1“ ir mape, bet programma sagaida datni.

en: %1 is required by the server, but is not available.
lv: Serverim pieprasa „%1“, bet tas nav pieejams.

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
lv: no %1 līdz %2

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lv: Gadījusies neparedzēta kļūda (%1), mēģinot %2.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
lv: Liegta pieeja, mēģinot „%1“ pieprasījumu.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
lv: Nevar „%1“, jo mērķa serveris atteicās pieņemt datni vai mapi.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
lv: Nevar „%1“, jo resurss ir slēgts.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot „%1“ pieprasījumu adresē „%2“. Iemeslu kopsavilkums ir zemāk.

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lv: Gadījusies neparedzēta kļūda (%1), mēģinot %2.

en: &Application
lv: &Programma

en: &Arguments:
lv: &Parametri

en: &Browse...
lv: &Pārlūkot...

en: &Copy Here
lv: &Kopēt šeit

en: &Current Session only
lv: &Tikai šai sesijai

en: &Details
lv: &Informācija

en: &Do not close when command exits
lv: &Neaizvērt, kad komanda beidz darbu

en: &File type:
lv: &Datnes tips:

en: &Forever
lv: &Vienmēr

en: &Generic name:
lv: &Vispārīgs nosaukums:

en: &Link Here
lv: &Saitēt šeit

en: &Location:
lv: &Atrašanās vieta:

en: &Move Here
lv: &Pārvietot šeit

en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: &Only show when using this application (%1)
lv: &Rādīt tikai tad, ja izmanto šo programmu („%1“)

en: &Open
lv: &Atvērt

en: &Open folder with %1
lv: &Atvērt mapi ar „%1“

en: &Open with %1
lv: &Atvērt ar „%1“

en: &Permissions
lv: &Atļaujas

en: &Redo
lv: Atat&saukt

en: &Redo: Batch Rename
lv: &Atatsaukt sērijveida pārdēvēšanu

en: &Redo: Copy
lv: &Atatsaukt kopēšanu

en: &Redo: Create File
lv: &Atatsaukt datnes izveidošanu

en: &Redo: Create Folder
lv: &Atatsaukt mapes izveidošanu

en: &Redo: Create Folder(s)
lv: &Atatsaukt mapes(-u) izveidošanu

en: &Redo: Link
lv: &Atatsaukt saitēšanu

en: &Redo: Move
lv: &Atatsaukt pārvietošanu

en: &Redo: Rename
lv: &Atatsaukt pārdēvēšanu

en: &Redo: Trash
lv: &Atatsaukt izmešanu atkritnē

en: &Remember application association for all files of type
    "%1"
lv: Atce&rēties programmas sasaisti ar visām datnēm ar tipu
    „%1“

en: &Remember application association for all files of type
    "%1" (%2)
lv: Atce&rēties programmas sasaisti ar šo datņu tipu
    „%1“ (%2)

en: &Rename
lv: &Pārdēvēt

en: &Resume
lv: A&tsākt

en: &Show All Entries
lv: &Parādīt visus ierakstus

en: &Skip
lv: Izlai&st

en: &Supported file types:
lv: &Atbalstītie datņu tipi:

en: &View Mode
lv: &Skata režīms

en: &Work path:
lv: &Darba ceļš:

en: (%1, Link to %2)
lv: („%1“, saite uz „%2“)

en: (Symbolic Link to %1)
lv: (Simboliskā saite uz „%1“)

en: (c) 1998-2000,2003 The KFM/Konqueror Developers
lv: (c) 1998—2000,2003 KFM/„Konqueror“ izstrādātāji

en: 1 File | %1 Files
lv[0]: %1 datne
lv[1]: %1 datnes
lv[2]: %1 datņu

en: 1 Folder | %1 Folders
lv[0]: %1 mape
lv[1]: %1 mapes
lv[2]: %1 mapju

en: 1 day %2 | %1 days %2
lv[0]: %1 diena %2
lv[1]: %1 dienas %2
lv[2]: %1 dienu %2

en: 1 file | %1 files
lv[0]: %1 datne
lv[1]: %1 datnes
lv[2]: %1 datņu

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
lv[0]: %1 apakšmape
lv[1]: %1 apakšmapes
lv[2]: %1 apakšmapju

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
lv: <b>%1</b> uz <b>%2</b>

en: <b>Details of the request</b>:
lv: <b>Pieprasījuma informācija</b>:

en: <b>Possible causes</b>:
lv: <b>Iespējamie iemesli</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
lv: <b>Iespējamie risinājumi</b>:

en: <b>Technical reason</b>:
lv: <b>Tehniskais iemesls</b>:

en: <li>Additional information: %1</li>
lv: <li>Papildu informācija: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
lv: <li>Datums un laiks: %1</li>

en: <li>Protocol: %1</li>
lv: <li>Protokols: %1</li>

en: <p>Checksums do not match.</p>This may be due to a faulty download. Try re-downloading the file.<br/>If the verification still fails, contact the source of the file.
lv: <p>Kontrolsummas nesakrīt.</p>Visticamāk, tam par iemeslu ir kļūda lejupielādē. Mēģiniet datni lejupielādēt vēlreiz.<br/>Ja pārbaude arī tad neizdodas, sazinieties ar datnes izdevēju.

en: <qt><b>%1</b> does not have a home folder.</qt>
lv: <qt><b>%1</b> nav mājas mapes.</qt>

en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
lv: <qt><p>Šim sarastam vajadzētu parādīt datņu tipus, ko programma spēj apstrādāt. Šis saraksts ir sakārtots pēc <u>MIME tipiem</u>.</p>
    <p>MIME („Multipurpose Internet (e)Mail Extension“), ir standarta protokols datu tipa identificēšanai, balstoties uz datņu nosaukuma paplašinājumiem un atbilstošajiem <u>MIME tipiem</u>. Piemēram: „bmp“ daļa, kas seko punktam nosaukumā „puķe.bmp“, norāda, ka šis ir attēla datnes paveids — <u>image/x-bmp</u>. Lai zinātu, ar kuru programmu jāatver kura datne, sistēmai nepieciešama informācija par katras programmas spējām apstrādāt dažādu paplašinājumu un MIME tipu datnes.</p>
    <p>Ja vēlaties piesaistīt šai programmai kādu MIME tipu, kas nav šajā sarakstā, nospiediet uz apakšā redzamās pogas <b>Pievienot</b>. Ja sarakstā ir kādi MIME tipi, ko šī programma nespēj apstrādāt, jūs varat izmantot pogu <b>Izņemt</b>, lai izņemtu tos no saraksta.</p></qt>

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/konqi clicking this button will take you to file:/home.</qt>
lv: <qt>Klikšķiniet uz šīs pogas, lai pārietu uz vecāka mapi.<br /><br />Piemēram, ja aktīvā pape ir „file:/home/konqui“, tad šīs pogas nospiešana jūs pārcels uz mapi „file:/home“.</qt>

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlieties programmu. Ja programmas sarakstā nav, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlieties programmu datnes tipam: <b>%1</b>. Ja programmas sarakstā nav, ierakstiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlēties programmu, ko izmantot, lai atvērtu <b>%1</b>. Ja programma nav sarakstā, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file.</qt> | <qt>Select the program you want to use to open the %1 files.</qt>
lv[0]: <qt>Izvēlieties programmu, ar kuru vēlaties atvērt šo %1 datni.</qt>
lv[1]: <qt>Izvēlieties programmu, ar kuru vēlaties atvērt šīs %1 datnes.</qt>
lv[2]: <qt>Izvēlieties programmu, ar kuru vēlaties atvērt šīs %1 datnes.</qt>

en: <qt>Select the program you want to use to open the file<br/>%1</qt>
lv: <qt>Izvēlieties programmu, ar kuru vēlaties atvērt datni:<br/>%1</qt>

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
lv: <qt>Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties, lai šis ieraksts ir redzams tikai tad, kad lietojat šo programmu („%1“).<br /><br />Ja šī iespēja nav ieslēgta, ieraksts būs redzams visās programmās.</qt>

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
lv: <qt>Veidnes datne <b>%1</b> nepastāv.</qt>

en: <qt>There is no user called <b>%1</b>.</qt>
lv: <qt>Nav lietotāja ar vārdu <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
lv: <qt>Šī poga ļauj grāmatzīmēm pievienot jaunas vietas. Nospiediet uz šīs pogas, lai atvērtu grāmatzīmju izvēlni, no kuras varat pievienot, rediģēt vai izvēlēties grāmatzīmi.<br /><br />Šīs grāmatzīmes ir atrodamas tikai datnes lodziņā, bet citādi strādā tāpat kā citas KDE grāmatzīmes.</qt>

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format of the files shown.</qt>
lv: <qt>Šis ir datņu tipa atlasītājs. Tas ļauj norādīt parādāmo datņu formātu.</qt>

en: <qt>This is the file type selector. It is used to select the format that the file will be saved as.</qt>
lv: <qt>Šis ir datnes tipa atlasītājs. Tas ļauj norādīt saglabājamās datnes formātu.</qt>

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
lv: <qt>Šī ir ikona, kas būs redzama vietu panelī.<br /><br />Nospiediet uz pogas, lai izvēlētos citu ikonu.</qt>

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
lv: <qt>Šī ir ierakstam piesaistītā vieta. Varat izmantot jebkuru derīgu URL. Piemēram,<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />Nospiežot uz pogas blakus tekstam, varat pārlūkot datņu sistēmu, lai izvēlētos URL.</qt>

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
lv: <qt>Šī ir lodziņa iestatījumu izvēlne. No šīs izvēlnes varat piekļūt dažādām opcijām, tostarp: <ul><li>pēc kā kārtot datnes mapē</li><li>skata tipu, tostarp ikonu un saraksta</li><li>slēpto datņu parādīšana</li><li>vietu panelim</li><li>datņu priekšskatījumiem</li><li>mapju atdalīšanai no mapēm</li></ul></qt>

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
lv: <qt>Šis teksts būs redzams vietu panelī.<br /><br />Etiķetei vajadzētu saturēt vienu vai divus vārdus, kas palīdzētu atcerēties, uz ko šis ieraksts norāda. Ja nevēlaties pievienot etiķeti, sistēma to izveidos no vietas URL</qt>

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
lv: <qt>Rakstīšanas laikā jums var piedāvāt iespējamās atbilstības. Šo iespēju varat pārvaldīt, klikšķinot ar labo peles pogu un izvēloties vēlamo režīmu no izvēlnes <b>Teksta pabeigšana</b>.</qt>

[ctx: @action]
en: New Folder…
lv: Jauna mape…

[ctx: @action:button]
en: &Open
lv: &Atvērt

[ctx: @action:button]
en: &Open with %1
lv: &Atvērt ar „%1“

[ctx: @action:button]
en: &Rename
lv: &Pārdēvēt

[ctx: @action:button]
en: Add…
lv: Pievienot…

[ctx: @action:button]
en: Change…
lv: Mainīt…

[ctx: @action:button]
en: Choose Other Icon…
lv: Izvēlēties citu ikonu…

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @action:button]
en: Delete Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst

[ctx: @action:button]
en: Edit…
lv: Rediģēt…

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
lv: Iztukšot atkritni

[ctx: @action:button]
en: Explore in %1
lv: Pārlūkot ar „%1“

[ctx: @action:button Create new file type]
en: Create…
lv: Izveidot…

[ctx: @action:button Launch script]
en: &Launch
lv: &Palaist

[ctx: @action:button filter-continue]
en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

[ctx: @action:button opening a list of locations]
en: Go to Location on Path
lv: Iet uz vietu ceļā

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit…
lv: &Rediģēt…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Eject
lv: &Izgrūst

[ctx: @action:inmenu]
en: &Hide
lv: &Slēpt

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Folder With…
lv: &Atvērt mapi ar…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open With…
lv: &Atvērt ar…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Release
lv: &Atlaist

[ctx: @action:inmenu]
en: &Safely Remove
lv: &Droši noņemt

[ctx: @action:inmenu]
en: &Unmount
lv: &Atmontēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Entry…
lv: Pievienot ierakstu…

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Web Shortcuts…
lv: Konfigurēt tīmekļa saīsnes…

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
lv: Iztukšot atkritni

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: @action:inmenu]
en: Mount
lv: Piemontēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste Clipboard Contents…
lv: Ielīmēt starpliktuves saturu…

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One File
lv: Ielīmēt vienu datni

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Folder
lv: Ielīmēt vienu mapi

[ctx: @action:inmenu]
en: Paste One Item | Paste %1 Items
lv[0]: Ielīmēt %1 vienumu
lv[1]: Ielīmēt %1 vienumus
lv[2]: Ielīmēt %1 vienumu

[ctx: @action:inmenu]
en: Reformat or Edit with Partition Manager
lv: Pārformatēt vai rediģēt ar nodalījumu pārvaldnieku

[ctx: @action:inmenu]
en: Releasing…
lv: Atlaiž…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove from Places
lv: Noņemt no vietām

[ctx: @action:inmenu]
en: Safely Removing…
lv: Droši noņem…

[ctx: @action:inmenu]
en: Unmounting…
lv: Atmontēšana…

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when files are dragged]
en: Move Into New Folder
lv: Pārvietot jaunā mapē

[ctx: @action:inmenu Download contents of URL here]
en: &Download Here
lv: &Lejupielādēt šeit

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other Application…
lv: &Cita programma…

[ctx: @action:inmenu in Copy To or Move To submenu]
en: Browse…
lv: Pārlūkot…

[ctx: @error]
en: Creating a file or folder with the name <filename>%1</filename> is not possible since it would overlap with the location of a user's home folder.
lv: Datnes vai mapes izveide ar nosaukumu <filename>%1</filename> nav iespējama, jo tā pārklātos ar lietotāja mājas mapi.

