kleopatra - en to cs translation catalogue (846 entries)

en:  hours
cs:  hodin

[ctx: %1 == number]
en: Recipient (%1)
cs: Příjemce (%1)

[ctx: %1 is a link to a wiki article]
en: You can learn more about this on <a href="%1">Wikipedia</a>.
cs: Více se o tomto můžete dozvědět na <a href="%1">Wikipedii</a>.

[ctx: %1 is error message]
en: Failed to export: '%1'
cs: Export selhal: '%1'

[ctx: %1 is the version number]
en: Version %1 is available.
cs: Je dostupná verze %1.

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to Kleopatra %1
cs: Vítejte v aplikaci Kleopatra %1

en: %1: All operations completed.
cs: %1: Všechny operace byly dokončeny.

[ctx: %1=protocol (S/Mime, OpenPGP), %2=certificate]
en: Sign using %1: %2
cs: Podepsat s %1: %2

en: &Certificates
cs: &Certifikáty

en: &Certification Management
cs: Správa &certifikátů

en: &File
cs: &Soubor

en: &HTTP Requests
cs: &HTTP dotazy

en: &Help
cs: &Nápověda

en: &LDAP Requests
cs: &LDAP požadavky

en: &Mail Encryption in Outlook
cs: Ši&frování pošty v Outlooku

en: &Maximum number of items returned by query:
cs: &Maximální počet položek v odpovědi:

en: &More Documentation
cs: Další doku&mentace

en: &Password-based Encryption
cs: Šifrování &heslem

en: &Settings
cs: Na&stavení

en: &Smartcard Setup
cs: Nastavení Čipové &karty

en: &Tools
cs: Nás&troje

en: &View
cs: Po&hled

en: '%1' empty or not found
cs: '%1' prázdný nebo nenalezen

en: '%1' entry is empty/missing
cs: '%1' položka je prázdná/chybějící

en: '%1' too complex (would need shell)
cs: '%1' příliš komplexní (byl by potřeba shell)

en: (Current system setting: %1)
cs: (Aktuální nastavení systému: %1)

en: (no matching certificates found)
cs: (nebyly nalezeny odpovídající certifikáty)

en: (please choose between OpenPGP and S/MIME first)
cs: (prosím, nejdříve vyberte mezi OpenPGP a S/MIME)

en: (select test first)
cs: (nejdříve vyberte test)

en: --protocol is not allowed here
cs: --protocol zde není povolen

[ctx: 1 is protocol]
en: Export %1 Certificates
cs: Exportovat %1 certifikáty

en: <b>Choose Operation to be Performed</b>
cs: <b>Vyberte, které operace budou provedeny</b>

en: <b>Objects</b>
cs: <b>Objekty</b>

en: <b>Recipients</b>
cs: <b>Příjemci</b>

en: <b>Results</b>
cs: <b>Výsledky</b>

en: <i>No certificate selected</i>
cs: <i>Nebyl vybrán certifikát</i>

en: <p>An error occurred while trying to add a new subkey to <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
cs: <p>Během přidávání nového podklíče do <b>%1</b> nastala chyba:</p><p>%2</p>

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
cs: <qt> <p>Nastala chyba při pokusu o smazání certifikátu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
cs: <qt> <p>Nastala chyba při pokusu o exportování certifikátu: </p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
cs: <qt> <p>Nastala chyba při při pokusu importovat certifikát %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
cs: <qt> <p>Nastala chyba při při pokusu importovat certifikát:</p><p><b>%1</b></p></qt>

[ctx: @action]
en: Certificate Import
cs: Import certifikátu

[ctx: @action]
en: Change Admin Key
cs: Změnit klíč administrátora

[ctx: @action]
en: Change Admin PIN
cs: Změnit PIN administrátora

[ctx: @action]
en: Change Cardholder
cs: Změnit držitele karty

[ctx: @action]
en: Change PIN
cs: Změnit PIN

[ctx: @action]
en: Change PUK
cs: Změnit PUK

[ctx: @action]
en: Change Public Key URL
cs: Změnit URL veřejného klíče

[ctx: @action]
en: Create OpenPGP Certificate
cs: Vytvořit certifikát OpenPGP

[ctx: @action]
en: Decrypt/Verify...
cs: Dešifrovat/ověřit...

[ctx: @action]
en: Encrypt...
cs: Zašifrovat...

[ctx: @action]
en: Generate New Key
cs: Generovat nový klíč

[ctx: @action]
en: Generate New Keys
cs: Generovat nové klíče

[ctx: @action]
en: Reload
cs: Obnovit

[ctx: @action]
en: Revoke Certification
cs: Odvolat certifikaci

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
cs: Přejít do rychlého vyhledávání

[ctx: @action]
en: Set PUK
cs: Nastavit PUK

[ctx: @action]
en: Show Certificate Details
cs: Zobrazit podrobnosti certifikátu

[ctx: @action]
en: Sign...
cs: Podepsat

[ctx: @action]
en: Sign/Encrypt...
cs: Podepsat/zašifrovat...

[ctx: @action]
en: Unblock Card
cs: Odblokovat kartu

[ctx: @action]
en: Write Key to Card
cs: Zapsat klíč do karty

[ctx: @action NKS is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Change NKS PIN
cs: Změnit NKS PIN

[ctx: @action NKS is an identifier for a type of keys on a NetKey card]
en: Set NKS PIN
cs: Nastavit NKS PIN

[ctx: @action show input / output area for encrypting/signing resp. decrypting/verifying text]
en: Notepad
cs: Poznámkový blok

[ctx: @action show smartcard management view]
en: Smartcards
cs: Čipové karty

[ctx: @action:button]
en: &Encrypt
cs: &Zašifrovat

[ctx: @action:button]
en: &Next
cs: &Následující

[ctx: @action:button]
en: &Quit <application>%1</application>
cs: &Ukončit <application>%1</application>

[ctx: @action:button]
en: &Sign
cs: Podep&sat

[ctx: @action:button]
en: Actions
cs: Činnosti

[ctx: @action:button]
en: Add ADSK
cs: Přidat ADSK

[ctx: @action:button]
en: Add User ID
cs: Přidat uživatelské ID

[ctx: @action:button]
en: Append
cs: Připojit

[ctx: @action:button]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: @action:button]
en: Card Actions
cs: Činnosti karty

[ctx: @action:button]
en: Certify
cs: Certifikovat

[ctx: @action:button]
en: Certify User IDs
cs: Certifikovat uživatelská ID

[ctx: @action:button]
en: Change Passphrase
cs: Změnit heslo

[ctx: @action:button]
en: Close
cs: Zavřít

[ctx: @action:button]
en: Continue
cs: Pokračovat

[ctx: @action:button]
en: Copy
cs: Kopírovat

[ctx: @action:button]
en: Copy to Clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

[ctx: @action:button]
en: Correct
cs: Správně

[ctx: @action:button]
en: Create
cs: Vytvořit

[ctx: @action:button]
en: Create backup
cs: Vytvořit zálohu

[ctx: @action:button]
en: Default Appearance
cs: Výchozí vzhled

[ctx: @action:button]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: @action:button]
en: Disable Certificate
cs: Zakázat certifikát

[ctx: @action:button]
en: Do It
cs: Provést

[ctx: @action:button]
en: Edit
cs: Úpravy

[ctx: @action:button]
en: Encrypt
cs: Šifrovat

[ctx: @action:button]
en: Export
cs: Exportovat

[ctx: @action:button]
en: Export Certificate | Export Certificates
cs[0]: Exportovat certifikát
cs[1]: Exportovat certifikáty
cs[2]: Exportovat certifikáty

[ctx: @action:button]
en: Export Group
cs: Exportovat skupinu

[ctx: @action:button]
en: Export OpenSSH key
cs: Exportovat klíč OpenSSH

[ctx: @action:button]
en: Export secret subkey
cs: Exportovat tajný podklíč

[ctx: @action:button]
en: Find Next
cs: Najít následující

[ctx: @action:button]
en: Find Previous
cs: Najdi předchozí

[ctx: @action:button]
en: Finish
cs: Dokončit

[ctx: @action:button]
en: Flag as Primary
cs: Nastavit jako primární

[ctx: @action:button]
en: Generate Revocation Certificate
cs: Vytvořit odvolávací certifikát

[ctx: @action:button]
en: Grant Power
cs: Udělit sílu

[ctx: @action:button]
en: Groups...
cs: Skupiny...

[ctx: @action:button]
en: Import...
cs: Importovat...

[ctx: @action:button]
en: Lookup...
cs: Vyhledat...