[ctx: @info]
en: # will be replaced by ascending numbers starting with:
lv: # aizstās ar skaitli augošā secībā, sākot ar:

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> cannot be renamed to an empty file name.
lv: <filename>%1</filename> nevar pārdēvēt par neko.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> does not appear to be an executable program.
lv: Izskatās, ka „<filename>%1</filename>“ nav izpildāma datne.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> was not found; please enter a valid path to an executable program.
lv: „<filename>%1</filename>“ nav atrasta. Lūdzu, ievadiet derīgu ceļu uz izpildāmo programmu.

[ctx: @info]
en: A directory with name <filename>%1</filename> already exists.
lv: Mape ar nosaukumu „<filename>%1</filename>“ jau pastāv.

[ctx: @info]
en: A file with name <filename>%1</filename> already exists.
lv: Datne ar nosaukumu „<filename>%1</filename>“ jau pastāv.

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename>
lv: Nevar pārsūtīt „<filename>%1</filename>“

[ctx: @info]
en: Cannot transfer <filename>%1</filename> because it is too large. The destination filesystem only supports files up to 4GiB
lv: Nevar pārsūtīt „<filename>%1</filename>“, jo datne ir par lielu. Galamērķa datņu sistēma atbalsta tikai līdz 4 GiB lielas datnes

[ctx: @info]
en: Could not change owner and group for
    %1
lv: Nevar izmainīt īpašnieku un grupu
    „%1“

[ctx: @info]
en: Could not save properties due to insufficient write access to:<nl/><filename>%1</filename>.
lv: Nevar saglabāt īpašības, jo trūkst rakstīšanas piekļuves:<nl/><filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this %1 item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties izmest atkritnē šo %1 vienumu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties izmest atkritnē šos %1 vienumus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties izmest atkritnē šos %1 vienumus?

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this item to the Trash?<nl/><filename>%1</filename>
lv: Vai tiešām vēlaties šo vienumu pārvietot uz atkritni?<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this %1 item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lv[0]: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst šo %1 vienumu?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>
lv[1]: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst šos %1 vienumus?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>
lv[2]: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst šos %1 vienumus?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst šo vienumu?<nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | Do you really want to permanently delete these %1 items?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lv[0]: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst šo %1 vienumu?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>
lv[1]: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst šos %1 vienumus?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>
lv[2]: Vai vēlaties neatgriezeniski dzēst %1 vienumu?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently delete this item?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst šo vienumu?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from the Trash?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst atkritnē esošos vienumus?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nevarēs.</emphasis>

[ctx: @info]
en: Go back
lv: Iet atpakaļ

[ctx: @info]
en: Go forward
lv: Iet uz priekšu

[ctx: @info]
en: How to rename:
lv: Kā pārdēvēt:

[ctx: @info]
en: Invalid filename: The new name should contain one sequence of #, unless all the files have different file extensions.
lv: Nederīgs datnes nosaukums: jaunajam nosaukumam jāsatur viena # secības, izņemot gadījumu, ja katrai datnes ir savas paplašinājums.

[ctx: @info]
en: The command <command>%1</command> could not be found.
lv: Komandu „<command>%1</command>“ neatrada.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> cannot be transferred, because the destination filesystem does not support files that large
lv: Datni „<filename>%1</filename>“ nevar pārsūtīt, jo galamērķa datņu sistēma neatbalsta tik lielas datnes

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename><nl/>has been modified. Do you want to upload the changes?
lv: „<filename>%1</filename>“ datne<nl/>ir izmainīta. Vai vēlaties izmaiņas augšupielādēt?

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> cannot be used because it is reserved for use by the operating system.
lv: Nosaukumu „<filename>%1</filename>“ nav atļauts izmantot, jo to ir rezervējusi operētājsistēma.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a dot, so it will be hidden by default.
lv: Nosaukums „<filename>%1</filename>“ sākas ar punktu, kas nozīmē, ka datne pēc noklusējuma nebūs redzama.

[ctx: @info]
en: The name <filename>%1</filename> starts with a space, which will result in it being shown before other items when sorting alphabetically, among other potential oddities.
lv: Nosaukums „<filename>%1</filename>“ sākas ar atstarpi, kas nozīmē, ka tā, kārtojot alfabētiski, būs redzama pirms citiem vienumiem. Tomēr tas var novest arī pie citām dīvainībām.

[ctx: @info]
en: The trash is too full to accept this %1 file. Permanently delete it instead?<nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis> | The trash is too full to accept these %1 files. Permanently delete them instead?<nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lv[0]: Atkritne ir pārāk tukša šīs %1 datnes pārvietošanai. Vai datni dzēst neatgriezeniski?<nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt vairs nevarēs.</emphasis>
lv[1]: Atkritne ir pārāk tukša šo %1 datņu pārvietošanai. Vai datnes dzēst neatgriezeniski?<nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt vairs nevarēs.</emphasis>
lv[2]: Atkritne ir pārāk tukša šo %1 datņu pārvietošanai. Vai datnes dzēst neatgriezeniski?<nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt vairs nevarēs.</emphasis>

[ctx: @info]
en: The trash is too full to accept this file. Permanently delete it instead?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>This action cannot be undone.</emphasis>
lv: Atkritne ir pārāk pilna, lai tajā pārvietotu šo datni. Vai datni dzēst neatgriezeniski?<nl/><nl/><filename>%1</filename><nl/><nl/><emphasis strong='true'>Šo darbību atsaukt nebūs iespējams.</emphasis>

[ctx: @info %1 is an invalid filename]
en: <filename>%1</filename> is not a valid file name.
lv: <filename>%1</filename> nav derīgs datnes nosaukums

[ctx: @info %2 and %3 are paths]
en: The KIO worker for protocol “%1” in %2 was not loaded because all KIO workers which are located outside of %3 and ask for elevated privileges are considered insecure.
lv: KIO strādnieks protokolam „%1“ netika ielādēts „%2“, jo visi KIO strādnieki, kas atrodas ārpus „%3“ un lūdz paaugstinātas tiesības, tiek uzskatīti par nedrošiem.

[ctx: @info %2 is a path]
en: The security of the KIO worker for protocol ’%1’, which typically asks for elevated permissions, can not be guaranteed because users other than root have permission to modify it at %2.
lv: KIO strādnieka drošība darbam ar „%1“ protokolu, kas parasti lūdz paaugstinātas privilēģijas, šobrīd nav garantējama, jo tiesības rediģēt „%2“ ir sniegtas lietotājiem, kas nav saknes lietotāji.

[ctx: @info As in filename renaming preview]
en: Preview:
lv: Priekšskatījums:

[ctx: @info error a file already exists]
en: A file named <filename>%1</filename> already exists.
lv: Datne ar nosaukumu <filename>%1</filename> jau pastāv.

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: @info pattern as in text replacement pattern]
en: No file name contains the pattern.
lv: Neviena datne nesatur paraugu.

[ctx: @info pattern as in text replacement pattern]
en: Replacing “%1” with an empty replacement would cause <filename>%2</filename> to have an empty file name.
lv: „%1“ aizvietošana ar tukšumu liktu <filename>%2</filename> saturēt tukšu datnes nosaukumu.

[ctx: @info placeholder text]
en: Pattern
lv: Paraugs

[ctx: @info placeholder text]
en: Replacement
lv: Aizvietojums

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

[ctx: @info renaming operation]
en: Add text
lv: Pievienot tekstu

[ctx: @info renaming operation]
en: Enumerate
lv: Uzskaitīt

[ctx: @info renaming operation]
en: Replace text
lv: Aizvietot tekstu

[ctx: @info replace as in replacing [value] with [value]]
en: Replacing:
lv: Aizvieto:

[ctx: @info url]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

[ctx: @info with as in replacing [value] with [value]]
en: With:
lv: Ar:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter file name
lv: Ierakstiet datnes nosaukumu

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter folder name
lv: Ierakstiet mapes nosaukumu

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter target location
lv: Ierakstiet mērķa vietu

[ctx: @info:placeholder]
en: Text to add
lv: Pievienojamais teksts

[ctx: @info:progress]
en: Calculating…
lv: Aprēķina…

[ctx: @info:progress computation in the background]
en: Verifying checksum…
lv: Pārbauda kontrolsummu…

[ctx: @info:status]
en: Unknown size
lv: Nezināms izmērs

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the default application for opening files of type “%1”.
lv: Mainīt noklusējuma programmu „%1“ datņu atvēšanai

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
lv: Slēpt filtra joslu

[ctx: @info:tooltip]
en: Keep Filter When Changing Folders
lv: Saglabāt filtru, mainot mapes

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum differ.
lv: Aprēķinātā kontrolsumma atšķiras no gaidītās kontrolsummas.

[ctx: @info:tooltip]
en: The computed checksum and the expected checksum match.
lv: Aprēķinātā kontrolsumma un gaidītā kontrolsumma atbilst.

[ctx: @info:tooltip]
en: The given input is not a valid MD5, SHA1 or SHA256 checksum.
lv: Dotā ievade nav derīga MD5, SHA1 vai SHA256 kontrolsumma.

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo filename change
lv: Atsaukt datnes pārdēvēšanu

[ctx: @info:tooltip Go to path %1]
en: Show <filename>%1</filename>
lv: Rādīt „<filename>%1</filename>“

[ctx: @info:tooltip How to undo do not ask again]
en: You can undo this under "Confirmations" in Dolphin file manager settings.
lv: Varat atcelt šo izvēli „Dolphin“ datņu pārvaldītāja iestatījumu „Apstiprinājumi“ sadaļā.

[ctx: @info:tooltip for button. 1 is path]
en: Go to any location on the path <filename>%1</filename>
lv: Iet uz jebkuru vietu ceļā „<filename>%1</filename>“

[ctx: @info:tooltip path (mounted from)]
en: %1 (from %2)
lv: %1 (no %2)

[ctx: @item]
en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: @item]
en: Places
lv: Vietas

[ctx: @item]
en: Remote
lv: Attālās

[ctx: @item]
en: Removable Devices
lv: Noņemamās iekārtas

[ctx: @item]
en: Search For
lv: Meklēt

[ctx: @item]
en: Tags
lv: Birkas

[ctx: @item The place group section name for recent dynamic lists]
en: Recent
lv: Nesenās

[ctx: @item:inlistbox as in insert text after filename]
en: After filename
lv: Pēc datnes nosaukuma

[ctx: @item:inlistbox as in insert text before filename]
en: Before filename
lv: Pirms datnes nosaukuma

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section
lv: Slēpt sadaļu

[ctx: @item:inmenu]
en: Hide Section '%1'
lv: Slēpt sadaļu „%1“

[ctx: @item:inmenu]
en: Icon Size
lv: Ikonu skats

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Tab
lv: Atvērt „%1“ jaunā cilnē

[ctx: @item:inmenu]
en: Open "%1" in New Window
lv: Atvērt „%1“ jaunā logā

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

[ctx: @item:inmenu]
en: Open in New Window
lv: Atvērt jaunā logā

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
lv: Citi

[ctx: @item:inmenu Auto set icon size based on available space inthe Places side-panel]
en: Auto Resize
lv: Automātiski mainīt izmēru

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item to: | Rename the %1 selected items to:
lv[0]: Pārdēvēt atlasīto %1 vienumu par:
lv[1]: Pārdēvēt atlasītos %1 vienumus par:
lv[2]: Pārdēvēt atlasīto %1 vienumu par:

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the %1 selected item: | Rename the %1 selected items:
lv[0]: Pārdēvēt atlasīto %1 vienumu par:
lv[1]: Pārdēvēt atlasītos %1 vienumus par:
lv[2]: Pārdēvēt atlasītos %1 vienumus par:

[ctx: @label:textbox]
en: Rename the item <filename>%1</filename> to:
lv: Pārdēvēt vienumu <filename>%1</filename> par:

[ctx: @label:textbox Prompt for new file of type]
en: Enter %1 filename:
lv: Ierakstiet „%1“ datnes nosaukumu:

[ctx: @label:textbox add text to a filename]
en: Add Text:
lv: Pievienot tekstu:

[ctx: @label:textbox by: [Replacing: xx] [With: yy]]
en: Rename the %1 selected item by: | Rename the %1 selected items by:
lv[0]: Pārdēvēt atlasīto %1 vienumu par:
lv[1]: Pārdēvēt atlasītos %1 vienumus par:
lv[2]: Pārdēvēt atlasītos %1 vienumus par:

[ctx: @option:check]
en: Do not ask again
lv: Vairs nejautāt

[ctx: @option:check]
en: Do not show this message again
lv: Vairs nerādīt šo ziņojumu

[ctx: @option:check]
en: Launch executable files without asking
lv: Palaist izpildāmās datnes nevaicājot

[ctx: @option:check Always open/launch executable files (dont ask again)]
en: Remember for all executable files
lv: Atcerēties visām izpildāmajām datnēm

[ctx: @option:check Open in the associated app]
en: Open executable files in the default application without asking
lv: Atvērt izpildāmās datnes noklusējuma programmā nevaicājot

[ctx: @option:checkbox]
en: Do not ask again
lv: Vairs nejautāt

[ctx: @title job]
en: Copying
lv: Kopēšana

[ctx: @title job]
en: Creating directory
lv: Mapes veidošana

[ctx: @title job]
en: Deleting
lv: Dzēšana

[ctx: @title job]
en: Examining
lv: Analizē

[ctx: @title job]
en: Mounting
lv: Montēšana

[ctx: @title job]
en: Moving
lv: Pārvietošana

[ctx: @title job]
en: Renaming
lv: Pārdēvēšana

[ctx: @title job]
en: Transferring
lv: Pārsūta

[ctx: @title job]
en: Unmounting
lv: Atmontēšana

[ctx: @title:column]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @title:column]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Owner
lv: Īpašnieks

[ctx: @title:column]
en: Permissions
lv: Atļaujas

[ctx: @title:column]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @title:column]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
en: Terminal
lv: Terminālis

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regarding program startup]
en: Startup
lv: Palaišana

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
en: User
lv: Lietotājs

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
lv: D&arbības

[ctx: @title:menu]
en: &Open Folder With
lv: &Atvērt mapi ar

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
lv: &Atvērt ar

[ctx: @title:menu]
en: Copy Here
lv: Kopēt šeit

[ctx: @title:menu]
en: Copy To
lv: Kopēt uz

[ctx: @title:menu]
en: Home Folder
lv: Mājas mape

[ctx: @title:menu]
en: Move Here
lv: Pārvietot šeit

[ctx: @title:menu]
en: Move To
lv: Pārvietot uz

[ctx: @title:menu]
en: Root Folder
lv: Saknes mape

[ctx: @title:tab]
en: C&hecksums
lv: &Kontrolsummas

[ctx: @title:tab]
en: Share
lv: Dalīties

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
lv: &Pamata

[ctx: @title:window]
en: Create New File
lv: Izveidot jaunu datni

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder
lv: Izveidot jaunu mapi

[ctx: @title:window]
en: Create New Folder for These Items
lv: Izveidot jaunu mapi šiem vienumiem

[ctx: @title:window]
en: Places
lv: Vietas

[ctx: @title:window]
en: Rename Item
lv: Pārdēvēt vienumu

[ctx: @title:window]
en: Rename Items
lv: Pārdēvēt vienumus

[ctx: A default file name excluding extension for some pasted content]
en: pasted file
lv: ielīmēta datne

en: A file named %1 already exists.
lv: Datne ar nosaukumu „%1“ jau pastāv.

en: A file or folder cannot be dropped onto itself
lv: Nevar nomest mapi vai datni pašu uz sevis

en: A folder cannot be moved into itself
lv: Mapi nevar pārvietot sevī

en: A folder named %1 already exists.
lv: Mape ar nosaukumu „%1“ jau pastāv.

en: A more recent item named '%1' already exists.
lv: Jau pastāv jaunāka datne ar nosaukumu „%1“.