[ctx: @action:button]
en: New
cs: Nový

[ctx: @action:button]
en: New...
cs: Nový...

[ctx: @action:button]
en: Next
cs: Další

[ctx: @action:button]
en: No, it's not mine
cs: Ne, není můj

[ctx: @action:button]
en: Overwrite
cs: Přepsat

[ctx: @action:button]
en: Overwrite All
cs: Přepsat vše

[ctx: @action:button]
en: Overwrite Existing Key
cs: Přepsat existující klíč

[ctx: @action:button]
en: Publish Revocation | Publish Revocations
cs[0]: Zveřejnit odvolání
cs[1]: Zveřejnit odvolání
cs[2]: Zveřejnit odvolání

[ctx: @action:button]
en: Reload
cs: Obnovit

[ctx: @action:button]
en: Rename
cs: Přejmenovat

[ctx: @action:button]
en: Rename All
cs: Přejmenovat vše

[ctx: @action:button]
en: Rerun Tests
cs: Opakovat testy

[ctx: @action:button]
en: Revoke Certificate
cs: Odvolat certifikát

[ctx: @action:button]
en: Revoke Certifications
cs: Odvolat certifikace

[ctx: @action:button]
en: Run Command
cs: Spustit příkaz

[ctx: @action:button]
en: Save to File
cs: Uložit do souboru

[ctx: @action:button]
en: Search
cs: Hledat

[ctx: @action:button]
en: Set Background Color...
cs: Nastavit barvu pozadí...

[ctx: @action:button]
en: Set Font...
cs: Nastavit písmo...

[ctx: @action:button]
en: Set Icon...
cs: Nastavit ikonu...

[ctx: @action:button]
en: Set Text Color...
cs: Nastavit barvu textu...

[ctx: @action:button]
en: Show Audit Log
cs: Zobrazit záznam Auditu

[ctx: @action:button]
en: Show Email
cs: Zobrazit e-mail

[ctx: @action:button]
en: Show certificate
cs: Zobrazit certifikát

[ctx: @action:button]
en: Sign
cs: Podepsat

[ctx: @action:button]
en: Sign / Encrypt
cs: Podepsat/zašifrovat

[ctx: @action:button]
en: Sign / Encrypt Notepad
cs: Podepsat/zašifrovat Poznámkový blok

[ctx: @action:button]
en: Sign Notepad
cs: Podepsat Poznámkový blok

[ctx: @action:button]
en: Skip
cs: Přeskočit

[ctx: @action:button]
en: Skip All
cs: Přeskočit vše

[ctx: @action:button]
en: Suggest New Name
cs: Navrhnout nový název

[ctx: @action:button]
en: Update
cs: Aktualizovat

[ctx: @action:button]
en: Write certificate
cs: Zapsat certifikát

[ctx: @action:button]
en: Wrong
cs: Špatně

[ctx: @action:button]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: @action:button]
en: Yes, it's mine
cs: Ano, je můj

[ctx: @action:button Update the log text widget]
en: &Update
cs: Akt&ualizovat

[ctx: @action:inmenu]
en: &About <application>%1</application>...
cs: O &aplikaci <application>%1</application>...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure <application>%1</application>...
cs: &Nastavit <application>%1</application>...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Open Certificate Manager...
cs: &Otevřít správce certifikátů...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Shutdown <application>%1</application>
cs: &Vypnutí <application>%1</application>

[ctx: @action:inmenu]
en: Certify User ID... | Certify User IDs...
cs[0]: Certifikovat ID uživatele...
cs[1]: Certifikovat ID uživatele...
cs[2]: Certifikovat ID uživatele...

[ctx: @action:inmenu]
en: Certify User IDs...
cs: Certifikovat ID uživatele...

[ctx: @action:inmenu]
en: Change Certification Power...
cs: Změnit sílu certifikace...

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Group...
cs: Vytvořit skupinu...

[ctx: @action:inmenu]
en: Disable Certificate
cs: Zakázat certifikát

[ctx: @action:inmenu]
en: Restart Background Processes
cs: Restartovat procesy na pozadí

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke Certification... | Revoke Certifications...
cs[0]: Odvolat certifikaci...
cs[1]: Odvolat certifikace...
cs[2]: Odvolat certifikace...

[ctx: @action:inmenu]
en: Revoke Certifications...
cs: Odvolat certifikace...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Details
cs: Zobrazit podrobnosti

[ctx: @action:intoolbar]
en: Groups
cs: Skupiny

[ctx: @info]
en: 1 of %2 certificates was certified successfully. | %1 of %2 certificates were certified successfully.
cs[0]: 1 z %2 certifikátů byl úspěšně certifikován.
cs[1]: %1 z %2 certifikátů byly úspěšně certifikovány.
cs[2]: %1 z %2 certifikátů bylo úspěšně certifikováno.

[ctx: @info]
en: <p>An error occurred while trying to add an ADSK to <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
cs: <p>Během přidávání ADSK do <b>%1</b> nastala chyba:</p><p>%2</p>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to restore the secret key.</para> <para>The output from <command>%1</command> was:</para><para><message>%2</message></para>
cs: <para>Během pokusu o obnovení tajného klíče došlo k chybě.</para> <para>Výstup <command>%1</command> byl:</para><para><message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to disable certificate:</para><para><message>%1</message></para>
cs: <para>Zakázání certifikátu selhalo:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to enable certificate:</para><para><message>%1</message></para>
cs: <para>Povolení certifikátu selhalo:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.</para>
cs: <para>Selhalo přesunutí  <filename>%1</filename> do <filename>%2</filename>.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.</para><para><message>%3</message></para>
cs: <para>Selhalo přesunutí  <filename>%1</filename> do <filename>%2</filename>.</para><para><message>%3</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The creation of a new OpenPGP certificate failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
cs: <para>Vytvoření nového certifikátu OpenPGP selhalo:</para><para>Chyba: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>The creation of the certificate signing request failed.</para><para>Error: <message>%1</message></para>
cs: <para>Vytvoření nového požadavku na podpis certifikátu selhalo:</para><para>Chyba: <message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: <para>Update failed:</para><para><message>%1</message></para>
cs: <para>Aktualizace selhala:</para><para><message>%1</message></para>

[ctx: @info]
en: ADSK added successfully.
cs: ADSK byl úspěšně přidán.

[ctx: @info]
en: All certificates were certified successfully.
cs: Všechny certifikáty byly úspěšně certifikovány.

[ctx: @info]
en: Cannot open file <filename>%1</filename> for writing.
cs: Nelze otevřít soubor <filename>%1</filename> pro zápis.

[ctx: @info]
en: Changing the PIN failed: %1
cs: Změna PINu selhala: %1

[ctx: @info]
en: Changing the SigG PIN failed: %1
cs: Změna PINu SigG selhala: %1

[ctx: @info]
en: Could not remove file <filename>%1</filename> for overwriting.
cs: Nelze odstranit soubor <filename>%1</filename> pro přepsání.

[ctx: @info]
en: Creating encrypted archive ...
cs: Vytváření zašifrovaného archivu ...

[ctx: @info]
en: Creating signed and encrypted archive ...
cs: Vytváření podepsaného a zašifrovaného archivu ...

[ctx: @info]
en: Creating signed archive ...
cs: Vytváření podepsaného archivu ...

[ctx: @info]
en: Encryption canceled.
cs: Šifrování přerušeno.

[ctx: @info]
en: Error: %1
cs: Chyba: %1

[ctx: @info]
en: Exporting the certificate failed: %1
cs: Exportování certifikátu selhalo: %1

[ctx: @info]
en: Failed to generate new card keys and a certificate: %1
cs: Selhalo generování nových klíčů karty a certifikátu: %1

[ctx: @info]
en: Name change failed: %1
cs: Změna názvu selhala: %1

[ctx: @info]
en: PIN changed successfully.
cs: PIN byl úspěšně změněn.

[ctx: @info]
en: Show actions available for this smart card
cs: Zobrazit činnosti dostupné pro tuto chytrou kartu

[ctx: @info]
en: Show the following information in certificate list tooltips:
cs: V nástrojových tipech u certifikátů zobrazovat následující informace:

[ctx: @info]
en: Signing canceled.
cs: Podepisování zrušeno.

[ctx: @info]
en: Successfully restored the secret key parts from <filename>%1</filename>
cs: Části tajného klíče byly ze <filename>%1</filename> úspěšně obnoveny

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists.
cs: Soubor <filename>%1</filename> již existuje.

[ctx: @info]
en: The file <filename>%1</filename> already exists. Please enter a different file name.
cs: Soubor <filename>%1</filename> již existuje. Prosím, zadejte jiný název souboru.