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
lv: Tīkla ugunsmūris (ierīce, kas ierobežo interneta pieprasījumus), aizsargājot jūsu tīklu vai servera tīklu, varētu būt apturējis šo pieprasījumu.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
lv: Tam pamatā varētu būt protokola kļūda, liekot serverim, atbildot uz kļūdu, slēgt savienojumu.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
lv: Varētu būt gadījusies protokola kļūda vai nesavietojamība.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
lv: Nevar izveidot resursu mērķī, vispirms jāizveido viena vai vairākas starpkolekcijas (mapes).

en: A similar file named '%1' already exists.
lv: Jau pastāv līdzīga datne ar nosaukumus „%1“.

en: A&dvanced Permissions
lv: &Paplašinātas atļaujas

en: Above File Name
lv: Virs datnes nosaukuma

en: Access Denied
lv: Pieeja ir liegta

en: Access Permissions
lv: Piekļuves atļaujas

en: Access denied
lv: Pieeja ir liegta

en: Access denied to %1.
lv: Pieeja „%1“ aizliegta.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
lv: Pieeja ir aizliegta.
    Nevar rakstīt uz „%1“.

en: Access to restricted port in POST denied.
lv: Aizliegta POST pieeja ierobežotam portam.

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
lv: Ir liegta pieeja norādītajam resursam — <strong>%1</strong>.

en: Accessed:
lv: Piekļūts:

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta piekļuvi datnēm.

en: Ad&vanced Options
lv: &Paplašinātās opcijas

en: Add File Type for %1
lv: Pievienot „%1“ datņu tipu

en: Add Places Entry
lv: Pievienot vietu ierakstu

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Advanced Options for %1
lv: Paplašinātas „%1“ opcijas

en: Advanced Permissions
lv: Paplašinātas atļaujas

en: All Files
lv: Visas datnes

en: All Folders
lv: Visas mapes

en: All Supported Files
lv: Visas atbalstītās datnes

en: Allow &executing file as program
lv: Atļaut datni izpildīt kā &programmu

en: Allow Expansion in Details View
lv: Atļaut izvērstajā skatā atļaut mapju izvēršanu

en: Already Exists as Folder
lv: Jau pastāv kā mape

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
lv: Lai arī savienojums ar <strong>%1</strong> bija izveidots, savienojums aizvērās neparedzētā veidā.

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request.
lv: Kaut arī ir izdevies izveidot kontaktu ar serveri, no tā nav saņemta atbilde pieprasījumā noteiktajā laikā.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
lv: Lai gan maz ticams, bet tā var būt aparatūras kļūda.

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
lv: Lai gan jūs, iespējams sniedzāt pareizus autentificēšanās datus, autentificēšanās bija nesekmīga, jo KDE programmā, kas realizē „%1“ protokolu nav atbalstīta servera izmantotā autentificēšanās metode.

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums mainīt norādītā resursa <strong>%1</strong> atļaujas.

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums mainīt norādītā resursa <strong>%1</strong> īpašnieku.

en: An attempt to create the requested folder failed.
lv: Neizdevās izveidot pieprasīto mapi.

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums dzēst norādīto resursu <strong>%1</strong>.

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
lv: Mēģinājums iegūt informāciju par resursa <strong>%1</strong> statusu, tādu kā resursa nosaukums, tips, izmērs, utt., bija neveiksmīgs.

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
lv: Mēģinājums ierakstīties, lai veiktu pieprasīto operāciju, bija neveiksmīgs.

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
lv: Neizdevās izdzēst norādīto mapi <strong>%1</strong>.

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums pārdēvēt norādīto resursu <strong>%1</strong>.

[ctx: An error message]
en: Empty command provided
lv: Sniegta tukša komanda

en: An error occurred while accessing '%1'
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot piekļūt „%1“

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot piekļūt „%1“, sistēma atbildēja: %2

en: An older item named '%1' already exists.
lv: Jau pastāv vecāks vienums ar nosaukumu „%1“.

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
lv: Nezināma resursdatora kļūda rāda, ka internetā neizdevās atrast serveri ar prasīto nosaukumu — <strong>%1</strong>.

en: Appl&y to All
lv: Pielietot &visam

en: Apply changes to all subfolders and their contents
lv: Pielieto izmaiņas visām apakšmapēm un to saturam

en: Ascending
lv: Augoši

en: At least %1
lv: Vismaz %1

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
lv: Mēģiniet atrast citu ceļu, kā iegūt vēlamo rezultātu.

en: Authentication Dialog
lv: Autorizācijas logs

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
lv: Autentificēšanas kļūda: Metode „%1“ nav atbalstīta

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
lv: Autorizācijas kļūda, „%1“ autentificēšana nav atbalstīta

en: Automatically select filename e&xtension
lv: Automātiski izvēlēties datnes nosaukuma &paplašinājumu

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
lv: Automātiski izvēlēties datnes nosaukuma &paplašinājumu (%1)

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
lv: %1 brīvi no %2 (izmantoti %3 %)

en: Backslashes cannot be used in file and folder names.
lv: Apvērstās slīpsvītras nevar izmantot datņu un mapju nosaukumos.

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: C&ancel
lv: At&celt

en: C&ontinue
lv: T&urpināt

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Calculating...
lv: Aprēķina...

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
lv: Aprēķina... %1 (%2)
    %3, %4

en: Can Only View
lv: Drīkst tikai apskatīt

en: Can Only View Content
lv: Drīkst tikai apskatīt saturu

en: Can Only View/Read Content
lv: Drīkst tikai apskatīt/lasīt saturu

en: Can View & Modify
lv: Drīkst apskatīt un mainīt

en: Can View & Modify Content
lv: Drīkst aplūkot un mainīt saturu

en: Can View/Read & Modify/Write
lv: Drīkst aplūkot/lasīt un mainīt/rakstīt

en: Can not create a socket for launching a KIO worker for protocol '%1'.
lv: Nevarēja izveidot ligzdu, lai palaistu KIO strādnieku „%1“ protokolam.

en: Can not find 'kioworker' executable at '%1'
lv: Nevar atrast KIO strādnieku „%1“ protokolam

en: Can not find a KIO worker for protocol '%1'.
lv: Nevarēja atrast KIO strādnieku protokolam „%1“.

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
lv: Nevar inicializēt „%1“ protokolu

en: Cannot Launch Process required by the %1 Protocol
lv: Nevar palaist procesu, ko pieprasa „%1“ protokols

en: Cannot Open Resource For Reading
lv: Nevar atvērt resursu lasīšanai

en: Cannot Open Resource For Writing
lv: Nevar atvērt resursu rakstīšanai

en: Cannot Read From Resource
lv: Nevar lasīt no resursa

en: Cannot Write to Resource
lv: Nevar rakstīt resursā

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
lv: Nevar kopēt datni no „%1“ uz „%2“. (Kļūda: %3)

en: Cannot create symlinks at %1.
    The destination filesystem doesn't support symlinks.
lv: Nevar izveidot simbolisko saiti „%1“.
    Pārbaudiet atļaujas.

en: Cannot open file
lv: Neizdevās atvērt datni

en: Certificate chain:
lv: Sertifikātu ķēde:

en: Change...
lv: Mainīt...

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta datņu atribūtu maiņu.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta datņu īpašnieka maiņu.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka neviena programma neizmanto šo ierīci un mēģiniet vēlreiz.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
lv: Pārliecinieties, ka ierīce ir gatava. Noņemajiem diskiem jāsatur datu nesējs, bet pārvietojamām ierīcēm jābūt pieslēgtām un ieslēgtām. Pēc tam mēģiniet vēlreiz.

en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties palaist programmu teksta režīmā vai vēlaties redzēt informāciju, ko tā izvada termināļa logā.

en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja programma, beidzot darbu, terminālī izdrukā noderīgu informāciju. Paturot termināļa emulatoru atvērtu, jūs varēsiet izlasīt šo informāciju.

en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai skaidri redzēt, ka programma ir palaista. Šī vizuālā reakcija var parādīties kā aizņemts kursors vai kā ieraksts uzdevumu joslā.

en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties palaist šo programmu ar citu lietotāja ID. Katram procesam ir piesaistīts savs lietotāja ID. Šo ID sistēma lieto, lai noteiktu pieeju datnēm un citas atļaujas. Lai palaistu programmu, būs jāieraksta attiecīgā lietotāja parole.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
lv: Pārliecinieties, ka cita programma vai lietotājs neizmanto datni vai nav slēdzis to.

en: Check your access permissions on this resource.
lv: Pārbaudiet jūsu pieejas atļaujas šim resursam.

en: Check your network connection status.
lv: Pārbaudiet tīkla savienojuma statusu.

en: Checksums match.
lv: Kontrolsummas atbilst.

en: Choose Application
lv: Izvēlieties programmu

en: Choose Application for %1
lv: Izvēlieties programmu „%1“ atvēršanai

en: Choose a different filename for the destination file.
lv: Izvēlieties citu nosaukumu mērķa datnei.

en: Choose an &icon:
lv: Izvēlieties &ikonu:

en: Choose an alternate filename for the new file.
lv: Izvēlieties citu datnes nosaukumu jaunajai datnei.

en: Choose an alternate name for the new folder.
lv: Izvēlieties citu mapes nosaukumu jaunajai mapei.

en: Choose custom icon or color
lv: Izvēlieties pielāgotu ikonu vai krāsu

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
lv: Izvēlieties programmu, ar kuru atvērt atlasītās datnes.

en: City:
lv: Pilsēta:

en: Class
lv: Klase

en: Click for Location Navigation
lv: Klikšķiniet, lai ietu uz vietu

en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
lv: Klikšķiniet, lai pārlūkotu datņu sistēmu un atrastu vēlamo izpilddatni.

en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
lv: Spiediet šeit, lai mainītu programmas darbināšanas veidu, palaišanas reakciju, „D-Bus“ opcijas vai lai to darbinātu kā cits lietotājs.

en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
lv: Nospiediet šo pogu, ja vēlaties pievienot datnes tipu (MIME tipu), ko šī programma spēj apstrādāt.

en: Click this button to create a new folder.
lv: Nospiediet šo pogu, lai izveidotu jaunu mapi.

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
lv: Nospiediet šo pogu, lai paietu vienu soli atpakaļ pārlūkošanas vēsturē.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
lv: Nospiediet šo pogu, lai paietu vienu soli uz priekšu pārlūkošanas vēsturē.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārlādētu aktīvās vietas saturu.

en: Click to Edit Location
lv: Klikšķiniet, lai rediģētu vietu

en: Click to copy the checksum to the clipboard.
lv: Klikšķiniet, lai kontrolsummu kopētu no starpliktuves.

en: Click to paste the checksum from the clipboard to the input field.
lv: Klikšķiniet, lai ievades laukā no starpliktuves ielīmētu kontrolsummu.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta savienojumu slēgšanu.

en: Co&ntinue
lv: Turpi&nāt

en: Comm&ent:
lv: Kom&entārs:

en: Command to execute
lv: Izpildāmā komanda

en: Common name:
lv: Kopējais nosaukums:

en: Communication with the local password server failed
lv: Nav izdevusies komunikācija ar lokālo paroļu serveri

en: Compact View
lv: Kompaktais skats

en: Connected to host %1
lv: Savienots ar resursdatoru „%1“

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
lv: Savienojums ar serveri ir negaidīti aizvērts

en: Connection to Server Refused
lv: Savienojums ar serveri ir atteikts

en: Connection to host %1 is broken.
lv: Savienojums ar resursdatoru „%1“ ir bojāts.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
lv: Papildu palīdzībai sazinieties ar servera administratoru.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
lv: Vērsieties pie servera administratora un informējiet par šo problēmu.

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
lv: Papildu palīdzībai vērsieties pie kādas datoru atbalsta sistēmas — sistēmas administratora vai tehniskā atbalsta grupas.

en: Content:
lv: Saturs:

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy and paste a checksum in the field below.<br/>A checksum is usually provided by the website you downloaded this file from.
lv: Nokopējiet un ielīmējiet kontrolsummas datni zemāk esošajā lauciņā.<br/>Kontrolsummu parasti varat iegūt no tīmekļa vietnes, no kuras datni lejupielādējāt.

en: Copying
lv: Kopē

en: Copying files within %1 is not supported.
lv: Datņu kopēšana „%1“ nav atbalstīta.

en: Could Not Accept Network Connection
lv: Nevar pieņemt tīkla savienojumu

en: Could Not Alter Permissions of Resource
lv: Nevar izmainīt resursa atļaujas

en: Could Not Bind
lv: Nevar sasaistīt

en: Could Not Cancel Listing
lv: Nevar pārtraukt uzskaitījumu

en: Could Not Change Ownership of Resource
lv: Nevar izmainīt resursa īpašnieku

en: Could Not Create Folder
lv: Nevar izveidot mapi

en: Could Not Create Link
lv: Neizdevās izveidot saiti

en: Could Not Create Network Connection
lv: Nevar izveidot tīkla savienojumu

en: Could Not Create Socket
lv: Nevar izveidot ligzdu

en: Could Not Create Symbolic Link
lv: Neizdevās izveidot simbolisko saiti

en: Could Not Delete Original File
lv: Neizdevās izdzēst oriģinālo datni

en: Could Not Delete Resource
lv: Nevar dzēst resursu

en: Could Not Delete Temporary File
lv: Neizdevās izdzēst pagaidu datni

en: Could Not Determine Resource Status
lv: Nevar noteikt resursa statusu

en: Could Not Listen
lv: Nevar klausīties

en: Could Not Listen for Network Connections
lv: Nevar klausīties savienojumu pieprasījumus

en: Could Not Login: %1
lv: Nevar ierakstīties: %1

en: Could Not Mount Device
lv: Nevar piemontēt ierīci

en: Could Not Remove Folder
lv: Nevar izdzēst mapi

en: Could Not Rename Original File
lv: Neizdevās pārdēvēt oriģinālo datni

en: Could Not Rename Resource
lv: Nevar pārdēvēt resursu

en: Could Not Rename Temporary File
lv: Neizdevās pārdēvēt pagaidu datni

en: Could Not Resume File Transfer
lv: Nevar atsākt datņu pārsūtīšanu

en: Could Not Stat Resource
lv: Nevar noteikt resursa statusu

en: Could Not Unmount Device
lv: Nevar atmontēt ierīci

en: Could not accept %1.
lv: Nevar pieņemt „%1“.

en: Could not access %1.
lv: Nevar piekļūt „%1“.

en: Could not bind %1.
lv: Nevar sasaistīt „%1“.

en: Could not change ownership for %1.
lv: Nevar izmainīt „%1“ īpašnieku.

en: Could not change permissions for
    %1
lv: Nevar izmainīt atļaujas
    „%1“

en: Could not change permissions for %1.
lv: Nevar izmainīt „%1“ atļaujas.

en: Could not communicate with password server
lv: Neizdevās sazināties ar paroļu serveri

en: Could not connect to host %1.
lv: Nevar pieslēgties resursdatoram „%1“.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in file names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination file name) with an underscore "_".
lv: Nevarēja izveidot „%1“.
    Galamērķa datņu sistēma (%2) neļauj datņu nosaukumiem saturēt šādas rakstzīmes: %3
    Atlasot „Aizvietot“ programma aizvietos visas neatļautās rakstzīmes (galamērķa datņu nosaukumā) ar zemsvītru „_“.

en: Could not create "%1".
    The destination filesystem (%2) disallows the following characters in folder names: %3
    Selecting Replace will replace any invalid characters (in the destination folder name) with an underscore "_".
lv: Nevarēja izveidot „%1“.
    Galamērķa datņu sistēma (%2) neļauj mapju nosaukumiem saturēt šādas rakstzīmes: %3
    Atlasot „Aizvietot“ programma aizvietos visas neatļautās rakstzīmes (galamērķa mapju nosaukumā) ar zemsvītru „_“.

en: Could not create socket for accessing %1.
lv: Nevar izveidot ligzdu, lai piekļūtu „%1“.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar izveidot simbolisko saiti „%1“.
    Pārbaudiet atļaujas.

en: Could not delete file %1.
lv: Nevar dzēst datni „%1“.

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar dzēst oriģinālo datni „%1“.
    Pārbaudiet atļaujas.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar dzēst daļēju datni „%1“.
    Pārbaudiet atļaujas.

en: Could not enter folder %1.
lv: Nevar ieiet mapē „%1“.

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
lv: Neizdevās no „%1“ iegūt izpilddatnes nosaukumu. Lūdzu, ievadiet derīgu programmas nosaukumu.

en: Could not find filename %1 in %2.
lv: „%2“ mapē neatrada datnei ar nosaukumu „%1“.

en: Could not find program "mount"
lv: Nevar atrast programmu „mount“

en: Could not find program "umount"
lv: Nevar atrast programmu „umount“

en: Could not find the program '%1'
lv: Nevar atrast programmu „%1“

en: Could not get group id for given group name %1
lv: Nevar atrast grupas ID grupas nosaukumam „%1“

en: Could not get user id for given user name %1
lv: Nevar atrast lietotāja ID lietotājvārdam „%1“

en: Could not listen %1.
lv: Nevar klausīties „%1“.

en: Could not login to %1.
lv: Nevar ierakstīties „%1“.

en: Could not make folder %1.
lv: Nevar izveidot mapi „%1“.

en: Could not modify the ownership of file %1
lv: Nevar izmainīt „%1“ datnes īpašnieku

en: Could not modify the ownership of file <filename>%1</filename>. You have insufficient access to the file to perform the change.
lv: Neizdevās mainīt īpašumtiesības <filename>%1</filename> datnei. Jums nav pietiekama piekļuve datnei, lai veiktu šādas izmaiņas.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
lv: Nevar piemontēt ierīci.
    Ziņotā kļūda bija:
    %1

en: Could not read %1.
lv: Neizdevās nolasīt „%1“.

en: Could not read file %1.
lv: Nevar nolasīt datni „%1“.

en: Could not remove folder %1.
lv: Nevar noņemt mapi „%1“.

en: Could not rename file %1.
lv: Nevar pārdēvēt datni „%1“.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar pārdēvēt oriģinālo datni „%1“.
    Pārbaudiet atļaujas.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar pārdēvēt daļēju datni „%1“.
    Pārbaudiet atļaujas.

en: Could not resume file %1.
lv: Nevar atsākt datni „%1“.

en: Could not save properties. Only entries on local file systems are supported.
lv: Neizdevās saglabāt īpašības. Programma atbalsta tikai ierakstus lokālajā datņu sistēmā.

en: Could not start process %1.
lv: Neizdevās palaist procesu %1.

en: Could not terminate listing %1.
lv: Nevar pārtraukt uzskaitīšanu „%1“.

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
lv: Nevar atmontēt ierīci.
    Ziņotā kļūda bija:
    %1

en: Could not write to %1.
lv: Neizdevās rakstīt „%1“.

en: Could not write to file %1.
lv: Nevar ierakstīt datnē „%1“.

en: Country:
lv: Valsts:

en: Create New
lv: Izveidot jaunu

en: Create Symlink
lv: Izveidot simbolisko saiti

en: Create link to URL
lv: Izveidot saiti uz URL

en: Create new folder in %1:
lv: Izveidot jaunu mapi mapē „%1“

en: Created:
lv: Izveidots:

en: Creating directory
lv: Izveido mapi

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta mapju veidošanu.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta simbolisko saišu veidošanu.

en: Current connection is not secured with SSL.
lv: Šis savienojums nav aizsargāts ar SSL.

en: Current connection is secured with SSL.
lv: Šis savienojums ir aizsargāts ar SSL.

en: Cyclic Link Detected
lv: Atrasta cikliska saite

en: Cyclic Link Detected During Copy
lv: Kopēšanas laikā ir atklāta cikliska saite

en: Data format:
lv: Datu formāts:

en: Date: %1
lv: Datums: %1

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default for new files in this folder
lv: Noklusējums jaunām datnēm šajā mapē

[ctx: Default mime type filter that shows all file types]
en: *|All Files
lv: *|Visas datnes

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
lv: Jauna mape

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Permanently
lv: Neatgriezeniski dzēst

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
lv: Izdzēsiet kādu no cilpas elementiem, lai tā neveidotu bezgalīgo cilpu, un mēģiniet vēlreiz.

en: Delete or rename:
lv: Dzēst vai pārdēvēt:

en: Delete the current file and try again.
lv: Izdzēsiet pašreizējo datni un mēģiniet vēlreiz.

en: Delete the current folder and try again.
lv: Izdzēsiet pašreizējo mapi un mēģiniet vēlreiz.

en: Deleting
lv: Dzēš

en: Deleting files from %1 is not supported.
lv: Datņu dzēšana no „%1“ nav atbalstīta.

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Description
lv: Apraksts

en: Destination
lv: Mērķis

en: Destination files which have older modification times will be overwritten by the source, skipped otherwise.
lv: Mērķa datnes, kuru izmaiņu laiks ir vecāks, pārrakstīs ar jaunāku datni, bet citos gadījumos izlaidīs.

en: Detailed Tree View
lv: Izvērsts koka skatījums

en: Detailed View
lv: Izvērstais skats

en: Details View
lv: Izvērstais skats

en: Details:
lv: Informācija:

en: Determine the folder size
lv: Noteikt mapes izmēru

en: Device
lv: Ierīce

en: Directory
lv: Mape

en: Discrete GPU
lv: Diskrētais GPU

en: Disk Full
lv: Disks ir pilns

en: Do Not Delete
lv: Nesaglabāt

en: Do Not Upload
lv: Neaugšupielādēt

en: Do not close when command exits
lv: Neaizvērt, programmai beidzot darbu

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
lv: Nekopēt un nepārvietot šo datni, bet to izlaist un iet uz nākamo vienumu

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
lv: Nekopēt un nepārvietot šo mapi, bet izlaist un iet uz nākamo vienumu

en: Do you really want to move this item to the Trash? | Do you really want to move these %1 items to the Trash?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties šo %1 vienumu pārvietot uz atkritni?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties šos %1 vienumus pārvietot uz atkritni?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties šos %1 vienumus pārvietot uz atkritni?

en: Do you want to retry?
lv: Vai vēlaties mēģināt vēlreiz?

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
lv: Kārtīgi pārbaudiet, vai ievadījāt pareizu adresi, un mēģiniet vēlreiz.

en: Double-check your proxy settings and try again.
lv: Pārbaudiet starpniekservera iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Drop the item into a different file or folder.
lv: Metiet vienumu citā datnē vai mapē.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit ACL Entry
lv: Rediģēt ACL ierakstu

en: Edit Places Entry
lv: Rediģēt vietu ierakstu

en: Edit mode
lv: Rediģēšanas režīms

en: Effective
lv: Efektīvais

en: Empty the contents of the trash
lv: Iztukšot atkritnes saturu

en: Enable launch feedback
lv: Ieslēgt pa&laišanas reakciju

en: Enable this flag to allow entering the folder.
lv: Šis parametrs ļauj ieiet mapē.

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
lv: Šis parametrs ļauj izpildīt (darbināt) datni kā programmu.

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai atļautu tikai mapes īpašniekam dzēst vai pārdēvēt mapē esošās datnes un mapes. Citi lietotāji varēs tikai pievienot jaunas datnes, kam nepieciešama „Mainīt saturu“ atļauja.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai padarītu datni par izpildāmu. Tam ir jēga tikai programmām vai skriptiem, ja vēlaties tos izpildīt/palaist.

en: Encoding:
lv: Kodējums:

en: Encryption:
lv: Šifrēšana:

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka mape pastāv un ir tukša, un mēģiniet vēlreiz.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka resurss pastāv, un mēģiniet vēlreiz.

en: Enter descriptive label here
lv: Ierakstiet aprakstošu etiķeti

en: Enter file name
lv: Ierakstiet datnes nosaukumu

[ctx: Enter folder]
en: Enter
lv: Ieiet

en: Enter the user name you want to run the application as here.
lv: Ierakstiet lietotājvārdu, ar kuru vēlaties darbināt programmu.

en: Enter the user name you want to run the application as.
lv: Ierakstiet lietotājvārdu, ar kuru vēlaties darbināt programmu.

en: Entry Type
lv: Ieraksta tips

en: Environment variables:
lv: Vides mainīgie:

en: Error saving image to %1
lv: Kļūda, saglabājot attēlus „%1“

en: Error. Out of memory.
    %1
lv: Kļūda. Trūkst atmiņas.
    %1

en: Exec
lv: Izpildīt

en: Execute:
lv: Izpildīt:

en: Expected checksum (MD5, SHA1, SHA256 or SHA512)...
lv: Gaidīta kontrolsumma (MD5, SHA1, SHA256 vai SHA512)...

en: Explore in Filelight
lv: Pārlūkot ar „Filelight“

en: FIXME: Document this
lv: LABOMANI: dokumentē šo

en: Failed to open %1
lv: Neizdevās atvērt „%1“

en: Failed to open the file.
lv: Neizdevās atvērt datni.

en: File
lv: Datne

en: File Already Exists
lv: Datne jau pastāv

en: File Changed
lv: Datne ir mainīta

en: File Expected
lv: Tika gaidīta datne

en: File System:
lv: Datņu sistēma:

en: File is too large to be trashed.
lv: Datne ir pārāk liela, lai to izmestu atkritnē.

en: File not found: %1
lv: Datne nav atrasta: %1

en: File or Folder Does Not Exist
lv: Datne vai mape nepastāv

en: File or Folder dropped onto itself
lv: Datne vai mape ir nomesta uz sevis

[ctx: File permission]
en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Filename for clipboard content:
lv: Datnes nosaukums starpliktuves saturam:

en: Filename for dropped contents:
lv: Datnes nosaukums nomestajam saturam:

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
lv: Datnes un mapes iekopēs šajā mapē.
    Jums vaicās, ja būs konflikts ar kādu mapē jau esošu datni.

en: Filter by name…
lv: Filtrēt pēc nosaukuma…

en: Folder Already Exists
lv: Mape jau pastāv

en: Folder Expected
lv: Tika gaidīta mape

en: Folder Listing Unavailable
lv: Mapes saturs nav pieejams

en: Folder moved into itself
lv: Mape pārvietota pati sevī

en: Folders First
lv: Mapes vispirms

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
lv: Aiz komandas varat rakstīt vienu vai vairākus vietturus, ko komandas palaišanas brīdī programma aizstās ar attiecīgām vērtībām:
    %f — vienas datnes nosaukums
    %F — datņu saraksts. Izmantojiet, ja programma spēj atvērt vairākas lokālas datnes uzreiz
    %u — viena URL
    %U — saraksts ar URL adresēm
    %d — mape, kurā atrodas atveramā datne
    %D — mapju saraksts
    %i — ikona
    %m — mini ikona
    %c — komentārs

en: For security reasons, launching executables is not allowed in this context.
lv: Drošības dēļ izplddatņu palaišana šajā kontekstā nav atļauta.

en: Found a cyclic link in %1.
lv: Atrasts, ka „%1“ satur ciklisku saiti.

en: Found a cyclic link while copying %1.
lv: Kopējot „%1“, atrasta cikliska saite.

en: Fraud Department
lv: Krāpniecības departaments

en: Free Space:
lv: Brīvā vieta:

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
lv: Atbrīvojiet nepieciešamo vietu diskā: 1) dzēšot nevajadzīgās un pagaidu datnes; 2) arhivējot datnes uz citiem datu nesējiem, piemēram, rakstāmajiem CD; vai 3) iegādājieties lielāku ierīces krātuves disku.

en: Get more Apps from Discover
lv: Iegūt vairāk programmu no „Discover“

en: Gro&up:
lv: Gr&upa:

en: Group
lv: Grupa

en: Group:
lv: Grupa:

en: Group:
lv: Grupa:

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
lv: Palīgprogramma KDE atkritnes apstrādei
    Ievērībai: lai pārvietotu datnes uz atkritni, neizmantojiet „ktrash“, bet „kioclient move 'url' trash:/“

en: Hidden Files Last
lv: Rādīt slēptās datnes

en: Home Folder
lv: Mājas mape

[ctx: Huge icon size]
en: Huge (%1x%1)
lv: Milzīgas (%1×%1)

en: IP address:
lv: IP adrese:

en: Icon Position
lv: Ikonas novietojums

en: Icon file too big, download aborted
lv: Ikona ir pārāk liela, lejupielāde ir atcelta

en: Icon size: %1 pixels
lv: Ikonas izmērs: %1 pikseļi

en: Icons View
lv: Ikonu skats

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
lv: Ja mapei uzstādīts šis parametrs, tikai datnes īpašnieks vai saknes lietotājs („root“) var izdzēst vai pārdēvēt datnes tajā. Citādi to var darīt jebkurš ar rakstīšanas atļauju mapē.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
lv: Ja datne ir izpildāma un ir norādīts šis parametrs, tad šī datne tiks izpildīta ar tās īpašnieku grupas atļaujām.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
lv: Ja datne ir izpildāma un ir norādīts šis parametrs, tad šī datne tiks izpildīta ar datnes īpašnieka atļaujām.

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
lv: Ja ir uzstādīts šis parametrs, tad šīs mapes īpašnieku grupa būs arī visu jauno datņu īpašnieku grupa tajā.

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
lv: Ja ir uzstādīts šis parametrs, tad šīs mapes īpašnieks būs arī visu jauno datņu īpašnieks tajā.

en: If you do not trust this program, click Cancel
lv: Ja neuzticaties šai programmai, spiediet „Atcelt“

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
lv: Ja jūs zināt servera programmas autorus, sūtiet kļūdas ziņojumu uzreiz viņiem.

en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
lv: Ja vēlaties izņemt datnes tipu (MIME tipu), ko jūsu programma nespēj apstrādāt, atlasiet sarakstā attiecīgo MIME tipu un nospiediet šo pogu.

en: Improperly Formatted URL
lv: Nekorekti formatēts URL

en: Information
lv: Informācija

en: Internal Error
lv: Iekšēja kļūda

en: Internal Error
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org
    %1
lv: Iekšēja kļūda
    Lūdzu, iesniedziet kļūdas ziņojumu „https://bugs.kde.org“
    %1

en: Internal Error in Server
lv: Iekšēja kļūda serverī

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
lv: Iekšējā „copyOrMove“ servera kļūda, tādai nekad nevajadzētu rasties

en: Internal error in server
    %1
lv: Iekšēja kļūda serverī
    %1

en: Internal error: could not prompt the user for which application to start
lv: Iekšēja kļūda: neizdevās lietotājam vaicāt, kuru programmu ieslēgt

en: Invalid URL: %1
lv: Nederīgs URL: %1

en: Invalid checksum.
lv: Nederīga kontrolsumma.

en: Invalid combination of protocols.
lv: Nederīga protokolu kombinācija.

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
lv[0]: %1 vienums
lv[1]: %1 vienumi
lv[2]: %1 vienumu

en: KDE SSL Information
lv: KDE SSL informācija

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lv: KDE var sazināties caur protokolu protokolā. Šis pieprasījums norādīja, ka protokols ir jāizmanto tādā veidā, bet šo protokolu tā izmantot nevar. Tas ir rets notikums un, visticamāk, norāda uz programmēšanas kļūdu.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lv: KDE var sazināties caur protokolu protokolā. Norādītais protokols ir izmantojams tikai tādā situācijā, bet šī nav tā tāda. Tas ir rets notikums un, visticamāk, norāda uz programmēšanas kļūdu.

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: All tags
lv: Visas birkas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Desktop
lv: Darbvirsma

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Documents
lv: Dokumenti

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Downloads
lv: Lejupielādes

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Today
lv: Mainīts šodien

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Modified Yesterday
lv: Mainīts vakars

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
lv: Tīkls

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Pictures
lv: Attēli

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Files
lv: Nesenās datnes

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Recent Locations
lv: Nesenās vietas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
lv: Atkritne

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Videos
lv: Video

en: KIO Exec - Opens remote files, watches modifications, asks for upload
lv: „KIO Exec“ — atver attālās datnes, pārrauga modifikācijas, lūdz augšupielādēt

en: Known Applications
lv: Zināmās programmas

en: L&abel:
lv: &Etiķete:

en: Lakeridge Meadows
lv: Leikridžmedovsa

[ctx: Large icon size]
en: Large (%1x%1)
lv: Lielas (%1×%1)

en: Launching %1
lv: Palaiž „%1“

[ctx: Launching application]
en: Launching %1
lv: Palaiž „%1“

en: Link
lv: Saite

en: Link to Device
lv: Saite uz ierīci

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta mapju satura aplūkošanu.

[ctx: Loading bar percent value]
en: %p%
lv: %p %

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: Login OK
lv: Ierakstīšanās ir kārtībā

en: Looking up correct file
lv: Uzmeklē pareizo datni

en: Looking up section
lv: Uzmeklē sadaļu

en: MD5 digest:
lv: MD5 kontrolskaitlis:

en: Malformed URL
    %1
lv: Kļūdains URL
    %1

en: Malformed URL %1
lv: Nepareizi formatēts URL „%1“

en: Malformed URL %1.
lv: Kļūdains URL „%1“.

en: Mask
lv: Maska

[ctx: Medium icon size]
en: Medium (%1x%1)
lv: Vidējas (%1×%1)

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
lv: Ziņojums nosūtīts:
    Ierakstīšanās, izmantojot lietotājvārdu=„%1“ un paroli=[slēpta]
    
    Serveris atbildēja:
    %2

en: Mimetype
lv: MIME tipi

en: Modified:
lv: Mainīts:

en: More than one file provided
lv: Piedāvāta vairāk nekā viena datne

en: Mounted From:
lv: Piemontēts no:

en: Mounted On:
lv: Piemontēts uz:

en: Mountpoint
lv: Montēšanas punkts

en: Move the item into a different folder.
lv: Pārvietojiet vienumu citā mapē.

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz atkritni

en: Moving
lv: Pārvieto

en: Moving to Trash
lv: Pārvieto uz atkritni

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name for new link:
lv: Jaunās saites nosaukums

en: Named group
lv: Nosaukta grupa

en: Named user
lv: Nosaukts lietotājs

en: Navigate
lv: Pārvietoties

en: Network
lv: Tīkls

en: Next to File Name
lv: Blakus datnes nosaukumam

en: No Access
lv: Nav piekļuves

en: No Content
lv: Nav satura

en: No Exec field in %1
lv: „%1“ nesatur „Exec“ lauku

en: No associated application
lv: Nav sasaistīta programma

en: No favicon found for %1
lv: „%1“ nav atrast vietnes ikona

en: No hostname specified.
lv: Nav norādīts resursdators.

en: No mail client found
lv: Nav atrasts pasta klients

en: No media in device for %1
lv: Nav atrasts „%1“ datu nesējs

en: No preferred search providers were found.
lv: Nav atrasts primārais meklēšanas pakalpojumu sniedzējs.

en: No registered file type
lv: Datnes tips nav reģistrēts

en: No search providers were found.
lv: Nav atrasti meklēšanas pakalpojumu sniedzēji.

en: No terminal emulator found
lv: Nav atrasts termināļa emulators

en: Nothing to Delete
lv: Nav nekā, ko dzēst

en: Nothing to Trash
lv: Nav nekā, ko izmest

en: O&thers:
lv: Ci&ti:

en: O&wner:
lv: Ī&pašnieks:

en: One or more files on this device are open within an application.
lv: Vienu vai vairākas datnes šajā ierīcē ir atvērusi programma.

en: One or more files on this device are opened in application <application>"%2"</application>. | One or more files on this device are opened in following applications: <application>%2</application>.
lv[0]: Vienu vai vairākas datnes šajā ierīcē ir atvērusi programma <application>„%2“</application>.
lv[1]: Vienu vai vairākas datnes šajā ierīcē ir atvērušas programmas: <application>„%2“</application>.
lv[2]: Vienu vai vairākas datnes šajā ierīcē ir atvērušas programmas: <application>„%2“</application>.

en: Only executables on local file systems are supported.
lv: Atbalstītas ir tikai izpilddatnes lokālajā datņu sistēmā.

en: Only folders can be added to the Places panel.
lv: Vietu panelim var pievienot tikai mapes.

en: Only own&er can delete or rename contents
lv: &Dzēst vai pārdēvēt saturu var tikai īpašnieks

en: Only the owner can change permissions.
lv: Mainīt atļaujas var tikai īpašnieks.

en: Open
lv: Atvērt

en: Open &with %1
lv: At&vērt ar „%1“

en: Open Containing Folder
lv: Atvērt saturošo mapi

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: Open With:
lv: Atvērt ar:

en: Open file dialog
lv: Datnes atvēršanas logs

en: Opening connection to host %1
lv: Izveido savienojumu ar resursdatoru „%1“

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta savienojumu izveidošanu.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
lv: „%1“ protokols neatbalsta datņu atvēršanu.

en: Options
lv: Opcijas

en: Organization:
lv: Organizācija:

en: Organizational unit:
lv: Organizatoriskā vienība:

en: Others
lv: Citi

en: Otherwise, the request would have succeeded.
lv: Pretējā gadījumā pieprasījumu izpildītu.

en: Out of Memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: Overwrite File?
lv: Vai pārrakstīt datni?

[ctx: Overwrite files into an existing folder when files are older]
en: &Overwrite older files
lv: &Vai pārrakstīt vecākas datnes?

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owner (Default)
lv: Īpašnieks (noklusējuma)

en: Ownership
lv: Īpašnieks

en: Owning Group
lv: Grupa

en: Parent Folder
lv: Vecāka mape

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
lv[0]: no %1 bita atslēgas
lv[1]: no %1 bitu atslēgas
lv[2]: no %1 bitu atslēgas

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
lv[0]: izmantojot %1 bitu
lv[1]: izmantojot %1 bitus
lv[2]: izmantojot %1 bitu

en: Paste
lv: Ielīmēt

[ctx: Placeholder is error message]
en: Could not add to the Places panel: %1
lv: Nevarēja pievienot vietu panelim: %1

en: Please file a bug at <a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
lv: Lūdzu, iesniedziet kļūdas ziņojumu „<a href="https://bugs.kde.org/">https://bugs.kde.org/</a>“, lai KDE izstrādātāji uzzinātu par neatbalstītu autentificēšanās metodi.

en: Points to:
lv: Norāda uz:

en: Preparing document
lv: Sagatavo dokumentu

en: Privilege escalation is not necessary because 
    '%1' is owned by the current user.
    Please retry after changing permissions.
lv: Darbību veikšana ar priviliģētām tiesībām nav vajadzīga, 
    jo „%1“ pieder pašreizējam lietotājam.
    Mēģiniet vēlreiz pēc atļauju maiņas.

en: Program:
lv: Programma:

en: Properties
lv: Īpašības

en: Properties for %1
lv: „%1“ īpašības

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
lv[0]: Īpašības %1 vienībai
lv[1]: Īpašības %1 vienībām
lv[2]: Īpašības %1 vienībām

en: Protocol %1 does not support action %2.
lv: „%1“ protokols neatbalsta darbību %2.

en: Protocol %1 is not a Filesystem
lv: „%1“ protokols nav datņu sistēma

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
lv: „%1“ protokols nav filtra protokols

en: Protocol is a Filter Protocol
lv: Protokols ir filtra protokols

en: Proxy Authentication Failed.
lv: Kļūdaina starpniekservera autentificēšana.

en: Proxy:
lv: Starpniekserveris:

en: Quebec
lv: Kvebeka

en: Read
lv: Lasīt

en: Reformat the destination drive to use a filesystem that supports files that large.
lv: Pārformatējiet galamērķa datu nesēju ar datņu sistēmu, kas atbalsta datnes ar šādu izmēru.

en: Refresh
lv: Pārlādēt

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Remote Files Not Accepted
lv: Attālas datnes nepieņem

en: Remote URL %1
    not allowed with --tempfiles switch
lv: Attālā URL „%1“
    nav atļauta ar „--tempfiles“ slēdzi

en: Remote files not accepted
lv: Attālas datnes nepieņem

en: Remove
lv: Izņemt

en: Rename:
lv: Pārdēvēt:

en: Renaming
lv: Pārdēvē

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
lv: Datņu pārdēvēšana vai pārvietošana „%1“ nav atbalstīta.