[ctx: @info]
en: This certificate is expired.
cs: Tento certifikát vypršel.

[ctx: @info]
en: This certificate is revoked.
cs: Certifikát byl odvolán.

[ctx: @info]
en: This key has been revoked. You cannot certify it.
cs: Tento klíč byl odvolán. Nemůžete jej certifikovat.

[ctx: @info]
en: To certify other certificates, you first need to create an OpenPGP certificate for yourself.
cs: Abyste mohli certifikovat jiné certifikáty musíte nejdříve sami vytvořit certifikát OpenPGP.

[ctx: @info]
en: URL change failed: %1
cs: Změna URL selhala: %1

[ctx: @info]
en: User ID successfully added.
cs: ID uživatele úspěšně přidáno.

[ctx: @info]
en: no key
cs: žádný klíč

[ctx: @info as in 'this certificate is unusable']
en: unusable
cs: nepoužitelné

[ctx: @info date is unknown]
en: unknown
cs: neznámý

[ctx: @info entry in Usage column of a smart card key]
en: none
cs: žádný

[ctx: @info unknown key algorithm]
en: unknown
cs: neznámý

[ctx: @info::placeholder]
en: Enter search term
cs: Zadejte hledaný výraz

[ctx: @info:credit]
en: © 2001-%1 The Kleopatra developers
cs: (c) 2010-%1 vývojáři Kleopatra

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter a message to encrypt or decrypt...
cs: Zadejte zprávu pro šifrování nebo dešifrování...

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter search term
cs: Zadejte hledaný výraz

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter search term <%1>
cs: Zadejte hledaný výraz <%1>

[ctx: @info:placeholder]
en: Please enter a name or email address...
cs: Prosím, zadejte jméno nebo e-mailovou adresu...

[ctx: @info:progress]
en: Certifying certificates…
cs: Certifikace certifikátů...

[ctx: @info:shell]
en: Create a new key pair or certificate signing request
cs: Vytvořit nový pár klíčů nebo požadavek o podpis certifikátu

[ctx: @info:shell]
en: Create or check a checksum file
cs: Vytvořit nebo zkontrolovat soubor s kontrolním součtem

[ctx: @info:shell]
en: Encrypt file(s)
cs: Zašifrovat soubor(y)

[ctx: @info:shell]
en: Search for a certificate on a keyserver
cs: Hledat certifikát na serveru klíčů

[ctx: @info:shell]
en: Sign file(s)
cs: Podepsat soubor(y)

[ctx: @info:shell]
en: Verify file/signature
cs: Ověřit soubor/podpis

[ctx: @info:status]
en: Importing certificates from smart cards...
cs: Importuji certifikáty z čipových karet...

[ctx: @info:status]
en: Loading smart cards...
cs: Načítání čipových karet...

[ctx: @info:status]
en: Revoking key...
cs: Odvolávám klíč...

[ctx: @info:status]
en: Updating smart card %1...
cs: Aktualizuji čipovou kartu %1...

[ctx: @info:status]
en: Updating smart card...
cs: Aktualizuji čipovou kartu...

[ctx: @info:tooltip]
en: Append the new file to the existing file.
cs: Připojit nový soubor k existujícímu souboru.

[ctx: @info:tooltip]
en: Backup the encryption key in a file.
cs: Zálohovat šifrovací klíč do souboru.

[ctx: @info:tooltip]
en: Card slot ID: %1
cs: ID slotu karty: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Change the cardholder's name.
cs: Změnit jméno držitele karty.

[ctx: @info:tooltip]
en: Close message
cs: Zavřít zprávu

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new OpenPGP certificate
cs: Vytvořit nový certifikát OpenPGP

[ctx: @info:tooltip]
en: Do not write this file, skip to the next one instead.
cs: Nezapisovat do tohoto souboru. Přeskočit na další.

[ctx: @info:tooltip]
en: Import certificate from file
cs: Importovat certifikát ze souboru

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to next match
cs: Přejít na následující výskyt

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to previous match
cs: Přejít na předchozí výskyt

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite the existing file and any other files that already exist.
cs: Přepsat existující soubor a jiné soubory, které již existují.

[ctx: @info:tooltip]
en: Overwrite the existing file.
cs: Přepsat existující soubor.

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh certificate list
cs: Obnovit seznam certifikátů

[ctx: @info:tooltip]
en: Reload smart cards
cs: Znovu načíst čipové karty

[ctx: @info:tooltip]
en: Save the file with the given name.
cs: Uložit soubor pod daným názvem.

[ctx: @info:tooltip]
en: Search in output
cs: Hledat ve výstupu

[ctx: @info:tooltip]
en: Search on keyserver
cs: Hledat na serveru klíčů

[ctx: @info:tooltip]
en: Show certificate list
cs: Zobrazit seznam certifikátů

[ctx: @info:tooltip]
en: Show more options
cs: Zobrazit více možností

[ctx: @info:tooltip]
en: Suggest a file name that does not already exist.
cs: Navrhnout název souboru, jaký ještě neexistuje.

[ctx: @item never show expiry notification]
en: never
cs: nikdy

[ctx: @item:inlistbox]
en: Authentication
cs: Ověření

[ctx: @item:inlistbox]
en: Encryption
cs: Šifrování

[ctx: @item:inlistbox]
en: Signature
cs: Podpis

[ctx: @item:valuesuffix]
en: %v day | %v days
cs[0]: %v den
cs[1]: %v dny
cs[2]: %v dnů

[ctx: @label]
en: Available certificates
cs: Dostupné certifikáty

[ctx: @label]
en: Card type:
cs: Druh karty:

[ctx: @label]
en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: @label]
en: Certificates
cs: Certifikáty

[ctx: @label]
en: Encrypt for others:
cs: Zašifrovat pro ostatní:

[ctx: @label]
en: Enter the new public key URL:
cs: Zadejte novou URL veřejného klíče:

[ctx: @label]
en: Groups
cs: Skupiny

[ctx: @label]
en: HTTP Proxy
cs: HTTP proxy

[ctx: @label]
en: Protocol:
cs: Protokol:

[ctx: @label]
en: Public key URL:
cs: URL veřejného klíče:

[ctx: @label]
en: Rename:
cs: Přejmenovat:

[ctx: @label]
en: Results
cs: Výsledky

[ctx: @label]
en: Search:
cs: Hledat:

[ctx: @label]
en: Serial number:
cs: Sériové číslo:

[ctx: @label]
en: Settings
cs: Nastavení

[ctx: @label]
en: Subkeys
cs: Podklíče

[ctx: @label]
en: Enter the new cardholder name:
cs: Zadejte jméno nového držitele karty:

[ctx: @label The owner of a smartcard. GnuPG refers to this as cardholder.]
en: Cardholder:
cs: Držitel karty:

[ctx: @label on SignEncryptPage]
en: Output &files/folder:
cs: Výst&upní soubory/složky:

[ctx: @label:textbox]
en: &Output folder:
cs: Výstu&pní složka:

[ctx: @label:textbox]
en: Algorithm:
cs: Algoritmus:

[ctx: @label:textbox]
en: EMail:
cs: E-mail:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
cs: Jméno:

[ctx: @label:textbox]
en: Please select an action.
cs: Prosím, vyberte činnost.

[ctx: @label:textbox]
en: This may take several minutes...
cs: Tohle může trvat několik minut...

[ctx: @option:check]
en: Authentication
cs: Ověření

[ctx: @option:check]
en: Automatically extract file archives after decryption
cs: Po dešifrování automaticky rozbalit soubory archivu

[ctx: @option:check]
en: Backup encryption key
cs: Zálohovat šifrovací klíč

[ctx: @option:check]
en: Bold
cs: Tučné

[ctx: @option:check]
en: Create OpenPGP encrypted files with ".pgp" file extensions instead of ".gpg"
cs: Vytvořit soubory šifrované pomocí OpenPGP s příponou ".pgp" namísto ".gpg"

[ctx: @option:check]
en: Create signed or encrypted files as text files.
cs: Vytvořit podepsané nebo zašifrované soubory jako textové soubory.

[ctx: @option:check]
en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
cs: Vytvořit dočasně dešifrované soubory ve složce šifrovaného souboru.

[ctx: @option:check]
en: Encryption
cs: Šifrování

[ctx: @option:check]
en: Italic
cs: Kurzíva

[ctx: @option:check]
en: Retrieve missing certification keys when importing new keys
cs: Při importu nových klíčů získat chybějící certifikační klíče

[ctx: @option:check]
en: Show this notification for future updates.
cs: Zobrazovat toto upozornění pro budoucí aktualizace.

[ctx: @option:check]
en: Signing
cs: Podepisování

[ctx: @option:check]
en: Strikeout
cs: Přeškrtnuté

[ctx: @option:check]
en: Use public-key encryption only.
cs: Použít pouze šifrování veřejným klíčem.

[ctx: @option:check]
en: Use symmetric encryption only.
cs: Použít pouze symetrické šifrování.

[ctx: @option:check]
en: Valid until:
cs: Platný do:

[ctx: @option:check on SignEncryptPage]
en: Encrypt for &me:
cs: Zašifrovat pro &mě:

[ctx: @option:radio]
en: Unlimited validity
cs: Neomezená platnost

[ctx: @title]
en: %1 Configuration Check
cs: %1 Kontrola nastavení

[ctx: @title]
en: Available Certificates
cs: Dostupné certifikáty

[ctx: @title]
en: Certifications Loading Failed
cs: Načtení certifikací selhalo

[ctx: @title]
en: Config File 'libkleopatrarc'
cs: Konfigurační soubor 'libkleopatrarc'

[ctx: @title]
en: Invalid Server Reply
cs: Neplatná odpověď serveru

[ctx: @title]
en: OpenPGP Keyserver
cs: Server klíčů OpenPGP

[ctx: @title]
en: Result Truncated
cs: Výsledek zkrácen

[ctx: @title]
en: Results
cs: Výsledky

[ctx: @title]
en: Save Request
cs: Uložit požadavek

[ctx: @title]
en: Sign / Encrypt Files
cs: Podepsat/zašifrovat soubory

[ctx: @title]
en: Success
cs: Úspěch

[ctx: @title]
en: Up to date
cs: Aktuální

[ctx: @title]
en: Windows Registry
cs: Registry Windows

[ctx: @title %1:"OpenPGP" or "S/MIME"]
en: %1 Certificate Server
cs: %1 je server certifikátů

[ctx: @title:column]
en: Actions
cs: Činnosti

[ctx: @title:column]
en: Algorithm
cs: Algoritmus

[ctx: @title:column]
en: Created
cs: Vytvořeno

[ctx: @title:column]
en: Email
cs: E-mail

[ctx: @title:column]
en: Fingerprint
cs: Otisk

[ctx: @title:column]
en: Key ID
cs: ID klíče

[ctx: @title:column]
en: Name
cs: Jméno

[ctx: @title:column]
en: Origin
cs: Původ

[ctx: @title:column]
en: Protocol
cs: Protokol

[ctx: @title:column]
en: Status
cs: Stav

[ctx: @title:column]
en: Storage
cs: Úložiště

[ctx: @title:column]
en: Usage
cs: Využití

[ctx: @title:column]
en: User ID
cs: ID uživatele

[ctx: @title:column]
en: Valid From
cs: Platný od

[ctx: @title:column]
en: Valid Until
cs: Platný do

[ctx: @title:column Name or ID of a storage slot for a key on a smart card]
en: Card Slot
cs: Slot karty

[ctx: @title:dialog]
en: Add ADSK
cs: Přidat ADSK

[ctx: @title:dialog]
en: Disable Certificate
cs: Zakázat certifikát

[ctx: @title:dialog]
en: Results
cs: Výsledky

[ctx: @title:dialog]
en: Sign / Encrypt Files
cs: Podepsat/zašifrovat soubory

[ctx: @title:group]
en: Certificate Usage
cs: Použití certifikátu

[ctx: @title:group]
en: Details
cs: Podrobnosti

[ctx: @title:group]
en: Key Material
cs: Typ klíčů

[ctx: @title:menu]
en: SmartCard
cs: Čipová karta

[ctx: @title:tab]
en: Certificate Categories
cs: Kategorie certifikátů

[ctx: @title:tab]
en: Certificate Dump
cs: Výpis certifikátu

[ctx: @title:tab]
en: Certifications
cs: Certifikace

[ctx: @title:tab]
en: General
cs: Obecné

[ctx: @title:tab]
en: Subkeys
cs: Podklíče

[ctx: @title:tab]
en: User IDs
cs: ID uživatelů

[ctx: @title:window]
en: Advanced Settings
cs: Pokročilá nastavení

[ctx: @title:window]
en: Apply Settings
cs: Provést nastavení

[ctx: @title:window]
en: CRL Cache Dump
cs: Výpis mezipaměti CRL

[ctx: @title:window]
en: Certificate Dump
cs: Výpis certifikátu

[ctx: @title:window]
en: Certificate Selection
cs: Výběr certifikátu

[ctx: @title:window]
en: Certification Not Possible
cs: Certifikace není možná

[ctx: @title:window]
en: Certification Trust Change Failed
cs: Změna řetězce důvěry certifikací selhala

[ctx: @title:window]
en: Change Cardholder
cs: Změnit držitele karty

[ctx: @title:window]
en: Change Public Key URL
cs: Změnit URL veřejného klíče

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Error
cs: Vyprázdnit chybu mezipaměti CRL

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Finished
cs: Vyprázdnění mezipaměti CRL dokončeno

[ctx: @title:window]
en: Configure
cs: Nastavit

[ctx: @title:window]
en: Configure Groups
cs: Nastavit skupiny

[ctx: @title:window]
en: Confirm Deletion
cs: Potvrdit smazání

[ctx: @title:window]
en: Create OpenPGP Key
cs: Vytvořit klíč OpenPGP

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify E-Mail
cs: Dešifrovat/ověřit e-mail

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify Failed
cs: Selhalo dešifrování/ověření

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify Files
cs: Dešifrovat/ověřit soubory

[ctx: @title:window]
en: Delete Certificates
cs: Smazat certifikáty

[ctx: @title:window]
en: Delete Group | Delete Groups
cs[0]: Smazat skupinu
cs[1]: Smazat skupiny
cs[2]: Smazat skupiny

[ctx: @title:window]
en: Distrust Root Certificate
cs: Nedůvěřovat kořenovému certifikátu

[ctx: @title:window]
en: Edit Group
cs: Upravit skupinu

[ctx: @title:window]
en: Encrypt Text
cs: Zašifrovat text

[ctx: @title:window]
en: Enter User ID
cs: Zadat uživatelské ID

[ctx: @title:window]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: @title:window]
en: Error creating revocation certificate
cs: Chyba při vytváření odvolávacího certifikátu

[ctx: @title:window]
en: Error importing secret key
cs: Chyba při importu tajného klíče

[ctx: @title:window]
en: Export
cs: Exportovat

[ctx: @title:window]
en: Export Certificate Group | Export Certificate Groups
cs[0]: Exportovat skupinu certifikátů
cs[1]: Exportovat skupiny certifikátů
cs[2]: Exportovat skupiny certifikátů

[ctx: @title:window]
en: Export Error
cs: Chyba exportu

[ctx: @title:window]
en: Export Failed
cs: Export selhal

[ctx: @title:window]
en: Failed to execute command
cs: Příkaz nelze spustit

[ctx: @title:window]
en: Failed to find some keys
cs: Vyhledání některých klíčů selhalo

[ctx: @title:window]
en: Fetching Keys
cs: Stahuji klíče

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
cs: Soubor již existuje

[ctx: @title:window]
en: Generating Keys
cs: Generování klíčů

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Configuration Overview
cs: Přehled nastavení GnuPG

[ctx: @title:window]
en: Grant Certification Power
cs: Udělit sílu certifikace

[ctx: @title:window]
en: Invalid Output Folder
cs: Neplatná výstupní složka

[ctx: @title:window]
en: Key is Expired
cs: Platnost klíče uplynula

[ctx: @title:window]
en: Key is Revoked
cs: Klíč byl odvolán

[ctx: @title:window]
en: Lookup on Server
cs: Vyhledat na serveru

[ctx: @title:window]
en: Manage Smart Cards
cs: Spravovat čipové karty

[ctx: @title:window]
en: No Output Folder
cs: Žádná výstupní složka

[ctx: @title:window]
en: Notepad
cs: Poznámkový blok

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate
cs: Certifikát OpenPGP

[ctx: @title:window]
en: Overwrite Existing Key
cs: Přepsat existující klíč

[ctx: @title:window]
en: Overwrite File?
cs: Přepsat soubor?

[ctx: @title:window]
en: Overwrite existing key
cs: Přepsat existující klíč

[ctx: @title:window]
en: Print Secret Key
cs: Vypsat tajný klíč

[ctx: @title:window]
en: Really Quit?
cs: Opravdu ukončit?