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace All
lv: Aizvietot visu

en: Request Aborted
lv: Pieprasījums ir pārtraukts

en: Request Aborted By User
lv: Pieprasījumu pārtrauca lietotājs

en: Restore a trashed file to its original location
lv: Atjaunot atkritnē izmesto datni tās oriģinālajā atrašanās vietā

en: Retrieving data from %1 is not supported.
lv: Datu saņemšana no „%1“ nav atbalstīta.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
lv: MIME tipa informācijas saņemšana no „%1“ nav atbalstīta.

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Retry Authentication
lv: Atkārtot autorizāciju

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
lv: Atkārtojiet pieprasījumu un pārliecinieties, ka jūsu autentificēšanās dati ir pareizi ievadīti.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
lv: Veiciet pieprasījumu no jauna — bez mēģinājuma atsākt pārsūtīšanu.

en: Retry the request.
lv: Atkārtot pieprasījumu.

en: Run as a different user
lv: Darbināt kā citam lietotājam

en: Run in &terminal
lv: Darbināt &terminālī

en: Run in terminal
lv: Darbināt terminālī

en: Run using dedicated graphics card
lv: Palaist ar atsevišķo grafikas karti

en: SHA1 digest:
lv: SHA1 kontrolskaitlis:

en: SSL version:
lv: SSL versija:

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Saving to cache
lv: Saglabā kešatmiņā

en: Search for '%1' with
lv: Meklēt „%1“ ar

en: Select one or more file types to add:
lv: Atlasiet vienu vai vairākus datņu tipus, ko pievienot:

en: Sending login information
lv: Sūta ierakstīšanās informāciju

en: Serial number:
lv: Sērijas numurs:

en: Server Authentication
lv: Servera autentificēšana

en: Set GID
lv: Piešķirt GID

en: Set UID
lv: Piešķirt UID

en: Sets the working directory for your application.
lv: Iestata programmas darba mapi.

en: Short View
lv: Īss skatījums

en: Show
    Entries
lv: Rādīt
    saturu

en: Show Full Path
lv: Rādīt pilnu ceļu

en: Show Hidden Files
lv: Rādīt slēptās datnes

en: Show Places Panel
lv: Rādīt vietu paneli

en: Show Preview
lv: Rādīt priekšskatījumu

en: Show Preview Panel
lv: Rādīt priekšskatījumu paneli

en: Show Quick Filter
lv: Rādīt ātro filtru

en: Show target
lv: Rādīt mērķi

en: Site:
lv: Vietne:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Size: %1
lv: Izmērs: %1

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip All
lv: Izlaist visu

en: Slashes cannot be used in file and folder names.
lv: Slīpsvītras nevar izmantot datņu un mapju nosaukumos.

[ctx: Small icon size]
en: Small (%1x%1)
lv: Mazas (%1×%1)

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
lv: Daļa no šī dokumenta ir aizsargāta ar SSL, bet ne galvenā daļa.

en: Sorry
lv: Atvainojiet

[ctx: Sort ascending]
en: A-Z
lv: A—Z

[ctx: Sort ascending]
en: Oldest First
lv: Vecākos vispirms

[ctx: Sort ascending]
en: Smallest First
lv: Mazākos vispirms

en: Sort by Date
lv: Kārtot pēc datuma

en: Sort by Name
lv: Kārtot pēc nosaukuma

en: Sort by Size
lv: Kārtot pēc izmēra

en: Sort by Type
lv: Kārtot pēc tipa

[ctx: Sort descending]
en: Largest First
lv: Lielākos vispirms

[ctx: Sort descending]
en: Newest First
lv: Jaunākos vispirms

[ctx: Sort descending]
en: Z-A
lv: Z—A

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: Source
lv: Avots

en: Source and Destination Files Identical
lv: Avota un galamērķa datnes ir vienādas

en: Special
lv: Speciāls

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lv: Speciālais parametrs. Precīza nozīme ir aprakstīta kolonnā pa labi.

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lv: Speciālais parametrs. Pielietojams visai mapei, precīza nozīme ir aprakstīta kolonnā pa labi.

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt tie, kas nav ne īpašnieks, ne grupā.

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt grupai piederīgie.

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt īpašnieks.

en: Starting a file or folder name with a tilde is not recommended because it may be confusing or dangerous when using the terminal to delete things.
lv: Nav ieteicams datņu un mapju nosaukumus sākt ar tildi, jo tas var būt mulsinoši vai bīstami, ja vienumu dzēšanai izmantojat termināli.

en: State:
lv: Štats:

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop determining the folder size
lv: Beigt noteikt mapes izmēru

en: Suggest New &Name
lv: Ieteikt jaunu &nosaukumu

en: Suggested file name for the downloaded file
lv: Ieteikt lejupielādētās datnes nosaukumu

en: Syntax error in command %1 coming from %2
lv: Sintakses kļūda komandā „%1“ no „%2“

en: Syntax error in command %1 while trying to run %2
lv: Sintakses kļūda komandā „%1“, mēģinot palaist „%2“

en: Terminal %1 not found while trying to run %2
lv: Mēģinot palaist „%2“ nav atrasts terminālis „%1“

en: Terminal options
lv: Termināļa opcijas

en: Terminal options:
lv: Termināļa opcijas:

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
lv: „<strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator“ (URL), ko ievadījāt, nenorāda uz konkrētu resursu.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
lv: Jūsu ievadītais URL („<strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator“) neapraksta derīgu pieejas mehānismu norādītajam resursam, <strong>%1%2</strong>.

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
lv: Jūsu ievadītais „<strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator“ (URL) nav korekti formatēts. URL formāts parasti ir šāds:<blockquote><strong>protokols://lietotājs:parole@www.example.org:ports/mape/failavārds.paplašinājums?pieprasījums=vērtība</strong></blockquote>

en: The KIO worker which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
lv: Neizdodas palaist KIO strādnieku, kas nodrošina piekļuvi <strong>%1</strong> protokolam. Tas parasti notiek tehnisku iemeslu dēļ.

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
lv: Parametrs „Lasīt“ ļauj aplūkot datnes saturu.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
lv: „Linux“ ignorē „Lipīgs“ datņu parametru, bet citas sistēmas to var izmantot

en: The URL %1
    is malformed
lv: URL „%1“
    ir nepareizi formatēta

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
lv: Parametrs „Rakstīt“ ļauj mainīt datnes saturu.

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
lv: Izdevējs

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
lv: NĒ, bija kļūdas:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
lv: Jā

en: The checksums of all files are identical.
lv: Datņu kontrolsummas ir identiskas.

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
lv: Starpliktuves saturs kopš ielīmēšanas izsaukšanas ir mainījies: izvēlētais datu formāts vairs nav pieejams. Nokopējiet ielīmējamo saturu vēlreiz.

en: The desktop entry file
    %1
    is not valid.
lv: Darbvirsmas ieraksta datne
    „%1“
    nav derīga.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
lv: Darbvirsmas ieraksta datne
    „%1“
    ir saites tipa, bet nesatur „URL=...“ ierakstu.

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
lv: Darbvirsmas ieraksta datnei „%1“ nav tipa („Type=...“) ieraksta.

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
lv: Galamērķis

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
lv: Uz mērķa resursa nepietiek vietas, lai ierakstītu resursa stāvokli pēc šīs metodes izpildes.

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
lv: Ierīce „%1“ nav disks un to nevar izgrūst.

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
lv: Ierīce var būt aizņemta, proti, to izmanto vēl kāda programma vai lietotājs. Tāpat ierīce var būt aizņemta, jo ir atvērts pārlūka logs ar šīs ierīces saturu.

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
lv: Ierīce varētu nebūt sagatavota. Piemēram, ierīcē ar izņemamu datu nesēju var nebūt ievietots datu nesējs (t.i, CD-ROM diskdzinī nav ievietots kompaktdisks) vai ārējas/pārnēsājamas ierīces gadījumā ierīce var būt nekorekti pievienota.

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
lv: Mape ar nosaukumu „%1“ vairs nepastāv, tāpēc nav iespējams šo vienumu atjaunot uz tā oriģinālo vietu. Varat vai nu atkal izveidot attiecīgo mapi un izmantot atjaunošanas opciju vēlreiz, vai arī vienumu vilkt kaut kur citu, lai to atjaunotu attiecīgajā vietā.

en: The executable file "%1" is located on a remote filesystem. For safety reasons it will not be started.
lv: Izpilddatne „%1“ atrodas attālā datņu sistēmā. Drošības dēļ to nepalaidīs.

en: The file
    %1
    has been modified.
    Do you want to upload the changes?
lv: Datne
    „%1“
    ir izmainīta.
    Vai vēlaties izmaiņas augšupielādēt?

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lv: Datne „%1“ jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: The file "%1" could not be found
lv: Neizdevās atrast datni „%1“

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
lv: „%1“ datne ir nokopēta no „%2“, bet kopš kopēšanas tā ir mainīta „%3“.
    Kopēšanas atcelšana dzēsīs mainīto datni līdz ar visām izmaiņām.
    Vai tiešām vēlaties dzēst „%4“?

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
lv: Datni pašlaik izmanto cits lietotājs vai programma (tādēļ tā ir slēgta).

en: The file or folder %1 does not exist.
lv: Mape vai datne ar nosaukumu „%1“ nepastāv.

en: The files <b>seem identical</b>.
lv: Datnes <b>izskatās identiskas</b>.

en: The files are <b>different</b>.
lv: Datnes ir <b>atšķirīgas</b>.

en: The files are <b>identical</b>.
lv: Datnes ir <b>identiskas</b>.

en: The files are likely to be identical: they have the same size and their contents are the same at the beginning, middle and end.
lv: Datnes visdrīzāk ir identiskas: tām ir vienāds izmērs un to satura sākuma, vidus un beigu fragmenti ir vienādi.

[ctx: The first arg is the path to the symlink that couldn't be created, the secondarg is the filesystem type (e.g. vfat, exfat)]
en: Could not create symlink "%1".
    The destination filesystem (%2) doesn't support symlinks.
lv: Nevar izveidot simbolisko saiti „%1“.
    Mērķa datņu sistēma (%2) neatbalsta simboliskās saites.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
lv: Vieta, kur jāizveido mape, iespējams, nepastāv.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
lv: Galvenā šī dokumenta daļa ir aizsargāta ar SSL, bet dažas daļas nav.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
lv: Jūsu uzrakstītais nosaukums „%1“, iespējams, nepastāv: tas varētu būt nepareizi uzrakstīts.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
lv: Tīkla savienojums varētu būt nepareizi konfigurēts, vai arī tīkla ierīce sistēmā nav ieslēgta.

en: The new file name is empty.
lv: Jaunais datnes nosaukums ir tukšs.

en: The operation could not be completed because the service for requesting passwords (kpasswdserver) couldn't be contacted
lv: Darbību nevar izpildīt, jo neizdodas sazināties ar paroļu pieprasīšanas pakalpojumu („kpasswdserver“)

en: The operation could not be completed because the source and destination file or folder are the same.
lv: Darbību nevar izpildīt, jo avota un galamērķa datne vai mape ir tā pati.

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
lv: Darbību nevar pabeigt, jo avota un mērķa datnes ir tās pašas.

en: The operation could not be completed because the source can not be moved into itself.
lv: Darbību nevar izpildīt, jo avota vienumu nevar pārvietot sevī.

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lv: Partnera SSL sertifikāta ķēde izskatās bojāta.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
lv: Process „%1“ protokolam ir neparedzēti izslēdzies.

en: The program "%1" could not be launched.
lv: „%1“ programmu nevar palaist.

en: The program "%1" needs to have executable permission before it can be launched.
lv: „%1“ programmai pirms palaišanas ir jāpiešķir izpildu atļaujas.

en: The program '%1' is missing executable permissions.
lv: „%1“ programmai trūkst izpildes atļaujas.

en: The program '%1' was found at '%2' but it is missing executable permissions.
lv: „%1“ programma ir atrasta „%2“, tomēr tai trūkst izpildes atļaujas.

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
lv: Programma serverī, kas sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par iekšēju kļūdu: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be found or started. This is usually due to technical reasons.
lv: Neizdodas palaist programmu datorā, kas nodrošina pieeju <strong>%1</strong> protokolam. Tas parasti notiek tehnisku iemeslu dēļ.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
lv: Programma datorā, kas sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, nevar saņemt turpināšanai nepieciešamo atmiņu.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
lv: Programma, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par iekšēju kļūdu.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
lv: Programma šajā datorā, kas sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par nezināma veida pārtraukumu: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
lv: Programma šajā datorā, kas sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par nezināmu kļūdu: %2.