[ctx: @title:window]
en: Revocation certificate created
cs: Odvolávací certifikát byl vytvořen

[ctx: @title:window]
en: Revoke Certification Power
cs: Odvolat sílu certifikace

[ctx: @title:window]
en: S/MIME Certificate
cs: Certifikát S/MIME

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Deletion
cs: Smazání tajného klíče

[ctx: @title:window]
en: Select Certificate
cs: Vyberte certifikát

[ctx: @title:window]
en: Select Signing Certificates
cs: Vyberte podepisující certifikáty

[ctx: @title:window]
en: Self Test
cs: Provést sebekontrolu

[ctx: @title:window]
en: Set Initial Pin
cs: Nastavit počáteční pin

[ctx: @title:window]
en: Sign Text
cs: Podepsat text

[ctx: @title:window]
en: Success
cs: Úspěch

[ctx: @title:window]
en: Trust Root Certificate
cs: Důvěřovat kořenovému certifikátu

[ctx: @title:window]
en: Update Available
cs: Je dostupná aktualizace

[ctx: @title:window]
en: Update Failed
cs: Aktualizace selhala

[ctx: @title:window]
en: Verify Checksum Results
cs: Výsledky ověřování kontrolního součtu

[ctx: @title:window]
en: Verify Files
cs: Ověřit soubory

[ctx: @title:window a group of keys]
en: Edit Group
cs: Upravit skupinu

[ctx: @title:window a group of keys]
en: New Group
cs: Nová skupina

[ctx: @title:window arg is name, email of certificate holder]
en: Certify Certificate: %1
cs: Certifikovat certifikát: %1

[ctx: A generic filename for exported certificate groups]
en: certificate groups
cs: skupiny certifikátů

[ctx: A generic filename for exported certificates]
en: certificates
cs: certifikáty

[ctx: A generic filename for exported certificates]
en: certificates.%1
cs: certifikáty.%1

en: A phone call to the person.
cs: Telefonický rozhovor s osobou.

en: Add ADSK
cs: Přidat ADSK

en: Add Recipient...
cs: Přidat příjemce...

en: Add User ID...
cs: Přidat uživatelské ID...

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced options
cs: Rozšířené možnosti

en: Algorithm:
cs: Algoritmus:

en: All operations completed.
cs: Všechny operace byly dokončeny.

en: An error occurred while trying to clear the CRL cache. The output from %1 was:
    %2
cs: Nastala chyba při pokusu o vyčištění mezipaměti CRL. Výstup z %1 byl:
    %2

en: An error occurred: %1
cs: Vyskytla se chyba: %1

en: Any files
cs: Jakékoliv soubory

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Archive and Encrypt Files
cs: Archivovat a zašifrovat soubory

en: Archive and Sign Files
cs: Archivovat a podepsat soubory

en: Archive and Sign/Encrypt Files
cs: Archivovat a podepsat/zašifrovat soubory

en: Artwork
cs: Grafika

[ctx: As in 'this secret key is stored on a smart card']
en: smart card
cs: čipová karta

[ctx: As in 'this secret key is stored on smart card <serial number>']
en: smart card %1
cs: čipová karta %1

[ctx: As in 'this secret key is stored on this computer']
en: on this computer
cs: na tomto počítači

en: Authentication Key
cs: Ověřovací klíč

en: Back
cs: Zpět

en: Backend configuration framework, KIO integration
cs: Konfigurační rozhraní, KIO integrace

en: Backend error: gpgconf does not seem to know the entry for %1/%2
cs: Chyba podpůrné vrstvy: gpgconf nezná %1/%2

en: Backend error: gpgconf has wrong type for %1/%2: %3 %4
cs: Chyba podpůrné vrstvy: gpgconf má špatný typ %1/%2: %3 %4

en: Backup Key
cs: Zálohovat klíč

en: Backup Secret Keys...
cs: Zálohovat tajné klíče...

en: By default, GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
cs: Standardně GnuPG používá soubor ~/.gnupg/policies.txt ke kontrole, zda je povoleno omezení certifikátů. Pokud je tato volba vybrána, zásady nejsou kontrolovány.

en: CMS backend: %1
cs: Podpůrná vrstva CMS: %1

en: CRL cache cleared successfully.
cs: Mezipaměť CRL byla úspěšně vyčištěna.

en: CRL file imported successfully.
cs: CRL soubor byl naimportován úspěšně.

en: Calculating total size...
cs: Počítám celkovou velikost...

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot read "%1"
cs: Nelze přečíst "%1"

en: Cannot remove directory %1
cs: Nebylo možné odstranit adresář %1

en: Cannot remove file %1: %2
cs: Nelze odstranit soubor %1: %2

en: Cannot send "%1" status
cs: Nelze odeslat stav "%1"

en: Cannot send data
cs: Nelze odeslat data

en: Cannot use both %f and | in '%1'
cs: Nelze použít %f a zároveň | v '%1'

[ctx: Caption for an unknown key/certificate where only ID is known.]
en: Unknown Recipient:
cs: Neznámý příjemce:

[ctx: CardOS is a smartcard operating system]
en: CardOS 5 (various apps)
cs: CardOS 5 (různé aplikace)

en: Caught unknown exception
cs: Zachycena neznámá výjimka

en: Caught unknown exception - please report this error to the developers.
cs: Zachycena neznámá výjimka - prosím, nahlaste tuto chybu vývojářům.

en: Caught unknown exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
cs: Zachycena neznámá výjimka v EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
cs: Zachycena neznámá výjimka v PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved
cs: Zachycena neznámá výjimka v PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted
cs: Zachycena neznámá výjimka v SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined
cs: Zachycena neznámá výjimka v SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved
cs: Zachycena neznámá výjimka v SignCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unknown exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared
cs: Zachycena neznámá výjimka v SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared

en: Caught unknown exception in group %1
cs: Zachycena neznámá výjimka ve skupině %1

en: Certificate &Groups
cs: &Skupiny certifikátů

en: Certificate Deletion Failed
cs: Smazání certifikátu selhalo

en: Certificate Deletion Problem
cs: Problém při mazání certifikátu

en: Certificate Export Failed
cs: Export certifikátu selhal

en: Certificate Groups
cs: Skupiny certifikátů

en: Certificate Import Failed
cs: Import certifikátu selhal

en: Certificate manager and cryptography app
cs: Správce certifikátů a aplikace pro šifrování

en: Certificates
cs: Certifikáty

en: Certificates that can be used for encryption
cs: Certifikáty, které lze použít pro šifrování

en: Certificates that can be used for signing
cs: Certifikáty, které lze použít pro podepisování

en: Certificates without user IDs:
cs: Certifikáty bez UID:

en: Certification Error
cs: Chyba certifikace

en: Certification Succeeded
cs: Certifikace byla úspěšná

en: Certification successful.
cs: Certifikace byla úspěšná.

en: Certify
cs: Certifikovat

en: Certify for everyone to see (exportable)
cs: Certifikovat viditelně pro každého (lze exportovat)

en: Certify with:
cs: Certifikovat pomocí:

en: Certify...
cs: Certifikovat...

en: Change End of Validity Period...
cs: Změnit konec platnosti...

en: Change Passphrase...
cs: Změnit heslo...

en: Check certificate validity every
cs: Zkontrolovat platnost certifikátu každých

en: Check for updates
cs: Zkontrolovat aktualizace

en: Checksum program to use when creating checksum files
cs: Program, který se má použít při vytváření souborů s kontrolním součtem

en: Checksum program to use when creating checksum files:
cs: Program, který se má použít při vytváření souborů s kontrolním součtem:

en: City
cs: Město

en: Clear CRL Cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť CRL

en: Clear CRL Cache Error
cs: Vyprázdnit chybu mezipaměti CRL

en: Clipboard
cs: Schránka

en: Clipboard contents
cs: Obsah schránky

en: Close Tab
cs: Zavřít kartu

en: Close this tab
cs: Zavřít tuto kartu

en: Collapse All
cs: Svinout vše

en: Command (%1) failed: %2
cs: Příkaz (%1) selhal: %2

en: Common Name
cs: Běžný název

en: Could not create socket: %1
cs: Není možné vytvořit socket: %1

en: Could not create temporary file for output "%1"
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro výstup "%1"

en: Could not find a key for the following recipients:
cs: Nelze nalézt klíč pro následující příjemce:

en: Could not find clipboard
cs: Nebylo možné nalézt schránku

en: Could not listen to socket: %1
cs: Nelze na poslouchat na socketu: %1

en: Could not open file "%1" for reading
cs: Nelze otevřít soubor "%1" pro čtení

en: Could not open file %1 for reading: %2
cs: Nelze otevřít soubor %1 pro čtení: %2

en: Could not rename file "%1" to "%2"
cs: Nebylo možné přejmenovat soubor "%1" na "%2"

en: Could not start %1 process: %2
cs: Nelze spustit proces %1: %2

en: Could not write to clipboard
cs: Není možné zapisovat do schránky

en: Could not write to file %1.
cs: Není možné zapisovat do souboru %1.

[ctx: Count of revocations in a CRL]
en: Entries:
cs: Položky:

en: Country
cs: Země

en: Create Checksum Files Error
cs: Chyba při vytváření kontrolních souborů

en: Create Checksum Files...
cs: Spočítat kontrolní soubory...

en: Create a new OpenPGP certificate
cs: Vytvořit nový certifikát OpenPGP

en: Create a new S/MIME certificate signing request (CSR)
cs: Vytvořit nový požadavek na podepsání certifikátu S/MIME (CSR)

en: Create certificate
cs: Vytvořit certifikát

en: Create signed or encrypted files as text files.
cs: Vytvořit podepsané nebo zašifrované soubory jako textové soubory.

en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
cs: Vytvořit dočasně dešifrované soubory ve složce šifrovaného souboru.

en: Crypto Operations
cs: Šifrovací operace

en: Current selection
cs: Současný výběr

en: DN display ordering support, infrastructure
cs: Podpora třídění zobrazení DN, infrastruktura

en: Decrypt and/or verify files
cs: Dešifrovat a/nebo ověřit soubory

en: Decrypt/Verify Files Error
cs: Chyba dešifrování/ověření souborů

en: Decrypt/Verify...
cs: Dešifrovat/ověřit...

en: Decrypting %1...
cs: Dešifrování: %1...

en: Decrypting: %1...
cs: Dešifrování: %1...

[ctx: Default Algorithm]
en: Default
cs: Výchozí

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete selected certificates
cs: Smazat vybrané soubory

en: Deselect All
cs: Zrušit výběr

en: Detailed results of import:
cs: Podrobné výsledky importu:

en: Detailed results of importing %1:
cs: Podrobné výsledky importu %1:

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Details...
cs: Podrobnosti...

en: Developer
cs: Vývojář

en: Diagnostics
cs: Diagnostika

en: Directory Services
cs: Adresářové služby

en: Distrust Root Certificate
cs: Nedůvěřovat kořenovému certifikátu

en: Do not check certificate policies
cs: Nekontrolovat omezení certifikátů

en: Do not perform any HTTP requests
cs: Neprovádět žádné HTTP dotazy

en: Do not perform any LDAP requests
cs: Neprovádět žádné LDAP požadavky

en: Do you wish to create one now?
cs: Přejete si jeden nyní vytvořit?

en: Do you wish to start this process now?
cs: Přejete si nyní začít tento proces?

en: Domain:
cs: Doména:

en: Done.
cs: Hotovo.

en: Dump CRL Cache
cs: Vypsat mezipaměť CRL

en: Duplicate Tab
cs: Duplikovat kartu

en: Duplicate this tab
cs: Duplikovat tuto kartu

en: Email
cs: E-mail

en: Empty file path
cs: Prázdná cesta k souboru

en: Enable Groups
cs: Povolit skupiny

en: Enable S/MIME
cs: Povolit S/MIME

en: Encrypt Files
cs: Šifrovat soubory

en: Encrypt and/or sign files
cs: Zašifrovat a/nebo podepsat soubory

en: Encrypt for me:
cs: Zašifrovat pro mě:

en: Encrypt only
cs: Pouze šifrovat

en: Encryption
cs: Šifrování

en: Encryption Key
cs: Šifrovací klíč

en: Encryption Options
cs: Volby šifrování

en: Encryption canceled.
cs: Šifrování přerušeno.

en: Encryption failed: %1
cs: Šifrování selhalo: %1

en: Encryption succeeded.
cs: Šifrování bylo úspěšné.

en: Enter a name and an email address to use for the certificate.
cs: Zadejte jméno a e-mailovou adresu pro použití pro certifikát.

en: Enter a name and/or an email address to use for the certificate.
cs: Zadejte jméno a/nebo e-mailovou adresu pro použití pro certifikát.

en: Enter a name or an email address.
cs: Zadejte jméno nebo e-mailovou adresu.

en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
cs: Zde zadejte adresu serveru pro online ověřování certifikátů (OCSP responderu). Adresa obvykle začíná řetězcem http://.

en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
cs: Zcela zakáže použití HTTP pro S/MIME.

en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
cs: Zcela zakáže použití LDAP pro S/MIME.

en: Error while running %1: %2
cs: Chyba při běhu %1: %2

en: Errors found
cs: Nalezeny chyby

en: Expand All
cs: Rozvinout vše

en: Expiration:
cs: Vypršení:

en: Export OpenSSH key
cs: Exportovat klíč OpenSSH

en: Export secret subkey
cs: Exportovat tajný podklíč

en: Export...
cs: Exportovat...

en: Exporting ...
cs: Probíhá export ...

en: Exporting certificates...
cs: Exportuji certifikáty...

en: Failed to execute %1: %2
cs: Nelze spustit %1: %2

en: Failed to restore any secret keys.
cs: Obnovení jakýchkoliv tajných klíčů selhalo.

en: Fetch missing issuer certificates
cs: Získat chybějící certifikáty vydavatelů

en: Find buffer
cs: Najít zásobník

en: Find:
cs: Najít:

en: Fingerprint:
cs: Otisk:

en: For most actions you need either a public key (certificate) or your own secret key.
cs: Pro většinu činností potřebujete buď veřejný klíč (certifikát) nebo vlastní tajný klíč.

en: Former Maintainer
cs: Bývalý správce

en: From:
cs: Od:

en: Generate revocation certificate
cs: Vytvořit odvolávací certifikát

[ctx: Generic filename for exported subkeys]
en: subkeys
cs: podklíče

en: GnuPG Command&line
cs: Příkazová řádka &GnuPG

en: GnuPG Log Viewer
cs: Prohlížeč záznamů GnuPG

en: GnuPG System
cs: Systém GnuPG

en: Help
cs: Nápověda

en: Hide advanced settings
cs: Skrýt pokročilá nastavení

en: Hierarchical Certificate List
cs: Hierarchický seznam certifikátů

en: Hierarchical list of certificates
cs: Hierarchický seznam certifikátů

en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
cs: Pokud je tato volba zaškrtnuta, nejsou pro ověřování S/MIME certifikátů nikdy používány seznamy zneplatněných certifikátů (CRL).

en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP).
cs: Pokud je zapnuta tato volba, jsou v případě potřeby staženy chybějící certifikáty vydavatelů (platí pro obě ověřovací metody - CRL i OCSP).

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
cs: Pokud je zvolena tato volba, jsou S/MIME certifikáty ověřovány online pomocí protokolu OCSP (Online Certificates Status Protocol). Níže zadejte adresu OCSP responderu.

en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
cs: Pokud je zvolena tato volba, je pro každý HTTP požadavek používána HTTP proxy uvedená vpravo (hodnota pochází z proměnné prostředí http_proxy).

en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
cs: Ignorovat HTTP CRL distribuční bod certifikátů

en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
cs: Ignorovat LDAP CRL distribuční bod certifikátů

en: Ignore service URL of certificates
cs: Ignorovat servisní URL certifikátů

en: Import
cs: Importovat

en: Import CRL Error
cs: Chyba importu CRL

en: Import CRL Finished
cs: Import CRL dokončen

en: Import CRL From File...
cs: Importovat CRL ze souboru...

en: Import a certificate from a file
cs: Importovat certifikát ze souboru

en: Import certificate
cs: Importovat certifikát

en: Import...
cs: Importovat...

en: Imported:
cs: Importováno:

en: Importing certificates... (this can take a while)
cs: Importuji certifikáty... (to může nějakou dobu trvat)

en: Importing...
cs: Probíhá import...

en: Initializing...
cs: Probíhá inicializace...

en: Input error: %1
cs: Chyba vstupu: %1

en: Invalid EMail
cs: Neplatný e-mail

en: Invalid arguments: %1
cs: Neplatné argumenty: "%1"

en: Issuer Certificate Not Found (%1)
cs: Certifikát vydavatele nenalezen (%1)

en: Issuer:
cs: Vydavatel:

[ctx: Key filter without user-assigned name]
en: <unnamed>
cs: <nepojmenováno>

en: Keyserver
cs: Server klíčů

en: Kleopatra currently supports the following card types:
cs: Kleopatra nyní podporuje následující typy karet:

en: Kleopatra is a front-end for the crypto software <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a>.
cs: Kleopatra je grafické prostředí pro kryptografický software <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a>.