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
lv: Programma datorā, kas sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, neparedzēti beidza darbu.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
lv: Programma, kas sniedz savietojamību ar šo protokolu, iespējams, nav atjaunināta jūsu pēdējās veiktās KDE atjaunināšanas laikā. Tas var izsaukt programmas nesavietojamību ar pašreizējo versiju un arī traucēt tās palaišanu.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
lv: „%1“ protokols nesatur mapju servisu.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
lv: „%1“ protokols nav filtra protokols.

en: The protocol %1 is not supported.
lv: „%1“ protokols nav atbalstīts.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
lv: „%1“ protokols ir tikai filtra protokols.

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
lv: Pašlaik datorā instalētās KDE programmas nesatur atbalstu „<strong>%1</strong>“ protokolam.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
lv: Protokols vai serveris var neatbalstīt datņu pārsūtīšanas atsākšanu.

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
lv: Saņēmējs

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
lv: Attālais dators nenosūtīja SSL sertifikātu.
    Darbības pārtrauc, jo nevar noteikt datora identitāti.

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
lv: Pieprasījums gaidīja datni, bet tās vietā atrada mapi <strong>%1</strong>.

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
lv: Pieprasījums gaidīja mapi, bet tā vietā atrada datni <strong>%1</strong>.

en: The request was not completed because it was aborted.
lv: Pieprasījums nav izpildīts, jo to pārtrauca.

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
lv: Prasīto darbību neatbalsta KDE programma, kas realizē <strong>%1</strong> protokolu.

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lv: Pieprasīto ierīci nevar inicializēt (piemontēt). Ziņotā kļūda bija: <strong>%1</strong>

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lv: Pieprasītās ierīces inicializāciju nevar noņemt (ierīci atmontēt). Ziņotā kļūda bija: <strong>%1</strong>

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
lv: Pieprasīto datni <strong>%1</strong> nevar rakstīt diskā, jo tajā trūkst vietas.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
lv: Prasīto datni nevar izveidot, jo datne ar tādu pašu nosaukumu jau pastāv.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
lv: Prasīto mapi nevar izveidot, jo mape ar tādu pašu nosaukumu jau pastāv.

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
lv: Pieprasīto palīdzības datni nevar parsēt:<br />%1

en: The requested lock could not be granted. %1
lv: Nevar piešķirt tiesības izpildīt pieprasīto slēgšanu. %1

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
lv: Pieprasītā operācija prasa pagaidu datnes <strong>%1</strong> izveidošanu, tomēr to izdarīt neizdevās.

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lv: Pieprasītā operācija prasa pagaidu datnes izveidi, kurā saglabāt jauno datni lejupielādes laikā. Šo pagaidu datni <strong>%1</strong> neizdodas izdzēst.

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lv: Pieprasītā operācija prasa oriģinālās datnes dzēšanu visticamāk datnes pārvietošanas beigās. Neizdevās izdzēst oriģinālo datni <strong>%1</strong>.

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
lv: Pieprasītā operācija prasa oriģinālās datnes <strong>%1</strong> pārdēvēšanu, tomēr to izdarīt neizdodas.

en: The requested protocol may not be supported.
lv: Iespējams, prasītais protokols nav atbalstīts.

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
lv: Pieprasīto simbolisko saiti „%1“ izveidot neizdevās.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
lv: POST darbībai nepieciešamā izmēra informācija nebija norādīta.

en: The resource cannot be deleted.
lv: Šo resursu nevar izdzēst.

en: The selected URL uses an unsupported scheme. Please use the following scheme: %2 | The selected URL uses an unsupported scheme. Please use one of the following schemes: %2
lv[0]: Atlasītā URL izmanto neatbalstītu shēmu. Lūdzu, izmantojiet šādu shēmu: %2
lv[1]: Atlasītā URL izmanto neatbalstītu shēmu. Lūdzu, izmantojiet kādu no šīm shēmām: %2
lv[2]: Atlasītā URL izmanto neatbalstītu shēmu. Lūdzu, izmantojiet kādu no šīm shēmām: %2

en: The selected files have different checksums.
lv: Datnēm ir atšķirīgas kontrolsummas.

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
lv: Serveris <strong>%1</strong> atteica savienojuma izveidošanu ar šo datoru.

en: The server does not support the request type of the body.
lv: Serveris neatbalsta pamatteksta pieprasījuma tipa.

en: The server failed the authenticity check (%1).
lv: Serveris neizgāja autentiskuma testu (%1).

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
lv: Serveris bija pārāk aizņemts, atbildot uz citiem pieprasījumiem, lai atbildētu.

en: The server was unable to maintain the liveness of the
    properties listed in the propertybehavior XML element
    or you attempted to overwrite a file while requesting
    that files are not overwritten.
     %1
lv: Serveris nespēja uzturēt dzīves vērtības, kas ir
    norādītas „propertybehavior“ XML elementā, vai arī
    jūs mēģinājāt pārrakstīt datni, reizē pieprasot datnes
    nepārrakstīt.
     %1

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
lv: Serveris, lai gan ir pieslēgts internetam, varētu nebūt konfigurēts pieprasījumu apstrādei.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
lv: Serveris, lai gan ir pieslēgts internetam, varētu nenodrošināt prasīto pakalpojumu („%1“).

en: The source and destination are the same file.
    %1
lv: Avots un galamērķis ir tā pati datne.
    %1

en: The source is <b>bigger by %1</b>.
lv: Mērķis ir <b>lielāks par %1</b>.

en: The source is <b>more recent</b>.
lv: Mērķis ir <b>jaunāks</b>.

en: The source is <b>older</b>.
lv: Mērķis ir <b>vecāks</b>.

en: The source is <b>smaller by %1</b>.
lv: Mērķis ir <b>mazāks par %1</b>.

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
lv: Avots

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
lv: Norādītā datne vai mape „<strong>%1</strong>“ nepastāv.

en: The specified folder does not exist or was not readable.
lv: Norādītā mape nepastāv vai nav nolasāma.

en: The specified folder may not be empty.
lv: Norādītā mape var nebūt tukša.

en: The specified folder may not exist.
lv: Norādītā mape var nepastāvēt.

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
lv: Norādītais pieprasījums lika atsākt datnes <strong>%1</strong> pārsūtīšanu no konkrētas pozīcijas. Tas nebija iespējams.

en: The specified resource may not exist.
lv: Iespējams, norādītais resurss nepastāv.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
lv: Uzrādītais resurss nepastāv vai nav pieejams.

en: The supposedly temporary file
    %1
    has been modified.
    Do you still want to delete it?
lv: Datne „%1“,
    kas ir norādīta kā pagaidu datne
    ir izmainīta.
    Vai tik un tā vēlaties to dzēst?

en: The trash is full. Empty it or remove items manually.
lv: Atkritne ir pilna. Iztukšojiet to vai izņemiet vienumus manuāli.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
lv: „%1“ protokola versijas, ko atbalsta šis dators un serveris, ir nesavietojamas.

en: There are no special actions available for protocol %1.
lv: „%1“ protokolam nav pieejamas speciālas darbības.

en: There is no documentation available for %1.
lv: „%1“ nav pieejama dokumentācija.

en: There is not enough space on the disk to write %1.
lv: Diskā nepietiek vietas „%1“ rakstīšanai.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
lv: Varētu būt problēma kādā tīkla savienojuma punktā starp serveri un šo datoru.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lv: Iespējams, ir problēma ar tīkla konfigurāciju, lai pēc nosaukuma piekļūtu starpniekserverim. Ja nesen bez problēmām piekļuvāt internetam, tad tas ir maz ticami.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lv: Iespējams, ir problēma ar ierīces tīkla konfigurāciju. Ja jūs nesen bez problēmām piekļuvāt internetam, tad tas ir maz ticami.

en: There may have been a problem with your network connection.
lv: Iespējams, ir problēma ar ierīces tīkla savienojumu.

en: These files use advanced permissions.
lv: Šīm datnēm ir paplašinātas atļaujas.

[ctx: This a template for new filenames, # is replaced by a number later, must be the end character]
en: New name #
lv: Jauns nosaukums #

en: This action was prevented by another error.
lv: Šo darbību apturēja cita kļūda.

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
lv: Šī darbība pārrakstīs „%1“ ar sevi.
    Ierakstiet jaunu datnes nosaukumu:

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
lv: Šī kļūda ir tieši atkarīga no KDE programmas. Tās papildu informācijai vajadzētu sniegt vairāk informācijas nekā atradīsiet KDE ievades/izvades arhitektūrā.

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
lv[0]: Datne(-es) ir saite un tai nav atļauju.
lv[1]: Visas datnes ir saites un tām nav atļauju.
lv[2]: Visas datnes ir saites un tām nav atļauju.

en: This file is already in the trash bin.
lv: Šī datne jau ir atkritnē.

en: This file is incomplete and should not be opened.
    Check your open applications and the notification area for any pending tasks or downloads.
lv: Šī datne ir nepabeigta un to nevajadzētu atvērt.
    Pārbaudiet atvērtās programmas un paziņojumu zonu, vai nav kāda iesākta darba vai lejupielādes.

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
lv[0]: Šī datne(-es) izmanto paplašinātas atļaujas
lv[1]: Šīs datnes izmanto paplašinātas atļaujas
lv[2]: Šīs datnes izmanto paplašinātas atļaujas

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
lv: Šī pazīme ļauj pievienot, pārdēvēt un dzēst datnes. Atcerieties, ka dzēšanu un pārdēvēšanu var ierobežot ar „Lipīgs“ karodziņu.

en: This flag allows viewing the content of the folder.
lv: Šis parametrs ļauj skatīt mapes saturu.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
lv[0]: Šī mape(-es) izmanto paplašinātas tiesības.
lv[1]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.
lv[2]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
lv: Tā pamatā ir tehniska kļūda, kas ir saistīta ar to, ka sistēma nevar izveidot tīkla savienojumam nepieciešamo ierīci (ligzdu).

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
lv: Tā pamatā ir tehniska kļūda, kas ir saistīta ar to, ka sistēmai neizdodas izveidot tīkla savienojumam nepieciešamo ierīci (ligzdu), lai klausītos ienākošos tīkla savienojumus.

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
lv: Tā pamatā ir tehniska kļūda, kas notika, mēģinot pieņemt ienākošu tīkla savienojumu.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lv: To, visticamāk, izsauc kļūda programmā. Lūdzu, apsveriet nosūtīt pilnu kļūdas ziņojumu, kā aprakstīts zemāk.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lv: To, visticamāk, izsauc kļūda servera programmā. Apsveriet nosūtīt pilnu kļūdas ziņojumu, kā aprakstīts zemāk.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
lv: Šis ir saraksts ar datnēm, ko varat atvērt. Varat norādīt vairākas datnes, tās atdalot ar atstarpi.

en: This is the name of the file to open.
lv: Šis ir atveramās datnes nosaukums.

en: This is the name to save the file as.
lv: Šis ir nosaukums, ar kādu datni saglabāt.

en: This may be an error on the server side.
lv: Šī var būt kļūda servera pusē.

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
lv: Tas nozīmē, ka ir pieprasījuma izpildei nepieciešams redzēt mapes saturu, bet KDE programma, kas nodrošina šo protokolu, to nevar parādīt.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
lv: Tas nozīmē, ka, lai gan resursu <strong>%1</strong> varēja atvērt, gadījās kļūda, lasot resursa saturu.

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
lv: Tas nozīmē, ka, lai gan resursu <strong>%1</strong> varēja atvērt, gadījās kļūda, rakstot resursā.

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
lv: Tas nozīmē, ka mēģinājums atvērt prasīto mapi <strong>%1</strong> ir noraidīts.

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
lv: Tas nozīmē, ka mēģinājums rakstīt datnē <strong>%1</strong> ir noraidīts.

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
lv: Tas nozīmē, ka pieprasītās datnes vai mapes „<strong>%1</strong>“ saturu nevarēja nolasīt, jo nevarēja iegūt lasīšanas pieeju.

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
lv: Tas nozīmē, ka datnē <strong>%1</strong> nevar rakstīt, jo neizdevās iegūt pieeju ar rakstīšanas atļaujām.

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
lv: Šī opcija ieslēdz vairākas ērtas funkcijas datņu ar paplašinājumu saglabāšanai:<br /><ol><li>Norādītie paplašinājumi teksta laukā <b>%1</b> tiks izmainīti, ja izmainīsiet saglabājamās datnes tipu.<br /><br /></li><li>Ja, nospiežot <b>Saglabāt</b>, teksta laukā <b>%2</b> nebūs paplašinājuma, tad datnes nosaukuma beigās pievienos „%3“ (bet ne tad, ja jau pastāv datne ar šādu nosaukumu). Šim paplašinājumam pamatā būs izvēlētais datnes tips.<br /><br />Ja nevēlaties, lai KDE nodrošina datnes paplašinājumu, varat vai nu atslēgt šo iespēju, vai arī to novērst, datnes nosaukuma beigās pieliekot punktu (.) (punktu sistēma automātiski izņems no datnes nosaukuma).</li></ol>Ja nezināt, atstājiet šo izvēli ieslēgtu, jo tā padara datnes vieglāk pārvaldāmas.

en: Timeout Error
lv: Noildzes kļūda

en: Timeout on server
    %1
lv: Beidzies servera gaidīšanas laiks
    %1

en: Trash
lv: Atkritne

en: Treat URLs as local files and delete them afterwards
lv: Uzskatīt URL par lokālām datnēm un pēc tam tās izdzēst

en: Tree View
lv: Koka skats

en: Trusted:
lv: Uzticams:

en: Try again, either now or at a later time.
lv: Mēģiniet vēlreiz tagad vai vēlāk.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
lv: Mēģiniet vispirms pašreizējo datni noņemt no ceļa, bet tad darbību atkārtot.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
lv: Mēģiniet vispirms pašreizējo mapi noņemt no ceļa, bet tad darbību atkārtot.

en: Try restarting your session, or look in the logs for errors from kiod.
lv: Mēģiniet sesiju pārstartēt vai sistēmas žurnālos meklējiet „kiod“ kļūdas.

en: Type
lv: Tips

en: Type a generic name for the application here. Examples: an image viewing application would be "Image Viewer".
lv: Ierakstiet te vispārīgu programmas nosaukumu. Piemēram, attēlu skatīšanas programmas gadījumā varat rakstīt „Attēlu skatītājs“.

en: Type the arguments to use when starting this application here.
    
    You can have several placeholders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    
    %f - a single filename
    %F - a list of files (for apps that can open several files at once)
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %i - the icon of the .desktop file
    %c - the name of the .desktop file
    %k - the location of the .desktop file
lv: Ievadiet parametrus, ar kuriem programmu palaist.
    
    Varat pievienot vairākus vietturus, ko programmas palaišanas brīdī sistēma aizstās ar vērtībām:
    %f — datnes nosaukums
    %F — datņu saraksts (programmām, kas varētu vienlaicīgi atvērt vairākas datnes)
    %u — viens URL
    %U — saraksts ar URL adresēm
    %i —  „.desktop“ datnes ikona
    %c — „.desktop“ datnes nosaukums
    %k — „.desktop“ datnes atrašanās vieta

en: Type the command to start this application here.
lv: Ievadiet te komandu programmas palaišanai.

en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: an image viewing application would be "View and edit images".
lv: Ierakstiet programmas aprakstu, ievērojot tās lietojumu. Piemēram, attēlu apskates programmas gadījumā varat rakstīt „Skatīt un rediģēt attēlus“.

en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
lv: Te ierakstiet programmas nosaukumu. Programma ar šo nosaukumu parādīsies programmu paneļa izvēlnē.

en: Type to filter the applications below, or specify the name of a command.
    Press down arrow to navigate the results.
lv: Rakstiet, lai filtrētu zemāk esošās programmas, vai norādiet komandas nosaukumu.
    Spiediet bultiņu lejup, lai pārvietotos starp rezultātiem.

en: Type:
lv: Tips:

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lv: UNIX vidēs datni vai mapi var piesaistīt ar citu nosaukumu un/vai vietu. KDE pieprasītās kopēšanas laikā atklāja saiti vai saišu sērijas, kuru rezultāts ir bezgalīgā cilpa — proti, datne (iespējams, pa apkārtceļu) norāda pati uz sevi.

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lv: UNIX vidēs datni vai mapi var piesaistīt ar citu nosaukumu un/vai vietu. KDE atrada saiti vai saišu sērijas, kuru rezultāts ir bezgalīgā cilpa — proti, datne (iespējams, pa apkārtceļu) norāda pati uz sevi.

[ctx: UNIX permissions]
en: Mask
lv: Maska

[ctx: UNIX permissions]
en: Named User
lv: Nosaukts lietotājs

[ctx: UNIX permissions]
en: Others
lv: Citi

[ctx: UNIX permissions]
en: Owning Group
lv: Grupa

en: URL Does Not Refer to a Resource.
lv: URL nenorāda uz resursu.

en: URL Resource Invalid
lv: Nederīgs URL resurss

en: URL(s) or local file(s) used for 'command'
lv: URL vai lokālā datne(-es), ko izmanto „komandai“

en: Unable to Create KIO Worker
lv: Nevar izveidot KIO strādnieku

en: Unable to Enter Folder
lv: Nevar ieiet mapē

en: Unable to Initialize Input/Output Device
lv: Nevar inicializēt ievades/izvades ierīci

en: Unable to Launch Process
lv: Nevar palaist procesu

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
lv: Nevar noņemt ievades/izvades ierīces inicializāciju

en: Unable to create KIO worker. %1
lv: Nevar izveidot KIO strādnieku. %1

en: Unable to create KIO worker: %1
lv: Nevar izveidot KIO strādnieku: %1

en: Unable to determine the type of file for %1
lv: Neizdodas noteikt „%1“ datnes tipu

en: Unable to make file "%1" executable.
    %2.
lv: Neizdevās izveidot datni „%1“ izpildāmu.
    %2.

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution.
    %2.
lv: Neizdevās „%1“ padarīt izpildāmu, tāpēc izpilde tiek atcelta,
    %2

en: Und&o
lv: Atsa&ukt

en: Und&o: Batch Rename
lv: &Atsaukt sērijveida pārdēvēšanu

en: Und&o: Copy
lv: &Atsaukt kopēšanu

en: Und&o: Create File
lv: &Atcelt datnes izveidošanu

en: Und&o: Create Folder
lv: &Atsaukt mapes izveidošanu

en: Und&o: Create Folder(s)
lv: &Atsaukt mapes(-u) izveidošanu

en: Und&o: Link
lv: &Atsaukt saitēšanu

en: Und&o: Move
lv: &Atsaukt pārvietošanu

en: Und&o: Rename
lv: &Atsaukts pārdēvēšanu

en: Und&o: Trash
lv: &Atsaukt izmešanu atkritnē

en: Undo File Copy Confirmation
lv: Datnes kopēšanas atcelšanas apstiprināšana

en: Undocumented Error
lv: Nedokumentēta kļūda

en: Unexpected Program Termination
lv: Neparedzēta programmas izbeigšanās

[ctx: Unix permissions]
en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Unknown Error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown Host
lv: Nezināms resursdators

en: Unknown Interruption
lv: Nezināms pārtraukums

en: Unknown Proxy Host
lv: Nezināms starpniekdators

en: Unknown error
    %1
lv: Nezināma kļūda
    %1

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at https://bugs.kde.org.
lv: Nezināms kļūdas kods %1
    %2
    Lūdzu, nosūtiet pilnu kļūdas ziņojumu uz „http://bugs.kde.org“.

en: Unknown host %1
lv: Nezināms resursdators „%1“

en: Unknown interrupt
    %1
lv: Nezināms pārtraukums
    %1

en: Unknown protocol '%1'.
lv: Nezināms protokols — „%1“.

en: Unknown proxy host
    %1
lv: Nezināms starpniekdators
    %1

en: Unknown size
lv: Nezināms izmērs

en: Unsupported Action: %1
lv: Neatbalstīta darbība: %1

en: Unsupported Protocol %1
lv: Neatbalstīts protokols „%1“

en: Unsupported URL scheme
lv: Neatbalstīta URL shēma

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
lv: Atjauniniet programmatūru uz jaunāko versiju. Jūsu distribūcijā jābūt rīkiem programmatūras atjaunināšanai.

en: Updating System Configuration
lv: Atjaunina sistēmas konfigurāciju

en: Updating system configuration…
lv: Atjaunina sistēmas konfigurāciju…

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: User canceled action
    %1
lv: Lietotājs atsaucis darbību
    %1

en: User:
lv: Lietotājs:

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Using cached version
lv: Izmanto kešatmiņā esošo versiju

en: Using slashes in folder names will create sub-folders, like so:
lv: Slīpsvītru izmantošana mapju nosaukumā novedīs pie apakšmapju izveides, piemēram:

en: Using slashes in folder names will create sub-folders.
lv: Slīpsvītru izmantošana mapju nosaukumos izveidos apakšmapes.

en: Validity period:
lv: Derīguma termiņš:

en: Varying (No Change)
lv: Mainīgas (bez izmaiņām)

[ctx: Warning about executing unknown program]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: Web page address]
en: Address:
lv: Adrese:

en: What do you wish to do with this file?
lv: Ko vēlaties darīt ar šo datni?

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="https://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
lv: Kad viss pārējais atkrīt, lūdzu, izvēlieties palīdzēt KDE komandai vai trešo pušu programmu uzturētājam, nosūtot kvalitatīvu kļūdas ziņojumu. Ja programmatūru ir sniegusi trešā puse, lūdzu, sazinieties ar to. Pretējā gadījumā vispirms apskatiet, vai kāds jau nav ziņojis par šo kļūdu, meklējot „<a href="http://bugs.kde.org/">KDE kļūdu ziņošanas tīmekļa vietnē</a>“. Ja nav, nokopējiet augstāk norādīto informāciju un to iekļaujiet jūsu kļūdas ziņojumā kopā ar citu informāciju, kas, jūsuprāt, var palīdzēt.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent conflicts for the remainder of the current job.
lv: Kad šis ir atzīmēts, nospiesto pogu pielietos visiem turpmākajiem konfliktiem līdz pašreizējā darba beigām.

en: When this is checked the button pressed will be applied to all subsequent folder conflicts for the remainder of the current job.
    Unless you press Skip you will still be prompted in case of a conflict with an existing file in the directory.
lv: Atzīmējot šo opciju, nospiesto pogu pielietos visiem turpmākajiem mapju konfliktiem līdz pašreizējā darba beigām.
    Ja vien nespiedīsit „Izlaist“, jums tik un tā lūgs apstiprinājumu, ja pastāvošā datnē vai mapē būs konflikts.

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
lv: Iegūstot informāciju par norādīto starpniekserveri <strong>%1</strong>, gadījusies kļūda „Nezināms resursdators“. Šī kļūda norāda, ka internetā neizdevās atrast resursdatoru ar pieprasīto nosaukumu.

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
lv: Vai vēlaties vienmēr pieņemt šo sertifikātu bez vaicāšanas?

en: Would you like to launch this file?
lv: Vai vēlaties palaist šo datni?

en: Would you like to merge the contents of '%1' into '%2'?
lv: Vai vēlaties apvienot „%1“ saturu ar „%2“?

en: Would you like to overwrite the destination?
lv: Vai vēlaties pārrakstīt mērķa mapi?

en: Write
lv: Rakstīt

en: Write
    Entries
lv: Mainīt
    saturu

en: Write Access Denied
lv: Rakstīšanas pieeja aizliegta

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
lv: &Rakstīt iekšā

en: Writing to %1 is not supported.
lv: Rakstīšana uz „%1“ nav atbalstīta.

en: You are not authorized to execute this file.
lv: Jums nav atļauju palaist šo datni.

en: You are not authorized to select an application to open this file.
lv: Jums nav atļauju atlasīt programmu šīs datnes atvēršanai.

en: You can change the icon later in folder properties.
lv: Ikonu varat nomainīt arī vēlāk mapes īpašību lodziņā

en: You can only select local files
lv: Jūs varat atlasīt tikai lokālas datnes

en: You can only select local files.
lv: Varat atlasīt tikai lokālas datnes

en: You can only select one file
lv: Jūs varat atlasīt tikai vienu datni

en: You did not select a file to delete.
lv: Jūs nenorādījāt datni, ko dzēst.

en: You did not select a file to trash.
lv: Jūs nenorādījāt datni, ko izmest atkritnē.

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
lv: Jums nav atļauju piekļūt „%1“ protokolam.

en: You may have encountered a bug in the program.
lv: Jūs, iespējams, esat atradis kļūdu programmā.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
lv: Iespējams, sniedzāt nekorektus autentificēšanas datus vai vispār nekādus.

en: You may not have permissions to accept the connection.
lv: Iespējams, jums nav atļauju pieņemt šo savienojumu.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
lv: Jums var nebūt atļauju inicializēt (piemontēt) ierīci. UNIX sistēmās bieži ir nepieciešamas sistēmas administratora privilēģijas, lai ierīci inicializētu.

en: You may not have permissions to read from the resource.
lv: Iespējams, jums nav atļauju lasīt no resursa.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
lv: Jums nav atļauju lasīt datni vai atvērt mapi.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
lv: Jums var nebūt atļauju noņemt ierīces inicializāciju (to atmontēt). UNIX sistēmās bieži ir nepieciešamas sistēmas administratora privilēģijas, lai noņemtu ierīces inicializāciju.

en: You may not have permissions to write to the resource.
lv: Iespējams, jums nav atļauju rakstīt resursā.

en: You may perform a search on the Internet for a software plugin (called a "KIO worker") which supports this protocol. Places to search include <a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>.
lv: Varat internetā meklēt programmatūras spraudni (tas saucas „KIO strādnieks“ vai angliski „KIO worker“), kas atbalsta šo protokolu. Pirmā vieta, kur to meklēt ir „<a href="https://store.kde.org/">https://store.kde.org</a>“.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
lv: Lai piekļūtu vietnēm, jums nepieciešams norādītā starpniekservera lietotājvārds un parole.

en: You need to supply a username and a password to access this site.
lv: Lai piekļūtu šai vietnei, jums jānorāda lietotājvārds un parole.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
lv: Jūsu pieejas atļaujas var būt nepietiekamas, lai šajā resursā veiktu prasīto operāciju.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
lv: Iespējams, jūsu kontam nav pieejas atļauju norādītajam resursam.

en: [padlock]
lv: [piekaramā atslēga]

en: a suitable extension
lv: piemērots paplašinājums

en: klauncher could not find or start the plugin which provides the protocol. This means you may have an outdated version of the plugin.
lv: „klauncher“ nevarēja atrast vai palaist spraudni, kas nodrošina protokola atbalstu. Tas nozīmē, ka, iespējams, lietojat novecojušu spraudņa versiju.

en: not supported
lv: nav atbalstīts

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
lv: Šis palaidīs programmu:

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
lv: kopēt norādīto datni vai mapi

[ctx: request type]
en: create the requested folder
lv: izveidot pieprasīto mapi

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
lv: dzēst norādīto datni vai mapi

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
lv: slēgt norādīto datni vai mapi

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
lv: pārvietot norādīto datni vai mapi

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
lv: pārbaudīt servera iespējas

[ctx: request type]
en: retrieve property values
lv: saņemt īpašību vērtības

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
lv: saņemt norādītās mapes vai datnes saturu

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
lv: darbināt atskaiti norādītajā mapē

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
lv: meklēt norādītajā mapē

[ctx: request type]
en: set property values
lv: iestatīt īpašību vērtības

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
lv: atslēgt norādīto datni vai mapi

[ctx: request type]
en: upload %1
lv: augšupielādēt „%1“

en: the extension <b>%1</b>
lv: paplašinājums <b>%1</b>