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
cs: Čas &vypršení LDAP (min:sek):

en: Last message
cs: Poslední zpráva

[ctx: Lineedit accessible name]
en: Output directory
cs: Výstupní adresář

[ctx: Link to NEWS style changelog]
en: See the <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">new features</a>.
cs: Podívejte se na <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">nové vlastnosti</a>.

en: List of certificates
cs: Seznam certifikátů

en: Lookup on Server...
cs: Vyhledat na serveru...

en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: Maintainer
cs: Správce

en: Manage groups
cs: Správa skupin

en: Message #%1
cs: Zpráva #%1

en: Message count
cs: Počet zpráv

[ctx: More info about public key cryptography, please link to your local version of Wikipedia]
en: https://en.wikipedia.org/wiki/Public-key_cryptography
cs: https://cs.wikipedia.org/wiki/Asymetrick%C3%A1_kryptografie

en: Move Tab Left
cs: Přesunout kartu doleva

en: Move Tab Right
cs: Přesunout kartu doprava

en: Move this tab left
cs: Přesunout tuto kartu doleva

en: Move this tab right
cs: Přesunout tuto kartu doprava

en: Name
cs: Jméno

[ctx: Name filter ASCII]
en: OpenPGP Files (*.asc)
cs: Soubory OpenPGP (*.asc)

[ctx: Name filter ASCII]
en: S/MIME Files (*.p7m *.pem)
cs: Soubory S/MIME (*.p7m *.pem)

[ctx: Name filter ASCII]
en: S/MIME Signatures (*.p7s *.pem)
cs: Podpisy S/MIME (*.p7s *.pem)

[ctx: Name filter binary]
en: OpenPGP Files (*.gpg *.pgp)
cs: Soubory OpenPGP (*.gpg *.pgp)

[ctx: Name filter binary]
en: S/MIME Files (*.p7m)
cs: Soubory S/MIME (*.p7m)

[ctx: Name filter binary]
en: S/MIME Signatures (*.p7s)
cs: Podpisy S/MIME (*.p7s)

[ctx: Name of a group of keys]
en: Name:
cs: Jméno:

[ctx: NetKey refers to a smartcard protocol]
en: NetKey v3 or later
cs: NetKey v3 nebo novější

en: Never consult a CRL
cs: Nikdy se nedotazovat CRL

en: New Key Pair...
cs: Nový pár klíčů...

en: New OpenPGP Key Pair...
cs: Nový pár klíčů OpenPGP...

en: New S/MIME Certification Request...
cs: Nový požadavek o certifikaci S/MIME...

en: New Tab
cs: Nová karta

en: New groups:
cs: Nové skupiny:

en: New signatures:
cs: Nové podpisy:

en: New signatures: %1
cs: Nové podpisy: %1

en: New subkeys:
cs: Nové podklíče:

en: New subkeys: %1
cs: Nové podklíče: %1

en: New tab title:
cs: Název nové karty:

en: New user IDs:
cs: Nové ID uživatelů:

en: New user IDs: %1
cs: Nové ID uživatelů: %1

en: Newly revoked:
cs: Nově odvolané:

en: No certificate selected
cs: Nebyl vybrán certifikát

en: No errors occurred
cs: Nenastaly žádné chyby

en: No input device
cs: Žádné vstupní zařízení

en: No output device
cs: Žádné výstupní zařízení

en: Not imported:
cs: Neimportováno:

en: Notepad
cs: Poznámkový blok

en: OCSP responder URL:
cs: URL OCSP responderu:

en: OCSP responder signature:
cs: Podpis OCSP responderu:

en: One error occurred | %1 errors occurred
cs[0]: Došlo k 1 chybě
cs[1]: Došlo ke %1 chybám
cs[2]: Došlo k %1 chybám

en: Online Certificate Validation
cs: Online ověření certifikátů

en: Open a new tab
cs: Otevřít novou kartu

en: OpenPGP Certificates
cs: Certifikáty OpenPGP

en: OpenPGP backend: %1
cs: Podpůrná vrstva OpenPGP: %1

en: OpenPGP keyserver:
cs: Server klíčů OpenPGP:

[ctx: OpenPGP refers to a smartcard protocol]
en: OpenPGP v2.0 or later
cs: OpenPGP v2.0 nebo novější

en: Organization
cs: Organizace

en: Origin
cs: Původ

en: Original Author
cs: Původní autor

en: Overwriting declined
cs: Přepis odmítnut

en: Owner trust set successfully.
cs: Důvěryhodnost vlastníka byla úspěšně nastavena.

[ctx: PIV refers to a smartcard protocol]
en: PIV (requires GnuPG 2.3 or later)
cs: PIV (vyžaduje GnuPG 2.3 nebo novější)

en: Parse error
cs: Chyba analýzy

en: Passed
cs: Prošlo

en: Perform Self-Test
cs: Provést sebekontrolu

en: Please insert a compatible smartcard.
cs: Prosím, vložte kompatibilní čipovou kartu.

en: Please select one of the following certificates:
cs: Prosím, vyberte jeden z následujících certifikátů:

en: Please select one or more of the following certificates:
cs: Prosím, vyberte jeden nebo několik z těchto certifikátů:

en: Primary host for LDAP requests:
cs: Primární hostitel LDAP požadavků:

en: Print Secret Key...
cs: Vypsat tajný klíč...

en: Private Key:
cs: Soukromý klíč:

en: Process finished
cs: Proces dokončen

en: Progress:
cs: Průběh:

en: Publish on Server...
cs: Publikovat na serveru ...

en: Publish the selected certificate (public key) on %1
cs: Publikovat zvolený certifikát (veřejný klíč) na %1

en: Publish the selected certificate (public key) to internal directory
cs: Publikovat zvolený certifikát (veřejný klíč) na interním adresáři

en: Qt5 port, general code maintenance
cs: Port na Qt5, obecná údržba kódu

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Recipient: | Recipients:
cs[0]: Příjemce:
cs[1]: Příjemci:
cs[2]: Příjemci:

en: Redisplay
cs: Opětovně zobrazit

en: Remember these as default for future operations
cs: Zapamatovat toto jako výchozí pro příští operace

en: Remove Selected
cs: Odstranit vybrané

en: Rename Tab
cs: Přejmenovat kartu

en: Rename Tab...
cs: Přejmenovat kartu...

en: Rename this tab
cs: Přejmenovat tuto kartu

en: Result
cs: Výsledek

en: Revert
cs: Vrátit zpět

en: Revocation Certificates
cs: Odvolávací certifikáty

en: Revoke Certificate...
cs: Odvolat certifikát

en: Revoke Certification
cs: Odvolat certifikaci

en: Revoke Certification...
cs: Odvolat certifikaci...

en: Revoke Certifications
cs: Odvolat certifikace

en: Revoke the selected OpenPGP certificate
cs: Odvolat vybraný certifikát OpenPGP

en: S/MIME Certificates
cs: Certifikáty S/MIME

en: S/MIME Signing Certificate:
cs: Podepisovací certifikát S/MIME:

en: S/MIME Validation
cs: Ověřování S/MIME

en: Save As...
cs: Uložit jako...

en: Save backup of encryption key
cs: Uložit zálohu šifrovacího klíče

en: Scanning directories...
cs: Prohledávání adresářů...

en: Search
cs: Hledat

en: Search for certificates in internal directory
cs: Hledat certifikáty na interním adresáři

en: Search for certificates on %1
cs: Hledat certifikáty na %1

en: Secret Key Deletion
cs: Smazání tajného klíče

en: Secret keys <em>not</em> imported:
cs: Neimportované tajné klíče:

en: Secret keys imported:
cs: Importované tajné klíče:

en: Secret keys processed:
cs: Zpracované tajné klíče:

en: Secret keys unchanged:
cs: Nezměněné tajné klíče:

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select Card
cs: Vybrat kartu

en: Select Certificate File
cs: Vyberte soubor s certifikátem

en: Select File
cs: Vybrat soubor

en: Select input file
cs: Vyberte výstupní soubor

en: Selection
cs: Výběr

en: Show Entries
cs: Zobrazit položky

[ctx: Show Errors]
en: Show
cs: Zobrazit

en: Show advanced options
cs: Zobrazit pokročilé možnosti

en: Show appearance configuration
cs: Zobrazit nastavení vzhledu

en: Show certificate details
cs: Zobrazit podrobnosti certifikátu

en: Show certificate list
cs: Zobrazit seznam certifikátů

en: Show certificate validity
cs: Zobrazit platnosti certifikátu

en: Show smart cards configuration
cs: Zobrazit nastavení čipové karty

en: Show smartcard management
cs: Zobrazit správu čipových karet

en: Sign / Encrypt Notepad
cs: Podepsat/zašifrovat Poznámkový blok

en: Sign Files
cs: Podepsat soubory

en: Sign and encrypt (OpenPGP only)
cs: Podepsat a zašifrovat (pouze OpenPGP)

en: Sign only
cs: Pouze podepsat

en: Sign/Encrypt Files
cs: Podepsat/zašifrovat soubory

en: Sign/Encrypt Files Error
cs: Chyba podepsání/šifrování souborů

en: Sign/Encrypt Folder...
cs: Podepsat/zašifrovat složku...

en: Sign/Encrypt...
cs: Podepsat/zašifrovat...

en: Signature Key
cs: Klíč podpisu

en: Signer:
cs: Podepisuje:

en: Signing
cs: Podepisování

en: Signing Options
cs: Možnosti podepsání

en: Signing and encryption is not possible.
cs: Podepsání a šifrování není možné.

en: Signing canceled.
cs: Podepisování zrušeno.

en: Signing failed: %1
cs: Podepisování selhalo: %1

en: Signing succeeded.
cs: Podepsání bylo úspěšné.

en: Skipped
cs: Přeskočeno

en: Smart Card Management
cs: Správa čipových karet

en: Smart Cards
cs: Čipové karty

en: Some suggestions to do this are:
cs: Nějaké návrhy jak toto provézt:

en: Starting %1...
cs: Spouštím %1...

en: State
cs: Stav

en: Status:
cs: Stav:

en: Street
cs: Ulice

en: Tags
cs: Značky

en: Tags:
cs: Značky:

en: Technical Details
cs: Technické podrobnosti

en: Test Name
cs: Název testu

[ctx: The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
cs: Zobrazit záznam Auditu

en: The certificate has been revoked.
cs: Certifikát byl odvolán.

en: The certificate to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | All of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
cs[0]: Certifikát, který má být smazán je váš vlastní. Obsahuje soukromý klíč, který je potřeba pro dešifrování komunikace tímto zašifrované a tak by neměl být smazán.
cs[1]: Všechny certifikáty, které mají být smazány jsou vaše vlastní. Obsahují soukromý klíč, který je potřeba pro dešifrování komunikace tímto zašifrované a tak by neměly být smazány.
cs[2]: Všechny certifikáty, které mají být smazány jsou vaše vlastní. Obsahují soukromý klíč, který je potřeba pro dešifrování komunikace tímto zašifrované a tak by neměly být smazány.

[ctx: The placeholders are dates]
en: Valid until (between %1 and %2):
cs: Platný do (mezi %1 a %2):

en: The public key can be used by others to verify your identity or encrypt to you.
cs: Veřejný klíč lze použít k ověření vaší identity nebo šifrování pro vás.

en: The secret key is needed to decrypt or sign.
cs: Soukromý klíč je potřeba pro dešifrování nebo podepisování.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
cs: V aktivním modulu jsou neuložené změny.
    Přejete si změny aplikovat, nebo zahodit?

en: There is a problem.
cs: Vyskytl se problém.

en: This certificate is expired
cs: Tento certifikát vypršel

en: This certificate is revoked
cs: Certifikát byl odvolán

en: This is a revocation certificate for the OpenPGP key:
cs: Toto je odvolávací certifikát pro klíč OpenPGP:

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
cs: Tato volba vyžaduje dirmngr >= 0.9.0

en: To:
cs: Komu:

en: Total number processed:
cs: Celkem zpracováno:

en: Trust Level
cs: Úroveň důvěryhodnosti

en: Trust Root Certificate
cs: Důvěřovat kořenovému certifikátu

en: Trust level:
cs: Úroveň důvěryhodnosti:

en: Unable to start process %1. Please check your installation.
cs: Nelze spustit proces %1. Prosím ověřte si instalaci.

en: Unchanged:
cs: Nezměněno:

en: Updated groups:
cs: Aktualizované skupiny:

en: Updating...
cs: Aktualizuji...

en: Usable for Encryption
cs: Použitelné pro šifrování

en: Usable for Signing
cs: Použitelné pro podepisování

en: Usage:
cs: Použití:

en: Use public key encryption only.
cs: Použít pouze šifrování veřejným klíčem.

en: Use symmetric encryption only.
cs: Použít pouze symetrické šifrování.

en: Use system HTTP proxy:
cs: Používat systémovou HTTP proxy:

en: Use this proxy for HTTP requests:
cs: Použít tuto proxy pro HTTP dotazy:

en: User ID:
cs: ID uživatele:

en: User IDs
cs: ID uživatele

en: User cancel
cs: Uživatel přerušil

en: User canceled
cs: Zrušeno uživatelem

en: Using a business card.
cs: Pomocí vizitky.

en: Valid from:
cs: Platný od:

[ctx: Valid until DATE]
en: Valid until %1
cs: Platný do %1

en: Valid until:
cs: Platný do:

[ctx: Valid until:]
en: unlimited
cs: neomezeně

en: Validate certificates online (OCSP)
cs: Ověřit certifikáty přes web (OCSP)

en: Verify Checksum Files...
cs: Ověřit kontrolní soubory...

en: Verifying %1...
cs: Ověřuji %1...

en: Verifying signature %1...
cs: Ověřuji podpis %1...

en: X.509 Directory Services
cs: Adresářové služby X.509

[ctx: X.509 certificate DN (validity, created: date)]
en: %1 (%2, created: %3)
cs: %1 (%2, vytvořeno: %3)

[ctx: as in: can be used for ...]
en: qualified signatures
cs: kvalifikované podpisy

en: authenticate
cs: ověřit

en: authentication
cs: Ověření

[ctx: base name of an archive file, e.g. archive.zip or archive.tar.gz]
en: archive
cs: archivovat

en: certification
cs: Certifikace

en: certify
cs: certifikovat

[ctx: default name for new group of keys]
en: New Group
cs: Nová skupina

[ctx: description of filename filter]
en: All Files
cs: Všechny soubory

[ctx: description of filename filter]
en: Secret Key Files
cs: Export tajných klíčů

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file"]
en: Output of %1
cs: Výstup z %1

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file1 ..."]
en: Output of %1 ...
cs: Výstup z %1 ...

en: encrypt
cs: šifrovat

en: encryption
cs: Šifrování

[ctx: filename filter like Certificate Groups (*.foo)]
en: Certificate Groups (*%1)
cs: Skupiny certifikátů (*%1)

[ctx: groups of keys]
en: groups
cs: skupiny

en: hour
cs: hodina

en: invalid mode: "%1"
cs: neplatný režim: "%1"

en: invalid protocol "%1"
cs: neplatný protokol "%1"

[ctx: key is 'offline key', i.e. secret key is not stored on this computer]
en: offline
cs: odpojen

en: multiple instances
cs: více instancí

en: never
cs: nikdy

en: no proxy
cs: žádná proxy

[ctx: not applicable]
en: n/a
cs: nedostupné

en: not properly installed
cs: nekorektní instalace

en: not reachable
cs: nedostupný

en: not set
cs: nenastaveno

en: not supported
cs: nepodporováno

[ctx: number, operation description]
en: Operation %1: %2
cs: Operace %1: %2

en: on this computer
cs: na tomto počítači

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
cs: Selhalo

en: sign
cs: podepsat

en: signing
cs: Podepisování

en: smart card
cs: čipová karta

[ctx: smart card <serial number>]
en: smart card %1
cs: čipová karta %1

en: test results
cs: výsledky ověření

[ctx: text for screen readers for an empty email address]
en: no email
cs: žádný e-mail

[ctx: text for screen readers for an unknown name]
en: unknown name
cs: neznámý název

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field must be filled out]
en: required
cs: požadováno

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field, has an error]
en: invalid entry
cs: neplatná položka

[ctx: title:window]
en: Add User ID
cs: Přidat uživatelské ID

[ctx: title:window]
en: Revoke Certificate
cs: Odvolat certifikát

en: too old
cs: příliš starý

en: unexpected error
cs: neočekávaná chyba

en: unknown exception caught
cs: zachycena neznámá výjimka

en: unknown problem
cs: neznámý problém

[ctx: unknown storage location]
en: unknown
cs: neznámý
